|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Novembrke 2005 - 7. del
3.1.2012 9:17:10   
Paštetka
Evo linka do naše stare teme: http://www.ringaraja.net/forum/m_5705382/mpage_212/key_/tm.htm

Jaz imam dovolj skakanja nazaj, zato odpiram novo temo v novem letu user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 3.1.2012 9:20:10 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
3.1.2012 9:54:24   
petarda
Super ideja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Dodajam linke od prejšnjih tem...pa kar vse skupaj. Ne najdem samo linka od čveka v pričakovanju, preden smo štartale v november 2005. Mislim, da ga je enkrat teni našlauser posted image . Če katera najde, naj prilima, da bomo imele vse na enem mestu. user posted image

Novembrke tečemo častni krog - debata v novembru 2005

Novebrke 05 - prva debata na forumu po rojstvu naših novembrčkov

2. del 3. del 4. del 5. del  6. del

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
3.1.2012 9:56:51   
Paštetka
kateri del je bil že izbrisan?

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
3.1.2012 14:48:39   
mojamura
hej hoj....nisem sploh vedela, da novemberke še vedno mamo temo kjer čvekamo. 
no naš novemberček je trenutno v šoli, jaz pa v službi. kako ste?


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
3.1.2012 20:36:35   
NinaŠ
O mojamura user posted image lepo da se oglasiš user posted image . Čeprav user posted image hm, mislim, da nisem čisto prepričana... ...saj imaš 2 novembrčka? user posted image


Popoldne smo si ogledali Alvina in veveričke, pa sem mogoče pričakovala več user posted image . Risanka me ni ravno navdušila, otrokoma pa je bila sicer všeč user posted image Itak pa so čar kina kokice in kokakola user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
3.1.2012 20:57:45   
petarda
Ojla Mojamura user posted image ...Kako smo? Pisano user posted image

Nina pri nas pa M&M bonbončki rulajo, ko gredo z očitom, ko gredo z mamico pa kokice user posted image ....pa voda, ker tista kokakola mi je pa user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
3.1.2012 21:07:10   
petarda
Jaz bi morala danes začeti uvajati minija v vrtec, pa se mi kar ni dalo user posted image . Sem našla 100 izgovorov....tako lepo uživava doma, da mi je kar škoda, ker gre v vrtec, čeprav po drugi strani pa komaj čakam, saj to pomeni, da bom lahko končno šla k frizerju in v šoping sama in v miru...ne pomnim kdaj sem šla lahko nazadnje... Pa hodiiiiit, hodit bom šla vsak dan in tudi komaj čakam....še tasta bom povabila s sabo, da bo tempo dajal user posted image . Evo, danes sva se še švercala, jutri pa res mora tudi naš zadnji user posted image  prestopit vrtčevska vrata. aaaaaaaaa....al mi je kar mal hudo user posted image

Zadnjič smo bili na sprehodu z eno prijateljico, ki ima dve hčerkici in mi je njen mož že parkrat namignil, da še niso končali...user posted image  No in jo sprašujem kdaj bo kaj tretji otrok, če si ga tudi ona želi, pa koliko si jih želi.... in se oglasi naš petardito: "Mami, jaz bi tudi imel še tri bratce...da bi nas bilo šest recimo. In bi se vsi skupaj igrali, ko bi pa odrasli, bi pa vsi prihajali k tebi in skrbeli zate". user posted image  Saj priznam, da me je malo ganilo, samo sem mu takoj rekla, da njega nisem nič vprašala. user posted image user posted image user posted image  Junior se je takoj oglasil, da bi on tudi imel še recimo dva bratca, da bi jih bilo pet.user posted image  No, včeraj pa moj user posted image  na sprehodu izjavi, da bi on takoj imel še enega otroka user posted image user posted image user posted image ...in to on, ko sem ga morala še za tretjega nagovarjat. Zdaj zadnje čase je res junior malo bolj priden in očitno smo vsi malo k sebi prišli, ko nam take po glavi švigajo user posted image . Samo jih je res lepo videt tako zvrstane po redu, ko gremo na sprehod recimo in res bi še ena mala glavica fuuuuuuuuul lepo zgledala zravenuser posted image .

