|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: testi za ugotavljanje nosečnosti
1.9.2011 8:37:22   
ninicananica
 
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ninicananica: čez nekaj dni bi ti tudi ostali testi enako pokazali.
Kot ti je že ena napisala: najprej delaj vse na isti dan potem pa govori da so zanič.
Tele nekaj dni ogromno pomenijo,ker se vsak dan hormon veča


Saj nisem rekla, da so ostali zanič. Samo svojo izkušnjo sem napisala. In še celo omenila sem, da sem mogoče test delala prezgodaj ali pa sem ga premalo namočila user posted image . Je pa CB digital res fajn, ker je prikaz na ekrančku digitalen in se ti ni treba mučit z odčitavanjem črtic. Ker nekatere imajo s tem kar nekaj težav, ko se jim črtice obarvajo zelo bledo in potem ne vejo, ali so noseče ali niso. Kakorkoli že, vsem, ki si želijo user posted image , želim, da čimprej zagledajo user posted image  ali pa +.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: testi za ugotavljanje nosečnosti
1.9.2011 11:06:41   
Anonimen
user posted image Ojej punce. Jaz sem vsak mesec pokupila en kup testov in sicer baby check (2 roza, tapoceni). V lekarni me je bilo že malo sram ker sem bila vsak mesec tam, včasih sem kupila kar po 2 paketa, se pravi 4 testeuser posted image . Pa nikoli nič. to se mi je dogajalo slabo leto, nakar sem sebe zbrcala v rit,  da pretiravam. Vsak malo smrdeč ali drugačen vonj-sem mislila da sem noseča,....joške bolele, sem mislila kako sem noseča, pa da so večje pa ne vem kaj še vse.....ovulacija je bla takrat, takrat sem seksala, ta mesec bo,....pa še vedno nič....doktorirala sem o vseh izcedkih, o vseh znakih-malo vročine, boleče dojke, vrtoglavica, lulanje...brezveze,...če sedaj pomislim, je bilo vse isto kot prej, samo psiha je delala 500 na uro user posted image .

Potem sem dala na kraj vse skupaj in odmislila in čez par mesecev se je zgodilo.
Filing je bil ČISTO drug in to mi je dalo vedeti, da sedaj bi bilo pa fino v lekarno iti in pogledati, ker je res drugačeuser posted image . In sem kupila baby check mini spet ta poceni in že tri dni pred M, se mi obarva na dve črtice. mene je skoraj kap. Taprvo šok, solze, smeh...ne vem povedati. Druga črtica je bila vidna vendar ne turbo močna se je pa videla. Nato sem za vsak slučaj, itak, user posted image  porabila še enega naslednje jutro s prvim urinom. Namreč mislila sem, da je včerajšnji pokazal rahlo črtico, ker je bil urin popoldanski. Ampak naslednji dan je bilo isto. Odločila sem se, da teste ponovim čez en teden-kar je kar težko čakati, saj bi ga delala kar vsak dan user posted image  . No in po enem tednu se mi je taprvo obarvala tista črtica, ki sem jo čakala dooolgo časa, nato šele tista, ki je vedno samotarila user posted image . Čakala sem nekje do 6 tedna po mojih izračunih, ki so bili sicer točni kot urca in poklicala za datum prvega pregleda, ki je bil v 8 tednu in 5 d. Tako da so se podatki z velikostjo ploda in datumom izostanka zelo ujemali in sedaj čakam dalje in se počutim super.

Tako da punce, pokaže vse, samo ne prekmalu delati, ker je oploditev lahko tudi teden kasneje pa ne pokaže. Ne misliti na to. Boste isto kot jaz, ker je škoda, ker gre samo na psiho. user posted image Veliko sreče.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: testi za ugotavljanje nosečnosti
24.9.2011 9:36:12   
Lara321
Pozdravljene punce,
meni zamuja menstruacija 11dni, ne čutim nobenih posebnih znakov nosečnosti, ki sem jih brala od drugih punc.
včeraj sem kupila test first sign(lističi) pa mi je pokazalo user posted image črtici, ko sem še imela palčko v urinu sedaj
nevem ali je narobe ali je res, ker piše v navodilih da naj bi se čakalo 5 min, jaz pa še palčke položila nisem. user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: testi za ugotavljanje nosečnosti
24.9.2011 10:03:30   
LittleSun

