|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2015
25.4.2015 17:31:02   
asyka
Mi je kar všeč, da se nas bo nekaj nabralo. No baje je bil april kar ploden user posted image tako mi je prijateljica rekla. Torej bo letos december res veseli december. Jaz pridno črtam hrano, ki mi ne paše.... počasi bom samo na sadju in zelenjavi. So pa moje standardne alergije ful znosne, celo na našega psa nimam takšne alergije. Ni nobene potrebe po zdravilih. Ampak alergija na laktozo se je pa poslabšala. Prej sem se lahko s kakšnimi malenkostmi pregrešila, tako, da sem kamot pojedla kako omakco s sirom pa kakšne klobase in to, ki jo vključujejo kot konzervans... sedaj pa pogledati ne smem tega.

Prvi teden v maju pa bo kar pestro tukaj, imamo mnde skoraj vse preglede tam okoli. Upam, da bodo sami vlki korenjaki in korenjakinje v naših trebuščkih. user posted image

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu asyka)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Decembrke 2015
25.4.2015 18:03:35   
Anonimen
Hey heyuser posted image !
Jaz sem se vedno anonimna, do torka, ko imam pregled in upam, da bo vse stimalo.

Drugace sem fajn, edino utrujena takoooo zeloooo, da komaj zivim. Zjutraj se ze utrujena zbudim, ob 20 mesecniku se pa tudi pocivati ne dauser posted image slabo mi ni, tudi v prvi user posted image nisem imela tezav.

Smo pa trenutno vsi na polno prehlajeni, mali je ze precej bolje, jaz pa smrkam, grlo me boli...

Uzivajte!

(odgovor članu asyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Decembrke 2015
25.4.2015 18:05:48   
Anonimen
Sem pa poskilila v fb skupinico in sem vesela ugotovila, da se z eno srecko nosecko poznavauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Decembrke 2015
26.4.2015 11:18:15   
Passion
Oj mene se na seznamcek za 12. 12. :) Je pa to moja prva nosecnost :D

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Decembrke 2015
26.4.2015 16:03:38   
katarina89
še mene prosim, katarina89, 25, LJ, 1user posted image , 0 user posted image . pdp predviden 6.12

to je moja prva nosečnost in sem močnoo presenečena nad tem da se počutim odlično, nobenih posebnih simptomov. upam da bo še dolgo tako, sam imam redno službo + popoldanski 4urni delavnik. Tako da za enkrat nimam niti še namena povedat v službi, sicer delam v gostinstvu, vendar imam srečo da z fantom delava v enaki izmeni, tako da res težke lonce mi pomaga on prenašat. mojim in njegovim staršem pa mislim povedat istočasno nekje v četrtem mesecu , ko ima moj dragi rojstni dan, . mislite da je to sploh mogoče toliko časa prekrivat? bojim se predvsem kakšne slabosti, to je težko prekrivat.

(odgovor članu Passion)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Decembrke 2015
26.4.2015 18:51:04   
Shana86
Živjo!
Glede prikrivanja... mene moji in tašča že ful postrani gledajo... nočem piti vina ob kosilih in nekaj praznovanj smo imeli ta mesec. Pa kave ful manj popijem, zebe me veliko, utrujena sem. Slabosti mi pa kar uspeva skrivati zaenkrat. Ah bom že zdržala še ta teden user posted image Naslednji ponedeljek imam pregled, bom polnih 10 tednov in bova takrat staršem povedala. Ostalim pa po nuhalni.
Sem pa v tisti fazi, ko moram nonstop jesti, sicer mi je slabo user posted image Ful ugodno za nabiranje kil... Pa hlače me takooooo tiščijo - danes sem prvič oblekla nosečniške legice in tuniko, je tako pasalo user posted image Sicer se pa nisem še nič zredila, samo trebuh je ful napihnjen. Se mi je že prvič hitro napihnil, zdaj pa še bolj, ker po porodu nisem natrenirala trebušnih mišic. Po tem porodu moram biti bolj pridna...

Punce, a tudi vam ful ne paše user posted image ? Moj je čisto bogi... pred porodom sva praktično vsak dan, v zadnjem letu sva 3-4x na teden, zdaj pa komaj 1x na teden... vedno mi je slabo, sem utrujena, jem ali pa spim user posted image

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu katarina89)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Decembrke 2015
26.4.2015 21:45:10   
indy84
hojla,..mene tudi dajte na seznam,...rok imam 13.12...zaenkrat,..na pregledu pa še točno izvem PDP,.....TOKKK MI JE SLABOOO ZA ZNORET,....aja pa sem že v 8 tednu nosečnosti,......user posted image .lp indy

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Decembrke 2015
26.4.2015 21:47:31   
indy84
pri men že skoraj vse vedo,..se ne da skrit,...aja user posted image se pa tudi men ne da,...imam 3 in 5 let stara otroka,...služba pa še slabosti in prebavne motnje,..ojjjojjjjj vse na kupu,...user posted image

(odgovor članu indy84)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Decembrke 2015
27.4.2015 12:09:04   
Button
Praznični pozdrav vsem skupaj!

