|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
29.11.2013 11:41:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kuhinjsko korito...
29.11.2013 13:06:47   
sazi
Ti ne bom v pomoč, ampak da še malo razširim možnosti - m imamo keramičnega in sem z njim zelo zadovoljna.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
29.11.2013 14:29:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sazi)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
29.11.2013 14:45:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kuhinjsko korito...
29.11.2013 14:46:14   
ronja
Sploh nisem vedela, da vse to obstaja... Se že slinimuser posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
29.11.2013 14:52:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kuhinjsko korito...
29.11.2013 14:58:59   
ronja
user posted image Ti kar za*user posted image . moja kuhinja iz 60ih-začetka 70ih je super proti tej iz konca 70ih- mogoče začetka 80ih... napredek pa tak - nefunkcionalna za pop*! No, ne rečem, da naslednjih 45 let ni nič boljšega ven prišlouser posted image , komaj čakam, da vidim, kaj vse je zdaj možno - sploh če se da pucat - brez napora, hitro, mimogrede - to je pucanje, ki ga še toleriram, vse ostalo mi pa žre živce - zguba časa...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kuhinjsko korito...
29.11.2013 17:39:46   
Vijoličarka
Enkrat, ko bom velika, bom imela nekaj takega:

user posted image

Samo da bo večje, tam od 500 do 600 cm v širino.


Keramična korita in korita iz kamna znajo res izgledati sanjsko. Tole je prav srčkano:

user posted image


Ampak po težki estetični in praktični debati v moji glavi, je končna odločitev: ni ga čez 'rosfrej', torej nerjavno jeklo. Imam težke AMC lonce in močno sumim, da druga korita ne bi znala preživeti morebitnega konkretnega trka z njimi.

Kar se kotnih korit tiče, sama sem nekoč imela mici pici kuhinjo in sem vprašanje kota rešila tako, da sem imela navadno korito z odcejevalnim delom postavljeno tako, da je odcejevalni del padel v kot. Čisto lepo se je dalo pomivati zdi se mi tudi, da je šlo tako še najmanj prostora.

Trenutno imam nekaj takega:

user posted image

Vendar sem ugotovila, da je tisto malo koritce zraven meni samo v napoto. Meni je še odcejevalna površina v napoto, ker imam posodo za odlaganje.

Po moje je najbolje, da analiziraš, kaj ti v kuhinji počneš, kaj uporabljaš, kaj ti gre na jetra, kaj bi rada imela in potem vsako korito oceniš iz tega vidika. Važno je, da boš imela nekaj, kar bo ustrezalo tebi.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kuhinjsko korito...
29.11.2013 17:52:05   
patrino
Ampak po težki estetični in praktični debati v moji glavi, je končna odločitev: ni ga čez 'rosfrej', torej nerjavno jeklo. Imam težke AMC lonce in močno sumim, da druga korita ne bi znala preživeti morebitnega konkretnega trka z njimi.

Tudi pri meni je tako. Tista iz kamna in podobno so čudovita, vendar se tudi jaz bojim, da v naši družini ne bi služila namenu prav dolgo. Mi imamo dvojno rostfrejasto korito z odcejevalnikom in zasede eno malo morje, vendar ga res rabimo in nam zelo prav prideta oba. Tako da tudi ob morebitni prenovi, ne bi razmišljala o čem manjšem.
Za tiste, ki imajo manjše kuhinje in stisko s prostorom , so pa tile kotni res zelo luštni in po moje tudi praktični.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kuhinjsko korito...
29.11.2013 18:02:44   
ronja
Trpežno mora bit, vsekakor, težkih loncev imamo kolikor češ - težek litoželezen vok in dve težki litoželezni posodi, veliki, pa veliki keramični pekači za lazanje... skratka veliko velike težke posode (in samo hujše bo, ker mali požeruščki rastejo in postajajo veliki požeruhi:D - po starših:D)... Do zdaj nisem niti vedela, da obstaja kaj drugega kot rostfraj (a to je inox?) in plastika (ki je ne bi, ker se opraska, smo meli v primarni družini, mi ni všeč/praktično).

