|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo februarja 2014
11.2.2014 21:54:05   
Anonimen
Jaz se vam pa danes pridružujem še uradnouser posted image . Berem vas kar pogosto, nisem pa še nič napisala na tej temi!
Najprej čestitke zauser posted image user posted image .
Zaenkrat bom anonimna, ker sem že dolgo na RR pa me kar nekaj ljudi poznauser posted image . Trenutno sem ravno v času O, M pa ne-pričakujem nekje okoli 25.2. Sem pa iz meseca v mesec bolj neučakana in res upam, da rata ta mesec user posted image .
Lp, anonimna user posted image

(odgovor članu Wishes)
  Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: II pričakujemo februarja 2014
12.2.2014 10:51:25   
Anonimen
Ojla :)

Imam eno vprašanje, zanositev ob prisotnosti ciste in slabega delovanja ščitnice je možno?Ciste se mi namreč kar pogosto pojavljajo, vendar s koncem cikla izginejo (G vsaj tako pravi,so do velikosti 22 mm velike).
Kaj dobiš kake tablete v takem primeru? Mene je namreč samo poslala na pregled krvi (TSH in ostalo) in zaenkrat čakam na pregled, ne bi pa rada, da se kaj še bolj zakomplicira, saj kot berem je tukaj na forumu večina dobila tablete že brez pregleda krvi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: II pričakujemo februarja 2014
12.2.2014 13:34:19   
Anonimen
tut js mam eno vprašanje: kaj se šteje za prvi dan M? a tist čis šibek začetek, ko se vidi kri šele ko se obrišeš al takrat ko že ornk teče?

men je neko vnetje al glivice al kaj js vem kaj, mal porušlo sistem, dans se vse skupi šele začnja (ko bi mogla dobit že 8ega)... zdej pa verjetno se O šteje direktno po M ne na običajne cikle ampak kar konkretno, torej, če predvidevam 14 dni od prvega dne, a štejem to že od danes, al šele od jutri, ko pričakujem, da se bo vse ulilo?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: II pričakujemo februarja 2014
12.2.2014 14:15:43   
Anonimen
Kar se tiče cist, je moj G rekel da so te manjše ciste do 3cm itak normalne. Pred O so to folikli, po O pa cista rumenega telesa ki vzdržuje nosečnost, oz propade ko sem M začne! Jaz sem imela pred leti luteinsko cisto in zaradi nje nisem dobila M, pa mi je G predpisal tablete da so sprožile M, potem pa je bilo spet ok(ta cista nastane, baje zaradi tega ker ne pride do popolne O in zadržuje ciklus, oz včasih več tednov ne pride do M)!
Glede prvega dneva ciklusa, jaz ga štejem ko se začne malo bolj konkretna krvavitevuser posted image , itak 1, 2 dni gor ali dol!
Anonimnauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: II pričakujemo februarja 2014
12.2.2014 20:18:58   
NikaAnna
anonimna prvi dan M naj bi se stel, ko se ti ulije. Pa srecno user posted image

_____________________________

''Out of difficulties grow miracles.''

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: II pričakujemo februarja 2014
12.2.2014 20:46:58   
Anonimen
Torej lahko tudi zanosiš pa pač vse pade v vodo zaradi te ciste?

Zadnjič je bil moj tudi na spermiogramu in nama je bilo rečeno, da se pošlje ta izvid k moji G, danes pa je dobil vabilo, da mora marca pridt? Katera ve, ali to pomeni, da kaj ni OK?

(odgovor članu NikaAnna)
  Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: II pričakujemo februarja 2014
12.2.2014 21:46:33   
NikaAnna
anonimna predvidevam, da sta se bolj v zacetku postopka. Moj je moral 3 mesece po spermiogramu na pregled/posvet/pogovor (pregledali ga niso fizicno, sam predebatirajo izvid spermiograma) k andrologu, tako da mislim, da je cisto normalno, da je dobil vabilo. Nisi napisala vabilo kam je dobil, ampak predvidevam da za androloga. Je pa tudi mozno, da ponovijo spermiogram, ce sumijo, da kaj ni bilo tip top. Srecno user posted image

_____________________________

''Out of difficulties grow miracles.''

