|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  54 55 [56] 57 58   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo decembra 2015
22.12.2015 8:42:32   
MauMow
IZVIRNO SPOROČILO: foxy_cat

Punce hvala user posted image user posted image ne se prehitro veselit, jaz bom raje še malo počakala, sploh zaradi težav, ki sem jih dala čez, potem bom šele vrjela da je "ratalo" in da je vse OK.. in kaj če jutri pride user posted image ???


Ne bo prišla boš videla. Sem jaz imela tudi isti strah. Ko ma je datum M bil par dni mimo pa je bilo lažje sprejeti.user posted image Aja pa najbolj boš dojela na prvem pregledu ko boš pikico vidla.

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 1376
   RE: II pričakujemo decembra 2015
22.12.2015 8:44:50   
mana12
Tudi moja prva črtica je bila komaj vidna in me je bilo strah takrat...ampak je bilo to to user posted image user posted image user posted image

Zdaj pa komaj čakam na prvi pregled, da vidim še pikico user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 1377
   RE: II pričakujemo decembra 2015
22.12.2015 8:59:59   
foxy_cat

IZVIRNO SPOROČILO: MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: foxy_cat

Punce hvala user posted image user posted image ne se prehitro veselit, jaz bom raje še malo počakala, sploh zaradi težav, ki sem jih dala čez, potem bom šele vrjela da je "ratalo" in da je vse OK.. in kaj če jutri pride user posted image ???


Ne bo prišla boš videla. Sem jaz imela tudi isti strah. Ko ma je datum M bil par dni mimo pa je bilo lažje sprejeti.user posted image Aja pa najbolj boš dojela na prvem pregledu ko boš pikico vidla.


Ma jaz mam že od petka ves čas občutek da mi je nekaj priteklo tam spodaj user posted image user posted image

drugače pa mana12 mislim, da si ravno ti pisala tej temi "da nimaš filinga da si noseča, pa ene pravijo da to čutijo" hehe..pa sem jaz tako napisala "meni se tako že zdi da sem" ..haha..veš koliko pred "rokom" je bilo to? Samo res..9.ga sem napisala "mislim, da je danes ratalo, to je to sigirno" user posted image user posted image user posted image počasi bom začela res vrjet "da ženska čuti".. Samo še potrdit mi mora kdo drug, moram še po kakšen test za zihr..no prvo grem jutri vodo dat, da vidim če mi bodo tudi to kontroliral,..

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 1378
   RE: II pričakujemo decembra 2015
22.12.2015 9:01:18   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: foxy_cat


IZVIRNO SPOROČILO: MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: foxy_cat

Punce hvala user posted image user posted image ne se prehitro veselit, jaz bom raje še malo počakala, sploh zaradi težav, ki sem jih dala čez, potem bom šele vrjela da je "ratalo" in da je vse OK.. in kaj če jutri pride user posted image ???


Ne bo prišla boš videla. Sem jaz imela tudi isti strah. Ko ma je datum M bil par dni mimo pa je bilo lažje sprejeti.user posted image Aja pa najbolj boš dojela na prvem pregledu ko boš pikico vidla.


Ma jaz mam že od petka ves čas občutek da mi je nekaj priteklo tam spodaj user posted image user posted image



Čisto običajen občutek. Jaz sem bla vsake pol ure na WC ker sem bla prepričana da vn teče. To bo trajal še kak mesec predno se bo umirilo.

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 1379
   RE: II pričakujemo decembra 2015
22.12.2015 9:05:31   
foxy_cat
MauMow
trauma user posted image user posted image js sm si skos govorila "pa dj mer no..sj nemore še tečt če še nismo 23.ga" ampak sm isto čutla, kot da se mi je ulil po hlačkah user posted image user posted image user posted image

Punce jaz sem se odločila, da si kupim eno majčko :) - skrbim sama zase hehe, ja sama sebi.. + testek mu bom nalimala zraven na list user posted image user posted image user posted image ker moške majice mi niso lepe, sem pa našla eno, ki je meni luštna user posted image user posted image

(odgovor članu MauMow)
Neposredna povezava do sporočila: 1380
   RE: II pričakujemo decembra 2015
22.12.2015 9:08:59   
mana12

IZVIRNO SPOROČILO: foxy_cat

drugače pa mana12 mislim, da si ravno ti pisala tej temi "da nimaš filinga da si noseča, pa ene pravijo da to čutijo" hehe..pa sem jaz tako napisala "meni se tako že zdi da sem" ..haha..veš koliko pred "rokom" je bilo to? Samo res..9.ga sem napisala "mislim, da je danes ratalo, to je to sigirno" user posted image user posted image user posted image počasi bom začela res vrjet "da ženska čuti".. Samo še potrdit mi mora kdo drug, moram še po kakšen test za zihr..no prvo grem jutri vodo dat, da vidim če mi bodo tudi to kontroliral,..


