|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || pricakujemo v letu 2021
22.7.2021 13:31:09   
JackieO
Rosemarie, js tem trakcem sploh ne zaupam, je bilo ze dosti govora o tem, da so dostikrat lazno pozitivni. Zelim ti veliko uspeha v naslednjem krogu. 
Midva sva bila danes na spermiogramu, potem sva pa imela se posvet v neplodnostni. Ce bo ta izvid ok je rekla, da naceloma lahko greva takoj v postopek, drugace se pa po lprs caka 1 leto, ce se kaj naravno zgodi. No, to pa kr ne mislim cakati in predno bova prisla na vrsto, bo ze res leto 2024. Kr neki. 😤

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 901
   RE: || pricakujemo v letu 2021
22.7.2021 13:36:44   
rosemarie


IZVIRNO SPOROČILO: JackieO

Rosemarie, js tem trakcem sploh ne zaupam, je bilo ze dosti govora o tem, da so dostikrat lazno pozitivni. Zelim ti veliko uspeha v naslednjem krogu. 
Midva sva bila danes na spermiogramu, potem sva pa imela se posvet v neplodnostni. Ce bo ta izvid ok je rekla, da naceloma lahko greva takoj v postopek, drugace se pa po lprs caka 1 leto, ce se kaj naravno zgodi. No, to pa kr ne mislim cakati in predno bova prisla na vrsto, bo ze res leto 2024. Kr neki. 😤



Ja, sem prebrala par stvari tudi jaz, tako da ni pretirano razočaranje. Sem računala na M kljub tem mini črticam. 🙄
Jao, a res tako dolgo traja vse to? 😬 Po eni strani si mislim, da bi bilo pametno čimprej začet, da sploh prideš kam, po drugi pa niti nočem razmišljati o teh stvareh ... vsaj ne še zdaj. Nisva še tako stara, pa tudi tako strašno dolgo ne delava na bebici ... pritisk pa je velik, to pa. In to mi niti malo ne pomaga. 🙄🙄🙄

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 902
   RE: || pricakujemo v letu 2021
22.7.2021 14:12:48   
JackieO
Mislila sem da ce ta izvid ne bo ok, lahko greva v postopek, ker ce je slab spermiogram ni kaj dosti upanja po naravni poti. Ce bo pa dober, se pa naj bi cakalo. No, sigurno ne bom cakala. 😤


Res je, vse skupaj traja dolgo, pri nama je ravno minilo 1 leto odkar je bil moj prvic na spermiogramu. Sicer sva v tem casu vsaj opravila preiskave in js operacijo, ampak kje je sele postopek OBMP. Sva pa midva zacela ze po dobre pol leta raziskovat, ker pac nisva vec najmlajsa. 
Skratka, tezit je treba vsem, ker drugace nikamor ne prides.😤

(odgovor članu rosemarie)
Neposredna povezava do sporočila: 903
   RE: || pricakujemo v letu 2021
23.7.2021 6:22:55   
fracek
Jutro punce.


Sporocam, da sem po treh letih docakala svoj prvi plusek v zivljenju v 3. postopku IVF. Hvalezna do neba in nazaj. Ne dojemam se sploh ❤❤❤ @Jackie in ostale, hvala, da ste mislile tudi name 🤗

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 904
   RE: || pricakujemo v letu 2021
23.7.2021 8:36:24   
JackieO
Fracek, kar kurjo polt sem dobila! Izjemno sem vesela zate, sploh ker vem kako je, ko cakas in cakas, razocaranje je pa vedno vecje, upanja pa vse manj. Samo mirno in srecno nosecnost se naprej! 🐞 A si imela kaksne posebne simptome? 


(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 905
   RE: || pricakujemo v letu 2021
23.7.2021 10:00:07   
Zarjica1
Ooo kako lepo, čestitam res! 🥰🥰🥰Želim ti vse dobro. Kako se počutiš? 


Jaz sem mimo O, sva uspela samo enkrat,cca 2 dni pred O. Bomo videli,če bo kaj ratalo. 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 906
   RE: || pricakujemo v letu 2021
23.7.2021 11:26:49   
Sneezka


IZVIRNO SPOROČILO: fracek

Jutro punce.


Sporocam, da sem po treh letih docakala svoj prvi plusek v zivljenju v 3. postopku IVF. Hvalezna do neba in nazaj. Ne dojemam se sploh ❤❤❤ @Jackie in ostale, hvala, da ste mislile tudi name 🤗



O čestitke. Kako lepo je videti, da je vsak eni uspelo. Želim ti zdravo in mirno nosečnost❤ čuvaj se in malo pikico. Upam, da se ti kmalu pridružimo 🤗😊

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 907
   RE: || pricakujemo v letu 2021
23.7.2021 13:44:07   
mala_miška
fracek čestitke! user posted image user posted image želim ti mirno nosečnost in zdravega dojenčka user posted image Kako lepo je videt takšno lepo novičko

Jaz sem tik pred M - priti mora va ponedeljek, samo mislim, da bo kak dan prej, kot je bila že prejšnji mesec. Sem poskušala odmisliti vse v zvezi z zanositvijo ta mesec, pa še na morju smo bili in sva bila res pridna, še dnevi so bili ta pravi, vendar mislim, da ne bo nič iz tega. Ko se obrišem, se že pojavi kakšna rjavkasta nitka user posted image tako da bo treba še čakati in upati, čeprav je slednjega vedno manj.

