|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
23.8.2013 14:00:40   
Anonimen



user posted image ali user posted image PRIČAKUJEMO


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


5.8.

Čukica
user posted image Anonimnauser posted image user posted image


8.8.
Sisley


10.8.
CECA 1


11.8.
user posted image Nealauser posted image
Natka_86
user posted image Jinahuser posted image


14.8.
user posted image Mmalincauser posted image


16.8.
user posted image Agnes27user posted image
Mamica deklicam


17.8.
banana_ana


19.8.
ela23


21.8.
Netipa


22.8.
Cikacaka
miiška


23.8.
zlatolasek
pikapolonica 85


25.8.
mala jagodka


26.8.
sončenk


30.8.
Anonimna user posted image


31.8.
lili25


x.8.
Anonimna user posted image



SKUPAJ NAS JE : 22
user posted image NOSEČK: 5


user posted image NAVIJAČICEuser posted image

Katte, Mamica deklicam, CECA 1,Agnes27, tinncyka, LittleSun, Tippi, niinii, witch, Žabinčica, Radenska_, pižamovka



Mislim da je to to... Upam da nisem kaj pozabla. Anonimnauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 501
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
24.8.2013 10:20:12   
tinncyka
miiška user posted image user posted image user posted image


_____________________________

TAJA, 24.1.2010 - 3080g/49cm 12.26h :)

14.6.2008 - nas je zapustil naš mali angelček :'(

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 502
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
24.8.2013 11:49:44   
Neala
Sem prišla nahitro pogledat kako se kaj barvate roza... Miiška??? Negativno?? Ne morem verjet... user posted image user posted image . Pušenjak je sicer pisar, da testi niso lažno pozitivni, čeprav sem jaz že veliko primerov slišala, da lahko so. Mogoče pa so to tiste nosečnosti za katere res sploh ne vemo in se sčistijo ob menstruaciji in jih ne zaznamo. Kdo ve. Ampak, saj bo pa naslednji krog tvoj! Držim pesti!!

Mala jagodka, navijam močno!!

Kje pa je pikapolonica? Vidim, da je na vrsti za test...

Držim pesti naprej!

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 503
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
24.8.2013 12:06:15   
Anonimen
Ne vem kaj je z mano, zadn tedn se mi vrti, učeri si zmerim pritisk popoldan, k se mi je ful zavrtel in rezultat 86/58, pulz 81. Tko da v pon. kličem svojo dohtarco, k zdej se mi pa že predolgo vrti. Pa bradavice me bolijo, da morm občasno ponoč spremenit položaj, ker spim na trebuhu. Samo test dons na 26. dan je bil pa -. Ne vem kaj je to. Upam da mi bo dohtarca dala kri pregledat, pa še kej, sam to ni več normalno. Če je pa zarad klomifena, ga bom pa očitno mogla skinit user posted image

(odgovor članu Neala)
  Neposredna povezava do sporočila: 504
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
24.8.2013 12:38:22   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: Neala

Sem prišla nahitro pogledat kako se kaj barvate roza... Miiška??? Negativno?? Ne morem verjet... user posted image user posted image . Pušenjak je sicer pisar, da testi niso lažno pozitivni, čeprav sem jaz že veliko primerov slišala, da lahko so. Mogoče pa so to tiste nosečnosti za katere res sploh ne vemo in se sčistijo ob menstruaciji in jih ne zaznamo. Kdo ve. Ampak, saj bo pa naslednji krog tvoj! Držim pesti!!

Mala jagodka, navijam močno!!

Kje pa je pikapolonica? Vidim, da je na vrsti za test...

Držim pesti naprej!


to so tiste nosečnosti, ko se plod ne obdrži in gre takoj naprej. Zaznamo jih zato, ker smo tako neučakane in delamo teste. Namesto da bi počakale do konkretnega izostanka menstruacije. Je bilo že veliko zapisanega, da se nekako 75% nosečnosti konča takoj in zanje sploh ne vemo.

Če mene vprašaš, ne vem kaj je bolje: ali se že veseliti, da sem noseča in nato pride menstruacija ali rajši počakati še kakšen dan in se kasneje testirati, če je še ni. Pa kakor pravim ,ženske smo neučakane, sploh če si želimo imeti otroka.

(odgovor članu Neala)
Neposredna povezava do sporočila: 505
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
24.8.2013 17:49:04   
pikapolonica 85
vidim, da me vsaj nekdo pogreša user posted image okrog teh dni bom dobilauser posted image ,točnega datuma ne vem, ker imam cikluse od 28-40 dni, danes je 32.dan..verjetno mi pripravlja presenečenje za rd,torej ju3user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 506
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
24.8.2013 17:54:24   
Neala
Evo me spet malo sem... Pa sm vidla, da si se oglasila, pikapolonica. No, držim pesti, da je ne bo!!! Če pa me jutri ne bo nič na internet, ti pa že danes želim vseeee najboljše in vsaj za eno tvojo (user posted image ) željo vem, da si jo želiš.. in naj se ti uresniči user posted image čimprej!