Uh....dobro, da imam Mireno. V takih trenutkih sem zanjo izjemno hvaležnauser posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
3.1.2012 21:22:04   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

Evo, danes sva se še švercala, jutri pa res mora tudi naš zadnji user posted image  prestopit vrtčevska vrata. aaaaaaaaa....al mi je kar mal hudo user posted image  



user posted image user posted image user posted image

glede vsega ostalega napisanega pa user posted image user posted image user posted image  res so krasni otročki in RES bi še ena punčka zraven pasala user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
3.1.2012 21:40:33   
ada2
ah petarda... zato smo mi nabavili kužkauser posted image .... niti približno ni isto, je pa veliko veselje, pa manjši stroškiuser posted image
če pa ne bi rabila v službo hodit, če bi mi recimo denar doma na vrtu rasel - toliko, da bi normalno živeli, bi pa sigurno še kakega otroka imela... tako pa že zdaj mislim, da jih preveč puščam, ko sem popoldne v službi, pa za vikende cel dan, pa praznike.... pa še zdaj kmalu začnem spet nočne delat.... ah, sem glih prej nuši rekla, da bi bilo najbolje službo pustit dokler se ne izšolajo, ker se mi zdi, da če ne bedim nad njima ni naloga v redu narejena, pa naučeno je tudi površno.... nuši se je nasploh uspeh zelo poslabšal.... še lani je imela povečini petke, letos so trojke pogoste...


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
3.1.2012 21:44:07   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: petarda

Evo, danes sva se še švercala, jutri pa res mora tudi naš zadnji user posted image  prestopit vrtčevska vrata. aaaaaaaaa....al mi je kar mal hudo user posted image  



user posted image user posted image user posted image

glede vsega ostalega napisanega pa user posted image user posted image user posted image  res so krasni otročki in RES bi še ena punčka zraven pasala user posted image user posted image user posted image


Punčka ali fantek...oboje bi lepo zraven pasalo user posted image . Lahko bi bil pa še en mali parček user posted image ... jaooooo...se vidi, da bom morala kmalu v službo, pa iščem rešitve kako ne bi šla user posted image user posted image user posted image user posted image ...samo potem lahko rojevam glih do penzijeuser posted image user posted image user posted image .


(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
3.1.2012 21:47:32   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: ada2

ah petarda... zato smo mi nabavili kužkauser posted image .... niti približno ni isto, je pa veliko veselje, pa manjši stroškiuser posted image



Ja, saj o kužiju smo tudi razmišljali, da bi ga imeli, ko se bomo preselili. Samo meni bi se kar smilil, ko bi bil veliko sam, pa še na morje hodimo skoz poleti in bi bil cele vikende sam...nima smisla...S sabo pa si tudi ne predstavljam, da bi ga stalno trogali. Smo se odločili, da bomo imeli kužija, ko se malo ustalimo, umirimo...v penziji recimo user posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
3.1.2012 22:44:54   
ada2
naš kuža hodi z nami skoraj povsod. ni šla zraven recimo v toplice se kopat, pa k enim prijateljem, ki ne želijo, da jim hodi pes po hiši ne gre, če gremo tja na obisk, drugače pa jo po večini vedno s sabo vzamemo. tudi na morje bo šla z namiuser posted image


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
4.1.2012 1:34:57   
Urša
Uf, Petarda, potem nisem jaz edina, ki jo daje! user posted image user posted image user posted image  Tudi jaz sem hvaležna za mireno! user posted image  Moj user posted image  je tudi rekel, da bi še enega! user posted image  Ampak res čisto na drug način doživljam vse zdaj, vsako novo stvar, ki jo user posted image  odkrije, pogrunta...vsi se tako veselimo zraven, mu ploskamo, res je lepo, čarobno in ena majhna nebogljena glavica bi čisto pasala v okolje! user posted image user posted image user posted image  Mi imamo še vedno razlog premalo prostora, pri vas pa ta razlog kmalu odpade! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
4.1.2012 1:36:58   
Urša
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

Punčka ali fantek...oboje bi lepo zraven pasalo user posted image . Lahko bi bil pa še en mali parček user posted image ... jaooooo...se vidi, da bom morala kmalu v službo, pa iščem rešitve kako ne bi šla user posted image user posted image user posted image user posted image ...samo potem lahko rojevam glih do penzijeuser posted image user posted image user posted image .




