|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
31.10.2015 20:50:02   
Beat
user posted image O K T O B E R user posted image

user posted image NE PRIČAKUJEMO, SAJ ČAKAMO NA user posted image user posted image

4.10.2015
user posted image mojamiškauser posted image

7.10.2015
user posted image Beatuser posted image

11.10.2015
user posted image Marčevka2010user posted image

14.10.2015
user posted image dejkaauser posted image
SRCE

15.10.2015
user posted image Anonimna user posted image user posted image

16.10.2015
user posted image Anonimna user posted image user posted image

21.10.2015
user posted image Anonimna user posted image user posted image

22.10.2015
user posted image Ashayauser posted image

29.10.2015
user posted image Janchek81user posted image
user posted image važinuser posted image

30.10.2015
JedKa

31.10.2015
user posted image Beatuser posted image
Amour

x. oktober 2015
user posted image Sofieuser posted image
Sandyy
ULA8
Adelle

user posted image NAVIJAČICE user posted image
Katte, Beat, Tara9, telly, niinii, Pajama, Maumow, PupaOdA, mava1975, Pajama

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 501
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
31.10.2015 21:03:27   
važin
Beat user posted image tudi tebi. Bomo pa fajn navijale, da nam v novembru rata user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 502
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
1.11.2015 8:13:35   
Amour
Joj, punce, en velik user posted image za vse.

Jaz sem danes na željo mojega user posted image delala test in sem sedaj valda vsa zmedena. Delala sem First Sign, druga črtica je biiiila fuuuul šibka. Itak imam vse M znake, boli me trebuh za umrčkat, samo čakam, da se ulije in zdaj sem valda ful skeptična, kaj narediti, ker mi je gineko rekla, naj jemljem Dabroston dalje, če bo test pozitiven ... Jaz ga pač še ne dojemam kot pozitivnega. Moj user posted image se pa raje vzrdži komentarja, ker bi bil po mojem on bolj razočaran, kot jaz, če se izkaže, da gre za lažni alarm :)

Kaj narediti?


(odgovor članu važin)
Neposredna povezava do sporočila: 503
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
1.11.2015 9:07:47   
Adelle
Amour kdaj bi pa mogla menstro dobit? Lahko gres jutr na krvnega ki ti bo najboljse pokazal, ce ti ze zamuja... teli testi so meni dal vetra da jim res ne zaupam vec.


Mene pa vsako noc vec me joske bolijo, dol cutim rahel pritisk sicer skor podoben kot pred menstro ampak to itak nc ne pomen.. joske me veselijouser posted image


(odgovor članu Amour)
Neposredna povezava do sporočila: 504
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
1.11.2015 9:09:16   
PupaOdA
Amour tudi meni je First Sign pokazal čistooo švoh črtico (13.dan po O) in ugani... Danes sem v 12.tednu. Jaz bi ponovila pojutrijšnjem, do takrat pa vztrajala na Dabrostonu (nisem bila na hormonski terapiji, zato ne vem kako to gre, ampak je samo moje mnenje).
First Sign je dokaj zanesljiv, ker ni tako občutljiv (>25 IUI) kot kakšen Baby Check mini ipd.(>10 IUI)...
Srečno, držim pesti...

(odgovor članu Amour)
Neposredna povezava do sporočila: 505
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
1.11.2015 9:35:27   
Amour
M bi morala dobiti nekako včeraj / danes. Me je včeraj user posted image vprašal, če je ta mesec kaj ratalo ali ne, pa mu rečem, da itak da ne, če me vse boli in čakam M in da bi mu itak takoj povedala, če bi kaj sumila. Pa je izrazil nek dvom v to in vseeno rekel, če bi naredila test (ponavadi jih ne delam). Pa sem ga naredila.
No, dokler nisem zagledala reeees rahle črtice, sem se mu smejala, zdaj pa tuhtam, pišuka user posted image

Ovulacijo sem imela pred cca 15 dnevi in ker je bil on ta mesec res veliko odsoten, sem skoraj prepričana, da ne more nič ratati, zato sem še toliko bolj zmedena.

