|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julcki2020
2.7.2020 20:56:55   
MacB
Končno doma. Čez noč smo malce slabše spali, ko mi moja javila, da ji je okoli 4 ure zjutraj odtekla voda. Potem so se do jutra do ene 9 ure popadki stopnjevali do te mere, da se je odprla 4cm, potem sem lahko vstopil jaz v porodno sobo. Kjer smo dobri dve urci predihavali, ko je sestra rekla, da je odprta 10 cm, potem smo delali iztis in mali je bil zunaj v 20 minutah. Čisto malo raztrganine je bilo a nič hujšega. Mali je zdrav, zelo rad ziza, tak da navali na joško tak kot ati v vseh teh letih ni. Čakamo samo še na mleko. Popadki so bili povečini okoli 15-20, vmes tudi 30-45, a je zdržala. Epiduralna je zakon. Nek mlad poba antesteziolog je bil res nežen, skor ni čutila da ji karkoli daje v hrbtenjačo. Babica Katarina pa 1A.

Aja, mali ima 3150g in 51cm, se pa mali skoz dere, k hoče bit skoz na joški. Upam, da so druge cimre v sobi razumevajoče. user posted image

(odgovor članu sladkosnedek)
Neposredna povezava do sporočila: 1051
   RE: Julcki2020
2.7.2020 22:29:01   
Srečka138
Cestitke Sladkosnedek in Mac ❤❤ zelim vam ogromno zdravja, ljubezni in prespanih noci, pa seveda tut crkljanja ❤❤🤗. Se mi zdi da ste pocasi ze vsi rodili, kdo se caka na svoj zakladek?

(odgovor članu MacB)
Neposredna povezava do sporočila: 1052
   RE: Julcki2020
2.7.2020 22:33:55   
Metka234
ja bravoooo mac in mamica in sladkosnedek ❤❤❤ Juhuhu, dojencki so tu! 🌞🌞🌞🌞 Vsem zelim veliko zdravja, nepozabnih trenutkov in vsega lepega. Ostalim, ki se cakate, pa cim lepso izkusnjo. In ja, ko imas ob sebi cudez zivljenja vse hudo pozabis, tako da kar pogumno.

Jaz se ne vem do kdaj bomo v P. 

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 1053
   RE: Julcki2020
2.7.2020 23:22:10   
Zora_
Čestitke Mac in Sladkosnedek 🤗🤗 

Srečka, jaz bom verjetno zadnja rodila, če bo po planu.. mogoče bo celo že avgust 😃


(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 1054
   RE: Julcki2020
3.7.2020 9:18:48   
Bozicka
Evo da se se jst javim. Pritisk se vedno visok, prvic tudi malenkost proteinov. V ponedeljek grem rodit. Me je kar g najavila. Noro kako gre hitro daj se sploh ne zavedam. Je rekla da glede na pritisk in proteind brez veze da cakamo itak bom ze zacetek 39 tedna in naj kar grem. Sem mali v soku ampak ok bols ko pa da csksmo in vlecemo. Me je vprasala ce sem razmislala o ep, sem rekla da ja, pravi super vzemite jo. Pravi da ustje in vse je ready samo popadke cakamo. To verjetno pomeni da sem odprta samo ni nic rekla kolk. Uff ja kar pestro

(odgovor članu sladkosnedek)
Neposredna povezava do sporočila: 1055
   RE: Julcki2020
3.7.2020 9:52:36   
hope2018
Jupiiii dojenckii soo z namiiii🥰🥰🥰🥰cestitke sladkosnedek in mac b...... velikooo cartanjaa vam zelimm z vasimi struckamiiiii.....😘😘🥰🥰🥰🥰 ja nas mali tudi ubijal bi za joskoo haha....to jo tak zagrabi kot da mu je zadnji obrok hahaha🤦‍♀️🤦‍♀️🤪🤪🤪🤪 ma samo da se pomiri pa je vse ok rad se crkljaa mami pa tudii🥰🥰🥰

(odgovor članu Bozicka)
Neposredna povezava do sporočila: 1056
   RE: Julcki2020
3.7.2020 10:16:40   
Bozicka
V navalu adrenalina sem pozabla cestitat, obema resss. Mac b n Sladkosnedek❤️❤️❤️❤️ Super za vse

(odgovor članu hope2018)
Neposredna povezava do sporočila: 1057
   RE: Julcki2020
3.7.2020 11:29:52   
Metka234
Ooo bozicka, torej stiskamo pesti zate. Drzi se, kar mirno :) Vse bo ok. Nic se prevec sekirat kako bo.


