|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo decembra 2015
20.12.2015 9:54:10   
Anonimen
Hvala obema! Sem partnerja takoj zjutraj iz postelje vrgla, ce se mi samo zdi, ali sta res 2. user posted image

Hecno mi je, ker sem pred 3 meseci prenehala z jemanjem tabletk in sem imela cikluse res zelo pomesane, od 22 pa do 36 dni. Test sem pa naredila zjutraj, na 29. dan, ker nisem mogla vec cakat, ker so bili znaki res ze zelo ocitni, ampak sem se bala, da delam test prekmalu. Jutri bom vseeno poklicala G, ker imam kar nekaj vprasanj, saj imam sicer kar nekaj zdravstvenih tezav in moram res previdno skozi prve mesece. Ampak sem prepricana, da bo slo!

Dolgo ze ni bilo osvezenega seznamcka, cakam se kaksne srecke user posted image . Bo vse user posted image bozicek prinesel? user posted image

(odgovor članu foxy_cat)
  Neposredna povezava do sporočila: 1301
   RE: II pričakujemo decembra 2015
20.12.2015 10:09:56   
bubika86
Pozdravljene!
Anonimna cestitam user posted image user posted image user posted image user posted image crtica je res zelo lepo vidna.
No jaz sem vceraj delala test 31.dan in je bila samo ena crtica user posted image , prenehala sem z estimo zdaj pa cakam da se prikaze user posted image
Obupala sm... ne da se mi več user posted image ze ta mesec se mi ni dalo user posted image redno am0ak na vsake tok ko nama je zapasal.

< Sporočilo je popravil bubika86 -- 20.12.2015 10:10:50 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1302
   RE: II pričakujemo decembra 2015
20.12.2015 10:14:54   
foxy_cat

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Hvala obema! Sem partnerja takoj zjutraj iz postelje vrgla, ce se mi samo zdi, ali sta res 2. user posted image

Hecno mi je, ker sem pred 3 meseci prenehala z jemanjem tabletk in sem imela cikluse res zelo pomesane, od 22 pa do 36 dni. Test sem pa naredila zjutraj, na 29. dan, ker nisem mogla vec cakat, ker so bili znaki res ze zelo ocitni, ampak sem se bala, da delam test prekmalu. Jutri bom vseeno poklicala G, ker imam kar nekaj vprasanj, saj imam sicer kar nekaj zdravstvenih tezav in moram res previdno skozi prve mesece. Ampak sem prepricana, da bo slo!

Dolgo ze ni bilo osvezenega seznamcka, cakam se kaksne srecke user posted image . Bo vse user posted image bozicek prinesel? user posted image


Uuu.. kakšni pa so bili znakci? Ti imaš še "svež" spomin, glede njih pa z besedo na dan, da vidimo.. Ene pravijo, da jih nimajo ene da jih imajo, zanima me tvoja izkušnja? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1303
   RE: II pričakujemo decembra 2015
20.12.2015 10:16:41   
Anonimen
Hvala!

Nee, nikakor ne smes obupat! Vedno obstaja upanje, drzi se tega! Jaz pa mislim na vse vas, ki bodisi cakate user posted image ali pa nov mesec in nov boj za user posted image .

(odgovor članu bubika86)
  Neposredna povezava do sporočila: 1304
   RE: II pričakujemo decembra 2015
20.12.2015 10:17:24   
foxy_cat

IZVIRNO SPOROČILO: bubika86

Pozdravljene!
Anonimna cestitam user posted image user posted image user posted image user posted image crtica je res zelo lepo vidna.
No jaz sem vceraj delala test 31.dan in je bila samo ena crtica user posted image , prenehala sem z estimo zdaj pa cakam da se prikaze user posted image
Obupala sm... ne da se mi več user posted image ze ta mesec se mi ni dalo user posted image redno am0ak na vsake tok ko nama je zapasal.


