|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
16.1.2012 11:58:28   
petarda
Vidiš Ada...saj ti gre...tole uživanje, ko imaš čas samo zase user posted image

Jaz sem pa minija danes doma zadržala. Je imel malo steklene očke zjutraj, pa iz noska mu kar pošteno teče... Zdaj pa iščem kam sem založila baby vac, da mu orng spucam. Se bojim, da bo šlo na ušeska user posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
16.1.2012 12:07:45   
Paštetka
jaz pa že celo dopoldne razmišljam ali naj grem k zdravniku ali ne. user posted image
V soboto sem se razmetala kot že dolgo ne. Na koleno. Spredaj (kjer sem se udarila) imam precej veliko podplutbo, boli me edino na dotik. Zadaj v pregibu me pa boli, da ne morem več pokrčiti noge do konca in me špika dol po mečih. In ne štekam kak me lahko zadaj boli, če je bil udarec spredaj. Kot, da imam močan muskelfiber. In čedalje bolj me seka.

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
16.1.2012 12:14:11   
petarda
Jaz bi šla. user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
16.1.2012 13:34:42   
NinaŠ
Paštetka raje za prazen nič k zdravniku kot ne. Jaz bi tudi šla user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
16.1.2012 13:40:51   
Paštetka
Ma, sprašujem se zato, ker ni nič otečeno. In si mislim,da če bi bilo kaj hudo narobe, da zdaj že itak ne bi mogla hoditi. Vezi so cele, kosti tudi...
edino, če sem si kašno mišico-tetivo nategnila. Na dotik me res nič ne boli, kar koli tipam. Ok, malo spredaj, ampak to ni nič.
Noga mi je edino težka in me znotraj peče ali ko nogo zasukam zaboli.. Po stopnicah hodim brez težav. Mah bom še danes malo počakala.user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
16.1.2012 14:03:52   
NinaŠ
Ja, možno je, da si si kako mišico natrgala user posted image , tu ti pa itak nimajo kaj veliko pomagat....

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
17.1.2012 8:09:47   
petarda
user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
17.1.2012 8:10:07   
petarda
Paštetka kako si?user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
17.1.2012 8:20:54   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

user posted image

mmmmm, hvala. Dobro jutro user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
17.1.2012 8:21:44   
*bubi*
paštetka, če ne bo boljše, se pojdi pokazat. user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
17.1.2012 8:35:14   
Paštetka
hvala za skrb user posted image

zvečer je bilo precej hudo, ampak zdaj ko je noga ponoči malo počivala je boljše. Očitno bo res kakšen nateg, tako, da zaenkrat ne bom hodila k dr., bom pa probala čim bolj počivati. Itak sem v službiuser posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
17.1.2012 8:43:45   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

hvala za skrb user posted image

zvečer je bilo precej hudo, ampak zdaj ko je noga ponoči malo počivala je boljše. Očitno bo res kakšen nateg, tako, da zaenkrat ne bom hodila k dr., bom pa probala čim bolj počivati. Itak sem v službiuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

In ko smo že pri službi...men se tkooooooooooo ne gre nazaj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
17.1.2012 8:46:47   
Paštetka
jaz poznam recept kako se temu izogniti, petarda...

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
17.1.2012 8:47:14   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: petarda


In ko smo že pri službi...men se tkooooooooooo ne gre nazaj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image
petarda, nič ne skrbi... boš videla, kako hitro boš not padla in ti bo super.

Na žalost potem prideš v en tak hud tempo in čas mineva še hitreje.

Kdaj pa sploh začneš?

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
17.1.2012 8:47:52   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

jaz poznam recept kako se temu izogniti, petarda...


ja, no, če ne bi hotela vmes nazaj hodit, je že nekaj mesecev prepozna user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
17.1.2012 8:47:54   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: petarda

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

hvala za skrb user posted image

zvečer je bilo precej hudo, ampak zdaj ko je noga ponoči malo počivala je boljše. Očitno bo res kakšen nateg, tako, da zaenkrat ne bom hodila k dr., bom pa probala čim bolj počivati. Itak sem v službiuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

In ko smo že pri službi...men se tkooooooooooo ne gre nazaj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



počivati z nogo...user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
17.1.2012 8:50:05   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

jaz poznam recept kako se temu izogniti, petarda...


ja, no, če ne bi hotela vmes nazaj hodit, je že nekaj mesecev prepozna user posted image user posted image user posted image


ja, pa dobro... par mesecev zdaj gor ali dol..., vmes bo pa kakšen prehlad, viroza, šmrklji... to je zdaj itak že ob tem vremenu stalnica, pri treh pa toliko bolj

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
17.1.2012 8:51:23   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

ja, pa dobro... par mesecev zdaj gor ali dol..., vmes bo pa kakšen prehlad, viroza, šmrklji... to je zdaj itak že ob tem vremenu stalnica, pri treh pa toliko bolj


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
17.1.2012 8:53:51   
NinaŠ
, bom pa probala čim bolj počivati. Itak sem v službiuser posted image
  

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

In ko smo že pri službi...men se tkooooooooooo ne gre nazaj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
user posted image saj bo, saj se boš spet utekla... user posted image



Jaz bi pa takooo kak dan dopusta, da malo predahnem... pa se mi ga zdi škoda vzet, ko sta otroka itak v šoli, sama pa tudi kakih posebnih planov nimam user posted image
Sicer je pa Tina spet ful prehlajena user posted image , tako da samo upam, da se mi uspe izognit bolniški user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
17.1.2012 8:54:31   
petarda
Ja, saj vem...samo potem res lahko rojevam do penzije user posted image . Začnem zadnji ponedeljek v mesecu. Saj vem, da bom noter padla, samo mi je zdaj tako preveč lepo, da kar ne more biti resuser posted image . In se že vidim potem...stalno v stresu, gužvi...me veseli, da sem se vsaj za 6 ur odločila, da bom vsaj okoli štirih res doma.user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
17.1.2012 9:00:15   
petarda
Mini je tudi kar dosti prehlajen, je tudi zdaj dva dni doma. Upam, da ne bo problemov it nazaj v vrtec user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
17.1.2012 9:06:03   
Paštetka
petarda, še enega imaš, pa boš imela "zaposlitev gospodinja" user posted image in ne rabiš več delatiuser posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
17.1.2012 9:08:08   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: petarda

Mini je tudi kar dosti prehlajen, je tudi zdaj dva dni doma. Upam, da ne bo problemov it nazaj v vrtec user posted image


jaz sem mojima dajala po kosilu iztisnjen sok iz enega granatnega jabolka in pomarače, pa moram povedati, da se zdaj kar držita.

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
17.1.2012 9:12:07   
petarda
Sokove tudi mi pijemo, pa enkrat na dan še par kapljic domačega propolisa (junior in petardito, miniju ne dam) in sta tudi večja dva zdrava. Pri miniju je pa bilo za pričakovati, da bo kaj pobral, zdaj ko hodi v vrtec. Upam samo, da se mu ne razvije kaj resnega user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Novembrke 2005 - 7. del
17.1.2012 9:19:26   
petarda
Imejte lep dan...šibam, mini se noče več sam igrat user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?