(odgovor članu Bozicka)
Neposredna povezava do sporočila: 1058
   RE: Julcki2020
3.7.2020 13:14:00   
MacB
Božička, res je vse skupaj zelo lepa izkušnja. Mamica ne more prehvaliti vseh, meni so se pa tudi zdeli zelo v redu. Je rekla, da epiduralna je d best in priporoča vsakemu. Smotano je edino, ker mi je javila, da obiski niso več dovoljeni v UKC LJ pa da ko bosta šla domov, bom dal lupinico sestri pri vhodu, ne bom smel not. Tako da upam, da bo lahko vsaj partner prisoten pri porodu. Govorim za LJ, drugje ne vem kako je.

hope, ja res so smešni, ker kar grabi in grabi, je vmes še mene začel po rokavu. Madona, pa sila taka user posted image

Zora hvalauser posted image

metka moji tud ne rečejo nič. Si sama v sobi? Edin rekli so ji, da ga jutr stehtajo, pa bomo pol vidl kako in kaj.

(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 1059
   RE: Julcki2020
3.7.2020 13:57:42   
Avgust 2020
Hope2018, Brisača, Sladkosnedek in MacB iskrene čestitke... Uživajte s svojimi štručkami, pa čim več veselja, zdravja, crkljanja in prespanih noči vam želimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MacB)
Neposredna povezava do sporočila: 1060
   RE: Julcki2020
3.7.2020 13:58:54   
Nata12
Pozdravljeni :)

Vceraj sem dobila izvid in sem Negativna nimam korone. Bila sem na ctgju otrocek je spal celih 25min ni se niti malo premaknil seveda tisti ❤️poslušat je tudi mene uspaval. Popadkov ni bilo. Rekli so mi v kolikor se začnejo ali odtece plodovnica kr nazaj. Tudi sestra je rekla preden sem dobila izvid o testuv glavnem karkoli al da. Se otroka ne cuti al kej drugega takoj u porodnišnico. 
Danes zjutraj je pa druga pesem. Začeli so se popadki 🙈🙌nasa puncica bo kmalu pri nas. Trenutno sem še doma čakam moza da pride da pojemo kosilo in pocasi pripravimo za akcijo 🤭👶👶👶

(odgovor članu sladkosnedek)
Neposredna povezava do sporočila: 1061
   RE: Julcki2020
3.7.2020 17:24:06   
poily
user posted image čestitke vsem, ki ste že rodili. :))

vas spremljam že od začetka, in imam tudi zelo kmalu rok, pa me zanima ali ste v lj porodnišnico vzele tudi svojo pižamo? pa natikače?

(odgovor članu Nata12)
Neposredna povezava do sporočila: 1062
   RE: Julcki2020
3.7.2020 22:01:41   
MacB
Avgust, hvalauser posted image

Ajd Nata se že crkljate? user posted image

Hvala polly. Moja je vzela majice pa kratke hlače, ker je vroče, ker v ukcju imajo tiste stare debelejše bombažne haljice.Sicer je po porodu nosila te halje, ker so bolj praktične. Joška hitro zunaj, na wcju hitro opraviš, ker vseeno želiš biti hitro nazaj pri svojem otročičku user posted image natikače pa si kar vzemi svoje ja, moja jih je itak kupila nove, ker je pred tem mela samo japanke. Zdaj bo pa jih imela tudi za zunaj. Ne pozabit dude, mi smo jo pozabili dodat. Je mali jasno pokazal kaj si misli o tem user posted image

