|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: porodnišnica PO
29.1.2007 17:55:36   
BTina
Kolikor je meni znano se prisotnost partnerja ne plača povsod. V PO se pa sigurno user posted image .


(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: porodnišnica PO
2.2.2007 16:04:35   
ajči
ep se plača 40.000 prisotnost partnerja 4.000 in je skozi na raspolago v izoli ni skozi na raspolago ampak samo v dop.času...

moraš pa biti prej prijavljen bistvo imeti poterjeno v postojni in v izoli tako da veste ker sem se sama zelo dobro pozanimala odprt moraš biti 3-4cm tako da ti jo dajo...

(odgovor članu BTina)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: porodnišnica PO
6.3.2007 15:33:42   
lu155
ja jst vedno od skoz navivala ja ja POSTOJNA!jst grem v postojni rodit,jst grem v postojno!
pol sm pa začela mal razmišljat..kam bi šla...in bi skori d rajši šla v ljubljano

-prvič je porodnišnica ful blizu mojga doma
-dela moja sestra tam
-če bo karkoli narobe bom lahko že tam opravla,če bi bla v postojni bi me mogl v ljubljano furat

tko da sem še pred odločitvijo

_____________________________

trinika&tomaž sončka moja

(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: porodnišnica PO
6.3.2007 16:13:24   
Solero
lu, tu pa res nimaš kaj za razmišljat!

(odgovor članu lu155)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?