(odgovor članu pikapolonica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 507
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
24.8.2013 19:06:21   
pikapolonica 85
hvalaaa,če se od vseh želj uresniči vsaj ta....se pišem srečkovičuser posted image

(odgovor članu Neala)
Neposredna povezava do sporočila: 508
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
24.8.2013 20:46:54   
Anonimen
Imam ravno čas pa se bom še jaz malo javila... čestitam vsem pluskom in držim pesti za vse, ki vam ta krog ni uspelo, da bo septembra vse roza user posted image user posted image

Moj dan D se počasi bliža, občutki so pa mešani, se mi pa zdi, da se vedno bolj nagibam k temu, da nam ta mesec ni uspelo - nekako čudno se počutim, imam pms in malce me zvija v spodnjem delu trebuha. Sem pa ta mesec jemala maco, se mi zdi da se zaradi tega počutim malce drugače- končni rezultat pa bo znan čez nekaj dni...razmišljem da bi vseeno naredila že kakšen testek pred m user posted image a tri dni prej bi se kaj pokazalo?

Anonimna user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 509
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
24.8.2013 20:55:55   
mamica deklicam
rabim vaše mnenje

v četrtek sem mislila, da se mi začenja krvavitev. Nato včeraj spet malo, a za oba dneva bi rekla, da ni vseskupaj nič, ker sem imela na hlačkah samo navaden dnevni vložek. No danes se je nadaljevalo samo s parimi kapljicami a še manj kot prejšna dva dneva. In to je zasedaj vse. user posted image

a me misli hecati, ker meni to ni nič všeč.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 510
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
24.8.2013 21:30:10   
Anonimen
jaz bi na tvojem mestu naredila testek... ko sem bila jaz user posted image , je tudi izgledalo, kot da prihaja m (rjav izcedek), pa se potem ni ulila.

(odgovor članu mamica deklicam)
  Neposredna povezava do sporočila: 511
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
26.8.2013 8:02:46   
Čukica
miiškauser posted image
o lažno pozitivnih testih sem že kar nekaj napisala. In to je malo vrjetno, da bi zaznala nosečnost, ki je splavala-sicer možno. Jaz sem do zdaj vedno ko je bilo lažno + imela zelo močno črtico - ni bilo treba neki ugibat al črtica je ali je ni. Pač enako močna kot kontrolna, prikazala se je takoj, ko je urin šel čez tisto območje - niti ni bilo potrebno čakati 5min. In tudi ni več izginila. Pa so recimo testi 2 dni kasneje kazali vsi negativno - niti rahle črtice.
Pač ti testi so zelo občutljivi in včasih zaznajo lahko tudi kake druge hormone, ki so podobni. Recimo LH, ki ga je več ob ovulaciji...recimo pri ženskah, ki jim nagajajo hormoni (ščitnica, PCO...). Lahko pa tudi fuč test, predolgo čakanje na pojav user posted image , napačno namakanje/lulanje na test... Več faktorjev. Jaz za moje lažno + teste krivim PCO.

mamica deklicam kateri dan cikla si?

Anonimna user posted image odvisno, je že možnost, da ti pokaži 3 dni prej, je pa tudi, da ti ne pokaže. Lahko ga narediš, ampak če ti ne pokaže nič ponovi čez 3 dni.

< Sporočilo je popravil Čukica -- 26.8.2013 8:04:14 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 512
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
26.8.2013 8:10:17   
Agnes27
Men je pa že 4 dni katastrofalno slabo in na bruhanje mi sili, tko da se nič ne javljam.

user posted image user posted image user posted image za user posted image .


(odgovor članu Čukica)
Neposredna povezava do sporočila: 513
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
26.8.2013 8:39:42   
Čukica
Sončenk a si lulala danes?:) v prvi nosečnosti je bil zame nisze pritisk in vrtoglavice zelo značilen, sicer se je začelo pojavljat kak teden kasneje kot pri tebi... držim pesti:)

(odgovor članu Agnes27)
Neposredna povezava do sporočila: 514
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
26.8.2013 9:49:18   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

jaz bi na tvojem mestu naredila testek... ko sem bila jaz [sm
=nosecka.gif], je tudi izgledalo, kot da prihaja m (rjav izcedek), pa se potem ni ulila.


ker ni prave krvavitve, sem danes ponovila test a pokaže samo eno črtico. Besna sem kot hudič, ker se moje telo tako zafrkava z mano. Me prav zanima, kaj bo G rekel drug teden

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 515
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
26.8.2013 10:03:16   
Anonimen
ne nisem ... ni nobene lekarne v bližini, doma pa nimam nič ... jutri, če je danes ne bo.
Ne upam upat, samo me pa bradavice ful bolijo pa moj mi je reku da mam tut mal večje. Maternični vrat pa je tut še vedno visok in mehek.
V 1.user posted image jst nism mela nobenih znakov, sm na 35. dan delala test takrat in je bil -. Na 40. dan pa +. Znakov pa nobenih.

