|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
13.1.2012 7:27:40   
NinaŠ
Dobro jutro user posted image user posted image user posted image

Danes sem pa že boljše volje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
13.1.2012 7:32:05   
NinaŠ
Aja, pa petek 13. je user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image zagotovo bo srečen dan user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
13.1.2012 8:14:46   
*bubi*
Dobro jutro.
Nina, se ti pridružim pri kavici.

Pridna sta tvoja otroka in ne skrbi za Anžeta, bo že pospešil to svoje branje.



Ja, petek 13., se bojim, da ne bo prinesel nič dobrega. Ker to, kar se dogaja letos, se mi v teh nekaj letih službe še ni user posted image

Sicer pa sem srečna, da sta minila ta dva tedna, meni je to najbolj zoprn del šol.leta. No, en tak pride še maja, ampak takrat se mladina bolj zaveda, da ni heca user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
13.1.2012 8:19:40   
petarda
Kavica? Evo mene! user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
13.1.2012 8:21:03   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

Dobro jutro.
Nina, se ti pridružim pri kavici.

Pridna sta tvoja otroka in ne skrbi za Anžeta, bo že pospešil to svoje branje.



Ja, petek 13., se bojim, da ne bo prinesel nič dobrega. Ker to, kar se dogaja letos, se mi v teh nekaj letih službe še ni user posted image

Sicer pa sem srečna, da sta minila ta dva tedna, meni je to najbolj zoprn del šol.leta. No, en tak pride še maja, ampak takrat se mladina bolj zaveda, da ni heca user posted image


Kako je šele tvojim učencem user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
13.1.2012 8:24:15   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ


Ali ve katera, če dobijo v prvi triadi ob polletju kakšno obvestilo o doseženih ciljih ali kaj podobnega?
 
Ne dobjo oz. vsaj lani nismo nič dobili user posted image .

Meni se je pa danes pisker dvignil, ko sem prišla iz službe user posted image user posted image . Anže je zaradi treninga v šoli manjkal zadnjo uro, seveda tudi naloge (v šoli) ni naredil... in on (ali user posted image user posted image ) ne da bi se spomnil na to, ko je prišel s treninga, ne moral je it malo k mami in atu oz. se igrat. user posted image user posted image user posted image Tako da sva od 7h do zdaj delala nalogo (ki jo je bilo kot zakleto kar veliko, še angleščino sva prihranila za jutri), prepisovala snov v zvezek (učiteljica mu skopira kar delajo med uro ko manjka), se učila pesmico (na srečo je razmeroma kratka), ponavljala obnovo za knjigo, ki jo bo jutri predstavil in vadila branje user posted image user posted image user posted image . Vnaprej smo dogovorjeni, če se to ponovi, odpade en teden smučanja "nevemkerganajprilimam user posted image ". 







To so pa desci...tudi ne vem katerega smajlija naj prilimamuser posted image ... Jaz sem bila tudi včeraj celo popoldne odsotna...naloga je sicer bila narejena, po kuhinji pa čisto nič pospravljeno od kosila...to bi bila misija nemogoče očitno user posted image ... Samo zdaj, ko bom začela spet delat, se bova res morala zmenit, da bo treba kdaj tudi za krpo in metlo prijet...spetnevemkaterismajli user posted image

< Sporočilo je popravil petarda -- 13.1.2012 8:25:39 >

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
13.1.2012 8:38:16   
NinaŠ

Ja, petek 13., se bojim, da ne bo prinesel nič dobrega. Ker to, kar se dogaja letos, se mi v teh nekaj letih službe še ni user posted image
  
user posted image naj ti petek 13. mine čim hitreje in čim manj stresno user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
13.1.2012 8:40:50   
NinaŠ
po kuhinji pa čisto nič pospravljeno od kosila...to bi bila misija nemogoče očitno user posted image ...
 
to še oprostim user posted image , naloge pa ne user posted image Samo sem pa vedno znova presenečena nad izgovorom "Ja, če pa ni bilo časa" user posted image user posted image a res, bogsigavedi zakaj ga meni nikdar ne zmanjka user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
13.1.2012 8:47:46   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

po kuhinji pa čisto nič pospravljeno od kosila...to bi bila misija nemogoče očitno user posted image ...
 
to še oprostim user posted image , naloge pa ne user posted image Samo sem pa vedno znova presenečena nad izgovorom "Ja, če pa ni bilo časa" user posted image user posted image a res, bogsigavedi zakaj ga meni nikdar ne zmanjka user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Bubi....od kar sem rodila juniorja je petek 13 zame srečen dan...naj bo zate danes tudi user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
13.1.2012 9:57:50   
Paštetka
Dober dan, drage prijateljice user posted image

Zadnje čase sam vas malo zanemarila, nehote user posted image
Sem se spravila foto knjigo za 2011 delat. Knjigo sem si shranila in, ko bo kakšna akcija, me prosim ruknite, da jo dam delatuser posted image

evo, danes sem na mail dobila obvestilo, da imajo pri Digifotu akcijo koledarjev -30% , če katero še zanima user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
13.1.2012 9:58:55   
*bubi*
Eh, danes pa res ne bo težek dan...

začelo se je s takim lepim sončnim vzhodom, da sta še otroka v avtu kričala: mami, kje imaš zdaj tisti fotoaprat? user posted image user posted image user posted image

Ja, pa danes popoldan bom fraj. FRAJ. 3 ure, ampak 3 ure ne bom delala čisto nič. Si sama sebe ne morem predstavljat user posted image user posted image user posted image  za nenarejeno nalogo bo oče kriv, kuhinja je v solidnem stanju in je niti umazat ne nameravam user posted image

bom šla na sprehod in probala ujet sončni zahod user posted image  ... moram še malo igračko stestirat user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
13.1.2012 10:01:27   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Sem se spravila foto knjigo za 2011 delat. Knjigo sem si shranila in, ko bo kakšna akcija, me prosim ruknite, da jo dam delatuser posted image


ja, je odvisno, v katerem programu si jo delala.... ker si s tem nekako že ponudnika izbrala user posted image

