|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   IVF - prvič
26.6.2014 9:42:52   
nunalie
Punce, pozdravljene! :) Že dolgo časa vas spremljam na forumu, sedaj se vam pridružim še na "klepetu". Držim pesti za vse vas, da se vam čimprej uresničita težko pričakovani dve črtici. Sama čakam na to že dobre 3 leta, za mano sta HSG in histeroskopska operacija. Trenutno sem na Klomifenu in Estimi, v kolikor ne bo rezultata, me čaka prvi IVF. :) Pregled imam ponovno v začetku avgusta (pred user posted image ) in takrat bi se tudi zmenila za postopek. Mi lahko prosim poveste, koliko časa bo minilo, da pridem v postopek (pri dr. Reševi)? Hvala in lep dan vsem! 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: IVF - prvič
26.6.2014 12:28:18   
Anonimen
Tudi sama čakam na prvi IVF oz. čakam na vabilo, ker razgovor, da grem v postopek sem imela prejšnji teden. Rečeno mi je bilo da me vpišejo na čakalno listo, čakam pošto za postopek ali vabilo za odobritev postopka, kaj pa vem, ker je bila gužva in mi sestra ni mogla podrobno razložiti. Sem pa v MB. Nimam pojma kdaj bom začela s postopkom, saj mi je bilo rečeno da v juliju ne delajo user posted image .

(odgovor članu nunalie)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: IVF - prvič
26.6.2014 13:26:27   
nunalie
Anonimna, potem sva popolnoma na istem. :) Tudi v LJ v juliju ne delajo, tako da ne vem ali lahko računam na postopek že v avgustu ali bo kasneje. Fino, da je poletje, da se vsaj malo lažje zaposlimo in odmislimo to čakanje. :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: IVF - prvič
26.6.2014 15:26:40   
azalea

IZVIRNO SPOROČILO: nunalie

Anonimna, potem sva popolnoma na istem. :) Tudi v LJ v juliju ne delajo, tako da ne vem ali lahko računam na postopek že v avgustu ali bo kasneje. Fino, da je poletje, da se vsaj malo lažje zaposlimo in odmislimo to čakanje. :)


kolikor je meni znano v Lj julija delajo, avgusta pa ne

(odgovor članu nunalie)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: IVF - prvič
27.6.2014 7:25:41   
nunalie
Za GK ne vem, pri Reševi menda julija ne delajo, avgusta pa (vsaj tako mi je rekla). :)

(odgovor članu azalea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: IVF - prvič
27.6.2014 8:29:12   
Anonimen
nunalie, tudi sama upam, da bi začela s tabletkami v avgustu, pa koker zgleda, ne bo šlo tak hiteruser posted image . Ne vem, ali administrativna dela opravljajo tudi v juliju, sam postopke ne, potem še imam kaj upanja, drugače pa se bom mogla še načakat

(odgovor članu nunalie)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: IVF - prvič
9.7.2014 14:18:12   
Anonimen
Punce, prijazno vas prosim za informacijo: Koliko dni pred pricakovano menstruacijo je treba it do Reša, pred IVF postopkom?
Hvala vam za odgovore in pomoc.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?