|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
18.12.2013 8:09:50   
witch
monsy Jaz še vedno držim pesti in navijam za tebe. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

oreh, če še nisi videla imaš zs user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu monsy)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
18.12.2013 9:57:09   
tinncyka
Jutro ali je že dobr dan user posted image  pri nas nič novega, vse po starem, user posted image  še hb ni prišla tako da ... 

snika user posted image user posted image user posted image user posted image
monsy tudi jaz držim pesti user posted image user posted image user posted image

Amelie*  dokler se še ne ulije je upanje, tudi sama sem mislila, da bo prišla in si je premislila zaenkrat user posted image user posted image user posted image user posted image

Dgirl - ma ni butasto vprašanje user posted image  tudi sama nisem ne dolgo nazaj vedele kaj pomeni MV - maternični vrat, ki se meri oz. "šlata" user posted image  tako kot je MD napisala. je pa odvisno od ženske, marsi katera je rekla, da to pa ona ne bo delala in blabla ma ne vem jaz se čisto strinjam od ene komentar ko je napisala, "to je moje telo in če je treba bom tudi prst kam porinala" user posted image  v glamnem v nožnico daš prst in s konico prstov (pazi če imaš dolge nohte) občutiš kje je MV če se spusti nisko, na žalost v naslednjih dneh dobiš M, če ostane visoko je še upanje. Enako za BT (bazalno temperaturo) se meri pod jezikom, nožnici oz. zadnjici (ok zadnje jaz ne bi prakticirala user posted image ) če začne padati je to znak za prihajajočo M. Jaz imam termometer, ki mi kaže npr.: danes 37.46°C, ta termometer uporabljam samo jaz za merjenje BT je pa navaden - digitalen. 

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
18.12.2013 13:51:45   
tinči90
Dan! še ena čisto na novo user posted image sem se registrirala samo zato, ker imam samo eno vprašanje, 2 dni nazaj sem delala test CB in je bil + (sicer bolj tanek, a bil je), sedaj včeraj sem delala pa BC, ker sem ga glih imela doma. Dragiju še nisem nič omenila, sam me je pa včeraj to razočaralo user posted image M bi mogla dobiti 16. ampak je ni bilo... kaj ve mislite? se opravičujem za slabšo kvaliteto slike ... hvala za odgovore in lep pozdrav

user posted image


user posted image

< Sporočilo je popravil tinči90 -- 18.12.2013 13:53:32 >

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
18.12.2013 13:57:14   
Anonimen
Pozdravljene! pri meni še tudi ni nič novega, testa še nisem delala, ga imam nemen jutri. Hvala ker ste me dodale na sezam user posted image

Anonimnauser posted image

(odgovor članu tinči90)
  Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
18.12.2013 13:58:55   
Anonimen
tinči90 enako črtico, mogoče malo tanjšo sem imela jaz ne dolgo nazaj, ampak sem test delala 2dni prehitro

Anonimnauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
18.12.2013 14:21:56   
tinncyka
ahoj!
Ma dobro saj ne vem ali imam privide ali sem že tako dolgo "bulila" v ekran user posted image  v glavnem jaz vidim nek odsev (drugo črtico) pri drugem testu, prvi pa je pozitiven ja ... hmm jaz bi ti priporočala, da test ponoviš čez 3 dni in boš videla na čem si ... držim pesti!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
18.12.2013 14:24:05   
tinncyka
Pa dobro kaj je s temi CB zadnje čase ... user posted image  če mislita obe delati spet CB vama priporočam pol digitalnega, tam se ne moreš zmotit user posted image

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
18.12.2013 14:55:16   
monsy
pol bom tud jaz digitalnega naredila,...mogoče mi pokaže user posted image

Punce meni tko teži ker nimam M,....a je možno da je kaj narobe, glede na to da mam redne M na 30-32 dni? Danes je 40 dan. Mislim da bi pa zdaj že moglo pokazat če bi bil plus. Učeraj ob 14h sem naredila test,....naslednjega delam u petek zjutraj,...če je še ne bo.
Nimam nobenih znakov,...edino grlo me boli,...po moje bom zbolela vsak čas,...full sem utrujena!!!

A je kakšna finta za sprožit M?

