|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
27.10.2015 9:30:45   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Ashaya

Uf, kako me tale naš forum zadnje čase pogosto potolaži! Sem mislila, da so samo pri nas bile scene oz.dolgi pogovori in moje negativno mišljenje, pa vidim, da luna povsod dela sranjeuser posted image jst sem tudi bila nekaj panična, kaj če z njim ni vse ok (to sem predpostavljala ker pač kadi) itd. V glavnem, ko zdaj gledam na večer, si rečem bogi revček, kaj vse je moral poslušat in prenašatuser posted image
Glede žuranja pa...midva greva ponavadi kar oba skupajuser posted image kaj čmo, če je pa vedno luštn, če je fajn!user posted image


Ja, sam sklepam, da nimata otrok? K jaz ne morm naše npr za vikend dat babici in dediju, ker jo imata že tko med tednom ( onedva jo greta iskat v vrtec in jo imata doma dokler ne pridem iz službe ) .... tko, da bi mogla celo proceduro, da bi se zmenila, da jo imata za vikend ( namreč vsak petek gresta na vikend na gorenjsko ) .... tko, da je varianta, da bi šla al jaz al pa on ... ma sej so bogi, vsaj moj .. kaj je vse mogu včerj poslušat .. pa kr jokala sem in ga sprašvala, če ga kej dušim, pa njemu nič jasn kakšne mam ... faaaak, res, kakšn razpoloženje ... go away fu*king MOON user posted image

(odgovor članu Ashaya)
Neposredna povezava do sporočila: 426
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
27.10.2015 9:44:30   
MauMow
Tale luna mora res čim prej iti stran ker nič pametnega ne prinaša. Zgleda samo da noro vpliva na večino nasuser posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 427
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
27.10.2015 11:18:38   
mojamiška
Luna....jah pri nama večinoma kar seka, ko je čas. pa zdej vidm k vas berem, da je mene že v nedeljo nekaj metalo. Sem tut mojemu težila, če naj sploh grem na pregled... ampak ni blo hudga, včasih sem bolj tečna, pa me kar ignorira pa me še bolj jeziuser posted image  No sva se pol mal polupčkala pa je blo bolšuser posted image
Drgač sm pa ugotovila, da ko so teli lunini vplivi, da je veliko bolje, da se čimmanj vidiva in da dela še popoldne (moj veliko dela tudi po službi). Saj se mogoče grozn bere, ampak takrat vsaj nimava časa en drugmu težit. Se pa po tel, ampak bistveno hitrejeuser posted image  Jah kaj čmo, sej bo bolšuser posted image

Žuranje...kaj pa vem, moj nima neke velike želje po tem. Gre na novoletno žurko, če kdo od prijateljev rodi,...ni krize.
Bi me pa motilo, da bi non stop hodil s kolegi, to pa priznam. Ker nekak mi ne gre skupi družina in non stop neki vikend izhodi. mam 2 kolegice, ki to prav lepo prenašata. doma nimata nič od njih, vsak vikend žuranje,js priznam , da to nebi šlo.

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 428
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
27.10.2015 11:23:45   
Amour
Joj, jaz pa sploh ne obcutim te lune (se user posted image )

Kar pa se zuranja tice: noben od naju ni zurer, ki bi celo noc popival in pocel neumnosti, si pa privosciva redno vsak svoj vecer s svojimi prijatelji. Nimava otrok, zato je to lazje, itak se oba druziva z obema druzbama in jih po potrebi mesava, je pa vseeno fino (in zdravo) si privosciti kak samostojen izhod. Jaz sem ze sama po sebj precej samozadostna (ze tako mu moram vcasih reci, da kaksno stvar lahko in hocem nareditu sama), da bi mi kar koli omejeval, se mi glih zmesa in tudi nimam namena njega kakor koli omejevati. Dokler je seveda odnos do takih izhodov zdrav in razumen.

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 429
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
27.10.2015 12:31:26   
Adelle
Glede zuranja je pr nama podobno kot pri Amour. Obadva ne zurava, ampak vsake toliko se vsak dobi s svojo druzbo. Pa tud k se napije meni ni noben problem, tud iskat ga grem z avtom sred noci v Lj, pa ziviva 30 km izven. Je pa res da se to ne dogaja pogosto...vcasih si celo zelim da bi se obadva vec druzila s svojimi druzbami.