Ja jaz sem to pisala, res se nisem nič drugače počutila. user posted image Ti pa si očitno res prav začutila user posted image , čeprav si potem vmes že skoraj obupala. No važno, da je uspelo user posted image .

Jaz imam še zdaj kdaj občutek, kot da mi bo pritekla user posted image . Se pa zdaj že dosti drugače počutim kot prej. Ej punce, jaz sem tako utrujena, da ni nič iz mene user posted image . Je imela še katera podobne težave?

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 1381
   RE: II pričakujemo decembra 2015
22.12.2015 9:11:52   
mana12

IZVIRNO SPOROČILO: foxy_cat

MauMow
trauma user posted image user posted image js sm si skos govorila "pa dj mer no..sj nemore še tečt če še nismo 23.ga" ampak sm isto čutla, kot da se mi je ulil po hlačkah user posted image user posted image user posted image

Punce jaz sem se odločila, da si kupim eno majčko :) - skrbim sama zase hehe, ja sama sebi.. + testek mu bom nalimala zraven na list user posted image user posted image user posted image ker moške majice mi niso lepe, sem pa našla eno, ki je meni luštna user posted image user posted image

Tvoj pa tega božička res ne bo nikoli pozabil user posted image . Bi se kar v muho spremenila, da bi lahko bila v sobi in videla kako bo vesel user posted image

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 1382
   RE: II pričakujemo decembra 2015
22.12.2015 9:14:06   
MauMow

IZVIRNO SPOROČILO: mana12


IZVIRNO SPOROČILO: foxy_cat

drugače pa mana12 mislim, da si ravno ti pisala tej temi "da nimaš filinga da si noseča, pa ene pravijo da to čutijo" hehe..pa sem jaz tako napisala "meni se tako že zdi da sem" ..haha..veš koliko pred "rokom" je bilo to? Samo res..9.ga sem napisala "mislim, da je danes ratalo, to je to sigirno" user posted image user posted image user posted image počasi bom začela res vrjet "da ženska čuti".. Samo še potrdit mi mora kdo drug, moram še po kakšen test za zihr..no prvo grem jutri vodo dat, da vidim če mi bodo tudi to kontroliral,..


Ja jaz sem to pisala, res se nisem nič drugače počutila. user posted image Ti pa si očitno res prav začutila user posted image , čeprav si potem vmes že skoraj obupala. No važno, da je uspelo user posted image .

Jaz imam še zdaj kdaj občutek, kot da mi bo pritekla user posted image . Se pa zdaj že dosti drugače počutim kot prej. Ej punce, jaz sem tako utrujena, da ni nič iz mene user posted image . Je imela še katera podobne težave?


Na začetku bla noro zmatrana. Sam spala bi.... No pol v drugem tromesečju se je mal umirilo, sedaj proti koncu pa bi spet sam spala. Moram vsak dan še popoldan spat.... radosti user posted image

(odgovor članu mana12)
Neposredna povezava do sporočila: 1383
   RE: II pričakujemo decembra 2015
22.12.2015 9:18:52   
foxy_cat
mana12
ubistvo tako je blo..nisem se hotla "veselit" da je ratalo, ker bi me potem čisto pobilo, če bi jo dobila..Po drugi strani sem pa čutila da se nekaj dogaja, ta mesec sva se pogovarjala, prvič kot da nama je že ratalo user posted image user posted image , potem pa še sumničava ginekologinja, "neškodljiva" zdravila.. V petek sem mislna, da se bo tam spodaj vse razpočlo, ker me je tako bolelo da sem cel dan počivala, bradavice so me bolele že od konca O naprej, joški me bolijo pa že od prejšnjega ponedeljka.. Slabo mi je od sobote naprej.. pa kaj naj še naštevam? Malo me je begalo ker povsod pišejo o zaprtosti, a jaz sem imela včeraj takšno drisko, da sem mislila, da voda teče zadaj user posted image user posted image no danes po testu sem pa malo prebrala in ja "zaprtost"..ali driska, bruhanje.. Odkar sem pa test nardila mi je pa še bolj slabo - psiha ni dobra stvar user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mana12)
Neposredna povezava do sporočila: 1384
   RE: II pričakujemo decembra 2015
22.12.2015 9:20:03   
foxy_cat

