|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
29.10.2015 20:05:15   
Ashaya
Oooo noro! Nikoli še nisem bila user posted image niti še videla user posted image (pri meni je namreč vedno vse snežno belo), ampak na tej fotki jaz vidim bledo črticouser posted image držim pesti, da je to to!

Juhuu, vidim, da se končno nekaj dogaja in spet gremo proti zeleni! ;) sem prepričana, da bo november mesec tudi za nas, ki oktobra ni uspelo..zdaj bo čisto "druga" luna, vam povem!user posted image
Za vse, ki zdaj čakate pa vsak dan stiskam pestke, samo javljat se vam ne uspem tako pogosto☺

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 476
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
30.10.2015 7:45:48   
Anonimen
Hvala vsem za cestitke...ja se mi zdi kar zalogaj dvauser posted image
Ampak seveda sva jih vesela najbolj...

Adelle ponovi test danes...jaz sem mela prvi dan isto crtico potem se je tocno vsak dan bolj videla...tretjidan sem imela ze tako mocno da ni bilo niti enwga dvoma vec...

Anonimna user posted image

(odgovor članu Radenska_)
  Neposredna povezava do sporočila: 477
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
30.10.2015 8:52:43   
Radenska_
Tudi jaz rahla crtica na bc mini dans a to zame ni to dokler ne potrdi cb in cb digi.bo treba se nekaj dni pocakat.je pa res ful rahla, sem 11 dan po o.

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 478
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
30.10.2015 10:51:02   
Sofie

Očitno bo kar nekaj pluskov ta mesecuser posted image

Beat še tvojo veselo novičko čakamuser posted image

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 479
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
30.10.2015 12:08:17   
Adelle
No pa le ne bo ta mesec tako rdecuser posted image user posted image

Jaz bom ponovno lulala jutruser posted image In to bo to, do cetrtka nic vec...me pa joske vsako noc vse bolj bolijo pa pecejo...mi je pa ful zanimiv da me cez dan neuser posted image

A mate druge kaksne cudne znake?

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 480
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
30.10.2015 12:17:35   
Beat
Malo sem ven padla, ne vem več, koga naj kako obarvam in kdo bi rad bil na seznamu ter kdaj user posted image Prosim, če napišete, da lahko to storim, če želite.

Sofie, pri meni ne bo vesele novice, ker izgledam, kot da so me čebele napadel, toliko mozoljev imam user posted image Morda v novembru user posted image

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 481
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
30.10.2015 15:52:26   
Adelle
Vsi smo neki na pol zeleniuser posted image user posted image user posted image

Mislim da lahko se mal pocakas, vsaj zame lahko kr do naslednjega tedna pocakasuser posted image Jutr bom delala first sign, prejle sm v lokalni lekarni se pogovarjala s farmacevtko in mi je sam tko namignila da je first sign isti k clear blue, sam pol cenejuser posted image tko kot marsikej v kerikoli trgovini... v glavnem,jutr pricakujem konkretneuser posted image user posted image

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 482
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
30.10.2015 15:54:58   
Beat
Adelle user posted image user posted image kljube temu, da še ni uradno, sem zelo vesela zate user posted image Čakam torej do naslednjega tedna, da te obarvam zeleno user posted image

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 483
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
30.10.2015 17:55:59   
Pričakujem2015
Adelle kakšne čudne znake misliš? Tudi mene prsi čez dan ne bolijo tako, kot npr. zjutraj, ko si jih med spanjem cele spremučkam user posted image So pa bradabvičke tudi malo spremenile barvo, malo me muči slabost oz. bolj občutek, kakor da sem se ornk najedla in pa napihnjenost. Pa že mozolji ... ampak to so čudoviiiiti znaki, ki potrjujejo user posted image :)

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 484
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
30.10.2015 18:41:21   
Adelle
No vidis ti mas ze ornk znakov nosecnostiuser posted image jst nic razen bolece joske ponoci... pa sploh nism napihnjena,prej nasprotno kot da bi shujsala mal v trebuhuser posted image

(odgovor članu Pričakujem2015)
Neposredna povezava do sporočila: 485
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
30.10.2015 18:45:17   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Adelle

No vidis ti mas ze ornk znakov nosecnostiuser posted image jst nic razen bolece joske ponoci... pa sploh nism napihnjena,prej nasprotno kot da bi shujsala mal v trebuhuser posted image


Jaz tudi nisem bila nič napihnjena. Eni imajo več znakov, drugi nobenegauser posted image

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 486
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
30.10.2015 20:42:46   
Adelle
Ja Sofie upam da dobr kazeuser posted image

Punce hotla sm vprasat, kok cajta priblizno cakas na rezultate krvnega? Jst mam ob 8.30 zjutri, ble sva pa samo dve punci na ta dan k sva mele ET.

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 487
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
30.10.2015 20:53:42   
Sofie

Jaz vem samo za AdriaLab. Dobiš v 4h.

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 488
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
30.10.2015 21:17:42   
važin
Pri nas ne bo ta mesec nič user posted image

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 489
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
30.10.2015 21:44:31   
Pričakujem2015
Jaz imam takšno konstrukcijo telesa, da se mi že en gram vidi user posted image tako da me napihnjenost ne preseneča, pa tudi pazim, da sedaj res ogromno pijem, pa bo najbrž tudi to vzrok. Sicer pa nič se ne sekirat ... kot je že predhodnica napisala - ene občutijo bolj, druge manj ...

a na pregled pri G si se že naročila? Jaz še kar malo odlašam, še partnerju nisem povedala vesele novičke ... slabe izkušnje iz preteklosti najbrž

(odgovor članu važin)
Neposredna povezava do sporočila: 490
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
30.10.2015 22:01:50   
Adelle
Sofie hvala, sam rabim info za klinicni ker sem tam narocena...

