|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  53 54 [55] 56 57   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo decembra 2015
21.12.2015 14:21:05   
bubika86
Beat in Janchek ja smo se ze veckrat pogovarjali, da bo ampak da moramo pocakat ... sej Je Mali kr razumen, Je star 6 let in se da pogovorit, ampak ne razume tega kako ene mamice ze majo njegova Mamii pa ne. Pol me to she bolj potre user posted image

Kok Je pa tvoja Miska stara?

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 1351
   RE: II pričakujemo decembra 2015
21.12.2015 14:27:01   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: bubika86

Beat in Janchek ja smo se ze veckrat pogovarjali, da bo ampak da moramo pocakat ... sej Je Mali kr razumen, Je star 6 let in se da pogovorit, ampak ne razume tega kako ene mamice ze majo njegova Mamii pa ne. Pol me to she bolj potre user posted image

Kok Je pa tvoja Miska stara?


Nič naj te to ne potre, ... ko vpraša zakaj on nima bratca ali sestrice mu lepo povejta, da bo tudi za to čas ...
Naša bo januarja stara 4 leta user posted image

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 1352
   RE: II pričakujemo decembra 2015
21.12.2015 14:37:45   
foxy_cat

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

No kitajska je nekej druzga ... od tm tud jaz nekak ne bi lih upala naročat ane .. sam Malinca je znana po tem, da je pristaš slovenskega porekla, pa sodeluje tud s samimi priznanimi firmami, ki proizvajajo vegansko in ekološko hrano ... user posted image


Nebo držalo :) saj so sami povedal, pride v Slovenijo in prepakirajo v svojo embalažo, 80% teh stvari ne obstaja sploh v Evropi - ne uspeva, ne raste, oni samo prodajajo. No saj poglej si pa boš videla user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 1353
   RE: II pričakujemo decembra 2015
21.12.2015 15:12:57   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: foxy_cat


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

No kitajska je nekej druzga ... od tm tud jaz nekak ne bi lih upala naročat ane .. sam Malinca je znana po tem, da je pristaš slovenskega porekla, pa sodeluje tud s samimi priznanimi firmami, ki proizvajajo vegansko in ekološko hrano ... user posted image


Nebo držalo :) saj so sami povedal, pride v Slovenijo in prepakirajo v svojo embalažo, 80% teh stvari ne obstaja sploh v Evropi - ne uspeva, ne raste, oni samo prodajajo. No saj poglej si pa boš videla user posted image



Ja pismo, kako si pa pol drznejo met napisan na njihovi strani take in drugačne stvari??????? Ta mi je pa čist mem pol in sm res razočarana, če to resno delajo ...user posted image

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 1354
   RE: II pričakujemo decembra 2015
21.12.2015 16:05:24   
foxy_cat

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: foxy_cat


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

No kitajska je nekej druzga ... od tm tud jaz nekak ne bi lih upala naročat ane .. sam Malinca je znana po tem, da je pristaš slovenskega porekla, pa sodeluje tud s samimi priznanimi firmami, ki proizvajajo vegansko in ekološko hrano ... user posted image


Nebo držalo :) saj so sami povedal, pride v Slovenijo in prepakirajo v svojo embalažo, 80% teh stvari ne obstaja sploh v Evropi - ne uspeva, ne raste, oni samo prodajajo. No saj poglej si pa boš videla user posted image



Ja pismo, kako si pa pol drznejo met napisan na njihovi strani take in drugačne stvari??????? Ta mi je pa čist mem pol in sm res razočarana, če to resno delajo ...user posted image


Ja take zadeve ki jih prodajajo, sploh ne izvirajo iz Slovenije user posted image user posted image tako da..nekaj mogoče, veliko pa ne.. user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 1355
   RE: II pričakujemo decembra 2015
21.12.2015 17:48:34   
bubika86
Janchek user posted image upam da bo čimprej ratalo obema da bosta najina otroka vesela user posted image user posted image oa seveda upam da vsem punc ki si zelijo user posted image user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 1356
   RE: II pričakujemo decembra 2015
21.12.2015 22:07:03   
madjanca

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: bubika86


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: bubika86

Men se pa zdi da takrat kadar imam te tablete za jest da sm se bolj napsihirana user posted image ker pol morrm skoz stet dneve da vem kdaj zacnem kdaj neham jemat. Da ne govorim o stranskih ucinkih... bz


Odvisno od posameznice ... jaz vem, če jih dobim, da bom vsaj mela upanje, da nama uspe ... katere pa ti jemlješ? In kakšne stranske učinke maš?