Kar se "CE" pogovorov tice sva jih midva ze zdavni obdelala... V tej borbi sva dobrih 6,5 let, tako da so taki pogovori zdavni preteklost pri naju...

Ponoci so me prsa toooook pekla in bolela da sm se komi obracala...ampak takoj k ustanem ob 6 da si dam Estimo me ne bolijo vec...pa tud cez dan ne...je keri to znano?

(odgovor članu Amour)
Neposredna povezava do sporočila: 430
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
27.10.2015 13:36:38   
Radenska_
adelle, meni ne.
Jaz jemljem Dabroston in nimam nobenih znakov, do danes...Zdaj pa se nekaj dogaja, pa bom videla kaj bo v prihodnjih dneh.


_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 431
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
27.10.2015 15:45:32   
Ashaya

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: Ashaya

Uf, kako me tale naš forum zadnje čase pogosto potolaži! Sem mislila, da so samo pri nas bile scene oz.dolgi pogovori in moje negativno mišljenje, pa vidim, da luna povsod dela sranjeuser posted image jst sem tudi bila nekaj panična, kaj če z njim ni vse ok (to sem predpostavljala ker pač kadi) itd. V glavnem, ko zdaj gledam na večer, si rečem bogi revček, kaj vse je moral poslušat in prenašatuser posted image
Glede žuranja pa...midva greva ponavadi kar oba skupajuser posted image kaj čmo, če je pa vedno luštn, če je fajn!user posted image


Ja, sam sklepam, da nimata otrok? K jaz ne morm naše npr za vikend dat babici in dediju, ker jo imata že tko med tednom ( onedva jo greta iskat v vrtec in jo imata doma dokler ne pridem iz službe ) .... tko, da bi mogla celo proceduro, da bi se zmenila, da jo imata za vikend ( namreč vsak petek gresta na vikend na gorenjsko ) .... tko, da je varianta, da bi šla al jaz al pa on ... ma sej so bogi, vsaj moj .. kaj je vse mogu včerj poslušat .. pa kr jokala sem in ga sprašvala, če ga kej dušim, pa njemu nič jasn kakšne mam ... faaaak, res, kakšn razpoloženje ... go away fu*king MOON user posted image


Ne, nimava, sej zato pa delava na temuser posted image pa zato so me tud včeraj mučla ta vprašanja, kaj če ni bila težava samo pri meni (pregrada in malo endometrioze), ker sem pač ravno naletela na nek članek, kako kadilci streljajo v prazno in podobne finteuser posted image ah, bo že...menda bo ja napočil mesec tudi za take, ki se že tako dolgo mučimo, da bi končno zagledale user posted image

Do takrat pa itak, žuranje in kofetkanje s kolegi, dokler je za to še dosti časa user posted image no sej, žuranje pri nama ne pomeni, da bi se zdaj vsak vikend napila do onemoglosti, včasih so to že samo tiste večerne "pijačke", ko se dobiš še z drugimi, da malce počvekašuser posted image

Za vas "čakajoče" pa močno stiskam pesti!user posted image Adelle, javi nam, ko bo plusek (torej nekje okoli 5.11., kot sem zdaj prebrala a ne)user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 432
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
27.10.2015 16:02:33   
Adelle
Ja 5.11 mam krvnega... toliko od moje potrpezljivosti, razmisljam da nardim test 31.10user posted image takrat bo 14 dan od stopke (ceprav cutim zdavni da je sla vn) pa 10 dan od ET. Kaj pravite punce, bo prezgodi? Mislim da ne, transfer sm mela 5 dan....

(odgovor članu Ashaya)
Neposredna povezava do sporočila: 433
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
27.10.2015 18:16:11   
JedKa
uff. ste se razpisale user posted image

no da še jaz malo apdejtam...user posted image
kar se tiče žuranja,... nima noben od naju več(zaenkrat) potrebe po tem, jaz grem parkrat na leto, ko on dela. On se dobi s kolegi kdj pa kdaj, ampak imam srečo ker ni nek hud pristaš pitja, tako da me ne skrbi, da bi kakšno bedarijo naredil. Itak sva pa že zelo dolgo skupaj in sva tudi vse ČE debate skozi dala večrat in mislim, da če ga kdo želi srat okol, lahko to dela tudi trezen... ampak imam filing, da si midva z leti vedno bolj zaupava. Nikoli pa ne veš kam zveza pelje, sem slišala že tolko grdih zgodb, razhodov, ločitev navidezno popolnih parov, da sem včasih prav ponosna nase, da mi take bedarije ne hodijo po glavi, mojemu pa (pomojem) tudi ne. Lahko me pa kdaj razočara, nikoli se ne ve...

