|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovčki 2021
26.1.2021 12:15:03   
bindir03
Zivjo, ponoci sem se krvavela, sem sla takoj zjutraj na pregled, z otrockom je zaenkrat vse ok, se mi je pa delcek posteljice odluscil, tako da sem dobila tablete in pa moram strogo mirovat. upam da bo vse ok, bomo videli kaj bo pokazalo na nuhalni 3.2.2021. drzim pesti da se vse ok iztece, ker sem bila celo noc pokonci cisto v strahu☺️❤️🙏

(odgovor članu hypnotic)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Avgustovčki 2021
26.1.2021 13:09:36   
Pheebs
<< upam, da bo vse v redu! 🤞 Počivat res in misliti pozitivno! 

Jaz odštevam dneve do nuhalne, v petek, in upam, da je vse v redu. Je tako nenavaden občutek, ko nimaš pojma, kaj se dogaja noter 🙃. So se mi pa 1-2 tednih "miru" vrnile slabosti, tako da spet cel žur. 🤦🏽‍♀️

(odgovor članu bindir03)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Avgustovčki 2021
26.1.2021 13:38:14   
hypnotic
Misli čim bolj pozitivno, čeprav vrjamem, da je težko. user posted image

Verjamem, da se bo vse lepo izteko! Pa čim manj beri po forumih izkušnje drugih!
Veliko počivaj!

Jaz imam jutri nuhalno,...mešani občutki....po eni strani komaj čakam in po drugi pa je vseen malo strahu prisotnega.

(odgovor članu Pheebs)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Avgustovčki 2021
26.1.2021 19:55:02   
Nia♡
Dooober teden se pocutim veliko boljse 🤞- slabost ni vec moja dnevna druzba; je pa utrujenost....Koncno sem videla srcka in v drugo tudi prifrkjen nosek & migece 🥰 ....Sedaj caaaaakam na 2.teden februarja, ko imam NIFTij in nuhalno....🐞🙏😇 ....uuuupam, da je vse v redu in gre tale 3. mesec "mirno" skozi💛✊Skusam bit pozitivka, a sem na trenutke nekoliko "neprepricljva" v tem.... 🙃

Vse dobro 🤰!

(odgovor članu Pheebs)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Avgustovčki 2021
27.1.2021 9:36:24   
Pheebs
Mislim, da od trenutka, ko zanosiš, dobiš zraven še doživljenjsko naročnino na "skrbi in strahove", da bo vse OK. 😊😆


Srečno vsem na pregledih!🐞

(odgovor članu Nia♡)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Avgustovčki 2021
27.1.2021 16:26:55   
hypnotic
Zivijo,
Jaz sem danes imela nuhalno. Pri nuhalni je bilo videti vse super in ok. Otrockov zelodec,mozgani,srce,udi, hrbtenica itd...vse to je v  Dravljah pogledala in bila zelo prijazna. Kljub dobri NS sem dala kri za Nifty. Je pa rekla,  da sicer trditi se ne more vendar se ji zdi da je puncka 🙂 pa kakorkoli...najbolj vazno, da je vse ok. 


(odgovor članu Pheebs)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Avgustovčki 2021
27.1.2021 19:18:42   
Pheebs
Čestitke za super rezultate! 😊 Midva sva tudi rekla, da bova v vsakem primeru opravila še Nifty..



(odgovor članu hypnotic)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Avgustovčki 2021
27.1.2021 19:44:29   
Pheebs
Še eno vprašanje glede nuhalne..ali je treba res imeti poln mehur pred pregledom? Meni niso nic rekli, sem pa videla da ponekod piše to...

(odgovor članu Pheebs)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Avgustovčki 2021
28.1.2021 9:29:48   
monbienaime
Vesela za vse odlicne nuhalne!🙂 
Meni nihce ni omenjal polnega mehurja, tokrat mi je v cakalnici se pokazala kje je wc, ce moram lulat. 