Pricakujem2015, ne nisem se se narocila ker uradno imam test (ker sem v IVF postopku) 5.11, v cetrtek. Mojmu sem sicer povedala za te teste in ve da bom jutr zjutri se enga nardila, ostalim pa itak ne mislim govorit vsaj do prvega UZ. Ravno zaradi slabih izkusenj prej...

(odgovor članu Pričakujem2015)
Neposredna povezava do sporočila: 491
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
30.10.2015 22:02:46   
Adelle

IZVIRNO SPOROČILO: važin

Pri nas ne bo ta mesec nič user posted image



Mi je prav zal zateuser posted image

(odgovor članu važin)
Neposredna povezava do sporočila: 492
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
30.10.2015 22:31:06   
važin
Imam upanje za naslednji mesec Adelle, hvala. Bomo fajn user posted image

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 493
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
31.10.2015 7:01:06   
Adelle
Evo punce moje, nardila sm test...in mi je zal da nism potrpezljiva da bi lahko pocakala do krvnega brez da si zakompliciram lajf. Negativen je. Sok ze navsezgodi sm dozivela, ker nisem tega pricakovala. Ful cudn mi je vse skupi zdele... na 7 dan ET pozitiven, 8 dan pozitiven (vse s popoldanskim urinom) danes pa 10 dan z jutranjim urinom negativen... cakala sm in cakala da se vsaj obris pokaze, pa nc. Sej vem da ni treba takoj obupat in da so se sanse sam...fak no...user posted image user posted image

(odgovor članu važin)
Neposredna povezava do sporočila: 494
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
31.10.2015 8:39:50   
Radenska_
Adelle, žal mi je.
Delim žalost s teboj.
Jaz BC mini ne delam NIKOLI več. Vedno so neke črtice, pa nikoli nič ni.
Zaključujem ta ciklus, zdaj greva pa na inseminacijo v MB. Prajšnjič sem s tem prišla do sina, upam da bo tudi tokrat uspešno, v kolikor ne greva spomladi v IVF/ICSI. Sem pa brez pričakovanj, res, zdaj mi je pa popolnoma vseeno. Enega otroka imam, če bo še kakšen v redu, če ne pa tudi prav. Vse teste sem pa dala mojemu, da jih je pospravil in mi jih ne bo dal do 12 dneva po O.
V temi november pa tudi ne bom sodelovala, se začasno umikam iz teh debat, ker sploh ne morem normalno živet ko mi samo to po glavi hodi. Če bo plus bom javila, če ne pač ne.
Držim pa pesti za vse, ki se trudite, za tiste ki vam tokrat ni uspelo pa samo to: Otrok pride, ko ti je namenjen. 100%.

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 495
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
31.10.2015 9:06:24   
Sofie

IZVIRNO SPOROČILO: Radenska_

Adelle, žal mi je.
Delim žalost s teboj.
Jaz BC mini ne delam NIKOLI več. Vedno so neke črtice, pa nikoli nič ni.
Zaključujem ta ciklus, zdaj greva pa na inseminacijo v MB. Prajšnjič sem s tem prišla do sina, upam da bo tudi tokrat uspešno, v kolikor ne greva spomladi v IVF/ICSI. Sem pa brez pričakovanj, res, zdaj mi je pa popolnoma vseeno. Enega otroka imam, če bo še kakšen v redu, če ne pa tudi prav. Vse teste sem pa dala mojemu, da jih je pospravil in mi jih ne bo dal do 12 dneva po O.
V temi november pa tudi ne bom sodelovala, se začasno umikam iz teh debat, ker sploh ne morem normalno živet ko mi samo to po glavi hodi. Če bo plus bom javila, če ne pač ne.
Držim pa pesti za vse, ki se trudite, za tiste ki vam tokrat ni uspelo pa samo to: Otrok pride, ko ti je namenjen. 100%.


user posted image

BC mini sem pa jaz v smeti vrgla. Nima smisla.

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 496
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
31.10.2015 9:54:44   
Pričakujem2015
Mi je zelo hudo za obe user posted image držim pesti, da vama prihodnji meseci prinesejo več sreče user posted image

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 497
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
31.10.2015 10:02:30   
Adelle
Jaz se se zmeri ne predam kr tko...ker ce ignoriram vse izide testov, mene joske ponoci ful bolijo, komi se premaknem,pa me drugace nikoli ne,razen zadnjic ko je blo pozitivno. To mi daje zdejle zagon da upam na dobre rezultate v cetrtek...mogoce je pa le prezgodi danes, 10 dan po ET... se zmeri upam da je bil lazno negativn...matr sm optimist a user posted image

(odgovor članu Pričakujem2015)
Neposredna povezava do sporočila: 498
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
31.10.2015 10:55:05   
važin
Adelle držim pesti za v četrtek! user posted image Mogoče je res še prekmalu.

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 499
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
31.10.2015 20:48:10   
Beat
Živijo punce user posted image

Kot sem pričakovala, je tudi moja M danes prišla, tako da se selim v november user posted image

važin in Radenska_ user posted image user posted image
Adelle, zate še nisem izgubila upanja user posted image tako da držim pesti user posted image


(odgovor članu važin)
Neposredna povezava do sporočila: 500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?