|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nosečnost?
5.3.2014 12:09:06   
Passion
Darja user posted image jaz sem čaj kupa v Sanolaborju, mislim, da je bil cca 2eur user posted image naj bi pa odebelil sluznico, kar pa pripomore k hitrejši zanositvi user posted image

(odgovor članu darja_mark)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Nosečnost?
12.3.2014 7:15:51   
darja_mark
No, ga že pijem, pa da vidimo user posted image . Ga še katera od vas pije?

(odgovor članu Passion)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Nosečnost?
12.3.2014 9:07:00   
soncek87
ojla! sm nova in me zanima glede znakov nosecnosti,saj tudi z dragim delalva na tem..se mi ze vse mesa ze po glavi:)
zelela bi slisati samo vasa mnenja.. imam vse znake o zgodnji nosecnosti: bolece napeta prsa, slabost, utrujenost, razpolozenje nihajoce, vcasih se pocutim kot pravi otrok..vendar sedaj se mi ze dva meseca 4dni pred M pojavljajo rjavi izcedki in nato M.. imam pa vsakodnevne krce ter cutim neko spremeno v telesu a ko sem danes nardila test je bil - :(. aha in se to imam zelo mocan beli tok in to skoraj celi mesec.. zakaj,kako to ce mi test ne pokaze +? a ni znacilno da imas povecN beli tok pri zanositvi? vsaj tako je skoraj vsepovsod potrjeno ko prebiram raznovrstne forume..
imela pa sem tudi bris oz.scip na matericnem vratu. po izvidu sem zasledila da se z mojim telesom nekaj dogaja nisem pa popolnoma razbrala kaj tocno. Ali je varianta da se pri analizi scipa vidi da bi (sem)zanosila?
mogoce sem vse zmedeno napisala ampak bom za vsak odgovor mnenje zelo zadovoljna :)))

(odgovor članu Passion)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Nosečnost?
12.3.2014 9:56:43   
Anonimen

Mojih prvi znaki plomba mi je odlepela user posted image ,izostanek M.3teste negative,krvni test pa pozitiven (4 tedne in 3 dni) zdaj v 9 tednu boleče dojke,slabost da komaj preživim
IZVIRNO SPOROČILO: soncek87

ojla! sm nova in me zanima glede znakov nosecnosti,saj tudi z dragim delalva na tem..se mi ze vse mesa ze po glavi:)
zelela bi slisati samo vasa mnenja.. imam vse znake o zgodnji nosecnosti: bolece napeta prsa, slabost, utrujenost, razpolozenje nihajoce, vcasih se pocutim kot pravi otrok..vendar sedaj se mi ze dva meseca 4dni pred M pojavljajo rjavi izcedki in nato M.. imam pa vsakodnevne krce ter cutim neko spremeno v telesu a ko sem danes nardila test je bil - :(. aha in se to imam zelo mocan beli tok in to skoraj celi mesec.. zakaj,kako to ce mi test ne pokaze +? a ni znacilno da imas povecN beli tok pri zanositvi? vsaj tako je skoraj vsepovsod potrjeno ko prebiram raznovrstne forume..
imela pa sem tudi bris oz.scip na matericnem vratu. po izvidu sem zasledila da se z mojim telesom nekaj dogaja nisem pa popolnoma razbrala kaj tocno. Ali je varianta da se pri analizi scipa vidi da bi (sem)zanosila?
mogoce sem vse zmedeno napisala ampak bom za vsak odgovor mnenje zelo zadovoljna :)))


(odgovor članu soncek87)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Nosečnost?
12.3.2014 12:08:48   
soncek87
po tem takem naj se malo pocakam da vidm ce pride M ce nee grem na test krvi oz pocakam na izvide od brisa? :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Nosečnost?
13.3.2014 6:05:33   
astrid1
Kaj ima bris veze z nosečnostjo? Test naredi ali pa pojdi na krvnega.