Digifot je imel zdaj 2 leti zapored  ob valentinovem akcijo 1+1 gratis. V primeru, da bi ti ena knjigica prišla prav za kako darilo user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
13.1.2012 10:53:34   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Sem se spravila foto knjigo za 2011 delat. Knjigo sem si shranila in, ko bo kakšna akcija, me prosim ruknite, da jo dam delatuser posted image


ja, je odvisno, v katerem programu si jo delala.... ker si s tem nekako že ponudnika izbrala user posted image

Digifot je imel zdaj 2 leti zapored  ob valentinovem akcijo 1+1 gratis. V primeru, da bi ti ena knjigica prišla prav za kako darilo user posted image


aja, ja akcija pri Digifotu me samo zanima user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
13.1.2012 12:33:14   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Sem se spravila foto knjigo za 2011 delat. Knjigo sem si shranila in, ko bo kakšna akcija, me prosim ruknite, da jo dam delatuser posted image


ja, je odvisno, v katerem programu si jo delala.... ker si s tem nekako že ponudnika izbrala user posted image

Digifot je imel zdaj 2 leti zapored  ob valentinovem akcijo 1+1 gratis. V primeru, da bi ti ena knjigica prišla prav za kako darilo user posted image
[/quote

Oooo hvala, ta informacija pa tudi meni prav pride. user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
13.1.2012 13:55:27   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: petarda


Oooo hvala, ta informacija pa tudi meni prav pride. user posted image


fino. ampak sta enaki knjigici. Naročiš eno in avtomatsko pošljejo dve user posted image


_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
13.1.2012 14:04:07   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: petarda


Oooo hvala, ta informacija pa tudi meni prav pride. user posted image


fino. ampak sta enaki knjigici. Naročiš eno in avtomatsko pošljejo dve user posted image



Ja, saj tako sem si tudi mislila user posted image ....ravno prav za obe babici user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
13.1.2012 15:52:20   
*bubi*
no, če katera še okleva glede koledarja, je fotonaredi.si pravkar poslala reklamo, da imajo -50% na vse koledarje user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
13.1.2012 18:29:15   
Paštetka
Jupi...user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
13.1.2012 18:48:14   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Jupi...user posted image



Se mi samo zdi al so strani porihtali? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
13.1.2012 20:24:45   
NinaŠ
bom šla na sprehod in probala ujet sončni zahod user posted image  ... moram še malo igračko stestirat user posted image
 
No in? si ujela sončni zahod user posted image user posted image  

Ja in - porihtali so ta RR user posted image končno


Ja in - jaz bi šla spat user posted image , pa moram Anžeta počakat, da s treninga pride... pa nikakor se ne smem pred TV uležt, ker bom samo mrknila user posted image , pa ne vem kaj početi user posted image ...sicer ne bi bilo slabo stanovanja malo v red spravit, ampak za to je pa že čistprepozno user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
13.1.2012 20:35:17   
petarda
Končno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

A to imajo zdaj v dvorani trening? Do kdaj pa? Koliko ur/dni na teden pa Anže sploh trenira? Ker meni se zdi, da je stalno na treningu user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
13.1.2012 21:02:37   
petarda
Ja kaj zdaj? Si šla spat? user posted image

Bubi...je prijalo prosto popoldne? user posted image

Jaz grem pa zdaj torto filat...biskvit sem spekla popoldne, zdaj jo nafilam, jutri pa okrasim. user posted image  Se malo bojim, da če bi jo danes okrasila, da bi bila smetana čudnega okusa potem jutri user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
13.1.2012 21:21:04   
NinaŠ

A to imajo zdaj v dvorani trening? Do kdaj pa? Koliko ur/dni na teden pa Anže sploh trenira? Ker meni se zdi, da je stalno na treningu user posted image  
 
Ja tudi meni se zdi, da je stalno na treningu user posted image no vsekakor je ca 5x na teden (2-3 ure), mislim, da bodo sedaj, ko se bodo začele tekme malo "oladili" in imeli trening le še kake 3x tedensko user posted image . Ne in ni v dvorani, je na smučišču user posted image , ki obratuje do 21h, tako da ga v naslednje pol ure pričakujem doma (trenerka ga s klubskim kombijem pripelje do vrat user posted image user posted image user posted image ). Za dvoranske treninge je pozimi bolj malo časa, mogoče bodo imeli kdaj ko bo slabo vreme (beri: dež kar ga dol more user posted image ).


Uh tortice user posted image jaaa user posted image user posted image user posted image Jutri imate Minijevo fešto? user posted image user posted image user posted image
In ne, smetana ne bi bila čudnega okusa, samo verjetno ne bi "stala" tako kot mora user posted image in bi jutri vsekakor delala "osvežitveni premaz" user posted image



(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
13.1.2012 21:26:00   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

bom šla na sprehod in probala ujet sončni zahod user posted image  ... moram še malo igračko stestirat user posted image
 
No in? si ujela sončni zahod user posted image user posted image   



Uspelo mi je it na sprehod do potoka malo na ogled terena user posted image
In kot nalašč danes ni bilo na zahodu nobenih oblačkov, ki bi jih sonce obsijalo od spodaj.... tako da nisem ne vem kaj fotkala.... pihal pa je tudi tako mrzel veter da joj. Sem se po hitrem postopku na toplo pobrala user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
14.1.2012 8:01:43   
NinaŠ
Dobro jutro user posted image user posted image user posted image

Lep dan vam želim user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?