Sicer pa... včeraj je bil moj 10. dan po ET, rjav izcedek in totalno mehke, neboleče joške... valda sem puško vrgla v koruzo in klicala zdravnika, da grem danes delat in da ni ratalo. Danes zjutraj (11.dan) sem naredila CB, in ker sem že totalno zblojena od teh postopkov in čakanja se mi je zdelo, da si le domišljam plus in sem vrgla test v koš in šla delat.

V službi me je vedno bolj začel bolet križ, trenutno me boli na polno, parkrat me je tako špiknilo v jajčnikih, da me je do glave gor zabolelo, in občutek sem dobila da me pečejo joške... Po službi pridem domov in iz koša potegnem test, kjer je črtica kar konkratno vidna. Ni debela, je pa... Sledi spet krvavi izcedek in panika..

Glede na to, da se je prejšnja nosečnost začela enako z izcedki, končala pa s spontanim splavom, nisem preveč optimistična, ampak očitno se nekaj dogaja... Prejšnjič so me namreč konkretno bolele joške, tokrat me nič... tako da sem bila 100% da ni ratalo.

Jutri grem po nov test in ga bom naredila v četrek zjutraj , v petek, ko je 14 dan, pa na krvnega, če se ne vlije... po eni strani sem ful vesela, ker sem videla plus, po drugi se pa sprašujem zakaj pride do vgnezditve potem pa konec... In če se tokrat spet slabo izteče, sva že odločena da greva od Reševih stran. Tako surovega in hladnega odnosa si pomojem ne zasluživa...

Adelle sej sem vedela, da te bodo počasi začeli prsti srbet... veš kje je še 5.11. user posted image

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 434
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
27.10.2015 19:23:30   
joze64
user posted image

< Sporočilo je popravil joze64 -- 27.10.2015 19:25:09 >

(odgovor članu JedKa)
Neposredna povezava do sporočila: 435
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
27.10.2015 19:26:38   
Adelle
Ja vem, zeloooo dalec je user posted image Pomojem bom ene 2-3 teste do takrat nardilauser posted image user posted image

Jedka, zal mi je da berem to kar si napisala,ker vem kako je, ti prav nc ne zavidamuser posted image Cestitala ti se ne bom, ampak bom mocno drzala pesti da se bo dobro izteklo na koncu... bodi mocna, bozaj pikico in prosi jo naj ostane z tabo.. pa pocivaj ce lahko, ne delat. Za Resa pa ne bom zgubljala besed kako hladen in grd odnos ima do svoje paciente. To je bil dovolj velik razlog da sva sla stran midva.

P.s. na keri dan si mela ET?

(odgovor članu JedKa)
Neposredna povezava do sporočila: 436
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
27.10.2015 19:32:28   
Pričakujem2015
Pozdravljene
Najprej iskrene čestitke vsem nosečkam, srčno upam, da sem ena izmed vas :)

user posted image NEpričakujem šele 2.11. ampak me je včeraj dajala takšna radovednost, da sem šla po zgodnji test za odkrivanje nosečnosti in po zelo velikem trudu opazovanja pri svetlobi sem zagledala zelo bledo user posted image . Pred tem nisem imela nikakršnih znakov, danes pa kar od jutra že špikanje v jajčnikih in iznenada boleče bradavičke ... grrrr, ta psiha :))) in sem šla po novi testek, pravkar testirala in je črtica že bolj vidna, ampak še vedno zelooo bleda, ali pa jo bolje vidim zato, ker točno vem, kam se moram osredotočit. Ampak user posted image je in na to opiram optimizem :)

