|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  55 56 [57] 58 59   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo decembra 2015
22.12.2015 13:39:11   
mava1975
Ne vem kaj naj ti rečem, enkrat je meni tako kazalo pa je bilo potem negativno, v drugem ciklusu je ista črtica, ista intenzivnost pomenila nosečnost. Držim pesti zate, je pa res, da sem jaz delala teste pred izostankom M. Kaj pa ti?

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 1401
   RE: II pričakujemo decembra 2015
22.12.2015 13:58:23   
Amour
Foxy_cat user posted image user posted image
Sem ti rekla, da se splača biti zadnja na seznamu user posted image

Da te potolažim, moja testna črtica je bila na dan izostanka še malo šibkejša kot tvoja, čeprav se jo je videlo, pa sem danes na NS videla našega vesoljčka, kako skače po svoji votlinici in je na splošno zdravo skoraj 5 cm veliko bitjece user posted image

Tako da - UIIII, dojenčka boste imeli user posted image user posted image

Glede znakov pa, nisem vedela, da sem noseča, sploh. Sem bila prepričana, da nisem, sploh ker sva bila s partnerjem takrat vsak na svojem koncu sveta. Posebej utrujena nisem bila v teh prvih treh mesecih, ravno nasprotno, muči me nespečnost in sem zaradi tega čez dan komaj pri sebi (in pritiska imam 100/60). Danes npr, sem ponoči od 2 do 4h brala, spat sem šla bo 23h, vstala ob 6h, pa sem čisto OK. Že od samega začetka me matra želodec, slabost in driska. Za znoret. Skos sem lahko na WC, če ne lulam, pa driskam ...

Tako da tile splošni znaki za nosečnost so res samo splošni in generični, na koncu je vsaka nosečka oseba zase s svojimi znakci.

Jooooj, vesela sem, res :)

(odgovor članu mava1975)
Neposredna povezava do sporočila: 1402
   RE: II pričakujemo decembra 2015
22.12.2015 14:09:09   
pikapoka pika
Imam različno dolge cikle..po najkrajšem zamuja že par dni, po najdaljšem bi pa jutri morala dobiti M.. črtice lulam že od sobote samo so vse bolj blage. Če ne bi imela občutka v trebuhu kot pri prvih dveh nosečnosti bi že obupala tko pa še zmeraj teste delam. . ☺

(odgovor članu Amour)
Neposredna povezava do sporočila: 1403
   RE: II pričakujemo decembra 2015
22.12.2015 14:11:18   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: pikapoka pika

Živjo punce! čestitke vsem srečkam nosečkamuser posted image
Mene testi že par dni hecajo, en dan močnejša drug dan šibkejša črtica,danes sem nalulala tole.... http://album.ringaraja.net/index.php?page=image1&ID=165639 kaj mislite?


Tkole je men kazalo predn sm jo dobila user posted image

(odgovor članu pikapoka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 1404
   RE: II pričakujemo decembra 2015
22.12.2015 16:11:18   
važin

Bravo! čestitke! Foxy cat! user posted image

user posted image user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 1405
   RE: II pričakujemo decembra 2015
22.12.2015 16:41:37   
foxy_cat

IZVIRNO SPOROČILO: Beat

foxy_cat user posted image user posted image user posted image Kako lep božič bo to user posted image

Moje M še kar ni user posted image Imam pa krče, mozolje itd. V glavnem vse znake, da bo prišla. Upam samo, da čimprej, da lahko gremo v nov krog. Očitno je spet začela zamujati. Pa tako lepo je bila že točna user posted image


Še tvoj plusek čakam user posted image user posted image

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 1406
   RE: II pričakujemo decembra 2015
22.12.2015 16:49:08   
foxy_cat

IZVIRNO SPOROČILO: Amour

Foxy_cat user posted image user posted image
Sem ti rekla, da se splača biti zadnja na seznamu user posted image

Da te potolažim, moja testna črtica je bila na dan izostanka še malo šibkejša kot tvoja, čeprav se jo je videlo, pa sem danes na NS videla našega vesoljčka, kako skače po svoji votlinici in je na splošno zdravo skoraj 5 cm veliko bitjece user posted image

Tako da - UIIII, dojenčka boste imeli user posted image user posted image

Glede znakov pa, nisem vedela, da sem noseča, sploh. Sem bila prepričana, da nisem, sploh ker sva bila s partnerjem takrat vsak na svojem koncu sveta. Posebej utrujena nisem bila v teh prvih treh mesecih, ravno nasprotno, muči me nespečnost in sem zaradi tega čez dan komaj pri sebi (in pritiska imam 100/60). Danes npr, sem ponoči od 2 do 4h brala, spat sem šla bo 23h, vstala ob 6h, pa sem čisto OK. Že od samega začetka me matra želodec, slabost in driska. Za znoret. Skos sem lahko na WC, če ne lulam, pa driskam ...