Zgleda, da bo vreme kar zdržalo v tem podaljšanem vikendu, kjub deževni napovedi. Jaz se počutim fino, upam da tako ostane še čim dlje časa. Edino kar je, imam še vedno pogosto krče in zbadanja v spodnejm delu trebuha, kot boleča M. Sem mislila, da me bodo krči po par tednih minili, pa moram včasih kar na bok, ko se me lotijo... Ni mi všeč user posted image .

Jih ima še katera? No, pri meni se pojavijo ponavadi samo zjutraj...

Komaj čakam na prvi UZ, ker sem že sila radovedna. Ena je prej spraševala za DHT - jaz bom poleg NS naredila še ta dvojni hormonski test, Nifty testa pa ne.

Prihajajoči teden bo super kratek in spet na bodo razveselili prazniki.. Jeej, meni se ful lušta morja - bomo videli user posted image

(odgovor članu indy84)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Decembrke 2015
28.4.2015 10:03:18   
Minix
Jst se bom tut fb skupini pridružila raje po NS oziroma ko bova povedala vsem pomembnim. V četrtek imam pregled in komaj že čakam, močno upam, da je vse v redu! :)

Čez vikend sva šla v Ikeo, ker sva bila ravno na tistem koncu in tudi nekaj še prenavljava, tako da sva nakupila par stvari. Mimogrede sva še mal pogledala stvari za bejbija, mam že cel seznam za naslednjih par let, kaj vse bomo kupili :P

Pri meni so se sedaj začele slabosti tut čez dan, ne samo zvečer, ampak zaenkrat mi počivanje koristi, ni še tok hudo, da bi mogla it bruhat. Glede user posted image je pa tako, da meni sicer bi pasalo, ampak sva oba mal zadržana zaradi prejšnjega SS in tudi sedaj imam občasno rjave izcedke, tako da sva se odločila, da počakava te prve kritične tedne oz. vsaj do tega pregleda sedaj, da vidiva če je vse še vedno OK. Kako ste pa ve s telovadbo? Men je G rekel, da ne smem nič telovaditi prvih 12 tednov, samo hoja. Mi pa to nič kaj preveč ne diši, ker sem do sedaj redno telovadila, rolala, kolesarila.

(odgovor članu Button)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Decembrke 2015
28.4.2015 10:48:48   
Shana86
Krči: jih imam tudi občasno, ampak nič hudega. Pa zdajle sem par dni več kuhala, pospravljala, vrtnarila in nosila hčerko in me je prav zoprno tiščalo v spodnjem delu trebuha. Se moram malo pazit...

Kar se telesne aktivnosti tiče: če bereš Pušenjaka, z njo ne moreš povzročiti splava. Svetuje le, da inteziteto zmanjšaš na nekje 80% tiste pred nosečnostjo. Ležanje škodi, da ne omenjam, da moraš za porod kar imeti nekaj kondicije... sploh se to pozna pri okrevanju. Tako da pomoje poslušaj telo, ti bo že povedalo, kdaj bo preveč.

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu Minix)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Decembrke 2015
28.4.2015 11:06:11   
asyka
Jaz krčev nimam več, me pa občasno špika. Kot bi me z notranje strani nekdo z iglo pikal.

Me pa mučijo take slabosti. Tolaži me samo to, da ne bruham. Ampak slabo mi je pa res ves čas. Prav sama sebi sem nadležna, ker sem tečna. Počutim se čist enako kot bi bila vsak večer zunaj in bi imela potem cel dan mačkauser posted image ampak saj bo minilo. Upam, da čim prej.

Pri nama vedo starši in pa nekaj bližnjih prijateljev. Predvsem takšnih, ki so vedeli, da nekaj načrtujeva. Pa moj je povedal kolegu s katerim skupaj delata, da ve zakaj je tako tečen, ko sta na terenu v Nemčiji. user posted image Zdaj mi je sploh malo nadležno, da ga ni, ker mi je slabo in sem kot cota in se težko spravim k delu. Tak da sem se zadnje dni malo šlepala doma in bila pri starših.

