|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Policistični jajčniki
18.2.2014 13:09:44   
levcka
Sem se pozanimala v LJ, MB in CE povsod je čakalna vrsta cca 6 mesecev. Če želim samoplačniško in plačam 80 eur za pregled oziroma pogovor z zdravnikom, sem pa lahko "jutri" na vrsti. Poslala sem jim napotnico v LJ, zdaj pa čakam, da mi javijo kdaj pridem na pregled. Iz principa jim ne plačam 80 eur, ker se mi zdi to skregano z logiko.
Upam, da mi vseeno uspe dobiti datum čimprej.

(odgovor članu Massa26)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Policistični jajčniki
18.2.2014 13:39:58   
alda
Probaj še v Šempetru!
za čakalne dobe ne vem, so pa zelo prijazni in strokovni, kar tudi šteje!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu levcka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Policistični jajčniki
18.2.2014 14:39:35   
levcka
Hvala za informacijo, ampak zdaj je napotnica že v Ljubljani. Upam, da so tam tudi ok.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Policistični jajčniki
24.2.2014 9:36:37   
iskra989
Še moja zgodba. Pred letom in pol so mi ugotovili policistične jajčnike. Najprej sem jedla primolut nor za urejanje ciklusa, nato sem bila 6 mesecev na klomifenu, opravila sem hsg in moj spermiogram ( spermiogram OK, jajcevodi prehodi), sledilo je 3 mesečno merjenje bazalne tempearuture. Na začetku tega meseca pa sem po vseh neuspehih dobila napotnico za ambulanto za neplodnost v Mariboru. Tu se moja zgodba o neuspehu konča, kajti na valentinovo, z napotnico v roki sem zagledala magični user posted image . Še kar ne morem verjeti, da nama je res uspelo. Sem v 7 tednu in komaj čakam na prvi pregled čez 1 teden ter upam, da bo z mojo pikico vse vredu :)

Srečno :)

(odgovor članu levcka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?