|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: November 2019
15.3.2019 18:55:17   
Andi86
Zdravo,


še ena nosečka.. Sem prvič noseča, stara 33 in že nestrpno pričakujem prvi pregled. PDP je po mojih izračunih 7.11.2019, čeprav menim da bi lahko bil kak dan prej, ker sem imela ovulacijo zelo zgodaj, pa še kratek cikel imam. Že zdaj vsa pametna 😁😋Prvi pregled imam 1.4.2019. Punce kako je s partnerji/očeti na prvem pregledu? Meni je sestra rekla, da na prvem pregledu niso najbolj zaželeni, da pridejo potem na nadaljnje preglede... Tako da moj bo ostal doma. S FB skupino pa kljub anonimnosti še malo počakam, se vam pa vsekakor pridružim tam po 10.tednu. Imate že kakšne simptome, jaz imam izredno boleče prsi, utrujena sem kot zmaj, hodim spat že navsezgodaj. Drugače je pa ok, le malo slabosti sem ter tja. 
Lepo bodite 😉


(odgovor članu Cveti marjeti)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: November 2019
17.3.2019 8:38:58   
Anonimen
Pozdravljene, jaz sem čisto nova tukaj. Zvedla pred parimi dnevi da sem noseča v 6 tednu :-) rok imam 12.11.2019 po mojih izračunih prvi pregled pa bi naj imela 26.3. Na mail sem poslala prosnjo za fb skupinco tako sa prosim za sprejem:-) 

(odgovor članu Mali*Čudež)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: November 2019
18.3.2019 20:13:09   
Mali*Čudež
Živjo vse nove 💁‍♀️Andi86 ja na prvem pregledu naj ne bi bili partnerji zraven, moj je bil v prvi N samo na nuhalni in morfologiji. Tako bo tudi tokrat. Prvi pregled je tako ali tako vaginalni UZ. Tudi mene daje utrujenost in slabost se mi stopnjuje, pa prej me niso tako bolele dojke, zdaj je vse huje in huje 😰Ce se želi še katera pridružiti naši skriti skupinica, mi naj pošlje na mail novembercki2019@gmail.com svoj fb profil in jo dodam notri. Me že veselo cvekamo, je pa skupinica popolnoma skrita in nevidna ostalim. Dobrodošle vse. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: November 2019
20.3.2019 18:07:29   
Anonimen
Pozdravljene punce! Tudi jaz sem ta teden opravila test nosecnosti (3 razlicne)😄 in pri vseh zagledala +. Vendar sem zmedena. Prvi dan ZM je bil 5.2. Nato pa sem 8.3(4 dni po pricakovani M) spet krvavela; 2 dni kot pri M in nato rjav izcedek cca 3 dni. Ker se mi ni zdelo normalno sem ta teden naredila omenjene teste. Prvi pregled pa imam 4.4.

Ce so bili vsi testi pozitivni je ze nekaj na tem, kajne? Upam na najboljse. Lep pozdrav✋

(odgovor članu Mali*Čudež)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: November 2019
21.3.2019 16:39:52   
Srečna_nosečka
Zdravo punce. Še en plusek. In to prvič ❤ Pričakujeva pa najin mali zakladek konec meseca novembra. Sem prebrala, da ste že ustvarile FB skupino, ampak bom še počakala nekaj tednov. Upam, da me boste takrat še dodale 😊


(odgovor članu Mali*Čudež)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: November 2019
24.3.2019 18:33:20   
Ana87
Zdravo punce, se ena nova tuki.

Po 3 letih in obravnavi na kliniki za um. Oploditev MB nama je uspelo po naravni poti. Po mojih izračunih imam pdp 11.11.2019. Na prvi pregled že komaj čakam, tega imam 4.4.Upam, da bo vse ok. Zanima me, če se katera ne more piti folne kisline? Poskusila sem s tremi različnimi in po vsaki dobim prebavne motnje 😢


(odgovor članu Srečna_nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: November 2019
25.3.2019 11:13:33   
Srečna_nosečka

Najprej iskrene čestitke 💛 A si že poskusila kak kombiniran preparat? Se pravi kak kompleks za nosečnice, ki vsebuje folno kislino hkrati pa tudi še druge snovi, nekaj vitaminov ipd. Jaz jemljem kapsule od Viridian (kompleks za nosečnice  oz. Pregnancy complex) in mi zelo odgovarjajo. Pa čimmanj težav naprej 😊💛
IZVIRNO SPOROČILO: Ana87

Zdravo punce, se ena nova tuki.

