|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
8.1.2012 20:28:00   
*bubi*
aja, sem že zadnjič hotela napisati, če še ima katerra v planu kak koledar delat: v DMu imajo -30% cel mesec user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
8.1.2012 20:44:06   
NinaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

Bubi v bistvu vse prebere, velike in male črke. Niso pa v šoli še nič jemali, ta teden so pri številih 6-10.


pri nas zelo podobno user posted image kake daljše besede ji naredijo še malo preglavic user posted image Imam pa občutek, da bo pri branju kmalu prehitela Anžeta user posted image user posted image - verjetno posledica tega, da ima interes, dočim bratec ga pa nima user posted image


Mi smo preživeli krasen dan na smučišču user posted image user posted image No malo prej kot bi si želeli smo ga zaključili, ker je imel Anže popoldne trening (ki ga ni hotel zamuditi user posted image user posted image ), a nič narobe, saj se je na smučišču naredila ful gužva, pa še proge so bile že vse "zjahane" .



(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
9.1.2012 7:59:10   
ada2
jaz sem pa delala celo nedeljo...

aaa da mi je najti eno službo, kjer bodo vsaj nedelje proste... pa kak praznikuser posted image
no, kaj mi pomaga, da sem danes fraj.... pa potem v sredo spet, če pa potem v nedeljo spet delam. zjutraj otroci še spijo ko grem, zvečer so pa pripravljeni na spanje in samo lupčka pa lahko noč, pa kako kratko pravljico mogoče... itak pa sem preutrujena za kaj več...


maj brezveze....



_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
9.1.2012 9:03:53   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: ada2

jaz sem pa delala celo nedeljo...

aaa da mi je najti eno službo, kjer bodo vsaj nedelje proste... pa kak praznikuser posted image
no, kaj mi pomaga, da sem danes fraj.... pa potem v sredo spet, če pa potem v nedeljo spet delam. zjutraj otroci še spijo ko grem, zvečer so pa pripravljeni na spanje in samo lupčka pa lahko noč, pa kako kratko pravljico mogoče... itak pa sem preutrujena za kaj več...


maj brezveze....





Lahko si pospraviš po bajti, greš na kak dolg sprehod, na bazen, v šoping, kavico s kakšno prijateljico...vse tisto, kar ti nafila baterije user posted image

A to si zdaj že v "stari" službi nazaj?

Jaz sem zdaj peljala minija v vrtec...zdaj imam urico časa za malo pospravit po hiši...mogoče se celo spravim smrekico podret user posted image ....potem ga grem pa že iskat. Smo se dogovorili, da bo do srede ostajal do spanja, od četrtka naprej pa lahko že prespi user posted image .

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
9.1.2012 9:07:02   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

Bubi v bistvu vse prebere, velike in male črke. Niso pa v šoli še nič jemali, ta teden so pri številih 6-10.


pri nas zelo podobno user posted image kake daljše besede ji naredijo še malo preglavic user posted image Imam pa občutek, da bo pri branju kmalu prehitela Anžeta user posted image user posted image - verjetno posledica tega, da ima interes, dočim bratec ga pa nima user posted image


Mi smo preživeli krasen dan na smučišču user posted image user posted image No malo prej kot bi si želeli smo ga zaključili, ker je imel Anže popoldne trening (ki ga ni hotel zamuditi user posted image user posted image ), a nič narobe, saj se je na smučišču naredila ful gužva, pa še proge so bile že vse "zjahane" .





Pridni. user posted image  Mi pa na zeloooo dolgem pohodu, so me zvečer kar mišice bolele, kar se ni zgodilo že dooolgo user posted image user posted image . Petardito in junior sta ful hodila, samo pri miniju je problem, ker se je blato zatikalo v kolesa vozička in smo morali na vsak km približno narediti servis user posted image ...drugič ga bom poskusila dati v nahrbtnik, da vidim kako mu bo všeč. user posted image

Ajdi...lep začetek delovnega tedna vam želim...letim pospravljat, da ne bom celo prosto urico tu presedela. user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
9.1.2012 9:51:54   
NinaŠ
...drugič ga bom poskusila dati v nahrbtnik, da vidim kako mu bo všeč. user posted image

 
user posted image pomoje tebi ne bo preveč všeč user posted image


Pa dobro jutro, skuham še eno user posted image ... ...pol pa letim v službo user posted image


(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
9.1.2012 10:09:55   
ada2



IZVIRNO SPOROČILO: petarda

IZVIRNO SPOROČILO: ada2

jaz sem pa delala celo nedeljo...

aaa da mi je najti eno službo, kjer bodo vsaj nedelje proste... pa kak praznikuser posted image
no, kaj mi pomaga, da sem danes fraj.... pa potem v sredo spet, če pa potem v nedeljo spet delam. zjutraj otroci še spijo ko grem, zvečer so pa pripravljeni na spanje in samo lupčka pa lahko noč, pa kako kratko pravljico mogoče... itak pa sem preutrujena za kaj več...


maj brezveze....