(odgovor članu soncek87)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Nosečnost?
14.3.2014 18:33:47   
mala_miš
Živjo! Še ena tistih, ki nestrpno čaka user posted image , pa jih kar ni in ni ... no, ta mesec mogoče še najbolje kaže, saj se mi je danes zjutraj, 31. dan ciklusa, pokazala na testu še ena zelo nežna in komaj vidna črtica - jutri naredim test še enkrat, potem pa bo kar bo. user posted image
Glede tega čaja lahko iz prve roke povem da pomaga - pila sem ga mesec pred prvo nosečnostjo (ko sva se po SS trudila več kot eno leto)in rodila zdravega otročka, tako da gotovo ima pozitivne učinke! Tudi sedaj ga pijem že več kot en mesec ... in upam, da bodo rezultatiuser posted image ... Da se ga kupiti tudi preko spleta, samo pobrskat je trebauser posted image .
Sicer pa ne čutim nobenih zelo izrazitih znakov nosečnosti (če to je?!), samo včasih se mi hecno ulije in vsa iz sebe drijam na wc in ugotovim, da imam samo povečan izcedekuser posted image . In nič mi ne gre od rok, že drugi dan - karkoli se lotim, ali mi sploh ne uspe, ali pa se sredi postopka naveličam (predvsem kar se gospodinjenja tiče) - pa ne vem, če bi to lahko bil ravno znak nosečnosti, prej pomladanska utrujenostuser posted image . Držim pesti za vse, ki se trudite in upam, da nas bo še letos veliiiko zibalouser posted image .

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Nosečnost?
15.3.2014 7:41:46   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: soncek87

po tem takem naj se malo pocakam da vidm ce pride M ce nee grem na test krvi oz pocakam na izvide od brisa? :)


Pozdravljena,

Bris in odscip MV sta pololnoma razlicni zadevi in nimata novene veze z nosecnostjo. Nisi povedala kdaj pricakujec M zdaj, kok imas dolge cikle ali kdaj sii mela O....

(odgovor članu soncek87)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Nosečnost?
15.3.2014 15:58:39   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


Mojih prvi znaki plomba mi je odlepela user posted image ,izostanek M.3teste negative,krvni test pa pozitiven (4 tedne in 3 dni) zdaj v 9 tednu boleče dojke,slabost da komaj preživim
IZVIRNO SPOROČILO: soncek87

ojla! sm nova in me zanima glede znakov nosecnosti,saj tudi z dragim delalva na tem..se mi ze vse mesa ze po glavi:)
zelela bi slisati samo vasa mnenja.. imam vse znake o zgodnji nosecnosti: bolece napeta prsa, slabost, utrujenost, razpolozenje nihajoce, vcasih se pocutim kot pravi otrok..vendar sedaj se mi ze dva meseca 4dni pred M pojavljajo rjavi izcedki in nato M.. imam pa vsakodnevne krce ter cutim neko spremeno v telesu a ko sem danes nardila test je bil - :(. aha in se to imam zelo mocan beli tok in to skoraj celi mesec.. zakaj,kako to ce mi test ne pokaze +? a ni znacilno da imas povecN beli tok pri zanositvi? vsaj tako je skoraj vsepovsod potrjeno ko prebiram raznovrstne forume..
imela pa sem tudi bris oz.scip na matericnem vratu. po izvidu sem zasledila da se z mojim telesom nekaj dogaja nisem pa popolnoma razbrala kaj tocno. Ali je varianta da se pri analizi scipa vidi da bi (sem)zanosila?
mogoce sem vse zmedeno napisala ampak bom za vsak odgovor mnenje zelo zadovoljna :)))




Ti si samo zmedena, noseča pa sigurno ne.
Test se naredi ob izostanku M, ne pa kr takrat, ko se tebi zazdi, da si. Škoda denarja.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Nosečnost?
15.3.2014 15:59:47   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


Mojih prvi znaki plomba mi je odlepela user posted image ,izostanek M.3teste negative,krvni test pa pozitiven (4 tedne in 3 dni) zdaj v 9 tednu boleče dojke,slabost da komaj preživim
IZVIRNO SPOROČILO: soncek87

ojla! sm nova in me zanima glede znakov nosecnosti,saj tudi z dragim delalva na tem..se mi ze vse mesa ze po glavi:)
zelela bi slisati samo vasa mnenja.. imam vse znake o zgodnji nosecnosti: bolece napeta prsa, slabost, utrujenost, razpolozenje nihajoce, vcasih se pocutim kot pravi otrok..vendar sedaj se mi ze dva meseca 4dni pred M pojavljajo rjavi izcedki in nato M.. imam pa vsakodnevne krce ter cutim neko spremeno v telesu a ko sem danes nardila test je bil - :(. aha in se to imam zelo mocan beli tok in to skoraj celi mesec.. zakaj,kako to ce mi test ne pokaze +? a ni znacilno da imas povecN beli tok pri zanositvi? vsaj tako je skoraj vsepovsod potrjeno ko prebiram raznovrstne forume..
imela pa sem tudi bris oz.scip na matericnem vratu. po izvidu sem zasledila da se z mojim telesom nekaj dogaja nisem pa popolnoma razbrala kaj tocno. Ali je varianta da se pri analizi scipa vidi da bi (sem)zanosila?
mogoce sem vse zmedeno napisala ampak bom za vsak odgovor mnenje zelo zadovoljna :)))




Ti si samo zmedena, noseča pa sigurno ne.
Test se naredi ob izostanku M, ne pa kr takrat, ko se tebi zazdi, da si. Škoda denarja.