Kaj menite, tiste, ki imate kaj izkušenj? Se lahko veselim, ali obstaja verjetnost, da test pokaže lažno nosečnost? Da mora biti torej črtica lepo vidna, da test ni lažen .... Na druge znake se ne zanašam, ker sem dokazan hipohonder user posted image
saj vem, treba počakat par dni in spet ponovit, ampak verjetno ni treba razlagat, kako zelo je težko čakati ... :)

lp

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 437
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
27.10.2015 19:43:37   
Adelle
Pricakukem2015 lahko ti sam cestitam user posted image Ocitno si nosecka, druge ni... ce je pozitiven test ne more bit lazno pozitiven razen ce si dobijala kaksne hormone. Ce je naravna zanositev pa kokr vem je to to user posted image Seveda pa velja da je najboljse na 2 dni ponavljat test, da bo crtica bolj vidna...

(odgovor članu Pričakujem2015)
Neposredna povezava do sporočila: 438
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
27.10.2015 19:52:53   
Pričakujem2015
Upam, da bom čez dva dni rekla, da si imela prav :)))
hvala za spodbudo!

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 439
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
28.10.2015 7:40:16   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Ashaya


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: Ashaya

Uf, kako me tale naš forum zadnje čase pogosto potolaži! Sem mislila, da so samo pri nas bile scene oz.dolgi pogovori in moje negativno mišljenje, pa vidim, da luna povsod dela sranjeuser posted image jst sem tudi bila nekaj panična, kaj če z njim ni vse ok (to sem predpostavljala ker pač kadi) itd. V glavnem, ko zdaj gledam na večer, si rečem bogi revček, kaj vse je moral poslušat in prenašatuser posted image
Glede žuranja pa...midva greva ponavadi kar oba skupajuser posted image kaj čmo, če je pa vedno luštn, če je fajn!user posted image


Ja, sam sklepam, da nimata otrok? K jaz ne morm naše npr za vikend dat babici in dediju, ker jo imata že tko med tednom ( onedva jo greta iskat v vrtec in jo imata doma dokler ne pridem iz službe ) .... tko, da bi mogla celo proceduro, da bi se zmenila, da jo imata za vikend ( namreč vsak petek gresta na vikend na gorenjsko ) .... tko, da je varianta, da bi šla al jaz al pa on ... ma sej so bogi, vsaj moj .. kaj je vse mogu včerj poslušat .. pa kr jokala sem in ga sprašvala, če ga kej dušim, pa njemu nič jasn kakšne mam ... faaaak, res, kakšn razpoloženje ... go away fu*king MOON user posted image


Ne, nimava, sej zato pa delava na temuser posted image pa zato so me tud včeraj mučla ta vprašanja, kaj če ni bila težava samo pri meni (pregrada in malo endometrioze), ker sem pač ravno naletela na nek članek, kako kadilci streljajo v prazno in podobne finteuser posted image ah, bo že...menda bo ja napočil mesec tudi za take, ki se že tako dolgo mučimo, da bi končno zagledale user posted image

Do takrat pa itak, žuranje in kofetkanje s kolegi, dokler je za to še dosti časa user posted image no sej, žuranje pri nama ne pomeni, da bi se zdaj vsak vikend napila do onemoglosti, včasih so to že samo tiste večerne "pijačke", ko se dobiš še z drugimi, da malce počvekašuser posted image

Za vas "čakajoče" pa močno stiskam pesti!user posted image Adelle, javi nam, ko bo plusek (torej nekje okoli 5.11., kot sem zdaj prebrala a ne)user posted image



Eh to je 'mir' da kadilci streljajo v prazno pa bla bla ... sem enkrat pisala o mojem bivšem, s katerim imam hčreko, da je kadil ko turk, tudi vsak dan eno pivo ( povod za razhod ), velikrat je pršu tud pjn domov pa tko, pa je v roku enga leta 2x nastrelal .... tko, da si s tem ne beli glave ... poznam pa kolegico in njegovega, ki zelo zdravo živita, pa ima on slabe spermije, tko da ....

(odgovor članu Ashaya)
Neposredna povezava do sporočila: 440
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
28.10.2015 7:41:22   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Pričakujem2015

Upam, da bom čez dva dni rekla, da si imela prav :)))
hvala za spodbudo!