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
18.12.2013 15:02:22   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: monsy

pol bom tud jaz digitalnega naredila,...mogoče mi pokaže user posted image

Punce meni tko teži ker nimam M,....a je možno da je kaj narobe, glede na to da mam redne M na 30-32 dni? Danes je 40 dan. Mislim da bi pa zdaj že moglo pokazat če bi bil plus. Učeraj ob 14h sem naredila test,....naslednjega delam u petek zjutraj,...če je še ne bo.
Nimam nobenih znakov,...edino grlo me boli,...po moje bom zbolela vsak čas,...full sem utrujena!!!

A je kakšna finta za sprožit M?



preden sva midva začela delati na prvem otroku, sem jih imela točne. In to na uro natančno praktičnouser posted image user posted image . nato je začela zamujati. Veliko je odvisno tudi od psihe.
Kaj jo sproži, ti pa ne znam povedati

(odgovor članu monsy)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
18.12.2013 15:12:54   
monsy

IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam


IZVIRNO SPOROČILO: monsy

pol bom tud jaz digitalnega naredila,...mogoče mi pokaže user posted image

Punce meni tko teži ker nimam M,....a je možno da je kaj narobe, glede na to da mam redne M na 30-32 dni? Danes je 40 dan. Mislim da bi pa zdaj že moglo pokazat če bi bil plus. Učeraj ob 14h sem naredila test,....naslednjega delam u petek zjutraj,...če je še ne bo.
Nimam nobenih znakov,...edino grlo me boli,...po moje bom zbolela vsak čas,...full sem utrujena!!!

A je kakšna finta za sprožit M?



preden sva midva začela delati na prvem otroku, sem jih imela točne. In to na uro natančno praktičnouser posted image user posted image . nato je začela zamujati. Veliko je odvisno tudi od psihe.
Kaj jo sproži, ti pa ne znam povedati


pri meni psiha nima kaj iskat, sem se že sprijaznila da naravno ne bo nič!!! user posted image Po 4-ih letih in še malo več,...sem si naredila fajn trdo kožo in me skor nič več ne zlomi.

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
18.12.2013 17:13:50   
tinncyka
monsy user posted image  pri meni je pomagal vedno cviček (3x preverjeno) user posted image  saj ne da se ga zdaj napijem (imam glih službo tako, da imam vino skos pri roki user posted image  v glavnem ampak ene 2dcl in M je prišla v roku 6-24h vedno user posted image . evo včeraj sem spila zanaleš ga 2dcl a "šefica" še ni prišla user posted image  Držim pesti pri tebi, da je vse ok in da ni kakna druga težava.
sedaj se ne spomnem ali je bila to ena in ista punca, se mi zdi na sosednji temi ko ji je po dolgem času zamujanja test le pokazal + ... hmm še zdaj nisem sigurna (lili25 ali lila25) sam ne me za besedo držat, ker ta imana so si tukaj ful podobna user posted image
tako, da probi mogoče z rdečim vinom ... druga pa ne bi vedela ...


< Sporočilo je popravil tinncyka -- 18.12.2013 17:17:57 >

(odgovor članu monsy)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
18.12.2013 18:15:37   
tupi
Punce čestitam vsem novim nosečkam!! December izgleda super! Držim pesti tudi za tiste, ki še čakate. user posted image

Meni je test prejšnji mesec pokazal z eno tedensko zamudo, je bila zgleda kasnejša ovulacija, pa imam drugače zelo redne. Je zdaj tudi plod za 1 teden manjši po uz kot po zm. Držim pesti! Dokler ne priteče ni še nič izgubljenega. user posted image

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
19.12.2013 7:43:56   
Anonimen
Jutrooo! Jupiiii danes se je pa pokazala lepa še druga črtica user posted image user posted image user posted image  držim še za vas pesti da vam uspe!!

Anonimnauser posted image

(odgovor članu tupi)
  Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
19.12.2013 7:58:52   
zari
anonimnauser posted image ČESTITKEuser posted image user posted image user posted image user posted image
Sedaj pa srečnih vseh user posted image mesecev user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
19.12.2013 9:01:33   
tinncyka



IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Jutrooo! Jupiiii danes se je pa pokazala lepa še druga črtica user posted image user posted image user posted image  držim še za vas pesti da vam uspe!!

Anonimnauser posted image


čestitke!!! user posted image user posted image

 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
19.12.2013 9:02:32   
Katte
Cestitam!

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu zari)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
19.12.2013 9:05:51   
mamica deklicam
user posted image user posted image user posted image
tale mesec je pa res lepo rozast. kar tako naprej

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
19.12.2013 10:42:31   
aspera
Čestitke, Anonimna user posted image . Želim ti lepo in mirno nosečnosti user posted image .