Te popolnoma razumem, zelo rada user posted image brez obveznosti, ko pa user posted image zato, ker "želiš da rata", te pa že vse mine.. Midva sva bila ta mesec pridna od 25.11. do 16.12. zdaj pa so pomembni dnevi že sigurno mimo, ker mi sploh več ni.. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 1305
   RE: II pričakujemo decembra 2015
20.12.2015 10:23:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: foxy_cat
Uuu.. kakšni pa so bili znakci? Ti imaš še "svež" spomin, glede njih pa z besedo na dan, da vidimo.. Ene pravijo, da jih nimajo ene da jih imajo, zanima me tvoja izkušnja? user posted image

Po enem tednu so me nenormalno zacele bolet prsi (pred M so me vedno bolele le kaksen dan ali dva prej), tudi velikost se je spremenila (pa sploh nimam majhnih!), muci me zaprtje, po enem tednu sem prespala vsako popoldne, cutila sem bolecine v krizu, predvsem pa nisem pozresna, kot bi bila, ce bi bila te dni v PMS-ju. user posted image Ampak sem se cel cas prepricevala, da so lahko za take znake tudi drugi razlogi. :)

Zdaj me pa skrbi samo se to, kako se bom neopazno izmaknila biftku in suhim salamam, ker resnicno se ne zelim povedati svojim bliznjim. user posted image

(odgovor članu foxy_cat)
  Neposredna povezava do sporočila: 1306
   RE: II pričakujemo decembra 2015
20.12.2015 11:06:58   
Beat
user posted image D E C E M B E R user posted image

user posted image NE PRIČAKUJEMO, SAJ ČAKAMO NA user posted image user posted image

1.12.2015
user posted image Gnezdnouser posted image

5.12.2015
user posted image Taromauser posted image

8.12.2015
user posted image mana12user posted image
user posted image Lumpa91user posted image

10.12.2015
user posted image mojamiškauser posted image
user posted image saronauser posted image
user posted image Sandyyuser posted image

12.12.2015
user posted image Minikimiuser posted image

14.12.2015
user posted image lizzuser posted image
user posted image womauser posted image
user posted image tia12user posted image

16.12.2015
user posted image Neli3user posted image

18.12.2015
user posted image Janchek81user posted image

20.12.2015
Beat
user posted image katjesssuser posted image
user posted image Katrissuser posted image

21.12.2015
Ashaya

23.12.2015
foxy_cat

x. december 2015
madjanca

user posted image NAVIJAČICE user posted image
mava1975, Katte, Marčevka2010, Amour, Beat, niinii, Anonimna user posted image , važin

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 1307
   RE: II pričakujemo decembra 2015
20.12.2015 11:10:15   
Beat
Punce, žal mi je, da ste tako dolgo čakale na prenovljen seznamček, ampak za mano je nooooor teden. Še jesti skoraj nisem uspela.
Vsem, ki vsaj je obiskala user posted image pošiljam user posted image user posted image
In user posted image user posted image za vse, ki ste zagledale user posted image user posted image

Pri meni nič novega, danes bi jo morala dobiti, zaenkrat je še ni, prišla bo tekom dneva ali pa bo spet zamujala user posted image
Znake imam iste kot pred vsako M, zato tudi nimam nekih upov. Bo pač v januarju ali februarju ali kdo ve kdaj in če kdaj.
Držim pesti za vse, ki še čakate user posted image

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 1308
   RE: II pričakujemo decembra 2015
20.12.2015 11:19:18   
bubika86
Anonimna vcasih se mi zdi da ne bom več dočakala user posted image 2 leti bo zdele januarja odkar se trudiva za user posted image mogoče je želja prevelika, saj si vsi želimo malo šttučko, moj sin pa sploh, ki je zanekrat edinec in pravi, da samo on še nima bratca ali sestrce user posted image

foxy_cat ja men tut dol pade vse skp.... zgleda tut hormoni naredijo svoje user posted image

< Sporočilo je popravil bubika86 -- 20.12.2015 11:24:22 >

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 1309
   RE: II pričakujemo decembra 2015
20.12.2015 12:47:37   
foxy_cat

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: foxy_cat
Uuu.. kakšni pa so bili znakci? Ti imaš še "svež" spomin, glede njih pa z besedo na dan, da vidimo.. Ene pravijo, da jih nimajo ene da jih imajo, zanima me tvoja izkušnja? user posted image

Po enem tednu so me nenormalno zacele bolet prsi (pred M so me vedno bolele le kaksen dan ali dva prej), tudi velikost se je spremenila (pa sploh nimam majhnih!), muci me zaprtje, po enem tednu sem prespala vsako popoldne, cutila sem bolecine v krizu, predvsem pa nisem pozresna, kot bi bila, ce bi bila te dni v PMS-ju. user posted image Ampak sem se cel cas prepricevala, da so lahko za take znake tudi drugi razlogi. :)

