|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nujno: iščemo drugega pediatra!!!
6.4.2013 22:00:40   
Maja_V.
Ker sva oba z mozem zelo nezadovoljna s sedanjim pediatrom najinega 17 mesecnega sina, isceva novega v blizini Maribora ali Celja, v Sl. Bistrici naj bi bili že prezasedeni (sicer smo iz Sl. Konjic).
Isceva taksnega, ki ima do otrok oseben odnos, je prijazen, pozna svoje paciente vsaj na oko, prebere vse izvide, ki se ticejo razvoja otroka, ki vzpostavi stik z njim, si vzame cas za pregled, se pogovarja z otrokom...
in vsekakor ne taksnega, ki ga imamo zdaj... ki po 17 mesecih oz.po veckratnih obiskih pri njemu, ne ve niti, da je on pediater tega otroka, da nima pojma o tem,da je otrok voden v razvojni ambulanti ze od 3.m.starosti,da je otrok le hipotoncek in da nima cerebralne paralize, s katero naju strasi po 17.m.obravnave pri njemu....skratka sedanji pediater je res nestrokoven, prehiter, za najine pojme malomaren in pregrob do otrok, starsev pa ne pusti do besedice, da ne govorim o tem kako se ga najin sonček boji, saj niti malo ne vzpostavi stika z njim in je res dobesedno brezčuten... žalostno a resnično....
Hvalezna bova za vsak nasvet, mnenje, idejo, kje v bližini najti kaksnega ustreznega pediatra, ki se ni prezaseden in mu je poklic pediater pisan na kožo...

Hvala....
Lp, Maja.

_____________________________

"V vsakem, še tako majhnem koraku, je smisel življenja!"
*13.10.2011 ob 7.54 se je za naju začelo novo življenje, obsijano s sončkom! Čebelček najin: neskončno te imava rada in zate bi naredila prav vse!*
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nujno: iščemo drugega pediatra!!!
6.4.2013 22:16:17   
Lukka
Grozno... Kako sta naletela na njega? Definitivno pa izključuješ možnost, da bi recimo imela samo ti tak "občutek"? Si o tem govorila morebiti z njim? Medicinsko?

(odgovor članu Maja_V.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nujno: iščemo drugega pediatra!!!
6.4.2013 22:31:08   
Maja_V.
Vsekakor nimam samo jaz tega občutka.... prijateljica, ki ima hčerko in je bila vodena tudi pri njemu, je že poiskala novega pediatra, saj je ta dotični že 2x postavil napačno diagnozo in ni dal ustrezne terapije... tako da je prav iskala drugo mnenje... poleg tega, da našega pediatra kličejo naokoli doktor napotnica in ne vem kaj še, ker pač zelo rad pošilja v bolnico, kar meni pove, da niti sam ne zaupa v svojo "strokovnost".... veliko staršev je nezadovoljnih....
zadnjič ko smo šli k njemu na pregled, smo ga slučajno srečali prej na hodniku in mu omenili, da če lahko pridemo, ker je malček zakuhal na 40°C, pa nam je rekel, kdo je naš pediater.... haloooo.... vi ste naš pediater.... in potem je rekel, aja, seveda lahko pridete.... predpisal je določen antibiotik za vnetje ušeskov, omenila sva z možem, da je tega že enkrat imel in da se je po končanem zdravljenju vnetje ponovilo, pa naju ni upošteval... in kaj se je zgodilo.... včeraj je revček spet zakuhal in zdaj mu je spet dal isti antibiotik....
res smo vsi zelo razočarani nad njim in vsekakor nimam samo jaz tega občutka....

kar se pa tiče njegove medicinske sestre... je pa super... čez njo nimam pripomb!

_____________________________

"V vsakem, še tako majhnem koraku, je smisel življenja!"
*13.10.2011 ob 7.54 se je za naju začelo novo življenje, obsijano s sončkom! Čebelček najin: neskončno te imava rada in zate bi naredila prav vse!*

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nujno: iščemo drugega pediatra!!!
6.4.2013 22:41:48   
Lukka
Uf... Nerodna reč res. Vsekakor si potem res izbrala napačnega. Škoda, ker se niste mogoče prej malo boljše pozanimali, čeprav itak ne moreš vedet, dokler ne vidiš.

Glej, tukaj bi te rad opozoril na eno stvar no... Veš pri zdravnikih je običajno tko, da v enem spektru še vedno držijo skupaj veš... Ker je mož tudi te stroke (pa tu na kavču ob gledanju filma) sem ga zdaj malo vprašal o teh menjavah. Bodi pazljiva. Če menjaš zdravnika, nikoli ne povej vzroka ZAKAJ ga menjaš. Torej - un prejšnji je bil čisto zanič, je poden je nevem kaj vse. Namreč neformalno v njihovih krogih je "znano", da tisti, ki menjajo zdravnika veljajo za "zoprne" paciente. In to si marsikateri zdravnik že v začetku predstavlja in te jemlje v smislu - aha, tazoprna, ki ji noben dohtar ni všeč, vprašanje kdaj bo mene napopala... In posledično zeloooooooo neradi sprejemajo "nezadovoljne" paciente. SEVEDA, to ne velja za vse, da ne boš mislila (hihihi, pa tudi moj ni med takimi).
Predlagam ti, da mirno "poiščeš" zdravnika malce dlje (v Sloveniji so res majhne razdalje) recimo do Celja, lepo prideš v pisarno zdravnika k sestri in vljudno rečeš, da ste z malčkom veliko v Celju, kjer imate pač začasno prebivališče ali pač... Nekaj se zmisli, ali pač da imate dedke babice pri katerih je malček veliko in da bi radi tudi tu v bližini dobili zdravnika. Sestro pa direktno vprašaj koga priporoča, če je mogoče to ta zdravnik, ki dela tu... Pač bodi diplomatska, prijazna in preprosta. Verjemi pa nekaj - KDO JE NAJBOLJŠI- boš izvedela od medicinskih sester, niti slučajno ne iz forumov, ker tukaj ima vsak drugačno izkušnjo.
Medicinske sestre pa so vir informacij, vir občutkov in ženske, ki obvladajo sistem - marsikdaj bolje kot celo dohtarji hihihihihih. Pa še resno te bodo vzele - ker si kao njih za nasvet vprašala. Punca, držim pesti, da ti rata :) Pogumno, pa kar takoj v akcijo.
Vse dobro, Luka

(odgovor članu Maja_V.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nujno: iščemo drugega pediatra!!!
6.4.2013 22:48:13   
Maja_V.
Hvala... user posted image

ps. a vaš mož pa slučajno ni pediater, a ne? user posted image

< Sporočilo je popravil Maja_V. -- 6.4.2013 22:53:54 >


_____________________________

"V vsakem, še tako majhnem koraku, je smisel življenja!"
*13.10.2011 ob 7.54 se je za naju začelo novo življenje, obsijano s sončkom! Čebelček najin: neskončno te imava rada in zate bi naredila prav vse!*

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nujno: iščemo drugega pediatra!!!
6.4.2013 23:08:49   
Lukka
Evo, eno ime ki kroži po okularjih, kot dober pediater, sem ti poslal na zasebno sporočilo. Vendarle se mi zdi preferiranje določenih zdravnikov v javnosti zelo neprimerno in hitro prepoznano :)

(odgovor članu Maja_V.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nujno: iščemo drugega pediatra!!!
26.5.2013 19:32:40   
Suzikaa
zraven "zoprnih" pacientov obstajajo tudi "zoprni" zdravniki!

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?