IZVIRNO SPOROČILO: Lara321

Pozdravljene punce,
meni zamuja menstruacija 11dni, ne čutim nobenih posebnih znakov nosečnosti, ki sem jih brala od drugih punc.
včeraj sem kupila test first sign(lističi) pa mi je pokazalo user posted image črtici, ko sem še imela palčko v urinu sedaj
nevem ali je narobe ali je res, ker piše v navodilih da naj bi se čakalo 5 min, jaz pa še palčke položila nisem. user posted image



user posted image user posted image ne ne to samo pomeni, da je vsebnost hormona v urinu tako visoka, kar je pravilno in ok glede na to da ti zamuja 11 dni. Čestitke in lepo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lara321)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: testi za ugotavljanje nosečnosti
27.9.2011 16:28:58   
KajaNagaja
Zdle sem naredila test...M mi zamuja kakšen dan ali dva največ...nimam rednih ciklov, tako da natančno nikol ne vem...Vglavnem...mi lahko katera pove, koliko je šans da sem noseča, na podlagi tegale testa?

http://www.shrani.si/?33/b7/lAFW4EM/dscn1565.jpg

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: testi za ugotavljanje nosečnosti
27.9.2011 17:53:35   
crtek
IZVIRNO SPOROČILO: KajaNagaja

Zdle sem naredila test...M mi zamuja kakšen dan ali dva največ...nimam rednih ciklov, tako da natančno nikol ne vem...Vglavnem...mi lahko katera pove, koliko je šans da sem noseča, na podlagi tegale testa?

http://www.shrani.si/?33/b7/lAFW4EM/dscn1565.jpg


črtica je roza odtenka, tko da meni se zdi, da je možnost kr velika...ponovi čez 2 dni, pa bi se mogla črtica že lepo videt user posted image
javi rezultat user posted image

(odgovor članu KajaNagaja)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: testi za ugotavljanje nosečnosti
27.9.2011 18:13:46   
KajaNagaja
Jooooj...zdle bi šla najraj v DM po vse teste... :D no, upam, da bosta ta dva dneva hitro minila :) sporočim...user posted image user posted image

(odgovor članu crtek)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: testi za ugotavljanje nosečnosti
27.9.2011 18:25:54   
crtek
hahaha....vrjamem user posted image pejdi se sprehajat in izkoristit lepo vreme, zamoti se, pa bo šlo hitro...greš samo še 2x spat, u četrtek zjutraj pa testek. user posted image te bojo brez skrbi počakale user posted image

(odgovor članu KajaNagaja)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: testi za ugotavljanje nosečnosti
28.9.2011 7:11:47   
butt3rfly

IZVIRNO SPOROČILO: Lara321

Pozdravljene punce,
meni zamuja menstruacija 11dni, ne čutim nobenih posebnih znakov nosečnosti, ki sem jih brala od drugih punc.
včeraj sem kupila test first sign(lističi) pa mi je pokazalo user posted image črtici, ko sem še imela palčko v urinu sedaj
nevem ali je narobe ali je res, ker piše v navodilih da naj bi se čakalo 5 min, jaz pa še palčke položila nisem. user posted image




pa si delala teste že tud kaj prej al prvega res po 11ih dneh?

meni namreč menstruacija zamuja 2. dan in do sedaj še nič ne kaže, da bo kaj prišla. joške me prav nič ne bolijo, le v jajčnikih čutim vsake toliko časa bolečino oz. špikanje. do zdaj mi je test pokazal -..... še zmeraj upam, da ni hormona še dovolj, da bi se kej pokazalo mal kasnejeuser posted image če pa ni nič, pa nej končn pride ta frdamana user posted image user posted image

_____________________________

Hale: "Are you accusing me of being in someones pocket, you hypocrite son-of-a-bitch? You've been on Clay's tit since you were a goddamn uniformed officer. He barks and you jump. Whole town knows it. "Chief of Police". What a goddamn joke."