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 908
   RE: || pricakujemo v letu 2021
23.7.2021 14:43:44   
rozakamela
Fracek, cestitam iz srca! ❤️


(odgovor članu mala_miška)
Neposredna povezava do sporočila: 909
   RE: || pricakujemo v letu 2021
23.7.2021 15:02:58   
ljub3zen
Jaz vas še vedno rada spremljam😊 Fracek, čestitam za plusek!!! 😍🥰❤️ Želim ti lepo, mirno, sproščeno, veselo nosečnost. ❤️


(odgovor članu rozakamela)
Neposredna povezava do sporočila: 910
   RE: || pricakujemo v letu 2021
23.7.2021 17:23:42   
senorita
Fracek kako lepa novica, sem vesela zate 🤗 želim ti lepo nosečnost 🥰


(odgovor članu ljub3zen)
Neposredna povezava do sporočila: 911
   RE: || pricakujemo v letu 2021
24.7.2021 6:52:20   
fracek
Hvala punce za cestitke 🤗 Zelim vam, da pridete cim prej za mano. Vas bom spremljala in navijala se naprej. 
@Jackie, nic posebnih znakov. Po punkciji dobis progesteron, ki si ga vstavljas do potrditvega Uz, od tega sem tako vedno imela bolece in otekle prsi. Razlika s preostalimi postopki je bila le v tem, da tokrat nisem dobila M, prsi pa so ostale povecane in rahlo otekle in bolece. Tu in tam sem si zmerila TT (ampak ne bazalne) in mi je nihala tam od 36,6 do 37, najpogosteje 36,8, torej nic posebnega. Par ostrih krcev 4. dan po transferju, potem cisto nic, zadnja 2 dni pred testom pa tudi obcasno obcutek, kot da mi razteguje maternico oz. me tisci noter. To je to, nobenega velikega poka.
Pocutim se dobro. Ce ne bi naredila testa, ne bi vedela, da je kaj drugace. 🙃 Krvnega imam pa v sredo, ker se komaj v torek vracam z morja. 
Lepo bodite in drzim pesti za vsako od vas. 🤞🤞

(odgovor članu senorita)
Neposredna povezava do sporočila: 912
   RE: || pricakujemo v letu 2021
24.7.2021 11:07:19   
JackieO
Fracek, se enkrat cestitke in mirno nosecnost ti zelim. Obvescaj nas kako napreduje mala pikica in upam da se ti kmalu pridruzimo! ❤


Js sm vceraj prvic zapazla res ogromno sluzi, sicer je bil sele 7. dan ciklusa, ampak glede na to da je prejsnji cikel trajal 24 dni, je cisto mogoce da bo kmalu O, okrog 10. dneva verjetno. Me je ze spet imelo, da bi teste kupila, pa sem se spet zadrzala. 😎 ah ja, neverending story. Ceprav ta mesec sem nekako bolj sproscena, niti nimam nekega upanja, mogoce zaradi tega. 😁🤦‍♀️

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 913
   RE: || pricakujemo v letu 2021
24.7.2021 12:01:14   
beba92
Fracek cestitke 🤩 uzivaj nosecnost, to je najlepse obdobje 



(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 914
   RE: || pricakujemo v letu 2021
26.7.2021 11:36:48   
maca51
Fracek čestitke ❤️ Želim ti uspešno in predvsem mirno nosečnost. 🥰 Upam, da se ti bo katera kmalu pridružila. 😊

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 915
   RE: || pricakujemo v letu 2021
26.7.2021 11:39:52   
maca51
JackieO kako to, da sta imela posvet v neplodnostni? Ali sem jaz kaj narobe razumela, ko si rekla, da še nimaš napotnice (se bosta mogoče samo prestavila v Poatojno)? Sta šla mogoče samoplačniško? 🤔

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 916
   RE: || pricakujemo v letu 2021
26.7.2021 19:43:17   
JackieO
Maca, midva sva zdej se v Dravljah na napotnici, ki jo je moj dobil od svoje osebne zdravnice in sva bila tam obravnavana zaradi spermiogramov. Zdej pa dobim napotnico od svojega G zaradi svoje "neplodnosti" in se lahko prijaviva v postopek.