No, ja, bom počakala do jutri in zjutraj test najbrž ponovila, pa bomo videli. Če bo enako švoh, bom šla najbrž na krvnega, če bo pa bolj neobstoječa, pa bom pridno čičala in čakala M user posted image

Mimogrede, kako hitro pa izveš rezultate krvnega T?

(odgovor članu PupaOdA)
Neposredna povezava do sporočila: 506
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
1.11.2015 9:59:24   
Amour
Aja, dodajam še, da moram Dabroston jemati od 14. do 24. dne ciklusa, če pa je kasneje test pozitiven, nadaljevati oz. ponovno začeti jemati Dabroston kot neko podporo nosečnosti ...

Pišuka, ne znam naknadno urediti že poslanih objav, zato takole še enkrat pišem :)

(odgovor članu Amour)
Neposredna povezava do sporočila: 507
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
1.11.2015 12:59:46   
Adelle
Amour, v adrialabu dobis baje rezultate cez kaksno urco ali dve...

(odgovor članu Amour)
Neposredna povezava do sporočila: 508
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
1.11.2015 21:28:14   
JedKa
punce samo sporočam, da se je za naju 3. poskus umetne oploditve spet negativno končal...
v torek (12. dan po ET) sem nalulala plus, hkrati pa so se začeli izcedki... tako da se je zgodba ponovila. Očitno do vgnezditve pride, potem nosečnost propade. Glede na to, da sva v postopkih zaradi slabe kvalitete partnerjevega semena, jaz naj bi bila ok, me še niso dali na nobene druge preikave...le AMH hormon in UZ, kar je baje ok.
Sedaj sva se odločila, da zahtevava da me dajo na laparo in histeroskopijo... Ima mogoče katera izkušnje?

Vsem želim, da čimprej zagledate plus in pridete do tega, kar si vse močno želimo.

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 509
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
1.11.2015 21:35:34   
Amour
Oh, Jedka user posted image user posted image

Nikoli mi ni bilo jasno, zakaj se reševanja zanositvenih težav res pogosto lotijo zelo enostransko user posted image
Mislim, da moraš zahtevati, da se tudi tebe konkretno pregleda. Res ne razumem, kako se pravzaprav lotevajo tako dragih postopkov, brez da bi našli vse morebitne ovire pri enem in drugem partnerju.

Saj veš, glavo gor in z nasmehom naprej, čeprav je nasmešek danes najbrž zadnja stvar, na kar misliš ...

(odgovor članu JedKa)
Neposredna povezava do sporočila: 510
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
1.11.2015 21:59:11   
Adelle
Jedka user posted image user posted image

Kr zahtevaj naj te posljejo na preiskave (ne vem zakaj te do zdej niso sicer) da bos vsaj vedla da si tud to preverila, da ni kej narobe.. jst sm sicer mela laparo in histero leta 2012, ravno zaradi tega da ugotovijo ce je kaj narobe... prav velik niso najdl, razen endometrioze... mas to pravico in kar zahtevaj to... srecno naprej, drzim pesti!

(odgovor članu Amour)
Neposredna povezava do sporočila: 511
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
1.11.2015 22:41:56   
Beat
Jedka user posted image user posted image

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 512
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
1.11.2015 22:42:43   
Beat
user posted image O K T O B E R user posted image

user posted image NE PRIČAKUJEMO, SAJ ČAKAMO NA user posted image user posted image

4.10.2015
user posted image mojamiškauser posted image

7.10.2015
user posted image Beatuser posted image

11.10.2015
user posted image Marčevka2010user posted image

14.10.2015
user posted image dejkaauser posted image
SRCE

15.10.2015
user posted image Anonimna user posted image user posted image

16.10.2015
user posted image Anonimna user posted image user posted image

21.10.2015
user posted image Anonimna user posted image user posted image

22.10.2015
user posted image Ashayauser posted image

29.10.2015
user posted image Janchek81user posted image
user posted image važinuser posted image