Mama deklicam ... jst sm mela prejšnji ciklus isto M, samo 1 dan za navaden vložek, ostale dni pa samo rjav izcedek.

(odgovor članu mamica deklicam)
  Neposredna povezava do sporočila: 516
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
26.8.2013 10:24:25   
mala jagodka
Ojla...moj dan D bi moral bit včeri, pa je bil BC mini pozitiven, danes sm delala Ponovno BC mini in nazaj dve črtici, takoj zatem še CB in je negativen, mogoče če gledam minuto v njega kaj vidim, ampak lahko je tud plod moje domišljije. Znakov posebnih ni, sam slabost in špikanje v spodnjem delu že ene 3 dni.
Nagibam se k temu, da ni uspelo, kaj pravite?

_____________________________

Vsako novo jutro prinese novo upanje!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 517
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
26.8.2013 10:39:16   
Čukica
Jaz bi rekla da je user posted image , le da je premalo hormona še za CB. BC je namreč bolj občutljiv in zazna že nižje konc. hormona. Jaz bi še ponovila čez kake 3 dni:)) Čestitamuser posted image

(odgovor članu mala jagodka)
Neposredna povezava do sporočila: 518
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
26.8.2013 10:56:41   
tinncyka
Jaz bi tudi rekla, da je uspelo user posted image user posted image Čestitke!!user posted image


_____________________________

TAJA, 24.1.2010 - 3080g/49cm 12.26h :)

14.6.2008 - nas je zapustil naš mali angelček :'(

(odgovor članu Čukica)
Neposredna povezava do sporočila: 519
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
26.8.2013 10:56:47   
mala jagodka
Čukica, upam, da je res, čeprav si še ne upam veselit. Doma pa čaka CB digital za par dni kasneje, če ne bo prej kaka tetka potrkala na vrata.
Bom počakala par dni in vam javim, če ne pa v september grem.

_____________________________

Vsako novo jutro prinese novo upanje!

(odgovor članu Čukica)
Neposredna povezava do sporočila: 520
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
26.8.2013 10:58:47   
tinncyka
Držim pesti, da se ne prikaže in da je BC prav pokazal in da se ti ne bo treba pridružit pri septemberkah kot borka ampak kot navijačica user posted image


_____________________________

TAJA, 24.1.2010 - 3080g/49cm 12.26h :)

14.6.2008 - nas je zapustil naš mali angelček :'(

(odgovor članu mala jagodka)
Neposredna povezava do sporočila: 521
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
26.8.2013 11:00:06   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: sončenk

Mama deklicam ... jst sm mela prejšnji ciklus isto M, samo 1 dan za navaden vložek, ostale dni pa samo rjav izcedek.


pa ti je kaj znano, zakaj bi bile tako rahle M? Saj se v takem primeru maternica ne more sčistitiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 522
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
26.8.2013 11:08:23   
Anonimen
Jst sm na klomifenu in je razlog lahko v tem, ker naj bi K tanšal sluznico in je bilo zato manj krvi. Druzga razloga ne vidim.
Če ne jemleš K pa je lahko razlog v ne vem čem. Kaj pa stric google pravi, si kej poiskala, če je kje kaj o tem napisano?

(odgovor članu mamica deklicam)
  Neposredna povezava do sporočila: 523
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
26.8.2013 12:13:36   
mamica deklicam
klomifena ne jemljem, edino jem maco. Ko sem jemala klomifen pred leti in v drugem delu cikla še Utrogestan, sem imela kar konkretno krvavitev prvi cikel. No v drugo se je prjelo in imamo hčerko domauser posted image

meni je že prijateljica rekla, da imajo nekatere ženske zelo šibke M, spet druge pa krvavijo, kot da bi jih zaklal. V službi mi je ena omenila, da prihajam v tista leta, ko je ne bo več user posted image (mena).

Googlala nisem še nič, imam drug teden posvet v Lj, in bom G vprašala, kaj je na stvari.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 524
   RE: II pričakujemo AVGUSTA 2013
26.8.2013 16:28:11   
Anonimen
jst jem dabroston pa nism mela nič bolj konkretne M. Niti pred K.

(odgovor članu mamica deklicam)
  Neposredna povezava do sporočila: 525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Rok ali Jaka?
Admin

Katero ime je vam lepše?

Rok. (38%)

Jaka. (43%)

Nobeno od teh dveh. (20%)


Število vseh glasov: 407

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!