|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
23.2.2015 8:53:40   
pejko
Jedka, braaaavo :) Sem zelo vesela

Nuska, srecno ...

Meni pa se je uresničila želja, ampak ne prava, nisem dobila jošk, ampak bruhanje :((((((

Ostale punce, še vedno mislim na vas!!!

(odgovor članu molekulca)
Neposredna povezava do sporočila: 751
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
23.2.2015 9:25:07   
Nušika81
Molekulca, sprašujejš kako je z eskimčki in novim postopkom....

Pri meni je bilo tako, da sem po negativnem rezultatu govorila z dr. Reševo, ki je rekla da naj takoj tisti cikel pridem na UZ (na 10-12 dan ciklusa). Ker je bila moja sluznica zelo tanka je rekla, da se ne splača dajat zamznjenčka noter, ker niso dobri pogoji.
Tako mi je dala za naslednji ciklus Estrofen tablete, ki sem jih pila od 2.dne ciklusa (te tablete debelijo sluznico), danes pa imam UZ, da vidimo ali je moja maternica pripravljena na eskimčka.
Dr. Reš je mnenja, da je dobro dat eskimčke takoj naslednji ciklus noter, ker je telo še pod uplivom hormoske terapije. Pri meni žal ni bilo tako.

Eskimčki pa se ne štejejo za naslednji postopek. Za postopek se šteje samo, ko pride do punkcije (tudi če gre za spontani postopek, brez hormonske terapije).

Sedaj pa počasi pičim proti LJ. Držite pesti, da bo vse kot mora bit user posted image



(odgovor članu pejko)
Neposredna povezava do sporočila: 752
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
23.2.2015 9:56:48   
aspera
Bravo JedKa user posted image user posted image user posted image . Čestitam, ful sem vesela zate in za vsako, ki ji uspe.

Za vse ostale, ki greste v nove boje pa močnooo stiskam pesti user posted image .

pejko, kdaj imaš pa ti sedaj naslednji pregled? No, sem ti rekla, da imaš za znake še čas user posted image .

Jaz imam naslednji pregled pri svoji G 6.marca, 17. pa že nuhalno. Komaj čakam user posted image .

(odgovor članu Nušika81)
Neposredna povezava do sporočila: 753
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
23.2.2015 10:33:40   
superlu
Jedla čestitam user posted image user posted image user posted image user posted image
Am kateri dan je danes. Ko si delala test in delala si CB kajne... Mene ne zanima za eskimcke ker jih nimam mene zanima spontani postopek z mojo eno svežo jajčno celico...kako je s tem...

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 754
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
23.2.2015 10:47:05   
Marta72
Jedka čestitkeeeee user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem danes 8 dan od ET. Znakov ni nobenih, sem pa tja me malo špikne v maternici ali jajčnikih, prsi imam še vedno povečane in polne, niso pa boleče. Napihnjenost je pa minila. Edino apetit imam večji oz. sem večkrat lačna kot prej.

Test pa še ne vem kdaj bom delala. Imela sem ga namen delat že v sredo, vendar me je tako strah, da bom verjetno počakala do petka oz sobote, če se mi ne bo prej ulila (dan za M mi kaže v petek)

(odgovor članu superlu)
Neposredna povezava do sporočila: 755
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
23.2.2015 11:34:02   
molekulca
Nušika81, hvala za inf. Držim pesti, da bo danes pravi danuser posted image
Marta, v sredo boš potem 10.dan, a ne?
Kako je lepo vidt, da se skupinica upajočih in z minuski zmanjšuje....user posted image

(odgovor članu Marta72)
Neposredna povezava do sporočila: 756
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
23.2.2015 11:39:14   
aspera

IZVIRNO SPOROČILO: superlu

Jedla čestitam user posted image user posted image user posted image user posted image
Am kateri dan je danes. Ko si delala test in delala si CB kajne... Mene ne zanima za eskimcke ker jih nimam mene zanima spontani postopek z mojo eno svežo jajčno celico...kako je s tem...


Tudi če imaš spontan ciklus ti morajo to eno celico spunktirat, oplodit in vstavit in to se šteje za porabljen postopek.