Kar se tiče dizajna, vem, kaj rabim: enojno korito (smo meli dvojno, pa je samo več za pomivat, nikoli ne rabimo obeh, v drugem smo samo sušili posodo, potem se je pa še počasneje sušila, ker je bila not), nočem nekih strašnih utorov in ne vem česa, ker bom itak gor dala uno mrežasto zadevo, da drži posodo not (itak mamo preveč posode za posušit (tudi iz pomivalca, ko pride mokra). KOrito mora bit dovolj globoko in široko, da gre not pomivat tudi pekače in velike posode (ker smo pač "velika" familija in ker veliko pečemo).
Kotno ne pride v poštev, ker je pozicija korita premišljeno izbrana ob steni, ne v kotu - mam svoje razloge, zakaj glih tam, to sem preštudirala, mi je tako všeč:).

vijoličarka, tisto malo koritce bi bilo meni samo v napoto, nič ne bi mogla dat not, ker vsega pojemo več, not ne grejo niti šalčke od tamalih (od vseh treh), tak da zame neuporabno.

kaj mi gre na jetra? Pucanje.user posted image Pa nefunkcionalna razporeditev, ko ne moreta 2 hkrati delat. Pa predali, ki se ne zapirajo. Pa dvojno korito, kjer je potem eno samo za odcejanje in se not posoda za boga ne posuši, ker je pač not in zrak ne kroži.

meni za estetiko ne gre tako fejst, da bi bila pripravljena za milimeter kompromirat funkcioanlanost - ta je absolutno prva: da se da čistit, da je dovolj veliko, praktične oblike itd... Če je še lepo zraven, bonus, ampak rajši imam "grdo" funkcionalno kot lepo nefunkcionalno (trenutno imamo pa grdo nefunkcionalnouser posted image ). Zato pa sanjam:)user posted image user posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kuhinjsko korito...
29.11.2013 19:07:44   
Vijoličarka
Ja, ronja, 'rosfrej' je inox ali nerjavno jeklo ali nerjaveče jeklo.

Tisto malo koritce naj bi bilo za pranje zelenjave, v glavnem, nekaj fancy - moji svakinji je všeč, meni je pa v napoto. Mnogo raje bi imela večje osnovno korito. Eno veliko in globoko korito, to so moje sanje, to mi bo najbolje služilo.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kuhinjsko korito...
29.11.2013 19:44:23   
malaMravljica
Tisto malo korito je za pranje zelenjave??? Jaz se korencka ne spravim notri, cist premalo, nefunkcionalno, sam pucat mores pa vseeno.
Jaz imam rostfrei in v kotu, je eno veliko oz normalno veliko korito, tisto malo je v trikotnik in v trikotnik odcejevalnik. Meni je premalo, ker kljub pomivalcu veliko sproti sama pomijem in mi manka za nekam dajat posodo, pa takoj morem spravit pol, ker je drugac vse pospricano.

Spodaj imam kotno omarco z enojnimi vrati, notri je grelec za vodo in smeti - ampak sortiram hujse kot na smetiscu, tam notri imam 4 posode za razlicne smeti. Vecinoma kar skatla, ker kar kupis je vse premalo in v eni kuhinji, ki je v uporabi je vse takoj polno.
Zgoraj ob koritu v kotu pa imam cistila, ki se dnevno rabijo: cet, za rostrei, za kuhalno plato, tekoce milo in za dezinficiranje rok. In skatla za kompost. Zelo nelepo ampak zelo prakticno. Iscem idejo, pa je ni.
Aha, na eni slikci gor sem videla tisti odtok, ki se sam zapira oz imas en gumb za regilirat. To mi je na vikendu zamakalo nov laminat, ker se je nekako nesrecno samo zaprlo dol. Men tisto skratka ni vsec.

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
30.11.2013 9:11:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Vijoličarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kuhinjsko korito...
30.11.2013 22:12:17   
ronja
Hvala za razlago inoxa - že nekaj več vem:)
Tisto malo koritce naj bi bilo za pranje zelenjave

To je oksimoron - majhno za zelenjavo -za zelenjavo vendar rabiš ogroooomno korito! No, vsaj mi... Dostikrat mi vsa ne gre not, ker smo rahlo zajčja družina:D. Ne, res, mamo radi zelenjavo - pol kile enostavno ni dovolj... Haha, mravljica, se lih začnem pi*, pa vidim tvoj postuser posted image . Great minds tink alike, a ne?user posted image Očitno res, ker tudi s smetmi delava čisto enako - babice so vedno čisto nesrečne: "pa kje mate navadne odpadke?" "Ja, nimamo, v kopalnici je en mini smetnjaček.... Kaj pa imaš? to gre tja pa tja, ne med ostalo!user posted image "
Za lepoto čistil pa lahko plastenkam oblečeš mini predpasničke, enkrat videla na pinterestu, umrla od smeha, ampak je luškano.