Tako da tile splošni znaki za nosečnost so res samo splošni in generični, na koncu je vsaka nosečka oseba zase s svojimi znakci.

Jooooj, vesela sem, res :)


Bebebe...ma jaz sem vidla da je ratala že po 2minutah in pol..ampak je bila taka da se je KOMAJ videla - ampak se je (meni se ni še nikoli nič videlo sama belinaaa vedno), tko da pomoje bi znala bit prava user posted image user posted image je pa res da zadnje dni spijem tudi po 3 litre (če ne več) zaradi moje bakterije v vodi, pa sem tako ves čas na Wcju, danes ponoči sem bila 4* user posted image user posted image no sem mislna da zato, ker toliko pijem, hodim toliko na WC, ampak jaz že na-splošno toliko spijem user posted image user posted image 4* sem šla ponoči na wc pa je kar teklo pa teklo user posted image user posted image zjutraj pa tudi, tko da se ne čudim da je bila taka boga razredčena črtica user posted image user posted image wiuu vaš vesoljček pa že raste iiii <3 user posted image

(odgovor članu Amour)
Neposredna povezava do sporočila: 1407
   RE: II pričakujemo decembra 2015
22.12.2015 22:33:08   
Beat
Punce, nisem niti testa še kupila, ker me je user posted image prehitela. Se selim v januar user posted image

Navijam za vse, ki je ne pričakujete v naslednjih dneh user posted image

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 1408
   RE: II pričakujemo decembra 2015
23.12.2015 7:28:10   
foxy_cat

IZVIRNO SPOROČILO: Beat

Punce, nisem niti testa še kupila, ker me je user posted image prehitela. Se selim v januar user posted image

Navijam za vse, ki je ne pričakujete v naslednjih dneh user posted image

user posted image user posted image poredna user posted image

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 1409
   RE: II pričakujemo decembra 2015
23.12.2015 7:51:14   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Beat

Punce, nisem niti testa še kupila, ker me je user posted image prehitela. Se selim v januar user posted image

Navijam za vse, ki je ne pričakujete v naslednjih dneh user posted image


No, jaz sem pa lih rekla,d a grem še pogledat, če boš javla veselo novico, ... na, pa vidm tole...
No, pa v nove boje user posted image
user posted image

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 1410
   RE: II pričakujemo decembra 2015
23.12.2015 9:37:35   
madjanca
Da se tudi jaz malo javim... zamuja mi ze 5 dni, testi so negativni... tako, da ocitno ta mesec sploh ne bom imela niti user posted image niti user posted image ...

Tej moji ciklusi so res smotani no.. in nehala bom s tem lulanjem, ker bom se bankrotirala user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 1411
   RE: II pričakujemo decembra 2015
23.12.2015 10:15:33   
bubika86
Madjanca meni je enkrat zamujala 2 tedna potem se pa je prikazala. Pocakaj tm 10 dni pa ce je ne bo se naroc na pregled.
No jst sm se odlocla da bom se ta ciklus jemala klomid pa natocila sm se januarja na pregled pa da vidmo kaj se bova zmenila z Resem. Omenila sem mu da naj me poslje naprej na preiskavo prehodnosti jajcevodov pa je reku da rentgensko to vec ne delajo ker je prenevarno. Da vidim kaj mi bo na pregledu povedu.

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 1412
   RE: II pričakujemo decembra 2015
23.12.2015 10:34:36   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: bubika86

Madjanca meni je enkrat zamujala 2 tedna potem se pa je prikazala. Pocakaj tm 10 dni pa ce je ne bo se naroc na pregled.
No jst sm se odlocla da bom se ta ciklus jemala klomid pa natocila sm se januarja na pregled pa da vidmo kaj se bova zmenila z Resem. Omenila sem mu da naj me poslje naprej na preiskavo prehodnosti jajcevodov pa je reku da rentgensko to vec ne delajo ker je prenevarno. Da vidim kaj mi bo na pregledu povedu.