(odgovor članu superlu)
Neposredna povezava do sporočila: 757
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
23.2.2015 11:50:10   
Tammyv
Jedka cestitke user posted image
Pri meni se izcedki nadaljujejo in tudi danes je bil test negativen tako da bo treba v nov ppstopek.

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 758
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
23.2.2015 13:58:50   
superlu
tammyv kateri dan po et pa imAš danes?? aspera hvalla za odgovor kako pa je s tem ali še prakticirajo to ali samo poveš da bi imel to in ti ustrežejo al kaj veš??

(odgovor članu Tammyv)
Neposredna povezava do sporočila: 759
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
23.2.2015 14:53:49   
Anonimen
Hej hej user posted image

UZ je za mano in z velikim veseljem sporočam,da sem danes zagledala mali user posted image kako bije user posted image kar ne morem verjet! No,zdaj sem malček pomirjena in bo dosti lažje čakat na naslednji pregled v marcu user posted image

Jedka,dobrodošla v klub user posted image user posted image če imaš možnost,ostani doma,pokliči G in vprašaj kaj si oni mislijlo

Superlu,nisem še slišala, da na Gk Lj bi delali spontani ciklus,lahko se pa motim! Moja izkušnja je podobna tvoji:ogromno celic,a moje so bile kar kvalitetne. Mogoče ti bojo dali manjšo dozo da ne bo toliko celic? Ugibam

A sem katero pozabila? Navija za vse! user posted image

user posted image

(odgovor članu superlu)
  Neposredna povezava do sporočila: 760
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
23.2.2015 15:07:01   
aspera
Juhu, Anonimna, a ni to lep občutek user posted image user posted image . Jaz sem bila v petek čisto raznežena, ko sem videla tisto malo bitjece in kako mu hitro srček utripauser posted image .

Res si želim, da vsaka tukaj to občuti in verjamem, da bouser posted image .

superlu, ena ženska, ki je bila z mano takrat na punkciji in na ET v MB, je imela spontan postopek, ne vem pa kako se to zmeniš. Ampak saj ti lahko naslednjič probajo dat kakšno drugo zdravilo ali pa manjšo dozo, še vseeno je bolje in imaš večje možnosti, če imaš malo več celic. Za celo vojsko pa spet ni fajn user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 761
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
23.2.2015 15:35:26   
Tammyv
Superlu danes je 12.dan po etz.

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 762
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
23.2.2015 15:39:01   
aspera
Joj no, Tammyv, škoda, pa tako sem navijala user posted image . Bo naslednjič uspelouser posted image .

(odgovor članu Tammyv)
Neposredna povezava do sporočila: 763
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
23.2.2015 16:17:16   
JedKa
Hvala vsem user posted image se pa še ne upam preveč veselit, ker vem, kako dolga pot je še pred menoj.. mojemu se pa kar smeje user posted image



(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 764
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
23.2.2015 16:18:36   
JedKa
Tammyv navijam zate, da boš naslednji postopek srečka user posted image

(odgovor članu JedKa)
Neposredna povezava do sporočila: 765
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
23.2.2015 16:19:50   
superlu
anonimna super, čestitam user posted image user posted image user posted image
upam da nam vsem uspe, jaz sem tako srečna sicer še nisem ugledala pluska ampk sem dobila danes pošto da imamo enega zamrznjenčka tako da sem vesela fulll ker imm možnost že nasljednji mesec pa še postopek se ne šteje kar je supeeeeeer....res vesela in za vse vas nosečke upam da boste imele res najlepšo nosečnost kajti res si jo zaslužite po vseh mukah in trepetanjih ;))... sicer jay še nisem izgubila upanja ker user posted image še ni vendar izcedki so skos ampak še ne vem kaj to pomeni ali slabo ali dobro... mogoče bom 12.dan naredila še en test takrat bi pa že verjetno mogel biti točen,kaj vi mislite??? user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aspera)
Neposredna povezava do sporočila: 766
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
23.2.2015 18:46:25   
JedKa
superlu dokler se ne vlije in krvavitev ne krepi, imaš še vse možnosti (preberi moje poste, ki jamram že 14 dni user posted image , pa je bil test pozitiven) kaj bo pa naprej pa nihče žal ne ve...user posted image

12.dan bi ti verjetno že pokazalo rezultat, tako da držim pesti zate!user posted image

(odgovor članu superlu)
Neposredna povezava do sporočila: 767
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
23.2.2015 18:59:57   
superlu
Jedka hvala za pozitivne besede upajmo na najboljse...na kateri dan si pa ti zdaj delala test???