Klomid imam 1/2 tbl id 3.-7. Dne ciklusa in potem Estimo od 15. Dne ciklusa do 30.dne
Stranski ucinki...napihnjenost v trebuhu, slabosti vrtiglavice, glavoboli


Lej, če ti bo pomagal potem vzameš to v zakup, je tako ... sej v nosečnosti boš tud napihnjena, mela boš lahko vrtoglavice in migrene ali glavobole .. pa pač ženske vse požremo za zdravega otročka ...


kaj jaz, ko mam vrtoglavice in slabosti pa nisem ne na tabletih, niti noseča... samo vrti se mi nenormalno skozi (pritisk uredu)...

in za piko na i, me punca v lekarni nagnala k zdravnici zaradi mojih srbečih izpuščajev (pravi, da je verjetetno bakterijauser posted image
user posted image user posted image )

je možno, da so vse to posledice stresa?? (ne zdi se mi, da bi bila pod stresom.. in če že bi bila, bi se mi zraven verjetno spet pojavil refluks, pa ga ni...)

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 1357
   RE: II pričakujemo decembra 2015
21.12.2015 22:24:38   
foxy_cat
madjanca
revica boga user posted image no izpuščaji ne nastanejo ravno zaradi stresa, kaj pa če bi vseeno zaokrožila pri zdravnici?

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 1358
   RE: II pričakujemo decembra 2015
21.12.2015 22:32:45   
bubika86
Madjanca jst kr mislm da tile hormoni naredijo svoje...pa psiha tut. No vsaj pri meni. Cel mesec me ni glava bolela pa nc migrene kar mi je blo zlo zlo cudno.2 dni pred menstro pa vrtoglavica no in danes ko je drugi dan ciklusa menstrucije mi je slabo, zelodec me boli in glava tudi pa se rahlo se mi je vrtelo vecino dneva. Res ne vem kaj je narobe z mano.

< Sporočilo je popravil bubika86 -- 21.12.2015 22:33:12 >

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 1359
   RE: II pričakujemo decembra 2015
22.12.2015 0:26:51   
madjanca
Jutri grem.. ker gre mojemu ze posteno na zivce tole praskanje podnevi in ponoci... sploh, ko je vidu kake rane sem si naredila zaradi tega.. samo upam, da mi ne dajo kakih neumnih krem, ker sem probala ze vse. Sem celo sampon slrbno izbrala pa trudla se sam z vodo prat, kokr se je le dalo..

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 1360
   RE: II pričakujemo decembra 2015
22.12.2015 7:35:59   
foxy_cat

IZVIRNO SPOROČILO: madjanca

Jutri grem.. ker gre mojemu ze posteno na zivce tole praskanje podnevi in ponoci... sploh, ko je vidu kake rane sem si naredila zaradi tega.. samo upam, da mi ne dajo kakih neumnih krem, ker sem probala ze vse. Sem celo sampon slrbno izbrala pa trudla se sam z vodo prat, kokr se je le dalo..


Lahko je tudi kakšen mehščalec ali karkoli? Jaz..ko imam alergijo na pol sveta vem da si lahko alergičen na vse user posted image user posted image bo zelo zabavno spomladi, ko bom brez tablet..

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 1361
   RE: II pričakujemo decembra 2015
22.12.2015 7:39:38   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: madjanca


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: bubika86


IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81


IZVIRNO SPOROČILO: bubika86

Men se pa zdi da takrat kadar imam te tablete za jest da sm se bolj napsihirana user posted image ker pol morrm skoz stet dneve da vem kdaj zacnem kdaj neham jemat. Da ne govorim o stranskih ucinkih... bz


Odvisno od posameznice ... jaz vem, če jih dobim, da bom vsaj mela upanje, da nama uspe ... katere pa ti jemlješ? In kakšne stranske učinke maš?

Klomid imam 1/2 tbl id 3.-7. Dne ciklusa in potem Estimo od 15. Dne ciklusa do 30.dne
Stranski ucinki...napihnjenost v trebuhu, slabosti vrtiglavice, glavoboli


Lej, če ti bo pomagal potem vzameš to v zakup, je tako ... sej v nosečnosti boš tud napihnjena, mela boš lahko vrtoglavice in migrene ali glavobole .. pa pač ženske vse požremo za zdravega otročka ...


kaj jaz, ko mam vrtoglavice in slabosti pa nisem ne na tabletih, niti noseča... samo vrti se mi nenormalno skozi (pritisk uredu)...

in za piko na i, me punca v lekarni nagnala k zdravnici zaradi mojih srbečih izpuščajev (pravi, da je verjetetno bakterijauser posted image
user posted image user posted image )

je možno, da so vse to posledice stresa?? (ne zdi se mi, da bi bila pod stresom.. in če že bi bila, bi se mi zraven verjetno spet pojavil refluks, pa ga ni...)


A uporabljaš kakšno kremo za telo? Zdj je zlo suih zrak, ker se notr kuri in je lahko srbečica posledica le tega ... jaz sem imela tko dokler nism kupila eno kremo in je zdj ok...