Počasi pa tudi že odštevam. Še 6 dni do drugega pregleda, ko bomo stari 10 tednov.

Za opremo sem pa tudi že po bolhe okoli obrnila in gledam. Sem našla ene take luštne posteljice. Niso sicer ravno ugodne 130€ z jogijem vred, ampak se mi zdi priročna, ker ima spodaj še dva izvlečna predala. Vozičkov pa raje ne gledam, ker je večina v rangu mojega prvega avta izpred 2 let pa se mi je zdelo ogromno denarjauser posted image user posted image

A si bo katera kupila angel sound? Jaz sem se nekaj spogledovala z njim, ampak mislim, da ne bom podlegla skušnjavi user posted image

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Decembrke 2015
28.4.2015 12:30:25   
joya_27
Da se še jaz malo javim.
Malo me je zagrabila panika pri vseh tistih SS :( in sem se kar malo distancirala od foruma.
Sedaj sem po prvem pregledu in kot kaže je zaenkrat vse OK. Juhuuu :) user posted image
Na nuhalno sem se naročila 20. maja in ginekologinja mi je predlagala, naj se po tem odločim in pogovorim ali so smiselni dodatni pregledi. Razmišljala sem o dvojnem hormonsekem testu, a se bom odločila na (oz. po) nuhalni.
Povedala še nisva nikomur, bova po nuhalni, če kdo prej ne ugotovi. A se mi zdi, da zaenkrat še nihče nič ne sumi... user posted image
Bomo pa videli kako preživimo naslednji vikend, ko so napovedani "prvomajski pikniki".
Kar se tiče počutja pa... ne vem... bruham ne, slabo mi je pa non stop. Sploh ne mine. Ko nekaj pojem, je pa bolje oz. dobro. Ampak to ne bo šlo v nedogled, sicer bom decembra slon. user posted image user posted image Hahahaha... Upam, da mine čim prej...
Lep pozdrav vsem.

(odgovor članu asyka)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Decembrke 2015
28.4.2015 14:42:58   
Anonimen
Zdravo srečke user posted image

Sama se počutim dobro, če odmislim hudo utrujenost, ni mi niti malo slabo, le jesti moram na 2 uri kot dojenček. Še en teden do pregleda, upam da bomo videli srčka, v prvi N je bilo to pri 6t2d.

Indy, tretji otrok vauuuuu! To pa je kar zalogaj, kapo dol.
Midva povedala nisva še nikomur in bova šele po NS, tudi zaradi SS, do 12t lahko pride vmes še marsikaj.

Opreme na srečo ne rabimo nič, ker imamo še vse od malega, mogoče bomo morali večjo posteljo kupiti, da bomo lahko štirje gor spali user posted image user posted image user posted image Angel sound sem imela prvič in sem vsakič poslušala ko me je zaskrbelo, tokrat pa mislim da ne bo take strašne potrebe. Brala sem tudi, da zadeva ni nedolžna kar se tiče zdravja otročka.

Telovadba - do zdaj sem se veliko gibala, športala in bom poskušala obdržati podoben tempo, prilagojen počutju seveda.

Imejte se skrajno lepo,

anonimna user posted image

(odgovor članu joya_27)
  Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Decembrke 2015
28.4.2015 19:24:15   
Aniska
Jaz nisem vec anonimna, ker sem danes od prvega pregleda. Vse ok, predviden pdp 3. Oz 5.12. Miklavzek bo prinesel nase detece.

Jaz imam opremo se vso od tavelikega, bo treba zanj kupit taveliko posteljouser posted image za dojencka pa itak kaksno novo cunjico in potrosni material, ostalo imamo. Sem kar vesela, da je tako, ker je bil pri prvem ornk projekt vse skupaj nabrati in na sredini otroske sobice se je nabral en veliiiik kup vsega.

Glede vadbe sem ravno danes govorila z G in je rekla, da ni panike, dokler se lahko normalno pogovarjas. Mi smo ogromno na kolesu, tudi hribi bodo se aktualni letos in tudi tekla bi se rada malo.