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: II pričakujemo februarja 2014
12.2.2014 22:19:55   
Wishes



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image ali user posted image PRIČAKUJEMO

01.02
user posted image Sisleyuser posted image

05.02
user posted image Anonimnauser posted image user posted image


09.02
user posted image wishesuser posted image

10.02
čikita

11.02
user posted image NikaAnnauser posted image
mala_miš

14.02
zlatolasek

16.02.
lilalo
kammy

17.02.
Endri

25.02.
anonimna user posted image

27.02.
*misi*

x.02
user posted image *viva*user posted image
bobica
Matti
mamica deklicam

user posted image NAVIJAČICE user posted image   
  tinncyka, witch, *tedy*, Little sun, lily32, Iskrica 86, HeLenčica , curly, Katte



user posted image v februarju: 3

(odgovor članu Wishes)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: II pričakujemo februarja 2014
14.2.2014 9:01:06   
*tedy*
nič novega , test kaže belino user posted image user posted image user posted image pa tudi še ni, tako da upanje ostaja, ponovim test čez dva dni

(odgovor članu Wishes)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: II pričakujemo februarja 2014
14.2.2014 15:20:52   
megiv
Tudi jaz se javljam z veselo novičko...1.2. sem zagledala pluseeeek na cb digital; mal prej sem delala pa violo, ki je pokazal eno črtico...ulk o zanesljivosti. Prvi pregled imam 6.3., komi čakam, kr odštevam dneve...imamo pa doma že eno triletnico, ki komaj čaka družbo....
se je katera že naročila na nuhalno? jes še ne upam, da ne bo kaj.. Drgač pa vsem user posted image čestitke in vsem, ki čakate na user posted image , da čimprej dočakate in se veselo cartate. Pa lepega valentinčka dans! :) LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: II pričakujemo februarja 2014
15.2.2014 15:05:04   
Katte
Megiv, sem spregledala tvoj post.
Iskrene cestitke in srecno do konca!

Meni se pa ocitno ciklusi normalizirajo, danes je cd16 in O test je bil pozitiven user posted image . O bo jutri, user posted image pa naj bi prisla 28.2., ce ne bom imela spet krajse lutealne faze ali pa me preseneti user posted image . Ce je slucajno ne bo, bom pa verjetno testirala sele v marcu.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu megiv)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: II pričakujemo februarja 2014
15.2.2014 16:47:04   
peregrina
Pozdravljene!

Se vam pridružujem še tukaj. Do sedaj sem forum bolj brala, očitno bom od sedaj naprej malo bolj aktivna.
11.2. bi morala priti M (v zadnjih mesecih so bili moji cikli dolgi 22-28 dni, tako, da sem imela namen počakati s testom do jutri, ampak kaj ko so me tako srbeli prstki ...).
13. 2. zvečer sem zagledala user posted image . Verjetno bi jih že zjutraj (sem s prvim jutranjim urinom delala CB, pa je pokazal napako pri testiranju. Uf, sem bila jezna.

Po službi sem šla po nove teste, eden od njih je bil zgodnji - viola. In ta mi je pokazal šiiiibko drugo črtico, tako, da sem se že spraševala, če mi le domišljija preveč dela. Potem sem se spomnila na belino pred par meseci (poskušava že 6 mesecev), ko sem imela identično situacijo, identične znake kot sedaj ... in sem skurila 3 teste za brezveze. M se je potem prikazala 3 dan. No, ko je črtico videl še partner, sem bila gotova da je to to. Pa sva zjutraj za vsak slučaj poskusila še 2 testoma (cb in viola), Pa je CB že po eni minuti napisal, da sem noseča, črtica na violi pa je bila prav močna.

Seveda sva vesela do Lune in nazaj.

Bravo za vse črticeuser posted image , in držim pesti za vse, ki še čakate, da dočakate. user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: II pričakujemo februarja 2014
15.2.2014 21:07:58   
Katte
ČESTITAM!

