|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prenova RR foruma
12.6.2013 9:06:34   
issuesolver
Pozdravljene mamice!

Nekatere že veste, večina še ne ... do konca leta bomo "končno" prenovili Ringarajine forume - novi bodo modernejši, vam prijaznejši in s precej več možnostmi uporabe (npr. privatni forumi). Ker ste ve tiste, ki boste te forume uporabljale, bi vas rad prosil za pomoč pri načrtovanju, tako da bodo čim bolj prilagojeni vašim potrebam in željam. Ste za?


Tokrat me zanima naslednja stvar:
Del novih forumov bo tudi časovnica, kamor si boste lahko označevale pomembne dogodke skozi zgodnja leta otrokovega življenja (in prej skozi nosečnost). Zanimajo me vaše ideje za te "pomembne" dogodke. K vsakemu "pomembnemu dogodku" boste lahko po želji pripele tudi fotke in besedilo. Torej, kateri so po vašem mnenju trenutki, vredni beleženja, vredni spomina? Da vam bo lažje, recimo, da se posvetite "pomembnim dogodkom", ki se tipično zgodijo otrokom med 3 in 8 letom starosti (3-8 let).

V naprej se vam zahvaljujem za sodelovanje. Vsakega predloga bom vesel in vsakemu bom poskusil najti prostor na časovnici.


LP do naslednjič, IS
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prenova RR foruma
12.6.2013 19:20:57   
Katrin
user posted image user posted image user posted image za prenovo foruma

- prvi izpadel zobek
- vstop v šolo
- prvi osvojen hrib
- prva vožnja z vlakom, letalom, ...
- dobil sem bratca/sestrico
- prva priznanja (v šoli, hobiji)
- prvi tabori
- prvič na morju
- prvič na smučkah
- naučil sem se plavati
- vožnja s kolesom
- prvič na rolerjih

... in še kaj bi se našlo....

lo, katrin

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu issuesolver)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prenova RR foruma
12.6.2013 23:33:23   
issuesolver
Krasno Katrin, hvala.

Skoraj vse si naštela, ane ostale mamice? V neki drugi temi na forumu berem o kreativnosti, tule pa komaj kaj.
Kaj pa "znam reči R", ali pa "kaj so to plenice?", pa "moja prva simpatija"? Vem, da zmorete veliko veliko bolje.

Katera bo prva?

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Datum poroda
endrina

Kako je prišlo do datuma poroda?

počakala sem na popadke (70%)

sprožili so mi ga zaradi medicinske indikacije (20%)

spro (10%)


Število vseh glasov: 258

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!