Punce, na morju imamo pa kamnito korito zunaj - veliiiiiko. Vsak, ki ga vidi, je navdušen, ampak če mene vprašate pa mu manjka en majčken funkcionalnosti - premalo ima nagiba in voda ne odteka lepo, to bi spremenila. Sicer mi je pa ok. Pa nič se mu ne zgodi, ko padajo po njem kamni, ki jih otrocki prinesejo, pa razni piskri,... skratka fajn reč. Ne bi pa premoženja dajala za to.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kuhinjsko korito...
1.12.2013 0:22:59   
Vijoličarka
Ha, cela revolucija s tem malim koritom. user posted image   Naj mu v zagovor povem, da vanj sodi še plastični vložek, ki se mu čisto prilega po obliki, dno ima pa naluknjano, kot nekašno cedilo. V teoriji naj bi v ta vložek naložil zelenjavo. V teoriji. Jaz tega ne uporabljam, trentuno imam v njem odcejalnik za jedilni pribor in kuhalnice - kar koristno, ker dostikrat med kuhanjem kar precej na roke pomivam. Ampak, kot sem rekla, ko bom velika, bom zmogla tudi brez tega odcejalnika, samo da bom imela večje korito. Takole pač človek, mlad in neumen, pa vsi mu trobijo, kako je to fino in se zgodi, da tudi največji skeptik, planer, praktik, komplikator in preizkuševalec kozlarijo naredi. user posted image   Upam da bo komu, ki to bere, moja izkušnja pomagala, da ga ne bo zaneslo.

Mravljica, mislim da si tisti odtok, ki se regulira, videla v mojem bodočem koritu in hvala za pripombo - itak teh stvari ne maram, meni je še najbolj praktičen čisto navaden, staromoden odtok, tiste parkrat, ko pa natočim vodo v korito in želim, da tam obstane, pa lahko brez problema uporabim zamašek. Že tako sem nameravala paziti na na to, zdaj bom pa še bolj pozorna.




_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kuhinjsko korito...
2.12.2013 14:10:17   
ronja
V teoriji naj bi v ta vložek naložil zelenjavo.

V praksi bi pa tja not lahko nadevala glih tok korenja, kot ga pojejo moji tamali MEDTEM, ko kuham kosilo:D

jap, gumjast zamašek je zakon:D, mi mamo še v kopalnici tak odtok, ker imava pipo za korito na umivalniku - mava rada velike pipe, kaj češ;)

Vijoličarka, bojo slikice, vsega mogočega, ne samo kuhinjeuser posted image But first things first;). Enkrat drugo leto. Kuhinja ne pride taprva na vrsto, žal... pride pa, ker v tej bom znorela.user posted image Saj jo poizkušava prilagodt namenu - kuhanju. ker do zdaj ni bila dizajnirana za ta namen, to vam lahko garantiramuser posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kuhinjsko korito...
2.12.2013 14:40:16   
Vijoličarka
Ja, pri kuhinjah niti ni tako pomembna velikost, kot postavitev. Sama si napisala, da si se v manjši kuhinji bolje počutila, ker je bila praktična.

So pa tudi trendi hecni. Najbolj me čudi, ko hočejo stvari, ki bi šle lepo v veliko kuhinjo, stlačiti v malo. Vse te srednje visoke omare, ki niso ne tič ne miš in ki morda dobro delujejo v kuhinji, ki se razteza vsaj čez polovico našega povprečnega stanovanja, se tlači v naše mici pici kuhinje in tako izgubiš ali delovni pult ali shranjevalno površino, imaš pa 'design'.

Pri nas so kuhinje večinoma majhne, kar pomeni, da je treba dobro premisliti tloris.

