|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pediater v Kranju ali Ljubljani
5.6.2013 13:45:35   
pero0
Pozdravljeni,

Selimo se iz Ljubljane v Kranj in iščemo novega pediatra, ker je najin odšel v pokoj.

S prejšnjim pediatram sva bila zelo zadovoljna, ker nam je dajal vsa dodatna pojasnila v zvezi s cepljenjem in ni brezglavo silil v cepljenje brez dodatnega pojasnila.

Če poznate kakšnega dobrega mi prosim sporočite.

Hvala za nasvet
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pediater v Kranju ali Ljubljani
6.6.2013 14:50:46   
**NiNa**
V Kr imaš na vojo: dr Zadravec, dr Ješe, dr. Žlebir, Merše in Žafran. Od zgoraj naštetih bi se iz lastnih izkušenj izogibala samo zadnji omenjeni. Sicer trenutno dela še dr. Paternoster vendar gre konec leta v penzijo.

(odgovor članu pero0)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pediater v Kranju ali Ljubljani
6.6.2013 16:07:56   
tashq

IZVIRNO SPOROČILO: **NiNa**

V Kr imaš na vojo: dr Zadravec, dr Ješe, dr. Žlebir, Merše in Žafran. Od zgoraj naštetih bi se iz lastnih izkušenj izogibala samo zadnji omenjeni. Sicer trenutno dela še dr. Paternoster vendar gre konec leta v penzijo.

si mogoče mislila dr. Žefran? mi imamo njo pa smo zadovoljni.:)

(odgovor članu **NiNa**)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pediater v Kranju ali Ljubljani
6.6.2013 16:14:28   
Katy78
Mi imamo Zadravčevo in sem zelo zadovoljna. Večkrat smo bili tudi pri Žefranovi (ko Zadravčeve ni bilo) in sem tudi zelo zadovoljna, vedno nas je poslala na odvzem krvi, 2x pa smo bili pri Meršetovi in se mi je zdela ok. Ješetove ne poznam, je pa zdaj na novo še dr. Jenko Žlebir - pri njej smo bili 2x in se mi je zdela super.

< Sporočilo je popravil Katy78 -- 6.6.2013 16:15:36 >

(odgovor članu tashq)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pediater v Kranju ali Ljubljani
6.6.2013 17:36:28   
pero0
Hvala vsem za odgovore. Mislil sem, če poznate kakšnega pediatra v Ljubljani ali Kranju, ki ne prijavi komisiji, če otrok ni in tudi ne bo cepljen. Torej, da zadevo tolerira.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pediater v Kranju ali Ljubljani
6.6.2013 18:41:59   
tashq
mislim, da takih res ni veliko, ker morajo prijaviti. so pa bile na tem forumu tudi debate staršev, ki niso dali cepit otrok in potem posledice. malo pobrskaj, samo kolikor se spomnim, ni nikoli prišlo do resnih težav (mislim zakonsko, ne zdravstveno).

(odgovor članu pero0)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pediater v Kranju ali Ljubljani
6.6.2013 18:54:05   
tintin
mi imamo Meršetovo, ni me nekaj navdušila "so far" (prej smo imeli drugo, a je šla drugam, nažalost...), Ješetova je malo preveč panična, Zadravčeva me tudi ni navdušila...Žefranove pa ne poznam.

(odgovor članu tashq)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pediater v Kranju ali Ljubljani
6.6.2013 19:01:08   
pero0
odgovore mi mi lahko pošljete na zasebni mail pero.mrdic@yahoo.com

(odgovor članu pero0)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pediater v Kranju ali Ljubljani
6.6.2013 21:30:28   
bubu_bibi
poglej na forum iskreni.net - tam so v to smer malo bolj zgovorni (oz vsaj na ZS).

_____________________________

Pričakala sva! :)

(odgovor članu pero0)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Mama, otroci so bili mirni, dokler nisi pr...
Si že kdaj slišala od svojega partnerja: Otroci so bili ves dan dobri in poslušni, a ko so te zagledali, so se začeli je...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?