Pa med decemberke na FB sem se prijavila, dodajte me prosim user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Decembrke 2015
28.4.2015 22:16:29   
indy84
heyyyy,....evo me, da se malo javim še jaz,.....Za začetek,..PDP; 13.12,....3 user posted image in 3 user posted image .....več vam povem 18.5,...po pregledu,..hmm nekam pozno ga imam ampak vseeno samo, da izvem da je user posted image zdrav.....Lepo bodite,...user posted image

(odgovor članu Aniska)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Decembrke 2015
29.4.2015 13:39:28   
Minix
Ja, sej to s telovadbo se mi je zdelo, da moj G pretirava. Ampak kljub temu ti pa da nek strah in potem si nič ne upam. No, sej ležala ravno nisem, ampak recimo sem pa nehala kolesart v službo (mi je reku, da kolo odpade), komi da sem se parkrat prepričala za na kakšen hrib... Ker sej pravim, kar dobiš nek strah, če ti G nekaj prepove. Bom vidla jutr, se bova mal bolj pogovorila glede tega. Si res želim imeti čim bolj aktivno nosečnost :)

Jst angel sounds ne bom kupovala, ker kokr se poznam bi to potem skos sabo nosila :P tako, da sem raje brez in črtam vedno dneve do pregleda. Stvari za bejbija bova midva verjetno kar nekaj (predvsem oblekic) dobila na sposojo od drugih, ampak se itak že veselim tut nakupovanja. Že zdej mi je blo vedno zakon hodt, ko sva kupovala darila za druge, za svojega je pa pomoje sploh poseben občutek! user posted image

(odgovor članu indy84)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Decembrke 2015
30.4.2015 9:08:19   
Aniska
Meni je pa G ravno za kolo rekla, da ni panike, dokler pac trebuscek ni tolk velik, da bi oviral.

Jaz sem bila v prvi user posted image precej aktivna, v 7. mesecu sem se DM tek hitro prehodila in do zasnjega dne hodila na dolge sprehode, in ni mi zal. Okrevanje po maratonskem porodu je bilo hitro, pa se med porodom so moza sprasevali, ce sem jaz kaka huda sportnicauser posted image in enako bom delala sedaj, ce bo slo.

Itak pa najbolj drzi, da je treba poslusat svoje telo in vse bo ok.

(odgovor članu Minix)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Decembrke 2015
30.4.2015 11:36:53   
Minix
Evo mene s pregleda :) sem v 8tednu in 5/7, PDP je 5. 12. Tako, da prosim, če me lahko na sezmano prestavite iz 15. na 5.

Eh, ta moj G je itak mal poseben, sem mislila, da je bilo samo zadnjič tako pa tudi danes ni bil kej preveč zgovoren. Vsako stvar morm vn vlečt iz njega, za telovadbo ma pa on neka svoja prepričanja očitno. Sem se odločila, da bom kr normalno aktivna, tko kot se bom počutila in je to to :) Sem bila pa prepričana, da sem se zredila, ampak imam celo malo manj kil kot prejšnjič, očitno sm res sam napihnjena ful.

Še par uric v službi pa imamo spet podaljšan vikend! :)

(odgovor članu Aniska)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Decembrke 2015
30.4.2015 14:44:58   
_Alina_
Super za vse preglede. Jaz se bom še načakala. Malo mi je smotano, da moja ginekologinja tako pozno naroča, ampak po drugi strani je pa mogoče še bolje tako. Sicer gre pa narobe lahko kadarkoli, v prejšnji nosečnosti mi je rekla, da je možnost za splav vse do 14. tedna, tako da me je kar malo napsihirala. Tokrat nisem tako obremenjena s tem, da bi lahko šlo kaj narobe. Verjetno je to zato, ker imam doma že enega navihanca in ob tej vsakodnevni akciji sploh nimam časa za razmišljanje o novi nosečnosti. In to mi je v bistvu boljše. Pa tudi hitreje bo minilo, čeprav je tudi prvič šlo hitro.

Kar se športa tiče, je zelo priporočljiv, ampak v mejah normale. Torej ne maratoni ali pa kaj preveč ekstremnega. Če si npr. zlomiš roko, je to lahko kar kritično zaradi rentgena. Drugače je pa kasneje važno, da utrip ne preseže neke določene meje - torej, da se ne zadihamo preveč, ker s tem krademo kisik plodu. Drugače pa sem tudi jaz ZA gibanje, ampak iz prejšnje nosečnosti vem, da je nujno, da poslušamo sebe. Jaz sem pred prvo N veliko tekla, potem pa enostavno nisem mogla več, ker me je vse tiščalo v trebuhu in sem čutila, da ni prav, da se silim. Zato sem delala kar dolge pohode do zadnjega dne. Sem mislila, da bo to pomagalo, da bom kaj prej rodila, ampak nisem user posted image

Angelsounds imam. Kupila sem ga v prvi N, ker so mi v 4. mesecu kar naenkrat izginili vsi nosečniški znaki (z danes na jutri). Takrat sem se res ustrašila, da je kaj narobe, gibov pa še nisem čutila, tako da sem potem poslušala srček, ko me je kdaj zaskrbelo, da ni vse ok. Pa še partner je poslušal z mano in mu je bilo ful zanimivo, sploh ker moški ne morejo doživljati naše nosečnosti tako kot me.