 


Lahko si pospraviš po bajti, greš na kak dolg sprehod, na bazen, v šoping, kavico s kakšno prijateljico...vse tisto, kar ti nafila baterije user posted image

A to si zdaj že v "stari" službi nazaj?



user posted image user posted image user posted image user posted image
glih to komaj čakam, da v nedeljo nasvinjajo, pol sem pa fraj in pospravljam za njimiuser posted image
na sprehod sicer grem vsak dan, že zaradi Alje, ampak Miha je imel angino te dni in danes imava kontrolo, pa je še doma, tako, da itak imam kaj za delat, pa še sodelavec mi je prišel laminat polagat, tako, da recimo ta prost dan je res kot dobitek na loterijiuser posted image
v šoping bi pa z veseljem šla, ampak smo morali pas zeeelo zategnit, če hočemo spravit skozi do konca ta prizidek.... me pa mine do šopinga, ko vidim, da tako lepo napredujemo in da bo nušina sobica do naslednjega tedna končanauser posted image
aja, kavice s prijateljicami so pa v ponedeljek dopoldne misija nemogoče.... ok, bi šlo mogoče s kako sodelavko, ki dela popoldne ali ima tudi prost dan, ostale pa so vse po službah.... bo treba kake take najti, ki imajo glup delovni čas, so brezposelne ali pa na porodniški recimouser posted image  ok, saj nekaj jih je, ampak predaleč..... ok, soseda pride na kavo, pa sodelavec je tudi velik kafetar, tak da glih nimam pomanjkanja družbe, ampak jaz bi recimo mela danes adama in nušo doma.... ok, no, saj bomo popoldne not spraviliuser posted image
pa to sem še na "novem" delovnem mestu, sicer pa urnik je isti, malo se delo razlikuje, pa plača precej.


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
9.1.2012 11:20:44   
petarda
Ada vidim, da imaš dobro izkoriščen dan...jamraš brezveze! user posted image

Mal se hecam...jaz si ne predstavljam, da bi morala vikende delat user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
9.1.2012 17:09:32   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: ada2


no, kaj mi pomaga, da sem danes fraj....



na prvi dan razprodaj? Sanjska služba marsikatere ženske user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
9.1.2012 17:11:48   
*bubi*
Hec na stran, se popolnoma strinjam. Delovni čas je pri moji službi velik +. Pretehta marsikateri - user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
9.1.2012 17:12:24   
*bubi*
Pa še en vic delim z vami, sem ga glih na mail dobila:

Dečko:   Ti si najsimpatičnija i najljepša cura koju sam ikad vidio..
Cura:     Ne seri!! Samo me želiš ****t!!
Dečko:   Ooo, još si i pametna......

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
9.1.2012 19:41:16   
NinaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

Pa še en vic delim z vami, sem ga glih na mail dobila:

Dečko:   Ti si najsimpatičnija i najljepša cura koju sam ikad vidio..
Cura:     Ne seri!! Samo me želiš ****t!!
Dečko:   Ooo, još si i pametna......
 
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
9.1.2012 19:47:32   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

En lep nedeljski dan želim vsem user posted image .
A vaši šolarčki že kaj berejo? Na petrditoja vem, da bere.
Naši so se začeli po počitnicah učiti brati. Prej so se naučili, 5 črk v 4 mesecih, zdaj pa kar naenkrat + 5 črk v enem tednu. Saj ne, da ne bi poznal črk, pozna jih vse, samo se mi zdi hecno, kako kar naenkrat gre hitro, ko se učijo brati user posted image user posted image . In v tem tedu je že drugič dobil besedilo za brati staršem. Jaz se že veselim, da bo sestrici bral pravljico, in da se bom prišla samo pocartat pred spanjem. Joj, kak komot je že ritual pred spanjem user posted image user posted image
Če se spomnim, še kakšni 2 leti nazaj, sem ob petih že švicala in se bala večera kot hudiča. user posted image user posted image


Naši so prišli do črke E user posted image . Bere pa petardito kar tekoče, čeprav se mu zna zgoditi tudi kaj takega z ananasom user posted image .