Pardon, sem narobe citirala. Namenjeno je bilo sonček87.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Nosečnost?
17.3.2014 8:21:52   
darja_mark
mala_miš kako je, si naredila še en test? Čeprav jaz mislim da si že med srečnimi nosečkami, ker če je črtica vsaj malo vidna, to že pomeni da je to to user posted image . No držim pesti da bo vse ok, ti pa drži za nas da se ti čimpreje pridružimo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Nosečnost?
18.3.2014 12:33:37   
mala_miš
Jaaa, naredila tes in sedaj se je druga črtica že bolj korajžno pokazala, tako da sem očitno srečka user posted image in da pričakujem v drugi polovici novembra. Presrečna!user posted image ... in upam, da bo tokrat šlo vse po sreči. user posted image
Me pa grozno napihuje, špika, energije kar ni, pa taaako me hormončki dajejo, da se že sama sebe bojim - že tako sem občutljiva, zdaj pa me je sam jok in tečnoba, tako da samo čakam, kdaj bo dragemu prekipelo user posted image ...
Kako pa ostalim kaj kaže? So se simptomi izkazali za utemeljene? user posted image Res vsaki posebej privoščim, da bi čimprej ugledalauser posted image .

(odgovor članu darja_mark)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Nosečnost?
18.3.2014 12:38:34   
shoegal
Bravo mala_miš! Čestitke! Sej hormončki se bodo tut umirili, dragi bo pa že razumel :-) Bravo, bravo. Zelo vesela za vsako dobro in lepo novico na forumu.

(odgovor članu mala_miš)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Nosečnost?
19.3.2014 9:33:52   
darja_mark
Ijeeeej, super, bravo, čestitkeeee user posted image user posted image
Joj kako sem vesela zate. No jaz pa sporočim konec meseca, takrat moram dobiti M, pa bomo videli če bo prišla ali ne user posted image

(odgovor članu shoegal)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Nosečnost?
5.4.2014 18:25:19   
soncek87
heheh glede na moje komentarje ja lahko da sm res zmedena,.. ampak nemorejo me prsa ze skoraj dva mesca boleti da je za znoret.. vcasih nemorm spati na trebuhu.. in trebuh je napret trd.. povecal se pa ni neki.. drugače imam pa ciklus dolg od 30 do 25 dni.. ponavadi sem vedno po enem mesecu dobila festo prejsni mesec pa kar 4 dni prej.. vem da sem prav smesna ampak tko je ko prvič pričakujes ko si res nekaj zelis.. ;)
glede brisa pa... dan po tem ko sem dala bris sem umirala od bolečin v krizu.. in zatem cez kake 14 dni spet isto huda pekoča bolecina v krizu.. vprašala ginekologa zakaj se mi je to zgodilo.. in je bil odgovor.. hmm.. cudno tako hitro smelo priti do takšnih bolečin... no ja in potem naj vem kaj se dogaja zmenoj če mi niti sami ne znajo odgovort na to...

(odgovor članu darja_mark)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Nosečnost?
5.4.2014 19:04:35   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: soncek87


nič ne razumem:
si v teh treh tednih od prejšnjega pisanja že naredila nosečniški test? Če nisi, zakaj ne?
Kdaj si sedaj imela zadnjo menstruacijo?

Če si v tem času obiskala ginekologa zaradi bolečin v križu, ali si pri njem naredila test - urinski ali krvni?
Če nisi, zakaj ne?

(odgovor članu soncek87)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Nosečnost?
5.4.2014 19:14:15   
soncek87
:) test sm nardila prejsni teden.. in bil neg, ker M. se ni prisla.. ce jo bom dobila nja bi enx okol 10-14 tega mesca... pri ginekologu pa nisem bila nič po tistem ko sem prvič omenila za takšne bolečine.. imam pa napotnico da grem na pregled krvi da vidim če je to povezano še s čim drugim.. ker sem imela dobro leto nazaj kr hudo operacijo na jajčnikih...

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 92
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?