(odgovor članu Lara321)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: testi za ugotavljanje nosečnosti
29.9.2011 8:49:51   
KajaNagaja
Zdj pa ni več dvoma... :)

http://www.shrani.si/?2g/Mi/2nnNFTdF/dsc0002.jpg

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: testi za ugotavljanje nosečnosti
29.9.2011 13:09:58   
crtek
si vidla, ki se je splačalo počakat? čestitam!!! user posted image lepo user posted image in zdravega user posted image ti želim user posted image

(odgovor članu KajaNagaja)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: testi za ugotavljanje nosečnosti
29.9.2011 13:36:51   
KajaNagaja
Hvala...ja se je splačalo :) ampak še nisem čist dojela...verjetno bom pol ko bom mela pregled :)

(odgovor članu crtek)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: testi za ugotavljanje nosečnosti
16.10.2011 10:30:53   
miš988
Pozdravljene!!
Imam eno vprašanje.
Včeraj(31dan) bi morala dobiti M, danes(32dan)zjutraj sem naredila test z BC in je bil negativen sam sem šla že prej 2x na wc.
Tri dni sem bila zaprta in pika me malo spodaj,drugače me na dotik ščemijo bradavice,pa pod pazduho me boli če se potipam.
Povejte mi svoje mnenje?
Mislite da sem prekmalu naredila test,k v prvi nosečnosti mi je pokazalo z Babycekom 35 dan in isti dan sem naredila z CB in je bil takrat pol +.
Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: testi za ugotavljanje nosečnosti
17.2.2013 14:30:39   
Anonimen
Kaj pravite je ali ni? http://s5.mojalbum.com/1360325_17666104_20507122/ni-za-v-javnost/je-ali-ni.jpg

(odgovor članu miš988)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: testi za ugotavljanje nosečnosti
17.2.2013 19:24:55   
latka
anonimna, čestitamuser posted image ! To je pozitivno, samo je druga črtica svetlejša, ker je še malo hormona, tako da brez dvoma siuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: testi za ugotavljanje nosečnosti
23.3.2013 14:47:28   
MetekCvetek
Živijo punce!

Z fantom planirava user posted image ... Ta mesec mi menstruacija zamuja. Ciklus imam 28-32 dni ... po 32 dnevu sem naredila prvi test (Check mini - 10 mIU hCG/ml vzorca) in je bil negativen user posted image
Danes je že 36 dan ciklusa in je še vedno nimamuser posted image ... ali naj test že ponovim ali počakam? Imam še enega tega Check mini ali pa First sign (ta naj bi meril na več ml HCG) kaj mi priporočate?

Hvala user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: testi za ugotavljanje nosečnosti
23.3.2013 16:42:58   
Metuljčica 2013

IZVIRNO SPOROČILO: MetekCvetek

Živijo punce!

Z fantom planirava user posted image ... Ta mesec mi menstruacija zamuja. Ciklus imam 28-32 dni ... po 32 dnevu sem naredila prvi test (Check mini - 10 mIU hCG/ml vzorca) in je bil negativen user posted image
Danes je že 36 dan ciklusa in je še vedno nimamuser posted image ... ali naj test že ponovim ali počakam? Imam še enega tega Check mini ali pa First sign (ta naj bi meril na več ml HCG) kaj mi priporočate?

Hvala user posted image


Naredi test ;) ... če ti bo tokrat pokazal user posted image , pomeni, da si zanosila bolj proti koncu cikla... Držim pesti ;)

(odgovor članu MetekCvetek)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: testi za ugotavljanje nosečnosti
27.3.2013 13:12:20   
MetekCvetek
36 dan ciklusa sem naredila test pa je bil še vedno negativnuser posted image ... ali je možno,da še vedno ne pokaže test?

Danes je že 40 dan ciklusa, ker user posted image še vedno ni!

Do sedaj sem vedno imela redno. Točno sem vedela kdaj, ker so me prsi 14 dni pred menstruacijo bolele. Tokrat me sploh niso tetke pa tudi ni bilo.

Hvala user posted image

(odgovor članu Metuljčica 2013)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: testi za ugotavljanje nosečnosti
30.3.2013 15:50:35   
Night
MetekCvetek, mislim, da bi ti test že pokazal, je pa vedno majhen odstotek ženski, ki jim šele krvni test potrdi nosečnost. Mogoče ta mesec še nisi imela ovulacije ali pa je bila ta pozneje kot običajno.