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu peregrina)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: II pričakujemo februarja 2014
16.2.2014 20:31:35   
miamama
Pozdravljene punce! Se priključim :). Tole čakanje je res mučno. Jaz je ne pričakujem v petek, 21.2., in si noro želim, da je res ne bi bilo. Že nekaj časa ne uspe, tokrat pa sem bila pri G ravno ko se je pripravljala O, tako da je zagotovo bila. Ker pa nama je user posted image "uspelo izvesti" šele nasledni dan, upam da nisva zgrešila the momenta. No pa počakajmo še malo...
In seveda čestitike vsem, ki vam je tokrat uspelo! user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: II pričakujemo februarja 2014
16.2.2014 21:01:28   
Anonimen
o čestitke vsem nosečkamuser posted image user posted image user posted image

Ja tole čakanje je res mučno, ne vem ali je kriva luna al kaj, ampak jaz samo o tem razmišljam zadnje dneve in si tako zelo želim user posted image .Se mi zdi da nikoli ne bom dočakala user posted image . Pri meni je bil ovul. test pozitiven na 19 dan ciklusa in sicer 10.2, in smo bili pridni 10, 11 in 12.2(no pa prej in kaseje tudi, ampak računam da so bili to tisti D dneviuser posted image . Upam, da bo ratalo. So me pa danes začele srbeti prsi, nimam pojma kaj bi bilo, ker na izgled je vse okuser posted image . Bomo viderli, upam, da niso kake glivice(čeprav ne vem kje bi jih dobila, niti kako izgledajo, samo brala sem prejle nekam o tem user posted image )
Anonimauser posted image

(odgovor članu miamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: II pričakujemo februarja 2014
16.2.2014 21:24:36   
Anonimen
anonimna user posted image mene so (.)(.) srbele ko sm bla noseča, če ti to kej pomaga user posted image

Iza

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: II pričakujemo februarja 2014
16.2.2014 21:59:00   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

anonimna user posted image mene so (.)(.) srbele ko sm bla noseča, če ti to kej pomaga user posted image

Iza

Ne upam nič računat na kakšne znake, ker sem že velikokrat mislila, ja to je to, pa je potem prišla user posted image . Si želim ful, da bi bilo to-to, ampak bo počakala in upala na najbolje user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: II pričakujemo februarja 2014
17.2.2014 7:18:26   
čikita
Helou punce

Vsem nosečkam čestitke, vsem, ki še user posted image  čakate pa veliko user posted image user posted image ,...

Pri meni se je 15.02 spet prikazal user posted image ,..tokrat že 5 krog user posted image user posted image user posted image ,...maaaa sem čist poklapana.
Se selim v marecuser posted image

Srečno vsem user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: II pričakujemo februarja 2014
17.2.2014 11:17:42   
*tedy*
Jest pa čist vesela user posted image user posted image user posted image user posted image čeraj samo zelo rahla črtica, danes že bolj močna mam pa še dva testa v rezerviuser posted image user posted image

(odgovor članu čikita)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: II pričakujemo februarja 2014
17.2.2014 11:30:47   
Anonimen
O tedy-čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image vesela sem zate!!!! Srečno in zdravo user posted image .
čikita-user posted image user posted image user posted image vem kako ti je user posted image ampak vrjemi tudi ti boš kmalu zagledla user posted image user posted image moramo vrjeti v to user posted image
Meni se tudi zdi da nikoli ne bom ugledala user posted image , sploh ne vem, mam neke težke dneve te dniuser posted image

(odgovor članu *tedy*)
  Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: II pričakujemo februarja 2014
17.2.2014 11:32:28   
Anonimen
aja pozabla sem se podpisati v prejšni post . anonimna user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: II pričakujemo februarja 2014
17.2.2014 11:48:40   
Wishes
Juuhuuuu *tedy* sem prav sptemljala. A se mi pridruzis v oktoberkah?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: II pričakujemo februarja 2014
17.2.2014 12:03:35   
Katte
Čestitam, tedy! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Srečno!

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Wishes)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: II pričakujemo februarja 2014
17.2.2014 16:35:48   
witch
tedy čestitke še tukaj. Lepo in mirno nosečnost user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: II pričakujemo februarja 2014
17.2.2014 21:32:21   
miamama
Čestitam! Jaz pa še štiri dni do veselja, upam user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?