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
9.1.2012 19:59:17   
*bubi*
Po abecedi gredo?

Sicer jaz še vedno bolj zagovarjam več grafomotoričnih vaj, ki jih bubiju definitivno primanjkuje. Sledi prepoznavanje črk in šele nato pisanje.
Pri številkah tudi vidim, da jih najprej prepoznavajo v vseh variantah (pike, črtice, zapis), šele nato jih sami zapisujejo.

Sicer pa jim da iz table za prepisat, kljub temu da še niso nič s črkami delali. Danes so recimo risali miselni vzorec zima in so imeli poleg zima napisano še: rastline, živali, ljudje, vreme.
Pa na teste morajo datum sami prepisat, tudi ko še sploh niso s številkami začeli user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
9.1.2012 20:07:36   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

Po abecedi gredo?

Sicer jaz še vedno bolj zagovarjam več grafomotoričnih vaj, ki jih bubiju definitivno primanjkuje. Sledi prepoznavanje črk in šele nato pisanje.
Pri številkah tudi vidim, da jih najprej prepoznavajo v vseh variantah (pike, črtice, zapis), šele nato jih sami zapisujejo.

Sicer pa jim da iz table za prepisat, kljub temu da še niso nič s črkami delali. Danes so recimo risali miselni vzorec zima in so imeli poleg zima napisano še: rastline, živali, ljudje, vreme.
Pa na teste morajo datum sami prepisat, tudi ko še sploh niso s številkami začeli user posted image


Ja. S tem, da črko spoznajo, jo prepišejo na list paprirja in potem zraven narišejo predmete, ki se začnejo na to črko. Avion, ananas, avtobus...balon, breskev, boben...user posted image  Liste imajo potem v posebni mapi. Niso se pa še učili pisati črk v tisti črtani zvezek.

Pri številkah so pa prišli do petice, s tem da številke pa že pišejo...recimo dve vrstici enk, dve vrstici dvojk.... user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
9.1.2012 20:39:53   
NinaŠ
Naši s črkami še niso začeli. Ja s table pa prepisujejo besede... Danes so pisali matematični test - števila do 5, pa Tina noče nič komentirat user posted image , pravi le, da naj počakam, da popravljeno nazaj dobijo user posted image da ona ne ve ali je vse prav rešila oz. ali je znala user posted image  user posted image Anže ponavadi vsak test komentira (v slogu: bilo je izi, samo ena zafrknjena naloga je bila,...)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
9.1.2012 20:51:18   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

Naši s črkami še niso začeli. Ja s table pa prepisujejo besede... Danes so pisali matematični test - števila do 5, pa Tina noče nič komentirat user posted image , pravi le, da naj počakam, da popravljeno nazaj dobijo user posted image da ona ne ve ali je vse prav rešila oz. ali je znala user posted image  user posted image Anže ponavadi vsak test komentira (v slogu: bilo je izi, samo ena zafrknjena naloga je bila,...)


Naši so ga pisali še lani, pa petardito sploh ni povedal, da so ga pisali, pa tudi potem ne, ko so ga nazaj dobiliuser posted image  Zadnjič sem ga videla v mapi, ko sem pregledovala torbo. Je pa rešil vse pravilno in bil "ocenjen" s črko A.user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
9.1.2012 21:11:29   
NinaŠ
Hm, jaz za teste izvem najkasneje, ko jih prinesejo v podpis user posted image (vsaj pri Anžetu, Tina je bolj vestna in sproti poroča user posted image ). Ja, bo pa ta današnji test tudi "ocenjen z oceno", učiteljica pravi, da malo za orientacijo staršem user posted image . Drugače pa so ocene: ta in ta cilj "dosega", "delno dosega" ali "ne dosega" in pri zelo različno rešenih testih so "ocene" lahko enake user posted image , tako da starši pojma nimam(j)o kaj to pomeni.
Dočim prijateljica pa uči v večji šoli v mestu (trenutno 2. razred), kjer mora vsako preverjanje napovedati vsaj teden naprej user posted image . Npr. 9.1.2012 bomo preverjali doseganje tega in tega cilja... user posted image Drugače jo starši požrejo user posted image Meni osebno je to "čist mem", saj od otrok pričakujem, da bosta vsak trenutek toliko pripravljena, da bosta zahtevane cilje osvojila (vsaj v 1. triadi se mi ne zdi nič tako fantastičnega, da bi se morali en teden pred preverjanjem učiti user posted image )

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
9.1.2012 21:40:26   
*bubi*
Ah, jaz se tudi nočem obremenjevati s tem, kdaj bo kaj....
so nam sicer zdaj začeli dajat na oglasno desko okvirni plan za naslednji teden in je tokrat pisalo, da bodo ocenjevali znanje pri okolju... pa je rekel bubi, da je samo ustno spraševala.