(odgovor članu MetekCvetek)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: testi za ugotavljanje nosečnosti
3.4.2013 10:21:21   
Anonimen
Živijo....mene pa zanimoajo vaša mnenja... danes zjutraj sem testirala in pokazalo se je tole

slika 1: http://shrani.si/f/2i/5K/3zibeu3T/dsc12291.jpg

slika 2: http://shrani.si/f/1c/3z/4iKDwCcH/dsc12441.jpg

Kaj menite ve???jutri zjutraj bom ponovila, tale test je pa FS (un eden k pride 3,60€ v DM-sam sem ga razdrla da sem lahko videla tale zmazek )

Za odgovore se vam zahvaljujem..

Anonimnauser posted image

(odgovor članu Night)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: testi za ugotavljanje nosečnosti
3.4.2013 10:26:33   
Tippi
To je za ponovit test, itak! se vidi, da je poškodovan. seveda predno si ga uporabila je na oko zgledal ok, ampak potem pa tale packarija. zdaj pa ne vem kaj te bolj zanima, če bi to lahko bila nosečnost, ali če se nam zdi, da je test poškodovan? user posted image

Test je poškodovan, torej posledično nanj ne moreš računati. lahko je nosečnost, lahko ni. na kompliciraj in naredi novega. če se ti da kregat v trgovini, nesi nazaj (čeprav se na vsake toliko časa naredi kakšen poškodovan, tako da prodajalke s tem nimajo nič veze), ampak vrnili ti denarja ne bodo, ker boš težko dokazovala, da si ga pravilno uporabila. pa saj se ti ne da it kregat noooo, za tistih par evrov???

< Sporočilo je popravil Tippi -- 3.4.2013 10:28:07 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: testi za ugotavljanje nosečnosti
3.4.2013 14:26:52   
astrid1
Totalno neveljaven test! Na tvojem mestu bi ponovila s kakšnim drugim. Meni se je že tudi zgodilo, da mi je tase FS čudno pokazal. Je bil pokvarjen. Večkrat pa je pokazal prav, tako - kot +.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: testi za ugotavljanje nosečnosti
3.4.2013 14:38:15   
Anonimen
Anonimna, meni se pa zdi da hoče tale testek pokazat user posted image user posted image
Ampak zgleda kot da tekočina ni prišla čez celo.... vsekakor probaj še enkrat, pa sporoči kaj je pokazalo user posted image

A2

(odgovor članu astrid1)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: testi za ugotavljanje nosečnosti
4.4.2013 9:07:19   
Anonimen
Živjo tukaj Anonimna user posted image danes zjutraj sem zopet naredila test FS duo (vzela sem najdaljši cikel za določanje dneva po ovulaciji -DPO) in ker imam redna na 28 dni in ker je bil moj najdaljši cikel 31 dni je torej ne pričakujem 7.4. vendar ali je tudi tale testek pokvarjen???



http://shrani.si/f/2s/11s/12QTZDAW/dsc12721.jpg

A je možno,da imajo celo setijo pokvarjenih testov ????user posted image

Potem grem še v lekarno po cb da bom 100% če je ali ni....

(odgovor članu ninicananica)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: testi za ugotavljanje nosečnosti
4.4.2013 9:24:27   
Metuljčica 2013

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Živjo tukaj Anonimna user posted image danes zjutraj sem zopet naredila test FS duo (vzela sem najdaljši cikel za določanje dneva po ovulaciji -DPO) in ker imam redna na 28 dni in ker je bil moj najdaljši cikel 31 dni je torej ne pričakujem 7.4. vendar ali je tudi tale testek pokvarjen???



http://shrani.si/f/2s/11s/12QTZDAW/dsc12721.jpg

A je možno,da imajo celo setijo pokvarjenih testov ????[sm=smiley19.gif

Potem grem še v lekarno po cb da bom 100% če je ali ni....


Vzemi kak drug test, ne FS ne BC, sem imela BC in se je tako bleda črtica vidla, da ko sem jo hotla pofotkat se sploh ni vidla na sliki. Za Seratec vprašaj v vaši lekarni (še nikoli me ni razočaral user posted image ), ali pa, glede na to, da ti že fajn zamuja, ti bo CB digital 100% prav pokazal. Ta je meni pokazal že 3-4 dni pred izostankom.

Držim pesti user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?