Zdaj me pa skrbi samo se to, kako se bom neopazno izmaknila biftku in suhim salamam, ker resnicno se ne zelim povedati svojim bliznjim. user posted image


Hja...saj pri teh znakih nikoli ne veš, ker so vsak mesc "drugačni".. Uf...tatarc, jaz bom tudi že zelo kmalu vedela če ga bom lahko napadala letos ali ne user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1310
   RE: II pričakujemo decembra 2015
20.12.2015 12:56:26   
foxy_cat

IZVIRNO SPOROČILO: bubika86

Anonimna vcasih se mi zdi da ne bom več dočakala user posted image 2 leti bo zdele januarja odkar se trudiva za user posted image mogoče je želja prevelika, saj si vsi želimo malo šttučko, moj sin pa sploh, ki je zanekrat edinec in pravi, da samo on še nima bratca ali sestrce user posted image

foxy_cat ja men tut dol pade vse skp.... zgleda tut hormoni naredijo svoje user posted image


Pa sta bila s tvojim kaj na preiskavah? Koliko časa sta pa pri prvem rabila?

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 1311
   RE: II pričakujemo decembra 2015
20.12.2015 13:19:56   
bubika86
Hodiva v neplodnostno ambulanto k dr. Rešu, moj je dal 2 × spermiogram - vse ok :) Meni so pa tudi kri uzeli in naredili hormonske preiskave mal so bila nihanja pri hormonu kortizolu in prolaktinu ampak so mi potem še enkrat vzeli in je bilo oboje potem v mejah normale.
Drugih preiskav mi pa še niso nič delali, na zadnje sem rešu omenila kaj pa prehodnost jajcevodov in laparaskopijo, pa mi je rekel da ne priporoča ...haha svašta. prav če ste 2 krat zanosila normalno ma je moč da pe enkrat zanosite. user posted image

u glavnem kr neki, sm kr user posted image razen filanja s klomidom in estimo nič drugega do zdaj.
pri prvem mi je ratalo v 5 krogu, potem se pa še enkrat ko je bil mali star 2 leti...ponesreč zanosila ampak se ni plodek razvijal. potem se zanekrat nisva odločila še za enega,kar danes obžalujem user posted image sva kr odlašala do otrokovega 4 leta zdej pa kr ne gre in ne gre

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 1312
   RE: II pričakujemo decembra 2015
20.12.2015 14:59:38   
foxy_cat

IZVIRNO SPOROČILO: bubika86

Hodiva v neplodnostno ambulanto k dr. Rešu, moj je dal 2 × spermiogram - vse ok :) Meni so pa tudi kri uzeli in naredili hormonske preiskave mal so bila nihanja pri hormonu kortizolu in prolaktinu ampak so mi potem še enkrat vzeli in je bilo oboje potem v mejah normale.
Drugih preiskav mi pa še niso nič delali, na zadnje sem rešu omenila kaj pa prehodnost jajcevodov in laparaskopijo, pa mi je rekel da ne priporoča ...haha svašta. prav če ste 2 krat zanosila normalno ma je moč da pe enkrat zanosite. user posted image

u glavnem kr neki, sm kr user posted image razen filanja s klomidom in estimo nič drugega do zdaj.
pri prvem mi je ratalo v 5 krogu, potem se pa še enkrat ko je bil mali star 2 leti...ponesreč zanosila ampak se ni plodek razvijal. potem se zanekrat nisva odločila še za enega,kar danes obžalujem user posted image sva kr odlašala do otrokovega 4 leta zdej pa kr ne gre in ne gre

Če ni skrivnost koliko cca.sta pa stara? Mogoče bi morala na kontrolo rezerve jajčec,če je vse drugo Ok..?

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 1313
   RE: II pričakujemo decembra 2015
20.12.2015 16:41:00   
bubika86
jaz sem stara 29, moj 30
kaj pa to pomeni kontrola rezerve jajčec??

