|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 10 11 [12]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: zanositev?
24.6.2013 19:08:40   
lunica7
punce da vam povem...danes sem naredila test in Še vedno negativno...naj še počaka par dni in spet naredim test?

Res Pa je da nisem delala z jutranjim urinomuser posted image

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: zanositev?
25.6.2013 9:08:05   
_pika_
Lunica7: Jaz bi na tvojem mestu počakala nekaj dni in nato zjutraj naredila test. Lahko se raven hormona v teh dneh dvigne in bo test user posted image . Držimo peste za user posted image .

(odgovor članu lunica7)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: zanositev?
25.6.2013 12:06:08   
lunica7
ja sej sm se tk odločla...mam še en test in bom ga naredila v petek ali pa soboto če seveda še ne bo user posted image ...tk na momente mam mal rjavkast izcedek pol pa spet nič....resnično ne vem kaj se dogaja....

Hvalaa..tut js upam da bosta user posted image :)

(odgovor članu _pika_)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: zanositev?
26.6.2013 10:45:00   
naty86
Lunica držim pesti da bo user posted image ..;)

(odgovor članu lunica7)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   [Brisano sporočilo]
27.6.2013 13:50:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu naty86)
  Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: zanositev?
27.6.2013 18:47:37   
Anonimen
Se vam bom še jaz malo pridružila...
Ta mesec imam tak (preveč) optimističen filing... Na seznamčke (II pričakujemo..) se raje ne dam, ker mi je potem veliko težje, ko pride user posted image .

Do dneva d imam še več kot teden dni, so me pa (.)(.) začele bolet že takoj po O, kar zame ni ravno normalno - ampak itak vem, da to še ne more bit znak user posted image . Zelo sem neučakana, ampak mislim, da bo čakanje vseeno malo lažje, če bomo vmes malo poklepetale user posted image

AA

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: zanositev?
28.6.2013 15:09:20   
lunica7
Živijooo!

Js še vedno nism naredila testa ker sm včeraj dobila rjavkast izcedek ki traja še danes....upam da bo vse to prineslo kaj pozitivnega ;)....

Kaj ve mislite?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: zanositev?
28.6.2013 21:24:20   
_pika_
Kako ste? V zadnjem tednu je zatišje. Nobenih user posted image ni bilo.
No, mi še kar čakamo user posted image , testi pa negativni, pa že zeeeelooo zamuja.

Danes sva se odločila, da sploh ne bova več čakala naslednje user posted image in kar začela delat na naraščaju, čeprav je bil v planu šele jeseni.

Upam, da nam uspe čimprej!!user posted image

(odgovor članu lunica7)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: zanositev?
30.6.2013 8:19:55   
lila25
Cao punce,
jaz se javljam iz morja, da vam povem, da sem vceraj po 4 mesecih zatisja pred m koncno opazila malo bol rjavkasto obarvan beli tok in par nitk krvi vmes. Danes je ze bolj normalen a se malo temnejsi. Napihnjena nisem nic oz trebuh je se bolj raven kot ponavadiuser posted image spika me tudi ne nic, edino kot bi se neki mesalo dol mam vcas obcutek. Bomo videli kaj bo ratalo iz tega :-) sm bila ta teden kar sem na morju tud grozljivo zaspana skos. Pa zadnje case tud pazila nisva vec. No sporocim ko bo kaj novega na vidiku.
Lepo se imejte :-)

(odgovor članu _pika_)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: zanositev?
30.6.2013 14:12:55   
lunica7
Punceeee....danes se je rjavkast izcedek poslovil ampak o sem naredila test me je spet čakal - user posted image ....

Jaz mislim da je najbolje da grem na pregled in da mi ginekologinja pove kaj se dogaja...ali bi še raje malo počakala???

Kaj mislite???

(odgovor članu lila25)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   [Brisano sporočilo]
1.7.2013 9:51:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lunica7)
  Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: zanositev?
1.7.2013 10:55:09   
anit6

IZVIRNO SPOROČILO: lunica7

Punceeee....danes se je rjavkast izcedek poslovil ampak o sem naredila test me je spet čakal - user posted image ....

Jaz mislim da je najbolje da grem na pregled in da mi ginekologinja pove kaj se dogaja...ali bi še raje malo počakala???

Kaj mislite???


Tudi meni je pri nosečnosti prvi mesec oz. do 5 tedna nosečnosti kazal test eno črtico. Ko sem ga pa delala v 9 tednu je bil pa pozitiven in sedaj je že skoraj polovico nosečnosti za mano in je vse okej.

(odgovor članu lunica7)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: zanositev?
1.7.2013 18:49:51   
lunica7
aha...js sploh ne vem kaj tocno se dogaja...konec redns bom ponovila test ali pa ze prej....neucakana sen kaj se dogaja...

(odgovor članu anit6)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: zanositev?
22.7.2013 12:41:27   
bella11
pozdravljene...m. mi zamuja ze 10 dni,prejsnji teden naredila test in je pokazal -,cez 3 dni ponovila in je pokazal user posted image ,po tem odidem zdravnici,me narocijo na labarat.urinski in mi tam pokaze negativno???!!!user posted image ker sem bila neucakana,sem sla na samoplac.uz pregled,tam je zdravnica rekla da ne vidi nic,razen sence,pa niti ni sledu da bi kmalu nastopila M...cisto sem zbegana,ne vem kaj naj si mislim,to cakanje me pa ubija..user posted image

(odgovor članu lunica7)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: zanositev?
22.7.2013 13:09:56   
bella11
ali mislite da je plod premajhen in da ga ni videla ali pa nosecnosti ni...user posted image naj povem se to,da imam ves cas rahle bolecine v jajcnikih,podobne kot pred M...

(odgovor članu bella11)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: zanositev?
2.8.2013 11:15:22   
Čukica
Na Uz se tako zgodaj težko kaj vidi - zato ginekologi na prvi pregled naročajo po izostanku 2.menstruacije torej nekje okoli 8 tedna nosečnosti.
Zakaj pa ne narediš še kakšen urinski test?
Seveda obstaja možnost da je bil lažno + (meni se je to že 2x zgodilo) in sicer lahko da si takrat imela šele ovulacijo (v času ovulacije namreč lahko reagira z LH hormonom in dobiš II) - in ti zato tudi še nisi dobila menstruacije. Lahko pa dobiš tudi lažno + če imaš PCOS.
Če hočeš bit ziher, greš na beta HCG samoplačniško v laboratorij ali pa počakaš 1 teden in ponoviš urinski test in ne na UZ ko se še nič ne vidi:)

Lp

(odgovor članu bella11)
Neposredna povezava do sporočila: 291
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 10 11 [12]
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 10 11 [12]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?