Rentgensko? Ja sj ti gledajo s sondo ... tko so men letos junija .... tko, da nej se ne vadi ven tale Reš no user posted image

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 1413
   RE: II pričakujemo decembra 2015
23.12.2015 11:05:14   
bubika86
Hahahah janchek si me nasmejala :) ma dej sej bom zatežila januarja da hočem da mi pregledajo prehodnost jajcevodov in pika. Na laparoskopijo me je pa strah it user posted image user posted image ne bi se sla.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 1414
   RE: II pričakujemo decembra 2015
23.12.2015 11:15:49   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: bubika86

Hahahah janchek si me nasmejala :) ma dej sej bom zatežila januarja da hočem da mi pregledajo prehodnost jajcevodov in pika. Na laparoskopijo me je pa strah it user posted image user posted image ne bi se sla.


kako smo si različne ... men pa da reče, da me da na laparoskopijo bi takoj šla ... te itak tko poštimajo, da je pol s tabo vse ok .... v enem dnevu si zunaj .... ni noben baw baw....
Ja kr reč mu naj te da na prehodnost jajcevodov, da se vidi ali imaš jajcevoda prehodna ali ne ...

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 1415
   RE: II pričakujemo decembra 2015
23.12.2015 11:57:25   
bubika86
Hmm ja :) no ce bo potrebno bom sla tut na laparoskopijo sam da se mi uresnici zelja in moj sinek dobi bratca ali sestrico :)

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 1416
   RE: II pričakujemo decembra 2015
23.12.2015 12:00:14   
madjanca
Ma jaz mam ze tko zmedene te cikluse zarad PCOS, pa sm misnla, da bo zdej kaj bolj redno pa ni.. samo ce jemljem Dabroston so poslihtane, samo mam tok nezelenih ucinkov, da sem po treh mescih jemanja nehala. Pregled mam konec januarja. In upam, da se mi bo nova zdravnica kaj bolj posvetila kot zdajsnja..

Hodi katera k Jordanovi v Cerknico?

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 1417
   RE: II pričakujemo decembra 2015
23.12.2015 12:15:40   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: madjanca

Ma jaz mam ze tko zmedene te cikluse zarad PCOS, pa sm misnla, da bo zdej kaj bolj redno pa ni.. samo ce jemljem Dabroston so poslihtane, samo mam tok nezelenih ucinkov, da sem po treh mescih jemanja nehala. Pregled mam konec januarja. In upam, da se mi bo nova zdravnica kaj bolj posvetila kot zdajsnja..

Hodi katera k Jordanovi v Cerknico?


Ne, jaz imam v Leonišču dr. Štolfo ...

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 1418
   RE: II pričakujemo decembra 2015
23.12.2015 12:17:50   
bubika86
Dr. Stolfa za njo sm pa slisala da je zlo uredu

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 1419
   RE: II pričakujemo decembra 2015
23.12.2015 12:21:25   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: bubika86

Dr. Stolfa za njo sm pa slisala da je zlo uredu


Je ekspert v svojem delu, zna bit pa tud tko-tko ... preveč pacient in zna včasih kr hitr odpikat pacientko in se ji ne 100% posvetit .. jaz morm priznat, da vsakič k sm v čakalnici imam kr mal treme user posted image

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 1420
   RE: II pričakujemo decembra 2015
23.12.2015 12:31:12   
bubika86
Ves kaj ti povem da tile doktorji kokr majo dan. Men se recimo reš tut zna posvetit pa uzame si cas se pogovarjava sam sam.moti me ko mu kej recem me vcasih kr prekine...

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 1421
   RE: II pričakujemo decembra 2015
23.12.2015 12:53:38   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: bubika86

Ves kaj ti povem da tile doktorji kokr majo dan. Men se recimo reš tut zna posvetit pa uzame si cas se pogovarjava sam sam.moti me ko mu kej recem me vcasih kr prekine...


Moja kolegica in njen sta pri dr.Rešu - ampak ženski, v Dravljah in sta ful zadovoljna nad njo ... sicer ma tud enx tko, drugič tko, ampak jih je zdj dala na umetno v januarju user posted image

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 1422
   RE: II pričakujemo decembra 2015
23.12.2015 13:24:12   
bubika86
O super. Smem sam vprasat po kolk casu ju je dala na umetno? Kok casa sta delala user posted image

< Sporočilo je popravil bubika86 -- 23.12.2015 13:25:16 >

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 1423
   RE: II pričakujemo decembra 2015
23.12.2015 13:40:59   
madjanca
Je katera od vas bila na laparoskopiji? Dosti pise o tem na netu, samo mene zanimajo direkt od nekoga, ki ima to za sabo..

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 1424
   RE: II pričakujemo decembra 2015
23.12.2015 13:53:47   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: madjanca

Je katera od vas bila na laparoskopiji? Dosti pise o tem na netu, samo mene zanimajo direkt od nekoga, ki ima to za sabo..


Vpraši .. sicer nimam za sabo, sem pa 2 kolegici vprašala, ki sta bile user posted image

(odgovor članu madjanca)
Neposredna povezava do sporočila: 1425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  55 56 [57] 58 59   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  55 56 [57] 58 59   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?