(odgovor članu poily)
Neposredna povezava do sporočila: 1063
   RE: Julcki2020
3.7.2020 23:45:22   
Nata12


IZVIRNO SPOROČILO: MacB

Avgust, hvalauser posted image

Ajd Nata se že crkljate? user posted image

Hvala polly. Moja je vzela majice pa kratke hlače, ker je vroče, ker v ukcju imajo tiste stare debelejše bombažne haljice.Sicer je po porodu nosila te halje, ker so bolj praktične. Joška hitro zunaj, na wcju hitro opraviš, ker vseeno želiš biti hitro nazaj pri svojem otročičku user posted image natikače pa si kar vzemi svoje ja, moja jih je itak kupila nove, ker je pred tem mela samo japanke. Zdaj bo pa jih imela tudi za zunaj. Ne pozabit dude, mi smo jo pozabili dodat. Je mali jasno pokazal kaj si misli o tem user posted image



MacB rešeno se že crkljamo. Kalina nas je razveselila 20:21 3100g 51cm dolga. Porodna zgodba lepa in neverjetna. Napišem jutri. :)  

(odgovor članu MacB)
Neposredna povezava do sporočila: 1064
   RE: Julcki2020
4.7.2020 11:08:01   
Nata12
Moja porodna zgodba :) kot sem napisala, da so se začeli popadki okrog 5h zjutraj predihovala sem jih cel dan dokler sem kuhala kosilo pospravljala stanovanje. Prišel je mož iz sihta pojedla sva kosilo spila sva kavo in se odpravila v Postojno na ctg da vidmo kaj pravi G. Prišla sem okrog 16:30 na ctg malo so me priključili G me je pogledal ali je matericni vrat zmehčan odprta 3cm. Dal mi je opcijo ali sprožijo oni porod ali grem se na en sprehod dokler je se sonček. Odločila sem se za sprehod. Z možem sva šla nazaj v pivko na sladoled in nazaj domov. Doma sem še malo predihovala popadki so bili zelo intezivni in me je že tiscalo dol težko sem jih predihovala. Moz je reku greva nazaj okrog 19h sva se odpravila v Postojno na ctg sem prisla okrog 19:15 babica me je pogledala koliko sem odprta (6cm) rekla je poklicite ocija in mu povejte da ste v porodni naj pride gor. Dokler so me pripravile je bila ura že 19:58 in potovanje se je začelo Kalina je prijokala 20:21 :) 

(odgovor članu Nata12)
Neposredna povezava do sporočila: 1065
   RE: Julcki2020
4.7.2020 19:14:05   
MacB
Kalina je vajin prvi? Ker si bila res izjemno mirna oz se bere tko. Dobrodošla Kalina, samo da sta z mamico celi in zdravi. Kdaj greste domov? Mojadva prideta jutri, ju že fejst pogrešam, moja mislila da bo že danes prišla, pa hočejo v porodnišnici videti prvo blato.

(odgovor članu Nata12)
Neposredna povezava do sporočila: 1066
   RE: Julcki2020
5.7.2020 6:44:08   
Nata12
Mojemu možu prvi otrok meni 3-tji :) ja mirna u izi tudi z drugimi dvemi sem bila mirna brez panike. Tudi glede dojenja previjanja kopanje brez kompliciranja cim bolj sproščeno ker otrok čuti in se vznemirja. Najbolj moteče mi je ker kašljam hropem suh kašelj in nemorem spat jaz in pol bolnice. 😑😷 Trebusnjaki me bolijo od naprezanja... 😵 Mac B kmalu bodo doma. Jaz bom pomoje do jutri moja se je pokakala v plodovnici. 🙈🤭


(odgovor članu MacB)
Neposredna povezava do sporočila: 1067
   RE: Julcki2020
6.7.2020 7:17:27   
Metka234
Čestitke Nata! 🌞 