(odgovor članu Pheebs)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Avgustovčki 2021
29.1.2021 20:16:12   
hypnotic
Pheebs, kako je bilo danes? 🙂

(odgovor članu monbienaime)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Avgustovčki 2021
29.1.2021 20:21:08   
Pheebs
Joj, čisto pod vtisi pozabila napisati 😊 super! Zdrava štručka se peče 🥰 spol je povedala sicer kaj bi ona rekla, ampak čez en teden bo nifty pa bo za ziher 😊 res tako lep pregled tole.. noro 🥰 

In ja, v Dravljah res lepo razložijo vse, zelo dober odnos!

(odgovor članu hypnotic)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Avgustovčki 2021
29.1.2021 20:36:07   
hypnotic
Cestiitam! A je bla Tonin? 🙂 meni je bla res super. Se enkrat cestitam za zdravega otrocka pa naj tako ostane🙂

(odgovor članu Pheebs)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Avgustovčki 2021
29.1.2021 20:38:15   
Pheebs
Ne, Lomšek Vidmar. Hvala in enako! 😊Pa upam da nas zdaj čaka manj slabostno obarvano obdobje 😊


(odgovor članu hypnotic)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Avgustovčki 2021
31.1.2021 13:56:45   
hypnotic
Hej soborke 🙂Kako ste in kako se vam kaj “umirjajo” slabosti? Jaz se vedno cakam, da se to zgodi 🙂 Počasi se vsem bližajo nuhalne. Želim vam ekstra zdrave dojenčke in lep UZ saj otrocki v trebuhu ze pocnejo lepo predstavo🙂

(odgovor članu Pheebs)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Avgustovčki 2021
31.1.2021 22:33:31   
DrumBeat
Ojla punce,


pri nas tudi nuhalna že mimo, so dobri rezultati, skoraj identični kot pri prvi punčki, bo pa najverjetneje fantek, se je s strani nekaj videlo;) mi je pa čisto vseeno, katerega spola bo. Naj ostane tako zdrav in razigran.Trebušček se mi že kar pozna, vsaj jaz to opazim. Pa ne sme me nič vezat čez pas, tako da zdaj nosim samo hlače, ki so ohlapne okoli pasu;)Kaj telovadite, migate? Jaz hodim na sprehode pa 1x na teden online telovadba.

(odgovor članu hypnotic)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Avgustovčki 2021
1.2.2021 16:22:08   
Pheebs
Ojla. Jaz sem zelo računala na ta "po 12. tednu bo bolje", ampak zaenkrat slabosti in občasni glavoboli še vztrajajo 🙃

Zaenkrat je moja "telovadba" omejena še samo na sprehode, imam pa tudi namen, ko bom bolje - kmalu🤞, da začnem s kakšno vadbo.. priporoča katera kako online zadevo? Lp vsem 🤰🏼

(odgovor članu DrumBeat)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Avgustovčki 2021
1.2.2021 17:42:35   
AnyMary
Zivjo, punce ❤️Kako ste s sluzbo? Hodite v sluzbo ali delate od doma? Jaz sm bila cez vikend tako utrujena, da ostajam danes, jutri doma. Osebna zdravnica komaj da bolnisko. Kaksne imate izkusnje s tem?
Pri meni slabosti, hitra utrujenost, ponoci svicam, sem v 10 tednu. Pheebs, vem da je dobra Nusa Gnjezda, ima tudi program za nosecke online, ampak trenutno nisem sposobna, hodim tudi samo na krajse sprehode. Vse dobro❤️

(odgovor članu Pheebs)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Avgustovčki 2021
3.2.2021 11:32:52   
Pheebs
Hojla! Kako vam gre? Jaz k sreči delam zdaj od doma, tako da ko je hudo lahko grem malo počivat, tako da kar se tega tiče, imam trenutno kar srečo. 