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 1314
   RE: II pričakujemo decembra 2015
20.12.2015 16:44:57   
foxy_cat

IZVIRNO SPOROČILO: bubika86

jaz sem stara 29, moj 30
kaj pa to pomeni kontrola rezerve jajčec??


No saj sta še mlada, tako hitro pa res ni metat puške v koruzo.

Ovarijske rezerve se reče drugače, pa si malo poguglaj v Ljubljani je recimo tudi samoplačniški lab.

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 1315
   RE: II pričakujemo decembra 2015
20.12.2015 17:17:47   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: bubika86

Hodiva v neplodnostno ambulanto k dr. Rešu, moj je dal 2 × spermiogram - vse ok :) Meni so pa tudi kri uzeli in naredili hormonske preiskave mal so bila nihanja pri hormonu kortizolu in prolaktinu ampak so mi potem še enkrat vzeli in je bilo oboje potem v mejah normale.
Drugih preiskav mi pa še niso nič delali, na zadnje sem rešu omenila kaj pa prehodnost jajcevodov in laparaskopijo, pa mi je rekel da ne priporoča ...haha svašta. prav če ste 2 krat zanosila normalno ma je moč da pe enkrat zanosite. user posted image

u glavnem kr neki, sm kr user posted image razen filanja s klomidom in estimo nič drugega do zdaj.
pri prvem mi je ratalo v 5 krogu, potem se pa še enkrat ko je bil mali star 2 leti...ponesreč zanosila ampak se ni plodek razvijal. potem se zanekrat nisva odločila še za enega,kar danes obžalujem user posted image sva kr odlašala do otrokovega 4 leta zdej pa kr ne gre in ne gre


Sam ta je pa tud no ... ce si 2x zanosila ne pomen da je vse ok .. jaz sem tud 2x normalno zanosila pa sm zdj ugotovila da mam en jajcevod neprehiden ... 😤

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 1316
   RE: II pričakujemo decembra 2015
20.12.2015 18:00:31   
bubika86

foxy_cat
Mladaa sva še sam leta gredo hitro, pa razlika v letih bo ogromna.... pa dost mi je poslušanja drugih k mi pametujejo o tem kako mi bo težko ker sem že ven iz tega, pa velika razlika, pa ne vem kaj pa vsi so tok firbčni kaj čakata. nč mi ne bo težko ker ko si človek zaželi otroka mu seveda da ni težko za lastnega otroka vse naredit. Oprostite ampak moram dat iz sebe to, ker mi je hudouser posted image sploh dons ko se je ta prokleta tečka prikazala.

Janchek81 ma tale je tut čudn ja res take prbija, pa kr ponudu nama je že umetno oploditev... ni mi glih da bi šla na umetno preden mi ne naredijo vsaj še ksno preiskavo

< Sporočilo je popravil bubika86 -- 20.12.2015 18:02:03 >

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 1317
   RE: II pričakujemo decembra 2015
20.12.2015 18:00:33   
foxy_cat

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: bubika86

Hodiva v neplodnostno ambulanto k dr. Rešu, moj je dal 2 × spermiogram - vse ok :) Meni so pa tudi kri uzeli in naredili hormonske preiskave mal so bila nihanja pri hormonu kortizolu in prolaktinu ampak so mi potem še enkrat vzeli in je bilo oboje potem v mejah normale.
Drugih preiskav mi pa še niso nič delali, na zadnje sem rešu omenila kaj pa prehodnost jajcevodov in laparaskopijo, pa mi je rekel da ne priporoča ...haha svašta. prav če ste 2 krat zanosila normalno ma je moč da pe enkrat zanosite. user posted image

u glavnem kr neki, sm kr user posted image razen filanja s klomidom in estimo nič drugega do zdaj.
pri prvem mi je ratalo v 5 krogu, potem se pa še enkrat ko je bil mali star 2 leti...ponesreč zanosila ampak se ni plodek razvijal. potem se zanekrat nisva odločila še za enega,kar danes obžalujem user posted image sva kr odlašala do otrokovega 4 leta zdej pa kr ne gre in ne gre


Sam ta je pa tud no ... ce si 2x zanosila ne pomen da je vse ok .. jaz sem tud 2x normalno zanosila pa sm zdj ugotovila da mam en jajcevod neprehiden ... 😤



Ah..saj veš kako je to..javno zdravstvo... Tam je vse "normalno"user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 1318
   RE: II pričakujemo decembra 2015
20.12.2015 18:03:19   
bubika86
kaj pa ti koliko si stara? imaš kakšmega otroka že? kako pri tebi kaj poteka?
upam da nism preveč vprašala.