Upam da ste dobro, jaz imam vnete sive, ampak ostajam doma do kontrole. Poleg tega se je kar od nekje pojavil kljub ok prebavi hemeroid. In oba z mojim sva kot mesecnika. Ampak je zlati. ❤ Prvic je drzal tako majhna otroka in obvlada. Prvi dan sam od sebe prijel, hranil, previl, kupcka... Vse. Tako da sva kar uigrana da na cca 3 ure ko se zbudita oba zrihtava. Res sem hvalezna za ocetovski dopust, mami nama kuha in pere. In upam da se v teh 3 tednih regeneriram da bom z manj bolecinami. 🙏 Najsrecnejsa in hvalezna za 2 skratka. 💗💗 
Malo ne sledim vec kaj se komu dogaja, upam pa da ste lepo. 😃 Res se ti zivljenje obrne za 360 stopinj. Trenutno jokam ob telegramih in darilih iz zabave za rojstvo. 😄

(odgovor članu Nata12)
Neposredna povezava do sporočila: 1068
   RE: Julcki2020
7.7.2020 6:43:41   
Zora_
Nata, čestitke 😊
Božička, javi kako je šlo :) Upam, da ste že družinica 🤗
Vsi ostali pa uživajte s svojimi zakladki 💟


(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 1069
   RE: Julcki2020
7.7.2020 8:25:46   
Srečka138
Cestitke Nata ❤❤

(odgovor članu Zora_)
Neposredna povezava do sporočila: 1070
   RE: Julcki2020
8.7.2020 7:58:06   
Bozicka
Pozdravcek vsem. Evo mi se nismo druzinica. V ponedeljek in torek sem bila v postojni. Pritiski, voda in ctg vse ok in se se niso odlocili sproziti. Sprozili mi bodo v ponedeljek ko bom imrla dopolnjen 38 teden. Vec pa pravijo da nocejo cakat. Tsko da malo se pocakamo. Kako ste ostali kaj? Ali se katera caka a samo jst? Lepo bodite

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 1071
   RE: Julcki2020
8.7.2020 8:21:55   
Metka234
Bozicka se maloo in bo otrocek zunaj ❤ cim bolj mirne zadnje dni in veliko spi. Pocivaj na veliko, da si naberes moci za porod in za potem hehe. Mi smo super, vsak dan je bolj lusno ker se vsak dan bolj poznamo in tako. 😊 Sicer sem kar utrujena, iz 12 ur spanja na dan na par ur je kar sok, ampak vcasih ju kar gledam in se cudim. 😃😃 No moje rane se niso ok, ampak upam da bodo kmalu. Trenutno sem zajtrkovala pivo 0.0 in polento z mlekom 😂


(odgovor članu Bozicka)
Neposredna povezava do sporočila: 1072
   RE: Julcki2020
8.7.2020 9:18:12   
Bozicka
Jooj Metka hvala za te besede, sem se kar najezila ko sem prebrala. In evo res iz vceraj na danes sem spala 12 ur😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️ In sem rekla mojemu da si delam zalogo. Res komaj cakam sedaj ze ko berem vase lepe zgodbe, edino strah me je ko bo sprozeno in vse umetno in to je baje kar veliko bolj bolece. Ampak nimam kaj, ce pravijo da je bolje da je prej se bom tega drzala kot za sveto. Tvoje rane Metka pa tudi upam da cim prej gredo v pozabo. 

(odgovor članu Metka234)
Neposredna povezava do sporočila: 1073
   RE: Julcki2020
8.7.2020 9:40:44   
Zora_
Božička, jaz mislim da edina poleg tebe še čakam in verjetno še bom kar par tednov 😄 v ponedeljek imam šele prvi ctg. Naj ti čim prej in čim lažje mine 🤗.

(odgovor članu Bozicka)
Neposredna povezava do sporočila: 1074
   RE: Julcki2020
8.7.2020 9:44:44   
Zora_
Metka, kako lepo, da je vse lepše in lepše 😊meni se še zdi kar neverjetno, da bo kmalu mala tu, čeprav že komaj čakam, da jo vidim. Je pa res lepo to prebrat, da tako uživaš v novi vlogi🥰

(odgovor članu Zora_)
Neposredna povezava do sporočila: 1075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?