|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Cela družina bolana...
24.2.2013 22:13:57   
pikica :*
Ojla!
Pri nas smo z začetkom počitnic tudi vsi bolni! V petek zjutraj je imela najmlajša Ana 38 vročine in zelo jo je bolelo grlo. Moža je bolela glava in je zato on ostal z njo doma. Ob 11h so me iz vrtca klicali da Jaka boli trebušček in da ima malo driskice. Mož je šel po njega v vrtec in ko sem prišla domov sem imela doma 3 bolnike...z Laro (10 let) sva bili še edini zdravi. Jaka je moral ponoči 6krat na stranišče. Zjutraj sem po zajtrku še jaz takoj letela v kopalnico in evo, še jaz fasala drisko. Dopoldne sem 3 ure presedela na stranišču. Jaka je bil na srečo že bolje, moja glavna in edina relacija v dnevu pa je bila kavč-stranišče. Ponoči nisem seveda spala nič. Danes zjutraj je drisko dobila še Lara ampak na srečo v blažji obliki kot jaz. Mož (še vedno z vročino ampak na srečo brez prebavnih motenj) je na srečo poskrbel za vse ker sem jaz totalno švoh in komaj hodim, še do stranišča se okotekam in sem v borbi z časom ali mi bo uspelo priti ali ne. Ana večino dneva spi, ker tudi nima prebavnih motenj. Lara in Luka se menjata WC, kadar mene ni notri. najhujše je, ko je notri en drugega pa zunaj ful tišči. Jaz pa sem itak totalno obležala in mi je muka tudi na wc.
Vseh 5 v telih dveh dneh, smo zboleli. Mož ki je še najbolj vredu je skuhal čaj zanj in Evo, in borovnice zame,Laro in Luka. Onadva sta tudi jedla bananao, jaz pa sem takoj ko sem jo pojedla za 1 uro letela v stranišče. a makdo še kakšno idejo kako ustavit drisko? Nujno potrebujemo user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Cela družina bolana...
24.2.2013 22:50:16   
LEJLA
oglje se kupi v lekarni

ampak pri nas borovničke še najbolj pomagajo pa prežganka tudi.

Drugače pa zgleda je pač čas bolezni. V enem tednu smo 4 zboleli za gripo.
Mene je še najbolj zvila od ponedeljka do petka sem spala in pila čaj in komaj kaj pojedla.
Otroci so jo malo lažje odnesli mož pa nas pedena, ker je edini zdrav.
No ampak smo iz tahudega ven. Še kakšen dan 2 ponem gremo pa v snnnneeeeeeeeeegggg.

Tudi vam želim, da čim hitreje ozdravite.


(odgovor članu pikica :*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Cela družina bolana...
25.2.2013 8:17:42   
LEJLA
sem se spomnila še na vodi kuhan riž, ki je lahko slan ali pa ne
gor pa naribaš črno čokolado

lp

(odgovor članu LEJLA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Cela družina bolana...
25.2.2013 19:28:09   
pikica :*
Hej! Evo jst sm šele zdej mal boljše in ker druzga nemorm počet...
Mož je skuhal prežganko in sta Lara in Luka nekaj pojedla, jaz sem mogoče 2 žlici ampak še to z muko. Pustila sem cel krožnik. Sem bla dopoldne tok slabo da sem šla zjutraj na stranišče ven pa prišla šele ob enajstih in poteem direktno v posteljo in sem zaspala za eno urico- do kosila. Potem pojedla 2 žlici prežganke pa sem mogla takoj spet na stranišče. Vso hrano ki jo dam v usta gre v roku pol ure ven iz mene. Slabo mi ni nič, samo trebuh me boli pa driska. Probala sem tudi riž pa ni užgalo ker se mi je že samo ob vonju želodec obračal.user posted image Zdej laufam v WC na usake pol ure in sem ful izmučena tkoda čist nič nemorem. Lara je tud danes mal slabše...Mož je že ok, ker nima več časa bit bolan user posted image hahahha čist smo bogi user posted image ampak sej bo bolš... jst sam upam da bojo otroci čimprej zdravi, jst bom že nekak ;)

(odgovor članu LEJLA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Cela družina bolana...
26.2.2013 17:12:20   
Felicita
glede na to da je verjetno virusna okužba bo težko kakšna hrana pomagala... kupi probiotike (linex ali kaj podobnega), za pijačo pa rehidracijske praške (ali še lažje - kak getorade ali podoben izotoničen napitek). potem pa čakaš da mine. menda je pa zadnje priporočilo (s strani zdravnikov), da ješ kar ti paše oz. kar lahko spraviš (in obdržiš) dol.
Pazi samo da ne dehidrirate.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu pikica :*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?