(odgovor članu JedKa)
Neposredna povezava do sporočila: 768
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
23.2.2015 19:03:23   
JedKa
na 13. dan (danes) sem ga naredila. Sem ga hotela naredit že včeraj, pa sem imela zjutraj take krče in zveže krvav izcedek, da sem si rekla "no zdaj je pa konec"...pa se je potem spet umirilo, tako kot že parkrat ta teden.


(odgovor članu superlu)
Neposredna povezava do sporočila: 769
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
23.2.2015 19:21:03   
superlu
Zanimivo ressss...kar naenkrat mam se nekaj upanja :)...
Hvalauser posted image .... Upam da docakas srcek in da bo vse ok... Itak da bo ker bomo stiskale pestke zate :)

(odgovor članu JedKa)
Neposredna povezava do sporočila: 770
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
23.2.2015 19:22:38   
Anonimen
Aspera,res je nekaj posebnega..sej nisem še dojela,da se nekaj dogaja user posted image bom že počasi

Punce,kar pozitivno! Dokler ne pride user posted image ne obupat. Tudi s testom počakajte, ker prehitevanje in negativen rezultat nič ne koristi user posted image vem da je težko,a vse se potrpi! user posted image

user posted image

(odgovor članu JedKa)
  Neposredna povezava do sporočila: 771
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
23.2.2015 19:30:10   
pejko
Tammyv, user posted image , mi je žal :(

Aspera, naslednji pregled imam 11.3. pri svoji ginekologinji. Doooooolga je ta :)

Ja, punce, dokler ni M, ni še izgubljeno! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 772
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
23.2.2015 19:50:29   
superlu
Ja upajmo da je ne bo pa bo najlepsi mesec ever :)... Ce pa ne rata kako je z eskimckom v gklj ali gres ze takoj naslednjo M v boj ali je bake treba res cakat 3mesece??? Ali ima katera kaksne novejse podatke o tem kot stari forumi kjer na vsakemu pise drugace 😖.... Hvala za odgovoreee...

(odgovor članu pejko)
Neposredna povezava do sporočila: 773
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
24.2.2015 7:13:47   
Anonimen
Superlu, pri eskimčkih sem jaz ekspert user posted image ni potrebno čakat 3 mesece. V leonišču se naročiš pri svoji G za novo napotnico. Ko jo dobiš kličeš (Ali pišeš,greš osebno) v staro porodnišnico na naročanje in tam dobiš zaporedno št. Prvi dan M spet pokličeš,poveš št.in ti dajo datum za sprejem. 9.dan cikla prideš na odvzem krvi in tako dalje, odvisno kakšen postopek imaš. Nekaj sem že pisala o tem mislim da v tej temi,malo poglej za nazaj user posted image

user posted image

(odgovor članu superlu)
  Neposredna povezava do sporočila: 774
   RE: IVF / ICSI - jan. feb. 2015+ zamrznjenčki 
24.2.2015 10:19:23   
superlu
no punce mislim da meni tokrat ni ratalo imam ze kr majhne krvavitve tko da bo treba po eskimcka borca ki upam da bo ratu ker je res borec sele 6.dan se razvil v blastocisto in biu na 14.2.zamrznjen tko da upam da je ta moj usojencek...Anoninma najlepsa hvala za obrazlozitev samo povej mi se prvi dan M poklicem ampak se pravi ne te zdaj ampak nasljednjo ko bo ce prav razumem bi sla v postopek sej zanima me bolj da vem tudi v sluzbi povedat kdaj okvirno me ne bo...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Pomanjkanje Omega 3 maščob: depresija in A...
Omega 3 maščobe skrbijo za ravnovesje v našem telesu. Pomanjkanje naj bi se kazalo v poporodni depresiji in nastanku ADH...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?