Me pa zanima, a ostale kaj čutite kdaj kako špikanje, krče v trebuhu, ali spodaj? Ne cel čas, ampak občasno? Vem da se 100 stvari zdaj dogaja noter, ampak vedno se sprašuješ za vsako stvar "a je to normalno?" 🤦🏽‍♀️🙃

(odgovor članu AnyMary)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Avgustovčki 2021
3.2.2021 12:05:23   
monbienaime
Jaz sem se studentka, tako da sem doma. Sem pa ves cas aktivna, tudi telovadim, ko mi znese. 
Ja, jaz sem na zacetku imela rahle krce kot pred menstruacijo, zdaj me pa vsake toliko bolj ostro spikne, sploh ce naredim kaksen hiter nepricakovan gib. To je vse ok. :)

(odgovor članu Pheebs)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Avgustovčki 2021
3.2.2021 14:44:25   
hypnotic

IZVIRNO SPOROČILO: bindir03

Zivjo, ponoci sem se krvavela, sem sla takoj zjutraj na pregled, z otrockom je zaenkrat vse ok, se mi je pa delcek posteljice odluscil, tako da sem dobila tablete in pa moram strogo mirovat. upam da bo vse ok, bomo videli kaj bo pokazalo na nuhalni 3.2.2021. drzim pesti da se vse ok iztece, ker sem bila celo noc pokonci cisto v strahu☺️❤️🙏


Hej hej,
kako je bilo na nuhalni? user posted image

(odgovor članu bindir03)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Avgustovčki 2021
4.2.2021 17:54:38   
vevricka
Zivjo punce, se ena z avgustovckom tukaj ☺️ Doma imam ze dva navihancka, tako da je tole zame 3. nosecnost. Za enkrat razen zaspanosti, krcev in slabosti vse stima. Se pa ze veselim nuhalne, ki bo prihodnji teden 🥰 predviden datum poroda imam 21.8.2021. Lepo bodite in srecno vsem🤗

(odgovor članu hypnotic)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Avgustovčki 2021
8.2.2021 10:09:06   
hypnotic
Vevricka, čestitam za tretjo nosečnost in želim ti lepe rezultate na na nuhalni :)

Koliko pa imaš stara otročka?

(odgovor članu vevricka)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Avgustovčki 2021
11.2.2021 14:19:54   
Skylar
Ojla punce.

Evo še ena avgustovka tukej :) Rok imam za enkrat 30.8. To je moja 3. nosečnost...Imam enega 6 letnika in enega angelčka. Upam da bo to rundo šlo vse tako kot mora. Živci pa delajo svoje. Prvi pregled je za mano, za enkrat vse ok, drug teden me čaka nuhalna svetlina. Na začetku mi je bilo malo slabo, pa je tudi to minilo. Vesela sem za vse vas, ki vam gre tako super in upam da tele slabosti kmalu minejo. Me je pa malo presenetilo, da na facebooku še ni skupine. Razmišljam, da bi eno naredila, ker bi bilo malo lažje :) Kaj pravite?


(odgovor članu hypnotic)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Avgustovčki 2021
11.2.2021 20:28:31   
Umum
Zdravo punce! Se pridružujem skupini. Čestitke vsem skupaj! Sem v 12t, datum poroda pa 25.8. Stara sem 31 in to je moja prva nosečnost. Že od sredine decembra vsak dan spremljam vaše zapise, in se primerjam... Vem, vsako telo je drugačno ampak ne morem si pomagat. ;) Ker že od začetka praktično nimam nobenih večjih nosečniških tegob, sem bila kar precej časa skeptična, kaj bo pokazal prvi pregled.  Že na prvem pregledu je bilo vse ok. Danes sem imela tudi že NS, ki je le še potrdila dobre novice. Komaj čakam naslednji pregled čez 3 tedne. ;) Uživajte!

(odgovor članu Skylar)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Avgustovčki 2021
12.2.2021 7:49:17   
monbienaime
Cestitke obema!🙂
Skupina je na Facebooku bila, vsaj jaz semjo videla, pa se se nisem hotela vclaniti, ker bi rada nosecnost se malo zadrzala zase, preden vsi izvejo. Ocitno je zdaj skrita? Ker je tudi meni ne pokaze vec. 
Umum, taka je bila moja prva nosecnost, ce mi ne bi trebuh zrasel sploh ne bi vedela da sem noseca, to so sami plusi, ce nimas nobenih simptomov. No, saj se ne pritozujem, tudi zdaj mi je kar prihranjeno, en teden slabosti, na zacetku... Ko berem ostale, kako grozno se pocutijo si sploh ne morem predstavljat. 
Lep vikend vsem!🙂

(odgovor članu Umum)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?