Po 3 letih in obravnavi na kliniki za um. Oploditev MB nama je uspelo po naravni poti. Po mojih izračunih imam pdp 11.11.2019. Na prvi pregled že komaj čakam, tega imam 4.4.Upam, da bo vse ok. Zanima me, če se katera ne more piti folne kisline? Poskusila sem s tremi različnimi in po vsaki dobim prebavne motnje 😢





(odgovor članu Ana87)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: November 2019
26.3.2019 10:51:31   
Javor77
Živijo 😊 kako ste kaj? Danes sem bila izredno na prvem pregledu saj imam neznosne krče še zlasti ta dva dni. Sicer jih imam že mesec dni, vendar je dva dni sedaj res neznosno. Sem v 6t, na ultrazvoku je sicer zgledalo vse v redu vendar me vseeno malo skrbi. Dr.mi je predpisala Spasmex. Ima še katera takšno izkušnjo? 🌼

(odgovor članu Srečna_nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: November 2019
26.3.2019 11:48:05   
Mali*Čudež
Javor77 tudi jaz se imela bolečine in sem ostala na opazovanju v bolnici, tam so mi ugotovil cisto. Zdaj moram res mirovati. Sem dobila tudi spazmex. Zdaj me ne boli več toliko.

Pozdravljene tudi vse nove in čestitke upam, da se nam čimprej pridružite v skupini na fb, ki je skrita, 💁‍♀️

(odgovor članu Javor77)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: November 2019
26.3.2019 11:53:33   
Javor77
Hvala za odgovor :) se ta cista z navadnim vaginalnim ultrazvokom ne bi videla? Cez 2 tedna imam ponovno pregled, ce ne bo v redu pa se bom oglasila še prej... 

(odgovor članu Mali*Čudež)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: November 2019
27.3.2019 9:12:54   
Mali*Čudež
Ja ja, se vidi z navadnim vaginalnim UZ. Drugace pa ti krči so kar pogosti na začetku N, jaz pijem magnesol, mogoče probas s tem malo umirit krče. A je bilo na pregledu vse ok? Plodek viden in srček? 

(odgovor članu Javor77)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: November 2019
27.3.2019 9:41:54   
Javor77
Sem si kupila tudi tablete Mg. Bom še magnesol. Upam da mine, saj sedaj niti v službo ne hodim, mi še ležati na paše. Na pregledu je bilo na srečo vse v redu videti tudi srček je utripal ❤️

(odgovor članu Mali*Čudež)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: November 2019
5.4.2019 21:24:14   
Bolhicavtrebuscku
Pozdravljene punce, 
tukaj se ena srečka nosečka, ki zakladek pričakuje konec novembra. Ginekologinja je rekla, da je moja bebica trenutno velika kot bolhica, zato sem izbrala takšen vzdevek 😁
Sem v 6t, pesijo me krči že od samega začetka, boleče prsi z zatrdlinami in od torka še slabost, izguba apetita in spahovanje. Moja ginekologinja tega sploh ne jemlje resno in glede na to, da je to moja prva nosečnost, bi si želela več pozornosti in odgovorov. Sem že v fazi menjave ginekologinje, ker si z bolhico zasluživa kar najboljšo obravnavo. Sedaj, ko sem prebrala, da ste nekatere celo na bolniški zaradi teh problemov, me pa še malo bolj skrbi ☹️
Kako ste ve zadovoljne z ginekologi? Jemljejo resno vaše krče (ti me najbolj skrbijo)? 
Zelo sem vesela, da sem našla to skupino, čez nekaj tednov pa se vam pridružim še na FB 🙂
Mirno nosečnost vsem, 
Se tipkamo ❤️