30.10.2015
user posted image JedKauser posted image

31.10.2015
user posted image Beatuser posted image
Amour

x. oktober 2015
user posted image Sofieuser posted image
Sandyy
ULA8
Adelle

user posted image NAVIJAČICE user posted image
Katte, Beat, Tara9, telly, niinii, Pajama, Maumow, PupaOdA, mava1975, Pajama

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 513
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
2.11.2015 6:35:09   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: Amour

Aja, dodajam še, da moram Dabroston jemati od 14. do 24. dne ciklusa, če pa je kasneje test pozitiven, nadaljevati oz. ponovno začeti jemati Dabroston kot neko podporo nosečnosti ...

Pišuka, ne znam naknadno urediti že poslanih objav, zato takole še enkrat pišem :)


Jej še naprej. Itak nič ne zgubiš če še ješ. V najslabšem primeru si podaljšaš prihod M boš pa vsaj 100% vedela na čem si. Jaz bi šla na krvi test.

Ja pa Dabroston je dobro da nadaljuješ ker če nehaš lahko nehote sprožiš zgodnji splav. Tudi jaz sem ga jedla še naprej do 4 meseca.

(odgovor članu Amour)
Neposredna povezava do sporočila: 514
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
2.11.2015 20:00:06   
Amour
No, meni je prejle Müllerjev rozasti test (ki ga je priporočila Marčevka) lepo pokazal dve črtici ...
Ufff ... me je kar malo panika user posted image

Dragi je komentiral, da gre jutri gledat vozičke user posted image user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 515
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
2.11.2015 20:09:08   
Beat
Amour user posted image user posted image fuulll vesela zate user posted image

(odgovor članu Amour)
Neposredna povezava do sporočila: 516
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
2.11.2015 20:09:49   
Beat
user posted image O K T O B E R user posted image

user posted image NE PRIČAKUJEMO, SAJ ČAKAMO NA user posted image user posted image

4.10.2015
user posted image mojamiškauser posted image

7.10.2015
user posted image Beatuser posted image

11.10.2015
user posted image Marčevka2010user posted image

14.10.2015
user posted image dejkaauser posted image
SRCE

15.10.2015
user posted image Anonimna user posted image user posted image

16.10.2015
user posted image Anonimna user posted image user posted image

21.10.2015
user posted image Anonimna user posted image user posted image

22.10.2015
user posted image Ashayauser posted image

29.10.2015
user posted image Janchek81user posted image
user posted image važinuser posted image

30.10.2015
user posted image JedKauser posted image

31.10.2015
user posted image Beatuser posted image
user posted image Amouruser posted image

x. oktober 2015
user posted image Sofieuser posted image
Sandyy
ULA8
Adelle

user posted image NAVIJAČICE user posted image
Katte, Beat, Tara9, telly, niinii, Pajama, Maumow, PupaOdA, mava1975, Pajama

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 517
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
2.11.2015 20:22:13   
Amour
Hvala, Beat ... jaz tudi in najraje bi kar vsem doma povedala (z moje strani bo to že ufff, 5. vnuk, samo smo doma fuuuul povezani, z njegove prvi), pa si še ne upam, itak user posted image
Že včeraj, ko smo se dobili zvečer pri mojih starših, me je svak špikal, zakaj ne pijem vina, mami me je vprašala, zakaj ne jem, če sem ok ... Ahhhh user posted image , svakinja me je na en komentar (čisto nič sporen), vprašala, če bomo zibali ...
Zdaj samo upam, da se obdrži, itak.

Moram pa dodati, morda nasvet za tiste, ki niste poskusile - v tem ciklusu, za katerega sem od vseh 5 rund najmanj, ampak res najmanj pričakovala, da se bo kaj prijelo, ker res nisva bila veliko skupaj s partnerjem, sem prvo polovico ciklusa pridno, drugo pa malo manj pridno pila čaj krvomočnice (ki je v resnici zelo piten).