Kar pa se napovedi tiče - v začetku septembra sem morala dat datume za vseh 17 testov, ki jih imam letos v planu... datum, ura... da ne govorim, kolikokrat se je že urnik vmes menjal user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
10.1.2012 6:32:02   
NinaŠ
Dobro jutro user posted image user posted image user posted image

Evo, Anžeta sem odpravila na trening user posted image , user posted image v službo, Tina se zdaj obleče in gre v jutranje varstvo user posted image , jaz pa ceeel dopoldne zase user posted image user posted image user posted image - mal miganja bo, mal user posted image , po trgovnah se mi danes ne da letat user posted image , bom jutri,....

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
10.1.2012 8:19:03   
*bubi*
Dobro jutro. Tudi jaz sem pri jutranji kavici user posted image

Trening pred šolo? Pa ni potem preveč utrujen?


_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
10.1.2012 8:33:00   
NinaŠ
Utrujen? Anže? user posted image user posted image user posted image Zanj se je pa treba malo bolj potrudit, 2 uri smučanja je premalo user posted image .  Ne skrbim zastonj tudi za svojo formo, ker dohajam ga itak več ne user posted image .... 


Končno sem uspela smrekico pospravit user posted image bravo jaz user posted image enkrat za spremembo celo v prvi polovici januarja user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
10.1.2012 8:50:35   
*bubi*
user posted image user posted image user posted image

Jaz sem uspela v nedeljo vse pospravit, včeraj pa celo v klet znosit. Imamo kar precej tudi zunaj okrašeno, samo pospravljat potem pa ni fajn user posted image .

Pa meni se zdi, da mora bit malo.... pa sosedi tudi rečejo da jim je všeč - da bi pa kdo kaj okrasil, pa se bolj izjemoma zgodi user posted image  No, glavno, da mi ne težijo, da jih moti user posted image user posted image user posted image



_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
10.1.2012 21:29:36   
petarda
Joj, kolk meni dnevi bežijo ...kaj bo šele, ko bom v službiuser posted image .... Do malo prej sva s petarditom delala nalogo user posted image . Jutri ima že drugi govorni nastop, dolg naj bi bil največ dve minuti. Imela sva za narisat družinsko drevo, nalimat slikice njega, bratcev, mamice, očija, obeh babic in obeh dedkov. Že to, da sem našla vsaj približno primerne slike, mi je vzelo ful časa, potem izrezovat, pa limat in potem še priprave na govorni nastop...user posted image user posted image user posted image ... Je pa res, da sva pozno začela, saj smo pozno domov prišli, potem smo imeli še tini mini družinsko praznovanje in fotografiranje ob minijevi prvi "tortici", saj je šel potem mini v posteljo. Kdaj je minilo eno leto???? aaaaaaaaaaaaaa....user posted image

Pravo praznovanje bomo imeli pa v soboto, upamo na lepo vreme, da bomo šli lahko vmes še na krajši pohod user posted image . Tako...zdaj moram it pa še eno primerno slikico mojega očija najti, zaenkrat smo samo improvizirali z eno črno-belo. user posted image

Je pa pri teh nastopih tako...otroci povejo marsikaj: "Tole je moj oči. Zelo je prijazen in večkrat nam zaigra na kitaro. Včasih tudi reši juniorja, ko je poreden, saj mami pravi, da naj ga pustimo kar na cesti. " user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Jao, upam, da me po govornem nastopu ne obišče sociala user posted image ... Sem mu rekla, naj ta stavek raje izpusti. user posted image  Potem govori o mojih: "Dedi N. je na žalost umrl, ko je bila moja mami še otrok. Moja babi P. se je zato poročila kar z enim Janezom." user posted image user posted image user posted image user posted image  ....no, v bistvu ni smešno....ampak način na katerega je izustil user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
10.1.2012 21:51:31   
*bubi*
Vse najboljše miniju user posted image user posted image user posted image  in čestitke mamici. user posted image user posted image user posted image

Joj, si sploh ne predstavljam, kaj/kako bi bubi naredil tak govorni nastop user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Še zadnjič: besede, ki jih mora prebrati v...
Ko ženska postane mama, se življenje obrne na glavo. Nič ni več tako kot prej. Vsaki mamici se kdaj zgodi, da hrepeni po...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?