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 1362
   RE: II pričakujemo decembra 2015
22.12.2015 7:42:40   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: madjanca

Jutri grem.. ker gre mojemu ze posteno na zivce tole praskanje podnevi in ponoci... sploh, ko je vidu kake rane sem si naredila zaradi tega.. samo upam, da mi ne dajo kakih neumnih krem, ker sem probala ze vse. Sem celo sampon slrbno izbrala pa trudla se sam z vodo prat, kokr se je le dalo..


Dej probej od Nivea kremo za telo Repair & care, ker vsebuje depanthenol .... glede na to, da opisuješ, da se tok praskaš, da maš rane je sigurno posledica suhe kože in ne hormonov ....

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 1363
   RE: II pričakujemo decembra 2015
22.12.2015 7:48:37   
foxy_cat
Drage moje čvekice - dobro jutro :)

Kje naj začnem.. kot veste je za mano naporen mesec, moje težave - bolečine v jajčnikih, so se začele 25.11. - prvi dan zadnje M.. Sledila je urgenca, kjer so mi dali vaginalete, kontrola pri moji G - trpljenje zaradi odvzema krvi, ajd..vodo že dam user posted image , nadaljevala sem svojo pot z Amoksiklavom - antibiotiki, katere imam še danes in jutri.. No.. jutri je DAN D (23.12. ko naj bi prišla moja draga user posted image ). Bo prišla ali ne? user posted image Nič, jutri zjutraj moram v labaratorij, dat vodo če so moje bakterije že odplavale user posted image , no ..in ker je ravno jutri dan D za user posted image , sem se odločila, da test delam 1 dan prej - da sploh VIDIM če ima smisel se vozit vodo dat, da nebo ravno tam pritekla.. Drage čvekice... tukaj vam prilagam rezultat: user posted image user posted image

http://album.ringaraja.net/index.php?page=image1&ID=165635

P.s. Moja prva v mojem življenju user posted image user posted image niti lažne nisem še nikoli dočakala user posted image tako da, ali je lažna zaradi antibiotikov, lahko pa da je prava, ampak glede na to, kaj sem vse ta mesec preživela in pretrpela bi morala bit user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 1364
   RE: II pričakujemo decembra 2015
22.12.2015 7:51:59   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: foxy_cat

Drage moje čvekice - dobro jutro :)

Kje naj začnem.. kot veste je za mano naporen mesec, moje težave - bolečine v jajčnikih, so se začele 25.11. - prvi dan zadnje M.. Sledila je urgenca, kjer so mi dali vaginalete, kontrola pri moji G - trpljenje zaradi odvzema krvi, ajd..vodo že dam user posted image , nadaljevala sem svojo pot z Amoksiklavom - antibiotiki, katere imam še danes in jutri.. No.. jutri je DAN D (23.12. ko naj bi prišla moja draga user posted image ). Bo prišla ali ne? user posted image Nič, jutri zjutraj moram v labaratorij, dat vodo če so moje bakterije že odplavale user posted image , no ..in ker je ravno jutri dan D za user posted image , sem se odločila, da test delam 1 dan prej - da sploh VIDIM če ima smisel se vozit vodo dat, da nebo ravno tam pritekla.. Drage čvekice... tukaj vam prilagam rezultat: user posted image user posted image

http://album.ringaraja.net/index.php?page=image1&ID=165635

P.s. Moja prva v mojem življenju user posted image user posted image niti lažne nisem še nikoli dočakala user posted image tako da, ali je lažna zaradi antibiotikov, lahko pa da je prava, ampak glede na to, kaj sem vse ta mesec preživela in pretrpela bi morala bit user posted image


ČESTITKEEEEEEE! Ni lažna. Jutri pol lahko greš še kri dat za nosečnost pa boš videla da je to to. Super. Tako so bile moje prve črtice vidne. Potem pa vedno močneje.

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 1365
   RE: II pričakujemo decembra 2015
22.12.2015 7:55:54   
Janchek81
foxy_cat wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii .... kako sem vesela .... ma kakšna lažna, taprava je .... nooooo, vidiš in se je vse dogajalo spodaj z razlogom .... razvijala se je pikica user posted image

ČESTITKEEEEE ..... zdej pa srečno do konca in uživaaaaaaj user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 1366
   RE: II pričakujemo decembra 2015
22.12.2015 7:57:27   
foxy_cat
MauMow
to je tako 1 dan pred M, po moji celotni študiji je prišlo do oploditve - (če je prišlo) med 14.-18.12., tko da že da se je nekaj pokazalo je nekaj user posted image user posted image je pa po 2.5 minutah se pokazala..Joj joj..prosim ne mi o dajanju krvi user posted image user posted image AGAIN user posted image user posted image ker nebi v tako kratkem času še 1* prenesla user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 1367
   RE: II pričakujemo decembra 2015
22.12.2015 8:19:00   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: foxy_cat

