|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Phvala!
25.10.2005 8:28:42   
viv_
Ko prebiram te vse zgode in nezgode v vrtcih si ne morem kaj, da ne bi pomislila, kakšno srečo ima Mirna z vzgojiteljicami. Že v jaslih 1 sta bili obe super, prijazni, vse se je dalo zmenit z njima, skratka brez pripomb. Sodelovanje je bilo super, včasih sem jaz kaj njim "pojamrala", včasih oni dve meni, ampak vedno smo se vse lepo dogovorili in je super funkcioniralo!

Letos me je bilo malo strah kako bo, ker sem si mislila, da tako fletne vzgojiteljice in pomočnice pa ne more spet dobit in glej - spet sta obe super. Vzgojiteljica je prijazna, kar preveč user posted image , pomočnica je pa super in Mirna še popoldan razlaga o Katji. Pa Katja gor, Katja dol... Še na roditeljskem mi pomočnica je rekla, da ji Mirna prav polepša dan, ko jo vsako jutro pričaka s takim nasmeškom v igralnici.

user posted image za Barbaro in Katjo in želim vam čim več takih vzgojiteljic!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Phvala!
25.10.2005 8:47:03   
piščanc
jaz sem tudi navdušena nad vrtcem, kjer je Tjaša. že tri leta sem zadovoljna tako z vzgojiteljicami, kot tudi z upravo.

letos bravo za Tatjano in Nevenko user posted image

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Phvala!
25.10.2005 9:12:12   
jagoda
Kljub temu, da je Adam v vrtcu med čist ta novimi, naj še jaz pohvalim dve fajn teti: Ljubico in Adrijanouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Phvala!
25.10.2005 9:15:05   
Marsan
Pozdravljeni!

A mi lahko prosim poveste v katerih vrtcih so otroci! Mi namreč iščemo primerno varstvo za otroka.


(odgovor članu jagoda)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Phvala!
25.10.2005 9:15:43   
Anonimen
U, to sta ti dve, ki sta imeli Tiboja v Janini. Meni vzgojiteljica absolutno ni bila v redu, sem jo napizdila, preden sem Tiborja vzela iz vrtca, une druge pa nisme imela priložnosti "spoznati".
Pogrelo me je pa najbolj to, da ko je otrok jokal, ko sem se mu mogla skrivat (kao uvajanje), si ga nobeden ni mar vzel. In ko sem to omenila, je rekla, še vsak se je navadil. No, a se to reč scagani mamici in prestrašenemu otroku?

(odgovor članu jagoda)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Phvala!
25.10.2005 9:22:05   
viv_
Tale Katja je sploh super - takrat ko so bili tam v Čira čar, kjer je bila Mirna vsa hin, jo je imela vedno, ko sem po njo prišla v naročju in jo je tolažila. Čez njo nimam res kaj rečt! Super!

Barbara mi je pa tudi fajn, samo malo preveč prijazna je (resno) - tamala je skoraj vsak dan preoblečena, ker si 650x na dan umiva roke (mija mija oke) in je potem vsa mokra... In to Barbara pove tako prisrčno in z nasmeškom na ustih...

Ampak meni sta fajn, glavno mi je pa to, da je Mirna ful zadovoljna in gre res z veseljem v vrtec!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Phvala!
25.10.2005 9:23:36   
Anonimen
Ja, to je itak edino pomembno. Ampak meni je una še vedno veša.

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pohvala!
25.10.2005 9:47:52   
viv_
Sem jest polupismena... napisala sem Phvala namest Pohvala...

Zdej je popravljeno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pohvala!
25.10.2005 20:37:18   
frutka_
Moj Filip ima tudi super vzgojiteljici. Marijo&Cvetko.Zjutraj itak nikoli ni jokal zdaj pa je že tako samostojen, da steče zjutraj noter mi vrže lupčka in že gre novim dogodivščinam naproti. Z Marijo sta itak zaljubljena.user posted image user posted image user posted image Sicer ima med deklicami v skupinici baje že tudi lubico...user posted image
On se počuti tam odlično, je zadovoljen, vesel in to so neki pokazatelji da se tam v redu počuti kar se mi zdi najpomembneje. user posted image user posted image user posted image

Trikrat HURA!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Phvala!
25.10.2005 20:43:38   
Seven*
Tudi sama sem zelo zadovoljna z vzgojiteljicami. Sem nedolgo nazaj napisala javno pohvalo na internetno stan vrtca. So bili zelo veseli!!

Jakob zjutraj pomaha in se gre igrat. Nobenih problemov. Tudi spat ga spravijo popoldan (meni ne rata). Sama imam krasen odnos z vzgojiteljicami, smo direkte in se razumemo.

user posted image user posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Phvala!
1.11.2005 1:05:05   
KODA
Tudi jaz sem zadovoljna z vrtcem in vidim da otroka gresta zelo rada.user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
3.11.2005 7:06:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu KODA)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Phvala!
3.11.2005 20:46:57   
vesna.com
Živijo!Tudi jaz moram rečt zoal da imamo tudi pri nas takšne ki morajo biti tam zato da so.Kar je za znort tako pri majhnih kot večjih.Jaz sem bila od začetka zelo zadoviljna, zdaj pa je čedalje slabše.Ta večja je zadnje leto v vrtcu a kaj ko je druga ravno začela. Pa gremo jovo na novo.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?