Čestitke .. druzga, kot nosečnost tole ne more bit user posted image

(odgovor članu Pričakujem2015)
Neposredna povezava do sporočila: 441
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
28.10.2015 7:41:33   
Marčevka2010
Najbolje, da narediš krvni test, tisti bo 100%. Sem tudi jaz imela bolj švoh črtico, ampak je bila vseeno dovolj vidna. Ne vem koliko je bila tvoja. Brezveze delat ne vem koliko testov sedaj, bo na koncu dražje kot krvni. Jaz sem raje šla, da me ni potem morilo ali je ali ni.
Drugače pa čestitke!

Pa dobrodošla!

< Sporočilo je popravil Marčevka2010 -- 28.10.2015 7:42:25 >

(odgovor članu Pričakujem2015)
Neposredna povezava do sporočila: 442
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
28.10.2015 8:09:51   
Janchek81
Aja, hotla sem vprašat ...
a je od katere partner jedel kitajski ginseng?
Sem včeraj mal brala za kaj je vse dobr ... pa moj je jedel to prejšn let, .... pa se nism niti takrat poglabljala v to ... včeraj sem pa brala in prebrala, da je tudi za tvorjenje spermijev user posted image user posted image

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 443
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
28.10.2015 8:27:48   
mojamiška
Pričakuejm 2015 kateri test si delala? Upam, da je to touser posted image  Čestitala ti bom pa ko bo črtica konkretna, da bo za zihr.

Jedka...držim pesti na rokah in nogah, da se tole dobro izideuser posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 444
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
28.10.2015 11:14:41   
Anonimen
Zivjo punce...se malo javljam spet...vidim da ste zelo aktivne tukaj gor...sem imela kar del da sem vse prebrala...
Mene jutri caka prvi UZ da vidimo ali imamo dvojcke ali neuser posted image

Je pa seznamcek kar malo zalosten spet ratal...
Glede kadilcev in sperme bi tudi jaz komentirala...moj partner ni nikoli kadil niti probal pa ima spermiogram katastrofalen in tudi zaradi tega smo pristali na neplodnostni.

Anonimna user posted image

(odgovor članu Janchek81)
  Neposredna povezava do sporočila: 445
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
28.10.2015 12:15:42   
Adelle
Anonimnauser posted image veliko srece jutri!

Mene pa danes neki pritiska v spodnjem delu trebuha, ne vem zakaj... tak pritisk rahel je, vsake toliko mal mocnejsi.. upam da je dober znak user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 446
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
28.10.2015 12:42:38   
Anonimen
Adelle tudi men je skos prtiskal spodi tak poseben obcutek je bil...tko da mislm da he to super znakuser posted image

Drzim pesti in pa hvala

Anonimna user posted image

(odgovor članu Janchek81)
  Neposredna povezava do sporočila: 447
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
28.10.2015 13:15:34   
Adelle
Punce vem da sm nardila cist obratno od to kar sm govorila ampak...sla sm zdele kupit test in valjda da sm enga nardilauser posted image dons je 7 dan ET, 5 dan sm mela transfer... evo slikco, mi znate povedat kaj kaze?

http://i65.tinypic.com/n3u8gi.jpg

Sej vem, sama sm si kriva zdej ker bom v dilemi... user posted image

A se res vidi obris ali sam jst vidim kar zelim videt?

Pa ja, moj nima pojma za to ker bi me se kako naseskaluser posted image

< Sporočilo je popravil Adelle -- 28.10.2015 13:17:42 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 448
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
28.10.2015 13:19:19   
Marčevka2010
Anonimna user posted image srečno!

Adelle jaz ne vidim nič. Po moje je bolje, če greš na krvnega, kot, da delaš sedaj vsak dan test in mečeš denar proč. Krvni ti bo pokazal koliko hormona in boš vedela pri čem si.

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 449
   RE: II pričakujemo oktobra 2015
28.10.2015 13:25:45   
Adelle
Sej krvnega mam itak 5.11, sam mi je predalec user posted image V glavnem, po 10 min je druga crtica rahlo vidna,mal vec k na sliki... bom cez 2 dni itak ponovila...

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Ime
Beckie

Katero od spodnjih imen vam je najbolj všeč, če vam sploh je? Hvala za glas. Komentarji zaželjeni.

Rebeca (28%)

Erik (33%)

Tom (21%)

Miša (18%)


Število vseh glasov: 297

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!