MauMow
to je tako 1 dan pred M, po moji celotni študiji je prišlo do oploditve - (če je prišlo) med 14.-18.12., tko da že da se je nekaj pokazalo je nekaj user posted image user posted image je pa po 2.5 minutah se pokazala..Joj joj..prosim ne mi o dajanju krvi user posted image user posted image AGAIN user posted image user posted image ker nebi v tako kratkem času še 1* prenesla user posted image


Aja sori. Pozabla. Lej jaz sem delala 13 dan po O in je bla črtica glih tolk fajn vidna kot tvoja. In tudi pri meni še ni bil čas za M. Uživaj. Pa kupi dragemu eno baby darilo in daj pod smrekico. Pa upam da zdržiš biti tiho - vrjemi je težko. user posted image

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 1368
   RE: II pričakujemo decembra 2015
22.12.2015 8:23:40   
mava1975
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 1369
   RE: II pričakujemo decembra 2015
22.12.2015 8:28:30   
foxy_cat

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow


IZVIRNO SPOROČILO: foxy_cat

MauMow
to je tako 1 dan pred M, po moji celotni študiji je prišlo do oploditve - (če je prišlo) med 14.-18.12., tko da že da se je nekaj pokazalo je nekaj user posted image user posted image je pa po 2.5 minutah se pokazala..Joj joj..prosim ne mi o dajanju krvi user posted image user posted image AGAIN user posted image user posted image ker nebi v tako kratkem času še 1* prenesla user posted image


Aja sori. Pozabla. Lej jaz sem delala 13 dan po O in je bla črtica glih tolk fajn vidna kot tvoja. In tudi pri meni še ni bil čas za M. Uživaj. Pa kupi dragemu eno baby darilo in daj pod smrekico. Pa upam da zdržiš biti tiho - vrjemi je težko. user posted image


No saj jaz sem imela O (po predvidevanjih) tam okoli 9.ega tako da nekje 14dni po O je tale test..

Joj, je že težko..se mi zdi petek tako daleč user posted image user posted image , no upam, da zdržim vsaj do četrtka zvečer user posted image user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 1370
   RE: II pričakujemo decembra 2015
22.12.2015 8:29:35   
lizz
Cestitke foxy catuser posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 1371
   RE: II pričakujemo decembra 2015
22.12.2015 8:30:39   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: foxy_cat


IZVIRNO SPOROČILO: MauMow


IZVIRNO SPOROČILO: foxy_cat

MauMow
to je tako 1 dan pred M, po moji celotni študiji je prišlo do oploditve - (če je prišlo) med 14.-18.12., tko da že da se je nekaj pokazalo je nekaj user posted image user posted image je pa po 2.5 minutah se pokazala..Joj joj..prosim ne mi o dajanju krvi user posted image user posted image AGAIN user posted image user posted image ker nebi v tako kratkem času še 1* prenesla user posted image


Aja sori. Pozabla. Lej jaz sem delala 13 dan po O in je bla črtica glih tolk fajn vidna kot tvoja. In tudi pri meni še ni bil čas za M. Uživaj. Pa kupi dragemu eno baby darilo in daj pod smrekico. Pa upam da zdržiš biti tiho - vrjemi je težko. user posted image


No saj jaz sem imela O (po predvidevanjih) tam okoli 9.ega tako da nekje 14dni po O je tale test..

Joj, je že težko..se mi zdi petek tako daleč user posted image user posted image , no upam, da zdržim vsaj do četrtka zvečer user posted image user posted image



No potem je to to!!!! Črtica super lepo vidna.

Ja vrjamem da je težko. Mojega takrat vsaj doma ni blo ko je bil na službeni poti, pa mi je blo noro težko počakati. user posted image Pol pa javi kako bo reagiral

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 1372
   RE: II pričakujemo decembra 2015
22.12.2015 8:32:35   
mana12
Foxy_cat kako pa je bilo zdaj to lepo brat user posted image .

Čestitke res user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , vse lepo do konca user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 1373
   RE: II pričakujemo decembra 2015
22.12.2015 8:33:49   
Anonimen
Cestitam! Res sem vesela zatr, sploh po vseh teh mucnih dogodkih! user posted image user posted image

(odgovor članu MauMow)
  Neposredna povezava do sporočila: 1374
   RE: II pričakujemo decembra 2015
22.12.2015 8:41:30   
foxy_cat
Punce hvala user posted image user posted image ne se prehitro veselit, jaz bom raje še malo počakala, sploh zaradi težav, ki sem jih dala čez, potem bom šele vrjela da je "ratalo" in da je vse OK.. in kaj če jutri pride user posted image ???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  53 54 [55] 56 57   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  53 54 [55] 56 57   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?