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 518
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
2.11.2015 20:37:59   
važin
Čestitke Amour user posted image user posted image user posted image

Kje si pa nabavla ta čaj? Kakšna lekarna mogoče?

(odgovor članu Amour)
Neposredna povezava do sporočila: 519
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
2.11.2015 20:53:06   
Amour
Ja, nabavila sem ga v lekarni. Drugače ga imajo v zelenih lekarnah, specializiranih prodajalnah ...
Je tudi pater Ašič kar dosti o njem napisal, če se ti ljubi malo pobrskati, in ga priporočil tudi moškim ;)

(odgovor članu važin)
Neposredna povezava do sporočila: 520
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
2.11.2015 21:08:16   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Amour

No, meni je prejle Müllerjev rozasti test (ki ga je priporočila Marčevka) lepo pokazal dve črtici ...
Ufff ... me je kar malo panika user posted image

Dragi je komentiral, da gre jutri gledat vozičke user posted image user posted image


Čestitke user posted image

(odgovor članu Amour)
Neposredna povezava do sporočila: 521
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
2.11.2015 21:09:29   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Amour

Hvala, Beat ... jaz tudi in najraje bi kar vsem doma povedala (z moje strani bo to že ufff, 5. vnuk, samo smo doma fuuuul povezani, z njegove prvi), pa si še ne upam, itak user posted image
Že včeraj, ko smo se dobili zvečer pri mojih starših, me je svak špikal, zakaj ne pijem vina, mami me je vprašala, zakaj ne jem, če sem ok ... Ahhhh user posted image , svakinja me je na en komentar (čisto nič sporen), vprašala, če bomo zibali ...
Zdaj samo upam, da se obdrži, itak.

Moram pa dodati, morda nasvet za tiste, ki niste poskusile - v tem ciklusu, za katerega sem od vseh 5 rund najmanj, ampak res najmanj pričakovala, da se bo kaj prijelo, ker res nisva bila veliko skupaj s partnerjem, sem prvo polovico ciklusa pridno, drugo pa malo manj pridno pila čaj krvomočnice (ki je v resnici zelo piten).


Hm...preverim če ga imajo v naši lekarni.

(odgovor članu Amour)
Neposredna povezava do sporočila: 522
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
2.11.2015 22:09:14   
PupaOdA
Amour čestitkeee user posted image sem vesela :)

Ostale, ki še vedno čakate pa, zdaj je čas da tudi ve kaj lepega zagledate user posted image držim pesti vaš čas prihajaa user posted image

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 523
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
2.11.2015 22:10:51   
Adelle
Amour, cestitamuser posted image user posted image user posted image

Po toliko rdecih imen si ti prva zelena, upam da bom jst naslednjauser posted image

Jst sm pila sicer caj krvomocnice lani par mesecv pa ni blo nic... ocitno ni pomagu... sm pa slisala da dolocenim pomaga..

Stanje pri meni: belina se zmeri, menstra je NEpricakovana danes ali jutr, posebne spremembe ni razen da mi je danes popoldne (in zdele se zmeri) mal slabo...tocno taka slabost je bila zadnjic k je blo pozitivno...ampak sej veste, to ni nek ne vem kak znak, tko da ga vzemam z rezervo.. mam pa tud vsake toliko dol obcutek kot da bo glih glih prslauser posted image ampak se ne dam negativnim razmisljanjem, ker vem da je ne bo!

Uf teh 14 dni se mi je vleklo kot nikoli, do zdej nikoli v postopku se mi ni tok vleklo... komi cakam da jutr pa sredo se prezivim, cetrtek bom pa trepetala...

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 524
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
2.11.2015 22:17:12   
važin
Amour hvala, bom pobrskala user posted image

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?