Kaj tebe tako nervira? Mogoče se da pa vsaj začasno kaj pomagati? Eno omaro ste že pripeljali, mogoče se da še kaj kam vkompomirati?

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
2.12.2013 15:07:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Vijoličarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kuhinjsko korito...
3.12.2013 10:57:38   
ronja
Ja, pri kuhinjah niti ni tako pomembna velikost, kot postavitev. Sama si napisala, da si se v manjši kuhinji bolje počutila, ker je bila praktična.

Vem, vem... Moja mici pici kuhinja je bila moja lubica! Jo prav pogrešam! Edino svetla je pa ta res bolj! Ampak samo podnevi - osvetlitev z lučmi je namreč porazna - bova popravila, samo eno po eno - včeraj smo vgradili tuškabino, to se vseeno bolj mudi:D.

Kaj tebe tako nervira? Mogoče se da pa vsaj začasno kaj pomagati? Eno omaro ste že pripeljali, mogoče se da še kaj kam vkompomirati?

Ja, brez te omare, ne vem, kako bi. Nimam pojma, kam so dali hrano... Ker valjda nekje moraš met hrano... Mislim, ker omarice so polne samo od krožnikov in posod, pa jih nisem še niti pol pripeljala... Tako da zdaj s hrano je rešeno, mam shranjevalni plac, not bo verjetno še moj ljubi wok, ker ga ni kam drugam dat...
Kaj me nervira pri tem prostoru, ki mu rečejo kuhinja:
- postavitev! Ne moreva oba kuhat! Vedno sva skup kuhala, v vseh kuhinjah sva se lepo skup znašla, tu pa se non stop butava in jaz sem skoz živčna, ker ne morem prit do štedilnika, da bi pravočasno naredila to, kar je pač treba, da se hrana ne zažge, recimouser posted image , če on medtem recimo pere zelenjavo - iz preprostega razloga, ker je postavitev taka, da sta korito in štedilnik skupaj, v kotu, tako da če je tam nekdo, zasede cel prostor in ne moreš zraven! OBUP!!! Samo glede tega žal nimava kaj dosti za naredit...
- delovna površina: je ni - oz. je je zanemarljivo malo. To bomo reševali tako, da bomo pač delali na jedilni mizi
- površina za strojčke, moje lupčke: je ni spljoh nič. KOmaj spravim na pult vodogrelec in mikser, ki sta res neobhodno potrebna, da sta ves čas vključena in pri roki (ja, vem Afričani bi bili presrečni, če bi imeli samo vodo... ampak jaz sem ju navajena in ju res veliko uporabljam...) To bi se dalo rešit, ker je prostor dovolj velik, če bi pri steni dala še eno vrsto omaric, pa dala mizo bolj sem, samo bi bilo zelo zelo na knap, pa ne vem, če bi lahko odpirali pomivalcauser posted image . Ker je to začasna varianta, ne bom nič kupovala in bomo preživeli tako kot je, pa hodili piskre drugam iskat, če jih bomo rabili ali bom pa en čas kuhala samo s temi, saj to tudi gre. Mimogrede, sem pa dobila par fajn piskrov zravenuser posted image , se vidi, da jih niso rabili, ko so mi jih pustliuser posted image
- elektrika: 1/3 štekerjev ne dela in za ta čas se tega tudi ne splača vsega menjat... Pa še ti so vsi na enem malem placu, direkt za mikrovalovko, da težko vštekavaš... Je pa smotano, ker ne moreš nikjer drugje vključit aparata. Če hočem zdaj dat delat kruh, moram vzet kruhomat iz une tavelike omare, ki sva jo pripeljala, ga vštekat in postavit na jedilno mizo, dat stran račko, če je gor (da ga toplota ne uniči),... prej sem samo postavila posodo not in pritisnila gumb. Pa še tu kruhomat bolj rabimo, ker ni zraven nobene pekarneuser posted image . Skratka, jaz mam rada vse svoje strojčke vštekane (ok, ne vse, to se ne da, ampak vsaj večino, tiste, ki jih veliko rabim, teh pa je veliko;) skratka: hočem met tako ene 15 štekerjev v kuhinji - vem, to se sliši ful zahtevno, ampak ene hočejo met pa vsako zimo nov plašč - jaz hočem met vsakih 15 let 15 štekerjev, to pa ni tako hudo, a ne? Tu jih ni niti 6 in od tega so 4je za mv.
- prostornina omaric: znorela bi, ko jih vidim, kako so micipici - niso niti do stropa, niti do stene - pa kir kreten si je ot tako zamislil? Ogromno je placa, pa nič izkoriščenega! Ja, bi se dalo naredit na tem placu super kuhinjo, samo ker jo bova itak naredila drugje, tu ne bova kaj dosti vlagala. Bom mela pač večino stvari spravljenih v škatlah tam, kjer bo nova kuhinja:D
- osvetlitev: zaenkrat je ni - ko smo prišli, je bila ena brljiva, zelo grda luč nad jedilno mizo in to je bilo to (je še vedno tu, nekoč jo bom zamenjala). Bila je še ena lučka, ki si jo moral vsakič posebej vštekat, ker ni imela stikala - vštekat si jo moral tja zadaj za mv, totalno nepraktično! Zdaj mi je lubi naštimal kabel s stikalom, za kar sem mu neskončno hvaležna:). Dobim pa še moje omiljene lučke za pod elemente - to mi je zakon! Obožujem svetlobo, že tako dovolj slabo vidimuser posted image .
- ok, pa grda je ko smrt, to je tudi res, ampak to bi še preživela, č ebi bila funkcionalna. Imam tudi že plan, kako to začasno in zasilno rešit, tako da to bom, ko bo čas. Ampak to mi ne žre živcev, samo pač grdo je.

