|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Številka nogice 14-mesečnikov?
26.10.2005 22:38:19   
Pupica
Dajte mi povedat številke nogic vaših 14-mesečnikov, ali pa vsaj koliko so imeli pri tej starosti nogico. user posted image
Naša je imela dooooolgo časa 20. Skoraj celo poletje. Sedaj (po meritvah v cicibanovci trgovini) pa ima št.21(ne še čisto. Zato sva kupila zimske čeveljce št.21)
Sedaj pa me je strah, da ji bo kar naenkrat noga zelo zrastla (pa ravno ko smo čevlje kupiliuser posted image user posted image user posted image ).
In na koliko časa morate zamenjati številko obutve?user posted image

Lp


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Številka nogice 14-mesečnikov?
26.10.2005 22:55:13   
andrejaz
Naš Mark nosi številko 22. Se mi je zdelo, da bi bila 21 premalo.
Ti se ne oziraj na samo številko, ampak na to, da ima pri prstih dovolj prostora še za debele nogavice in približno 1 prst.

Glede na to kaj so ti izmerili, bi jaz kupila rajši 22. Meni se zdi, da v cicibanovi trgovini zmerijo bolj tako (raje manj kot več)


_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Številka nogice 14-mesečnikov?
26.10.2005 23:36:56   
Anonimen
Maška ima 21user posted image

(odgovor članu andrejaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Številka nogice 14-mesečnikov?
27.10.2005 6:18:10   
CUKRČEK
Naša je imela doolho št. 20. Sedaj se ji je nogica potegnila in sem ji kupila čevlje za zimo št. 22....sicer so malce dolgi ampak če ji dam notri debele štonfke, so ravno pravi. Je pa res, da nikoli ne kupujem čevljev zanjo, če jih ne proba. Ker moja mala ima zelo visoko nogico in je težko dobiti čevlje, v katere ji gre noga z lahkoto.
Sem pa zadnjič bila v Alpini v Žireh ( imeli so nekakšen sejem) in so imeli blazno poceni čevlje. Kupila sem dvoje za Manco in sicer so eni stali 1000 sit, drugi pa 2000. Tako sem dala za dvoje toliko, kot drugače niti za ene ne . PA nikakor niso slabi čeveljčki. Cicibanovi se mi zdijo tako zelo dragi....še posebej , ker jih tako hitro prerastejo.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Številka nogice 14-mesečnikov?
27.10.2005 7:39:31   
puncica
Naša ma trenutno pri 16 mescih 20, je pa dolgo imela 19 št. Sam se mi zdi da so ji že premale, tako da moramo neki novega kupit.user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Številka nogice 14-mesečnikov?
27.10.2005 8:00:00   
Anonimen
23, čeveljčki 24

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Številka nogice 14-mesečnikov?
27.10.2005 10:33:38   
Hanna M.
Pri 14 m. je imela malčica št. 17, (poletni čeveljčki) pri 16, ko smo kupovali jesenske pa so ji namerili št. 19. 
Za zimske ji bo pa verjetno spet zrasla.user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Številka nogice 14-mesečnikov?
27.10.2005 11:01:18   
viv_
pri 14 m je imela 21, sedaj ima pa 22 ali 23 - odvisno od modlea.

(odgovor članu Hanna M.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Številka nogice 14-mesečnikov?
27.10.2005 11:56:58   
Anonimen
Pupica, Ana ima že od spomladi številko 21.

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Številka nogice 14-mesečnikov?
27.10.2005 12:46:34   
KIRA
14m, 21

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Številka nogice 14-mesečnikov?
27.10.2005 13:30:22   
Blink1
Zdajle (pri skoraj 15. mesecih) Neja še nosi teniske št. 20. Zimske  Cicibanove "gojzerje" pa sva kupila 22 ker jih bo itak obila šele ko bo sneg (bog ve kdaj), pa še debele zokne in nogavice bo imela spodaj. Pa naj ji bo komot.

Smo pa letos kupili žetrojne čevlje. (če ne štejem copatkov)

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Številka nogice 14-mesečnikov?
27.10.2005 23:09:11   
BARBARA R.
Od čevlja odvisno. Ciciban 21 št., kupljeni v Stiefelkonigu so št. 20, SuperFit št. 21,.....Pri 16.-h mesecih.
 
    user posted image

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Številka nogice 14-mesečnikov?
28.10.2005 10:19:30   
Tejči
Ojla,

naša Mia je stara (skoraj) 13. mesecev, pa ima številko 21 (pri 12. mes. so ji v Cicibanovi trgovini tako zmerili)..zimske škornjčke pa sem ji kupila številko 22, ki pa je čist malo večja od štev. 21.

(odgovor članu BARBARA R.)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Številka nogice 14-mesečnikov?
28.10.2005 18:53:26   
Maxica
Men se zdi, da ima user posted image  vsak drug dan večjo nogico, no. Sedaj mu obujem nike copate številko 22, ker če ima bolj debele nogavičke, mu 21 nikakor ne spravim več gor. Tako da tuhtam, da bi zimske čeveljce kupila kr 23.user posted image
Si ti nabavila potem kr v Cicibanu?

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Številka nogice 14-mesečnikov?
28.10.2005 21:00:28   
Pupica
O hvala za take izčrpne inf.punce.
Ja jaz upam, da bo 21 kar v redu, saj se mi zdi, da že v teh hodi bolj tko, če bi bile še večje pa ne vem, ne vem...user posted image
Ja Maxica kar v cicibanu, pa šele zdej sem se spomnila, da sem obljubila da ti sporočim...user posted image Evo za drugič pa res sporočim za user posted image Tisti dan sem šla namreč še na en razgovor, potem hitro naokoli, pa potem po lubija v šolo. Sem bila čist out od tekanja...

LP

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Številka nogice 14-mesečnikov?
29.10.2005 8:10:48   
jakabuki
Mogoče bi bilo pa boljše počakat z zimskimi čeveljči do takrat, ko naj bi jih punčka začela nosit.
Na doljši rok je brezveze kupovat, ker nogica lahko prepraste čevelj hitro, ali pa zelo počasi.Upam, da bo pri vas nogica bolj počasi rasla.

_____________________________

jakajakajakabuki, vas lepo , lepo pozdravlja

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Številka nogice 14-mesečnikov?
1.11.2005 20:49:26   
janjja
lep pozdrav,
naša alja je rojena 22.8.04 in ima nogico št. 21.
kupila sem cicibanove čevlje pa sem vzela 21 ker sem računala še debelejšo nogavičko.

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Številka nogice 14-mesečnikov?
2.11.2005 10:02:48   
Mimi*
Naša punca je imela pri 14ih mesecih nogo št. 18,nosila pa je čevlje 19.
Tri mesece kasneje ima čevlje št. 20,zimske imam pa pripravljene 21,taradi debelejših nogavic.

< Sporočilo je popravil Mimi* -- 2.11.2005 10:04:52 >

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?