|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   odstavljanje
19.9.2005 9:21:31   
corfu
Pozdravljene

Odločila sem se, da svopjega malčka odstavim, zaradi določenih razlogov in ker menim, da je to boljše za oba. V čem je problem? V tem, da imam tako polne prsi, da mi jih bo odtralo iz telesa, vse me že tako boli, mleko pa mi kar šprica. Ali je med vami katera, ki je imela podobne težave po odstavljanj? Kako si je pomagala? Kaj pa neke tablete, da mleko usahne? Bojim se, da bi zopet dobila mastitis

Kako naj si pomagam?

Hvala za odgovore
Neposredna povezava do sporočila: 1
   odstavljanje
19.9.2005 9:26:58   
JASNA D
Ne vem, koliko je tvoj otrok star. Za mojo bi bila prva rešitev v tem, da bi jo bolj filala s trdo hrano, posledično manj dojila in bi se proizvodnja počasi zmanjšala.

Drugače pa mislim, da bi ti zdravnik predpisal tabletke, če bi prosila za njih.

Jasna

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   odstavljanje
19.9.2005 9:30:26   
corfu
Jasna D, hvala za hiter odgovor, tamal se ne doji zdaj že dva dni, mleka, si stisnem toliko, da me ne tišči, se pravi čisto malo...Tamal je na gosti hrani in zelo rad je...jaz imam pa očitno mleka za cel vrtec otrok

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   odstavljanje
19.9.2005 9:33:05   
JASNA D
Punce so razlagale nekaj o nekih obkladkih - zeljni listi ali nekaj takega. Hudič je, ker iskalnika ni, pa ne moreš nič pobrskat.... Saj se bo še katera javila, pa ti bo iz prve roke povedala. Moja izkušnja je pa taka,. da se je moj sinko odstavil sam, ko sem bila noseča 5 mesecev. Očitno mleko ni bilo več "pravega" okusa.... Probaj še ta recept .

Se opravičujem, če kvasim bedarije, ampak res ne vem, koliko je staro tvoje dete ali če morda že nisi srečka nosečka.


Jasna

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   odstavljanje
19.9.2005 9:35:38   
Anonimen
Ja, sveže zelnje listi si daš na prsi. To sem jaz brala, da dajo v Ameriki porodnicam, ki ne želijo dojiti, že v porodnišnicah. Punce so poizkusile in menda resnično deluje. Jaz bi si jih kar v moderček naštimala.

(odgovor članu corfu)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   odstavljanje
19.9.2005 9:38:10   
JASNA D
Ja, kaj pa kar moderc iz čvrstih svežih listov za doma - pa vsake toliko menjaš. Po moje bi delovalo. Pa zelje od kakšne mamike z vrta, da je čim bolj "bio".

Veliko uspeha.

Jasna

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   odstavljanje
19.9.2005 9:40:04   
corfu
Ja Jasna vse je možno, tudi to o nosečnosti , bom pa probala, te zeljne liste. Splišni, bom kot Lola , joške do koroške, pa še zelje not

Hvala

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   odstavljanje
19.9.2005 9:44:27   
JASNA D
Izdolbi zeljno glavo - no obe polovički pa na elastiko - boš imela "Zeljni Wanderbra" al kak se že reče. Popolnoma natur....

Jasna

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?