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
4.1.2012 7:56:41   
Paštetka
user posted image user posted image user posted image user posted image

jaz in moja deca bi tudi še enega, vendar moj noče slišati. Vendar, če tako razmislim, sem tudi jaz hvaležna za Mireno user posted image

zdaj nam je tako lepo...user posted image

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
4.1.2012 7:57:20   
Paštetka
Po moje nas že pomlad razganja, ker ni prave zime, da bi kaj zmrznilo user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
4.1.2012 8:16:49   
*bubi*
Prav imaš, paštetka, zima je še user posted image

user posted image

In bolj kot boste take "bedarije" pisale, bolj bo mene zagrabilo, da najdem neko varianto user posted image user posted image user posted image
Samo po drugi strani - fajn je imet nečakeca, se ga nacartam, potem pa ga vrnem mamici. Pa dve prijateljici imata zdaj take male. user posted image
Pa minija sem se zadnjič nacartala user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
4.1.2012 8:22:49   
Naty_ka
user posted image user posted image user posted image user posted image  Hjoooooj kake mate user posted image user posted image user posted image user posted image

Mene pa trenutno niti malo ne lovi. Nič. Nula. Je E ravno v fazi najhujšega trmarjenja in me hitro mine user posted image . Bi pa nastal velik problem, če bi hotela še tretjega otroka, ker je user posted image  proti. Bi morala iskat novega darovalca user posted image user posted image user posted image

Jaz pa mirene nimam user posted image  Je ne smem user posted image  

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
4.1.2012 8:24:30   
Naty_ka
Sicer pa, dobro jutro.


Zima? Hm... ravno je na radiu govoril o tem, da naj za vikend pripravimo roštilje ker bo menda 10 stopinj in sončno user posted image

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
4.1.2012 8:34:02   
Naty_ka
Ej, samo to RR bi pa zdaj počasi že lahko porihtali. Še tickerji so zmešani. user posted image

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
4.1.2012 8:38:29   
NinaŠ
Jutro!

Še enga user posted image a-a user posted image Mi je pa zdaj čistprefletno user posted image user posted image user posted image

...pa staram se user posted image ... ...ta zadnja trojka je že preteklost user posted image   Zvečer vabljene na six pack da mi pomagate utopiti žalost user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
4.1.2012 8:44:01   
Naty_ka
IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

Jutro!

Še enga user posted image a-a user posted image Mi je pa zdaj čistprefletno user posted image user posted image user posted image

...pa staram se user posted image ... ...ta zadnja trojka je že preteklost user posted image   Zvečer vabljene na six pack da mi pomagate utopiti žalost user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image
Kaka trojka? Saj ti v tickerju lepo piše, da si stara 25.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
4.1.2012 8:45:33   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: Naty_ka

IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

Jutro!

Še enga user posted image a-a user posted image Mi je pa zdaj čistprefletno user posted image user posted image user posted image

...pa staram se user posted image ... ...ta zadnja trojka je že preteklost user posted image   Zvečer vabljene na six pack da mi pomagate utopiti žalost user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image
Kaka trojka? Saj ti v tickerju lepo piše, da si stara 25.user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

Vse najboljše, večna 25 letnica, Ninauser posted image

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
4.1.2012 8:48:24   
ada2
nina vse najboljše!user posted image

tistim pa, ki so vaši user posted image  proti še enemu otroku pa naj povem kaj mi je zadnjič rekel bivši sodelavec.... sva se srečala čisto slučajno v mestu in on meni, če nisem več nič noseča, pa pravim, da smo proizvodnjo zaprli, on pa, da ni treba nič zapirat, da v takih primerih je treba samo zunanje izvajalce menjat, pa proizvodnja teče dalje user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
4.1.2012 8:55:50   
Naty_ka
IZVIRNO SPOROČILO: ada2

nina vse najboljše!user posted image

tistim pa, ki so vaši user posted image  proti še enemu otroku pa naj povem kaj mi je zadnjič rekel bivši sodelavec.... sva se srečala čisto slučajno v mestu in on meni, če nisem več nič noseča, pa pravim, da smo proizvodnjo zaprli, on pa, da ni treba nič zapirat, da v takih primerih je treba samo zunanje izvajalce menjat, pa proizvodnja teče dalje user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Joj kak tipično moško...user posted image user posted image

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To pravilo je moje fante rešilo pred ugrab...
Mama je odkrila, da je pravilo, ki ga je otrokom postavila nekaj let prej, verjetno rešilo njihova življenja.
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?