|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   3-mesečnik v toplicah?
27.9.2005 11:38:50   
Jessy
Mi bomo šli v toplice, ko bo Neja stara 3 mesece, pa me zanima, če bi vi svojega otročička pri tej starosti dali celega v vodo (je topla user posted image ) ali bi samo malo počofotali z nogicami po vodi? Saj bi jo potem dobro stuširala s sladko vodo!
Pa najbrž se to vse dela v pleničkah, kajne? Da kakšni kakci in lulanje ne gre v bazen! A so kakšne posebne pleničke za tako majhne za v vodo al se kar z navadnimi gre (uporabljamo Babylove)? user posted image
Hvala!!!

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 3-mesečnik v toplicah?
27.9.2005 11:58:50   
*maja
To zanima tudi mene, mi namreč gremo ta četrtek v toplice in je naša najmlajša stara dobre tri mesece. Torej kaj in kako v toplicah z dojenčkom user posted image .

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 3-mesečnik v toplicah?
27.9.2005 12:18:58   
LadyKate
Pozdrav.

Dobijo se planičke, ki so namenjene posebej za kopanje.
Kupite jih lahko v DM-u.

LP in čimveč čofotanja.


(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 3-mesečnik v toplicah?
27.9.2005 12:25:12   
viv_
Mi smo bili s 3-mesečnico v Podčetrtku, šla je cela v bazen, uživala je maximalno. S seboj smo imeli tummy tub, da smo jo potem v apartmaju lepo umili.

Posebne pleničke za v vodo imata Pampers in tudi Baby love.

LP in uživajte!

viv

(odgovor članu LadyKate)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 3-mesečnik v toplicah?
27.9.2005 12:46:51   
vesna fž
To zanima tudi mene s tem da naša bo pa stara 2 meseca in me tudi zanima če lahko dam celo v bazen ali samo nogice?

_____________________________


<
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 3-mesečnik v toplicah?
27.9.2005 13:20:58   
ma-ja
Tjaša je bila stara skoraj štiri mesece, ko smo bili v Podčetrtku. Kar normalno se je kopala in ni bilo nič narobe. Pazi na prepih, navadne pleničke pa se zelo napijejo vode in so potem težje kot otrok. kupi nepremočljive hlačke ali pa pleničke za kopanje v DM. Sicer bodo še prevelike (mislim, da so od 6 mesecev dalje), vendar bo vseeno boljše kot navadne.
Pa lepo se imejte!

_____________________________

(1.3.2006)ITM 23,9, Teža 65,3 kg.
(8.3.2006)ITM 23,2; teža 63,5 kg.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 3-mesečnik v toplicah?
27.9.2005 13:22:07   
Jessy
Vesna, jaz sem to vprašala svojo pediatrinjo v prvi posvetovalnici in je rekla, da je to čist od nas odvisno in da je važno ,da se otroka po kopanju dobro spere s sladko vodo.
Me je pa zanimalo mnenje ostalih mamic okrog tega in njihove izkušnje!

Pa hvala za nasvete o pleničkah!!! Bomo šli v nabavo!

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu vesna fž)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 3-mesečnik v toplicah?
27.9.2005 14:33:27   
Antigona
Jaz sem to vprašanje včeraj postavila našemu pediatru in mi je odsvetoval. Namreč čistoča ponavadi v teh bazenih pač ni najboljša. Rekel je, da je dojenčkova koža zelo občutljiva in da lahko dobi kake gljivice in podobno.
Še mi jih kdaj fašemo v bazenih, kaj šele naši malčki, ki so veliko bolj občutljivi....

Mi bomo sicer šli v toplice, ampak Žan bo po vsej verjetnosti ostal daleč od vode.
Na plavanje dojenčkov bomo šli pa vseeno ko bo dovolj star, tam naj bi bilo za higieno malce bolj poskrbljeno...

Lp, Antigona

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 3-mesečnik v toplicah?
27.9.2005 21:53:18   
inna
mi smo bili v moravskih ko je bila kaja stara 4 mesece in je nisem imela namena kopat, potem pa vidimo dol polno mamic z malimi otroci še mlajšimi od naše pa smo šli kr tam kupili plavalne planičke od  babylove so najcenejše in so od 7 kg naprej, naša jih je mela manj pa je blo vseeno vredu. prvič sem ji namočila samo nogice, da bi vidla če je kakšna reakcija na klor, vse je blo ok in drug dan smo jo veselo namočli v bazen a ne za dolgo za par minutk babi pa naju je čakala z brisačo potem pa hitro ven. prvo kopanje v bazenu smo prestali vredu brez jokanja. nisem pa je kopala v termalnih vodah ker baje ni fajn.

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 3-mesečnik v toplicah?
27.9.2005 23:05:50   
Mojca100
Topla je voda ja, samo ne vem, kako dobra je termalna voda za dojenčke. Ne pretiravat.
Glede pleničk: jaz sem za našega kupila pleničke za v vodo v DM-u. So narejene kot hlačke.
LP

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 3-mesečnik v toplicah?
28.9.2005 8:15:15   
anitaz
Termalne vode ne priporočajo za dojenčke.Sploh pa se meni čistoča v vseh sl.bazenih ne zdi ravno na nivoju. user posted image
Odločitev pa je na koncu vedno vaša user posted image

(odgovor članu Mojca100)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 3-mesečnik v toplicah?
28.9.2005 22:17:52   
sabini
Dobiš prav kopalke za enkratno uporabo ali pa po mesecih za kopanje. Ti pa ne priporočam da greš v bazen z otrokom kajti tam je največja umazanija od drugih. Rajši počakaj da malo zraste.  l.p.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 3-mesečnik v toplicah?
28.9.2005 22:35:26   
sezam
In do kdaj ni priporočljivo z dojenčkom v termalno vodo? Do 1. leta?

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 3-mesečnik v toplicah?
28.9.2005 22:38:38   
Tasika
Bazen mora imeti vsaj 28 stopinj, pa je to pomoje prava ledenica za tako majčkene. Glede termalnih vod pa to, če za odrasle priporočajo samo 15 minut, pomoje za dojenčke ni ravno najboljše.

_____________________________

Lep pozdrav
tasika

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 3-mesečnik v toplicah?
29.9.2005 11:10:35   
Jessy
Tudi mi gremo v Moravske toplice. Sem že kupila pleničke za kopanje od DM. Jih imajo tudi v velikosti 4-9 kg, kar je ravno prav za nas!
Saj niso vsi bazeni polnjeni s termalno vodo. user posted image  Ali pač? No, saj bomo vidli, kako bo. Je pa logično, da ne bomo v nedogled "plavali" z njo, ampak le nekaj minutk. Saj pravim, bomo vidli, kako bo!
Pa hvala za odgovore in mnenja! Vse pride za prav!

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Tasika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?