IZVIRNO SPOROČILO: mana12


IZVIRNO SPOROČILO: foxy_cat

MauMow
trauma user posted image user posted image js sm si skos govorila "pa dj mer no..sj nemore še tečt če še nismo 23.ga" ampak sm isto čutla, kot da se mi je ulil po hlačkah user posted image user posted image user posted image

Punce jaz sem se odločila, da si kupim eno majčko :) - skrbim sama zase hehe, ja sama sebi.. + testek mu bom nalimala zraven na list user posted image user posted image user posted image ker moške majice mi niso lepe, sem pa našla eno, ki je meni luštna user posted image user posted image

Tvoj pa tega božička res ne bo nikoli pozabil user posted image . Bi se kar v muho spremenila, da bi lahko bila v sobi in videla kako bo vesel user posted image


Joj če bom kšno muho kje vidla bom vedla da si ti user posted image user posted image user posted image nevem kako bom čakala do četrtka.. Jaz ful nisem človek ki lahko nekaj zase zadrži user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mana12)
Neposredna povezava do sporočila: 1385
   RE: II pričakujemo decembra 2015
22.12.2015 9:28:21   
katjesss
foxy_cat ceeeeeestitam, bravo, super, jooooj kako sem vesela zate user posted image sem ti rekla da bos poskrbela za lep konec decembra....user posted image

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 1386
   RE: II pričakujemo decembra 2015
22.12.2015 9:32:10   
mana12
Zdrži, tebi se res splača, bosta imela potem nepozabne spomine user posted image .

Jaz sem mu kar takoj, ko je prišel domov povedala, samo takrat ni bilo nič kaj takega v bližini, da bi bilo vredno čakati user posted image .

MauMow, jaz sem tudi noro utrujena, samo poležavala bi in ko se enkrat uležem na kavč, se potem tako težko prepričam, da moram vstat user posted image . Prav noro res. Tudi slabo mi je kar pogosto, nič pa še nisem bruhala. Ostalo je vse kot ponavadi. user posted image

(odgovor članu katjesss)
Neposredna povezava do sporočila: 1387
   RE: II pričakujemo decembra 2015
22.12.2015 9:35:45   
cacaca
Pozdravljene,

upam, da ne boste hude če se tako vmešavam malo :P...vas samo preberam, ker imate včasih prav hude debate...
rada pa bi čestitala foxy_cat...vidi se črtica :)...super darilo sta si nardila za bozicka...do konca srečno :)...ostalim pa tudi veliko sreče pri pluskih :)...nosečke pa lep porod :)

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 1388
   RE: II pričakujemo decembra 2015
22.12.2015 9:43:01   
foxy_cat

IZVIRNO SPOROČILO: mana12

Zdrži, tebi se res splača, bosta imela potem nepozabne spomine user posted image .

Jaz sem mu kar takoj, ko je prišel domov povedala, samo takrat ni bilo nič kaj takega v bližini, da bi bilo vredno čakati user posted image .

MauMow, jaz sem tudi noro utrujena, samo poležavala bi in ko se enkrat uležem na kavč, se potem tako težko prepričam, da moram vstat user posted image . Prav noro res. Tudi slabo mi je kar pogosto, nič pa še nisem bruhala. Ostalo je vse kot ponavadi. user posted image

Jaz utrujena zaenkrat še nisem, nasprotno 7.00 vstajam zadnje 2 dni user posted image user posted image čujem pa tako do 23.00 zaradi antibiotikov, me je pa začela glava bolet že ponoči iz petka na soboto, pa me povečkrat malo začne bolet, aja pa rado se mi malo zavrti user posted image user posted image temperatura pa ja že od konca O, 36.9, zadnje dni celo 37...No saj danes grem po majčko - ravno danes mora bit doma je zbolel včeraj user posted image user posted image nič bom rekla da grem kolegici na kavo user posted image user posted image ja ups.. pač nemorem rečt da grem v BTC, ker bi reku "zakaj pa nisi šla včeraj zmano" user posted image user posted image

cacaca hvala user posted image

(odgovor članu mana12)
Neposredna povezava do sporočila: 1389
   RE: II pričakujemo decembra 2015
22.12.2015 11:08:15   
Neli3
Jeee cestitke!!! Res sem vesela zate! Sedaj pa srecno do konca s cim manj slabostiuser posted image

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 1390
   RE: II pričakujemo decembra 2015
22.12.2015 11:16:50   
foxy_cat

IZVIRNO SPOROČILO: Neli3

Jeee cestitke!!! Res sem vesela zate! Sedaj pa srecno do konca s cim manj slabostiuser posted image

Hehe upam da mi bo vsaj prizanešeno brez slabosti user posted image saj mi je že tako ves čas slabo že par let user posted image od moje bakterije dalje..