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
19.12.2013 11:07:33   
Kaličopka6
Radenska, držim pesti, ti res privoščim, da postaneš user posted image .

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
19.12.2013 14:50:28   
monsy
No jaz sem bila danes na UZ in je bila vidna ena pikca,...kakor da sem noseča,...še G je tako mislila.
Ker pa so vsi testi bili negativni, me je poslala na krvnega in seveda je tudi ta negativen. Zdej pa se ne ve kaj je tista pikica pol bila.

Ah, puhn kufer mam že vsega,...user posted image


Čestitke anonimna!!user posted image

(odgovor članu Kaličopka6)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
20.12.2013 8:49:23   
oreh
Witch, ne, nisem dobila zsuser posted image

O groza, Monsy, verjamem, da je tole prava živčna vojna. da bi le čimprej prišla, če že mora in potem januarja začnete. na ivf temi jih je kar nekaj sedaj zanosilo z icsi.

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
20.12.2013 9:30:39   
monsy

IZVIRNO SPOROČILO: oreh



O groza, Monsy, verjamem, da je tole prava živčna vojna. da bi le čimprej prišla, če že mora in potem januarja začnete. na ivf temi jih je kar nekaj sedaj zanosilo z icsi.




Jst sem ti tudi ZS poslala oreh, že dolgo,...pa nč ne odpišeš!!! user posted image
U ponedeljek mam za it u PO, bomo vidli kaj bo Merlo rekel,..upam da ni kaj narobe!!!!

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
20.12.2013 13:25:50   
tinncyka
ojla! 
monsy user posted image user posted image  
jaz sem šla danes na krvnega, zjutraj sem delala ponovno test in je bila rahlo, rahlo vidna druga črtica. ampak razočaranje na krvnem mi je pokazalo <1 IU/L in sem videla sedaj na sosednji temi, da nič ne bo. mah naj že daj pride user posted image  če že misli user posted image  
čeprav se mi zdi sedaj brez veze test delat v ponedeljek, ker tak ne bo nič pokazalo user posted image

(odgovor članu monsy)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
21.12.2013 9:21:47   
Dgirl
V tork sem delala prvi test ki je biu negativn. Vmes sm delala še dva ki sta kazala rahel plus. Dons sm naredila še enega in je pokazal že bolj izrazit plus. Torej nama je zgleda le ratalo. Tale mesec je pa res Vesel nikoli si ne bi mislila da bo že ratalouser posted image .

Držim pesti še za vse ostale da bojo se sameuser posted image

user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Dgirl -- 21.12.2013 9:23:42 >

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: II pričakujemo DECEMBRA 2013
21.12.2013 11:25:52   
Dgirl



user posted image  user posted image user posted image  user posted image user posted image   user posted image   user posted image user posted image                                         

user posted image      user posted image      user posted image      user posted image      user posted image       user posted image      user posted image      user posted image      user posted image      user posted image      user posted image                        
                                                                                                                                                  
     user posted image      ali user posted image       PRIČAKUJEMO  

6.12 
user posted image    Auser posted image    user posted image         

10. 12   
monsy   
user posted image    Lalola user posted image      

12. 12   
user posted image    zari user posted image      

13. 12   
user posted image    sitka malauser posted image      
NajaaM   

15. 12   
user posted image   Markeruser posted image      
user posted image   MaryKateuser posted image      
00PoLoNa00   

16. 12   
user posted image Dgirl   user posted image

17. 12   
user posted image  mamica8 user posted image    

18. 12    
Amelie*  

 19. 12
user posted image  Anonimnauser posted image user posted image

22. 12  
 lila2808   

23. 12   
 Endri
tinncyka   

24. 12   
 mlada_mamika     

29. 12   
*masaja*   

31. 12   
 Sisley    

x. 12  
 lila25  
user posted image    asperauser posted image      

user posted image     lolipop2011user posted image      
user posted image    Auser posted image    user posted image      
user posted image   plusekiuser posted image    

SKUPAJ NAS JE :  24     
  NOSEČK11  user posted image      
    
   user posted image      user posted image      NAVIJAČICE user posted image       user posted image            
  mamica deklicam, Katte user posted image    ,  zari, witch, Penny, mala jagodka   
Žabinčica, LittleSun,*viva*; Radenska_



(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Živila, ki lahko povzročijo splav
Čeprav velja, da nosečnost ni bolezen in da lahko ženska počne skoraj vse, je dobro vedeti, kaj so pokazali rezultati ra...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?