Meni se slabosti še kar nadaljujejo. Najraje bi jedla samo pomaranče in jabolka user posted image Me pa to hkrati pomirja, ker vem, da je vse tako, kot mora biti. Pač jaz nimam te sreče, da bi mi bile slabosti prihranjene. Ampak sem si vedno, ko je bilo zelo hudo, rekla, da če je to treba, da pridem do svojega otročička, bom pa tudi to potrpela. Me pa danes boli glava za znoret, kar mi sploh ni podobno user posted image Pa še to vreme prav ubija.

Nič, grem nazaj delat.

(odgovor članu Minix)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Decembrke 2015
30.4.2015 17:38:19   
asyka
user posted image



Ime, starost, kraj, nosečnost, št.otrok, spol





1.2
Shana86, 29, KR, 3user posted image , 1user posted image
feb2013, LJ, 2user posted image , 1user posted image

2.12
asyka, 25, MB, 1user posted image

3.12
Špelaa, 2user posted image , 1user posted image
joya_27, 1user posted image
Aniska

4.12

5.12
Minix, 24, LJ, 2user posted image , 0user posted image

6.12
Marta72
Katarina89, LJ, 1user posted image , 0user posted image

7.12
Anonimen

8.12

9.12
Anonimna M
s5decembrka

10.12
pikolinaa
laraz, NG

11.12

12.12
Passion, 1user posted image

13.12
indy84, 3user posted image , 3user posted image

14.12
Lipy

15.12


16.12
Button, 1user posted image

17.12

18.12
ninjet

19.12

20.12

21.12
anonimnauser posted image , 33, 3user posted image , 1user posted image

22.12

23.12

24.12

25.12

26.12

27.12

28.12

29.12

30.12

31.12


Skupaj nas je: 19





< Sporočilo je popravil asyka -- 30.4.2015 17:43:41 >


_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu asyka)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Decembrke 2015
30.4.2015 20:44:15   
Passion
Asyka :) a me bos lahko naslednjic, ko bos kopirala seznamcek premaknila na 13. 12. :) sem bila v torek na pregledu pa mi je G dal datum poroda 13. 12. :) Hvala :)

Cestitke vsem novim noseckam. user posted image Na fb se vam pridruzim po nuhalni, ko bomo tudi ostalim povedali.

Cuvajte svoje zakladke in uzivajte ta podaljsan vikend. :)

(odgovor članu asyka)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Decembrke 2015
1.5.2015 9:01:05   
orhidejca86
Živjo punce!
Še ena nova bi se vam pridružla. Stara sem 29let,to je moja 5. nosečnost,upam da 3. user posted image . Januarja sem imela 2. ss,tako da je prisotnega malo strahu,ampak ostajam optimist. Pdp po zm je 28.12,več zvem čez 2 tedna. Doma pa imava že 7 in 3 letnika.
Lepe praznike!user posted image

(odgovor članu Passion)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Decembrke 2015
1.5.2015 18:25:54   
Debora
Pozdravljene.

Tudi jaz bi se pridruzila decemberkam 2015 :) imam 23 let, sem iz KP in to je moja prva user posted image . PDP je 22.12.15.

Lep praznik zelim vsem user posted image .

(odgovor članu asyka)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Decembrke 2015
4.5.2015 7:28:27   
asyka


user posted image



Ime, starost, kraj, nosečnost, št.otrok, spol





1.2
Shana86, 29, KR, 3user posted image , 1user posted image
feb2013, LJ, 2user posted image , 1user posted image

2.12
asyka, 25, MB, 1user posted image

3.12
Špelaa, 2user posted image , 1user posted image
joya_27, 1user posted image
Aniska

4.12

5.12
Minix, 24, LJ, 2user posted image , 0user posted image

6.12
Marta72
Katarina89, LJ, 1user posted image , 0user posted image

7.12
Anonimen

8.12

9.12
Anonimna M
s5decembrka

10.12
pikolinaa
laraz, NG

11.12

12.12

13.12
indy84, 3user posted image , 3user posted image
Passion, 1user posted image

14.12
Lipy

15.12


16.12
Button, 1user posted image

17.12

18.12
ninjet

19.12

20.12

21.12
anonimnauser posted image , 33, 3user posted image , 1user posted image

22.12
Debora, KP, 23, 1user posted image
23.12

24.12

25.12

26.12

27.12

28.12
orhidejca86, 29, 5user posted image , 2user posted image
29.12

30.12

31.12


Skupaj nas je: 21






_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu asyka)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?