(odgovor članu Neli3)
Neposredna povezava do sporočila: 1391
   RE: II pričakujemo decembra 2015
22.12.2015 11:30:12   
Beat
user posted image D E C E M B E R user posted image

user posted image NE PRIČAKUJEMO, SAJ ČAKAMO NA user posted image user posted image

1.12.2015
user posted image Gnezdnouser posted image

5.12.2015
user posted image Taromauser posted image

8.12.2015
user posted image mana12user posted image
user posted image Lumpa91user posted image

10.12.2015
user posted image mojamiškauser posted image
user posted image saronauser posted image
user posted image Sandyyuser posted image

12.12.2015
user posted image Minikimiuser posted image

14.12.2015
user posted image lizzuser posted image
user posted image womauser posted image
user posted image tia12user posted image

16.12.2015
user posted image Neli3user posted image

18.12.2015
user posted image Janchek81user posted image

20.12.2015
Beat
user posted image katjesssuser posted image
user posted image Katrissuser posted image

21.12.2015
Ashaya

23.12.2015
user posted image foxy_catuser posted image

x. december 2015
madjanca

user posted image NAVIJAČICE user posted image
mava1975, Katte, Marčevka2010, Amour, Beat, niinii, Anonimna user posted image , važin

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 1392
   RE: II pričakujemo decembra 2015
22.12.2015 11:32:55   
Beat
foxy_cat user posted image user posted image user posted image Kako lep božič bo to user posted image

Moje M še kar ni user posted image Imam pa krče, mozolje itd. V glavnem vse znake, da bo prišla. Upam samo, da čimprej, da lahko gremo v nov krog. Očitno je spet začela zamujati. Pa tako lepo je bila že točna user posted image

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 1393
   RE: II pričakujemo decembra 2015
22.12.2015 11:33:57   
Janchek81
A Ashaya tud kje lula user posted image user posted image

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 1394
   RE: II pričakujemo decembra 2015
22.12.2015 11:35:47   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Beat

foxy_cat user posted image user posted image user posted image Kako lep božič bo to user posted image

Moje M še kar ni user posted image Imam pa krče, mozolje itd. V glavnem vse znake, da bo prišla. Upam samo, da čimprej, da lahko gremo v nov krog. Očitno je spet začela zamujati. Pa tako lepo je bila že točna user posted image



Ooo ti si mi tud mal sumljiva user posted image

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 1395
   RE: II pričakujemo decembra 2015
22.12.2015 11:38:42   
Beat
Bom šla danes kupit test in če je jutri še ne bo, ga bom naredila. Glede na to za že zamuja bi ga lahko tudi popoldan, ne?
V glavnem, sporočim. Čeprav mislim, da bo tole kar en stran vržen denar.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 1396
   RE: II pričakujemo decembra 2015
22.12.2015 11:50:05   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Beat

Bom šla danes kupit test in če je jutri še ne bo, ga bom naredila. Glede na to za že zamuja bi ga lahko tudi popoldan, ne?
V glavnem, sporočim. Čeprav mislim, da bo tole kar en stran vržen denar.


Ah dj nehej tko razmišlat no .... nč ne bo stran vržen dnar .. verjem ... bomo pa jutr teb ploskale user posted image

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 1397
   RE: II pričakujemo decembra 2015
22.12.2015 11:59:40   
Beat
Janchek81, da bi le bilo res, kar praviš user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 1398
   RE: II pričakujemo decembra 2015
22.12.2015 12:31:47   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: Beat

Janchek81, da bi le bilo res, kar praviš user posted image


SEj bo, sej bo .... da bo še lepši seznamčeeeek ... user posted image

(odgovor članu Beat)
Neposredna povezava do sporočila: 1399
   RE: II pričakujemo decembra 2015
22.12.2015 13:00:00   
pikapoka pika
Živjo punce! čestitke vsem srečkam nosečkamuser posted image
Mene testi že par dni hecajo, en dan močnejša drug dan šibkejša črtica,danes sem nalulala tole.... http://album.ringaraja.net/index.php?page=image1&ID=165639 kaj mislite?

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 1400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  54 55 [56] 57 58   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  54 55 [56] 57 58   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?