(odgovor članu Javor77)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: November 2019
6.4.2019 14:32:31   
sreckanosecka5
Pozdravljene. Še ena srečka nosečka med vamiuser posted image
Po 3 letih sva z dragim v prvem postopku umetne oploditve končno zagledala tako želen plusekuser posted image
Pdp imam 16.11., sem pa že imela par pregledov, ker sem v 6. tednu zakrvavela in šla na urgenco. Na UZ-ju smo videli, da pričakujeva dvojno srečo (kljub vstavljenem 1 zarodku) in na srečo se je krvavitev že naslednji dan umirila. Sem pa od takrat na bolniški, saj sem imela večkrat rjavkaste izcedke, ki sicer naj ne bi bili nevarni, ampak vseeno..raje počivam domauser posted image So se pa tudi meni te dni začeli pojavljati krči in seveda me spet skrbi. Tako da komaj čakam na ponedeljek, ko imam ponoven pregled.
Vsem želim mirno nosečnostuser posted image

(odgovor članu Bolhicavtrebuscku)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: November 2019
9.4.2019 10:49:51   
Mali*Čudež
Živjo punce, čestitke za 🤰 ooo dvojna sreča 👏 Super. Ja, krči so normalni, jaz sem zdaj v 9t in so se dokaj umirili. Jemljem magnesol in mi kar pomaga. Tudi utrujenost, slabost, boleče prsi.. Vse to je znak nosečnosti ☺️ upam, da se nam čimprej pridružita na fb kjer že veselo cvekamo ☺️ 💁‍♀️


(odgovor članu sreckanosecka5)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: November 2019
17.4.2019 10:13:12   
lunica11
Živjo, pridružujem se vam tudi jaz, čeprav malo pozno.. 1. pregled imam šele naslednji teden (te čakalne dobe so res 😫). Sicer je to moja 2. nosečnost in je precej drugačna kot 2 leti nazaj, slabosti vsak dan. Ko opravim prvi pregled, se vam pridružim na fb. 🤗

(odgovor članu Mali*Čudež)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: November 2019
17.4.2019 10:33:24   
Nfly
Zivjo. Rada bi se vam pridruzila na Fb. Kaj mororam narediti? 


(odgovor članu Mali*Čudež)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: November 2019
17.4.2019 10:34:36   
Danoska
Zdravo, kako ste?
sporočam, da sem poslala mail za včlanitev v skupino :)

(odgovor članu Nfly)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: November 2019
20.4.2019 15:39:34   
Mali*Čudež
Ojla, vse ki ste poslale na mail, sem že dodala v skupino. Ostale se nam še lahko pridružite, naša skupinica pridno raste. Pošljite mail na novembercki2019@gmail.com pa vas dodamo notri. 


(odgovor članu Danoska)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: November 2019
21.5.2019 14:46:43   
KalaP
Pozdravljene.

Pred petimi dnevi sem na mail poslala prošnjo za vključitev v FB skupino, ampak se ni še nič zgodilo. Prosim, da me dodate.

Lp

(odgovor članu Mali*Čudež)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: November 2019
29.5.2019 6:57:36   
Srečna_nosečka

Poslala sem mail😇😊
IZVIRNO SPOROČILO: Mali*Čudež

Ojla, vse ki ste poslale na mail, sem že dodala v skupino. Ostale se nam še lahko pridružite, naša skupinica pridno raste. Pošljite mail na novembercki2019@gmail.com pa vas dodamo notri. 





(odgovor članu Mali*Čudež)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: November 2019
2.6.2019 10:36:53   
Srečna_nosečka
Zdravo! Pred nekaj dnevi sem poslala mail za pridružitev FB skupini. 


(odgovor članu Srečna_nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: November 2019
8.6.2019 8:23:58   
Srečna_nosečka
Zdravo! A mogoče več ne sprejemate v FB skupino? Mail sem namreč poslala že pred 10imi dnevi in še ni bilo odziva.

(odgovor članu Srečna_nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: November 2019
10.6.2019 13:44:21   
KalaP
Jaz sme poslala pred slabim mesecem dni in še vedno nič :( Očitno "administratorka" ne gleda maila, ki ga je naredila za vključevanje v FB skupino.

(odgovor članu Srečna_nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: November 2019
11.6.2019 8:09:55   
Srečna_nosečka
Bere slučajno katera, ki že je članica FB skupine, ta "obupana" sporočila?😆 In bi lahko "administratorko" spomnila, da ne bi bilo slabo, če bi še kdaj pa kdaj pogledala na mail, ki ga je ustvarila? Lepo prosim😉


(odgovor članu KalaP)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?