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 1319
   RE: II pričakujemo decembra 2015
20.12.2015 18:14:18   
bubika86
Janchek a so ti naredili to preiskavo prehodnost jajcevodov? a je boleča preiskava? kako potem naprej recimo če imaš en neprehoden jacevod ?

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 1320
   RE: II pričakujemo decembra 2015
20.12.2015 18:37:30   
foxy_cat

IZVIRNO SPOROČILO: bubika86

kaj pa ti koliko si stara? imaš kakšmega otroka že? kako pri tebi kaj poteka?
upam da nism preveč vprašala.


26, in ne nimava še nobenega.. Delava od julija naprej in brez uspeha do sedaj..

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 1321
   RE: II pričakujemo decembra 2015
20.12.2015 22:43:52   
Beat
Punce, midva sva bila zdaj v 9. krogu, saj niti več ne štejem prav. Pa sva še mlada, oba spadava v 20-25 kategorijo user posted image
Saj vem, niti leto še ni in še ni razloga za paniko. Ampak vseeno ni fajn, ko vsak mesec dobiš M. Zadnje mesece sem sicer zasuta z delom, ampak vseeno tu in tam pomislim, kako lepo bi bilo, če bi tudi nama uspelo. Ampak nama ne.
Vsak mesec manj pričakujem in sem manj optimistična. Ampak kaj hočemo, nimamo vse sreče, da rata v prvo. Tolažim se, da bo, ko nama bo namenjeno. Ampak se bojim, da nama morda ni user posted image

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 1322
   RE: II pričakujemo decembra 2015
21.12.2015 6:00:01   
MauMow
Punce ne obupat. Tut sama sem po skoraj 2 letih ze vrgla pusko v koruzo in ze gledala glede posvojitev. No in na koncu ta zeljeni plusek ravno tisti mesec ko ga res nisem pricakovala.

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 1323
   RE: II pričakujemo decembra 2015
21.12.2015 7:53:19   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: bubika86

Janchek a so ti naredili to preiskavo prehodnost jajcevodov? a je boleča preiskava? kako potem naprej recimo če imaš en neprehoden jacevod ?


Mene ni bolel ... je pač mal neprijetno k čutiš kako se ti una tekočina pretaka, ampak ni sile - vsaj men ne ..
Jaz mam en jajcevod neprehoden in zato mi ni pripadala laparoskopija, ker edn je pa prehoden user posted image pač naše zdravstvo, ki pač špara ane user posted image
Če maš možnost pejd po napotnico,d a ti vsaj to naredijo ....

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 1324
   RE: II pričakujemo decembra 2015
21.12.2015 7:54:25   
foxy_cat

IZVIRNO SPOROČILO: Beat

Punce, midva sva bila zdaj v 9. krogu, saj niti več ne štejem prav. Pa sva še mlada, oba spadava v 20-25 kategorijo user posted image
Saj vem, niti leto še ni in še ni razloga za paniko. Ampak vseeno ni fajn, ko vsak mesec dobiš M. Zadnje mesece sem sicer zasuta z delom, ampak vseeno tu in tam pomislim, kako lepo bi bilo, če bi tudi nama uspelo. Ampak nama ne.
Vsak mesec manj pričakujem in sem manj optimistična. Ampak kaj hočemo, nimamo vse sreče, da rata v prvo. Tolažim se, da bo, ko nama bo namenjeno. Ampak se bojim, da nama morda ni user posted image


Nikoli si nebi mislila, da je že pri tako mladih težava user posted image po drugi strani pa lahko rečem "še dobro da sta začela že sedaj..sploh ker ne veš koliko se zna zavlečt".. Če bi jaz vedela, da bo "trajalo"..bi sigurno že prej začela delat na tem. Tako pa, po toči zvoniti je prepozno in lahko SAMO ČAKAM.. Po eni strani se potiho sama sebe tolažim, pa drugi strani pa s kančkom vseeno upam za ta mesec..

MauMow tebe pa tako občudujem user posted image user posted image

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 1325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?