< Sporočilo je popravil ronja -- 3.12.2013 11:04:13 >


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kuhinjsko korito...
3.12.2013 10:59:00   
ronja
Ronja, v tvojo bodočo kuhinjo bi jaz osebno dala kuhinjo v spodnjem delu ter pri visokih omaricah v rjavih lesnih odtenkih ali kako temnejšo peščeno, bel pult in svetle bež

Mislim, da ravno med tem izbiravauser posted image - le kako touser posted image . A ta rjavi les je mišljen oreh ali macesen?

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
3.12.2013 11:04:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kuhinjsko korito...
3.12.2013 11:05:25   
malaMravljica
ronja, to je misljen seveda oreh user posted image noro lepo. Jaz imam ze pol hise tko, belo pohistvo s tja pa sem rjavimi deli vratc. Ce mi das mail na zs ti polsjem kaksno slikco, bos vidla kok noro to izpade. tla pa seveda hrast user posted image moja vecna zelja, se je izpolnila.


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kuhinjsko korito...
3.12.2013 11:09:19   
ronja
Haha, ne, s tem nimava problemov - lubi pravi, da naj zberem, kar mi je všeč, ker si on itak ne predstavlja. Navadno, kadar imam kak ornk pomislek, takrat ko vidi, kako zgleda, tudi njemu ni všeč, mava srečo, da mava še kar podoben okus -vsekakor ni nekaj, kar bi bilo enemu ful, drugemu ful mimo, so bolj detajli.

kava - čaki, te sploh nisva gledala... Temne so obema mal - temne... ne vem, bom razmislila:). Aja še to: iz vidika pucanja (again): a je boljše imitacija lesa ali enobarvno? Pri lesu se mogoče bolj skrijejo fleki, po drugi strani je pa bolj narebrena struktura, pa se bolj umazanija not zažre? Kakšna ideja?

Še eno vprašanje: a pucajo se pa oboje enako lahko? ker če slučajno še nisi opazila, to je nama major pointuser posted image . Ker pri unih macesen je bilo to najprej omenjeno, pri orehu pa ne, pa ne vem, a je to fora barve, ali materiala - ta je verjetno isti?...

Na čem bi se manj videli fleki? In vodni kamen in raznorazna prčkanja od otrok? Mislim tako, če bi recimo hodili okoli s prstki od prstnih barv, plastelina, gline... in bi vmes kaj prijeli (ja, moji to delajouser posted image )...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kuhinjsko korito...
3.12.2013 11:10:30   
ronja
mala mravljica, naša tla so bambusi in jih ne bova še lep čas menjala, ker sva jih glihkar dala not:D. Hrast je lep, ja, samo kuhinja + 3 otroci = polivanje + cena parketa = nesprejemljivouser posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   [Brisano sporočilo]
3.12.2013 11:19:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?