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 917
   RE: || pricakujemo v letu 2021
27.7.2021 14:11:30   
maca51
Aja, nisem vedela, da bi šla lahko zraven mojega na spremiogram. Pisao je za moške pa sem sklepala, da ni potrebno, da grem zraven🤔 Midva imava zdaj napotnico napisano za oba (par). 

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 918
   RE: || pricakujemo v letu 2021
27.7.2021 17:33:54   
JackieO
Js sm na vseh treh spermiogramih bila zraven, ker sva mela se vedno posvet, na 2. so mu celo naredili ultrazvok in sm bila lahko zraven. 🤨  Pa zdej k sva bla na zadnjem je pregledala se moje izvide in je vse ok, kar pomeni da je pri nama trenutno diagnoza nepojasnjena neplodnost (sama sreca me je, res 🙄😤), zato pa naj bi se cakalo se 1 leto po lprs, ce bi se kaj prijelo naravno. Kr neki. 😤 Bomo videli, ce bodo izvidi 3. spermiograma to potrdili. 🤷‍♀️

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 919
   RE: || pricakujemo v letu 2021
30.7.2021 12:00:35   
maca51
Res naj bi se čakalo 1 leto po lprsc?😳 Ah ja, to se bo še vleklo. 😢 Super, da vem za naslednjič, ko bo moj šel na spermiogram (predvidevam, da bo šel še enkrat), da grem zraven. 😀



Moja M naj bi prišla v sredo (ni je bilo), dopuščala sem si možnost, da bi prišla tudi včeraj (zvečer sem opazila malo rozastega izcedka). Danes imam malo rjavega izcedka. Psihično se pripravljam, da spet ne bo nič iz tega a obenem se zeloooo zadržujem, da ne naredim testa (strah me je razočaranja). Bom videla kaj se bo razvilo iz teh rjavih izcedkov. 😕

(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 920
   RE: || pricakujemo v letu 2021
30.7.2021 14:13:28   
mala_miška
Pozdravljene!


Je katera uporabljala Napro kremo? Jaz sem si jo kupila, pa je navodilo malo nerodno napisano in nisem čisto sigurna, a se moram mazati cel cikel oz. 3 tedne ali od ovulacije naprej 🤔🤨

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 921
   RE: || pricakujemo v letu 2021
30.7.2021 14:43:30   
beba92
Za kaj se ta krema uporablja? Kaksni so ucinki? 


(odgovor članu mala_miška)
Neposredna povezava do sporočila: 922
   RE: || pricakujemo v letu 2021
30.7.2021 17:10:14   
mala_miška
Naj bi bila za uravnavanje hormonskega ravnovesja

https://www.mamaterra.si/zdravje-in-dobro-pocutje/napro-wild-yam-ekstrakt-krema-60g.html
Priporočajo jo tudi pri težavah z zanositvijo, skupaj z vitex kapsulami in omega3
https://www.holistic.si/zanositev-naravni-koraki-k-spontani-nosecnosti/

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 923
   RE: || pricakujemo v letu 2021
30.7.2021 17:43:56   
JackieO


IZVIRNO SPOROČILO: maca51

Res naj bi se čakalo 1 leto po lprsc?😳 Ah ja, to se bo še vleklo. 😢 Super, da vem za naslednjič, ko bo moj šel na spermiogram (predvidevam, da bo šel še enkrat), da grem zraven. 😀



Moja M naj bi prišla v sredo (ni je bilo), dopuščala sem si možnost, da bi prišla tudi včeraj (zvečer sem opazila malo rozastega izcedka). Danes imam malo rjavega izcedka. Psihično se pripravljam, da spet ne bo nič iz tega a obenem se zeloooo zadržujem, da ne naredim testa (strah me je razočaranja). Bom videla kaj se bo razvilo iz teh rjavih izcedkov. 😕




Midva sva dobila izvide 3. spermiograma in niso ok, tako da bova sla v postopek, ko se G vrne iz dopusta in mi da napotnico, da naju lahko prijavim. No zdej je upanje po naravni zanositvi precej odplavalo stran, tako da bom verjetno sedaj bolj kot do M, odstevala do vseh procesov OBMP.
Drzim pa pesti zate, da gospa M ne pride. 😎

(odgovor članu maca51)
Neposredna povezava do sporočila: 924
   RE: || pricakujemo v letu 2021
31.7.2021 14:47:20   
fracek
@Jackie, eh skoda, sem upala, da bo ok. Moznosti pa so se vedno, da se kak borec prebije do cilja, tako da kar vztrajat, medtem ko bosta cakala na postopek. Drzim pesti, da vaju vseeno prej preseneti plusek. 🤞❤


@Maca, kako kaze? Upam, da se ni pojavila in bos porocala dobre novice. 🤞


(odgovor članu JackieO)
Neposredna povezava do sporočila: 925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?