|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Palček zavijalček-rezervni deli?
2.11.2005 9:49:31   
Lu
Zdravo!

Mogoče katera ve, kje bi se dalo kupiti tiste plastične palčke, ki zavijejo vrečko pri Palčku Zavijalčku. Mi smo 2 izgubili. So očitno šle v smeti skupaj z pleničkami. Hvala za pomoč in lep pozdrav.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Palček zavijalček-rezervni deli?
2.11.2005 10:51:30   
Dejča
Mogoče kar v Baby centru, Arielu - povsod, kjer prodajajo dodatne kasete za palčka? Najboljše, da kar tam vprašajo, morda bodo znali svetovati.

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Palček zavijalček-rezervni deli?
2.11.2005 14:12:50   
ursk@
Mislim, da jih ni. Tudi mi smo že dve izgubili. Z možem sva se pogovarjala, da je pač to zato, ker sva ga kupila na razprodaji. Malo "dnara" malo muzike. Že razmišljava o novem, ker brez njega si ne znam predstavljat plenicuser posted image .

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Palček zavijalček-rezervni deli?
2.11.2005 15:42:34   
Lu
Klicala sem v Baby Center in jih povprašala, če je možno dobiti. In je. Dobim čez 14 dni brezplačno. user posted image user posted image Magari jih pokliči ( na Rudnik ) in jim povej situacijo in mislim, da sploh ne bo problema.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu ursk@)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?