|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj vaši pobalini obožujejo
9.11.2005 9:03:34   
Bela
Na kaj so nori vaši mali pobalini?
Našmu se odtrga ko vidi mačko, obožuje semafor, najboljša hrana je toaletni, pravi žur je ko ima priliko kaj flikne v WC školko, presrečen je ko se sreča s smetnjakom, na sprehodu niti enega ne spregleda ali kakšno packo na tleh...in še marsikaj bi se našlo.
user posted image


_____________________________

** Življenje je prekratko, da bi bilo malenkostno **
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj vaši pobalini obožujejo
9.11.2005 9:10:59   
vesna.com
Večja je že mim faze, ta mala pa znori ob papirnatih robčkih.Razcufa do...

(odgovor članu Bela)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj vaši pobalini obožujejo
9.11.2005 9:11:50   
vesna.com
Aja!Pa zunaj seveda kamne jeuser posted image

(odgovor članu vesna.com)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj vaši pobalini obožujejo
9.11.2005 9:15:50   
lex
Pri nas je daljinc igrača no1, pa pirovska piksna je tud zanimiva, aja pa mamine joške (čist po atijuuser posted image ), pa sam da so kolesa, da se vrti. Imam eno kolegico, ki je predkratkim rodila in moj mali bi kar njene kolese na vozičku šraufal, svojih nima dost.user posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu vesna.com)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj vaši pobalini obožujejo
9.11.2005 9:16:41   
CUKRČEK
Dajanje cunj v pralni stroj ali pa to, da mi sproti ven meče, kar jaz notri dam. Potem strašno rada meče kopalne igrače v banjo (račke...) tako, da so po večini kar skoz v banji.
Eden blaznih užitkov je, da mi iz omar in predalov v kuhinji znosi vse sklede in pribor. Tako ga moram potem iskati po celoem stanovanju.
Če pa hočem mir, ji pa samo telebajske prižgem. In potem čist notri pade, pleše tako kot oni, se valja po tleh , se smeje...


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Bela)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj vaši pobalini obožujejo
9.11.2005 9:18:46   
CUKRČEK
Pozabila sem še to, da mi kar naprej trosi po stanovanju špangice, ki jih imave spravljene v predalu od previjalne. In ko rabmo laske zapet seveda ni nobene nikjer.

Pa na živali je povsem "pahnjena". Samo da boža in gleda živali, pa je srečna.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj vaši pobalini obožujejo
9.11.2005 9:44:14   
Marogica
Pri ta večjem (4,5 let) se to kar menjuje, odvisno od razpoloženja in pa doživetega v vrtcu ali kje drugje.
Ta manjši (11 mes) pa rad "bere", kar pomeni, da zelo rad raztrga vse reklame, ki jih dobivamo v nabiralnik.Postane prav jezen, če jaz pregledujem reklame, on pa nima v rokah nič. Obožuje tudi sedenje na tleh in miganje z rokicami(kot da bi "račke" plesal) ter se na ves glas dere. Ker nam je všeč, se deremo tudi mi in migamo z rokami. Tako to izmenično delamo, včasih tudi po 10 min. Še dobro, da ne stanujemo v bloku..........

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj vaši pobalini obožujejo
9.11.2005 10:12:37   
Anonimen
naša je mahnena na mabitele, dalince, knjige, telebajske, vesele avtobuske - šeena risanka, mumu - njena igrača kravica s katero spi in se crkla, pse, mačke,...

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj vaši pobalini obožujejo
9.11.2005 10:17:36   
CatJa
Trenutno največji hobi je metanje stvari v koš za smeti. Tu moramo kar pazit, ker noter pristane vse živo. Ko zasliši, da teče voda v kopalnici, misli da se bo spet kopal in skor vse ovinke zraven odnese ko teče v kopalnico. Pri babici je zakon, ker ima rože na tleh. Pri prelistavanju katalogov je neumoren.

Aja, pa tako fino je, če lahko mamici ugaša računalnik takrat, ko je to najmanj potrebno user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Bela)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
9.11.2005 14:09:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu CatJa)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kaj vaši pobalini obožujejo
9.11.2005 14:48:46   
Anonimen
Moj Jan je star 8 let in je trenutno v nekem obdobju, ko vse po vrsti šteje: korake, premike vezalk, grižljaje, avtomobile,...
Včasih zna biti že prav moteče... Nekaj ga vprašaš, on pa odgovori nekaj čisto drugega...

(odgovor članu Bela)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kaj vaši pobalini obožujejo
9.11.2005 15:00:47   
Anonimen
aja seveda, pa kopanje in vodo na sploh :) bi se kr vrgla v bazen če bi jo pustila :)
pa računalniško miško - sploh optične so zakon :)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kaj vaši pobalini obožujejo
9.11.2005 15:36:38   
Maxica
Pri nas so zakon predvsem volani in avtomobili in kar je podobnega (vse je brrrm, brrrm). Pa seveda daljinci, mobiteli, računalnik, miška in tipkovnica.
Smo pa sedaj postali izjemno pridni (sem se zadnjič že hecala, da nam ga bo socialna služba vzela, če ga bo videla, kaj vse "mora" početiuser posted image )-zakon je sesalec, brisanje prahu s cunjo, pa brisanje tal z mokro metlo, dajanje oblek v pralni stroj, praznjenje pomivalnega stroja in podobna gospodinjska opravila, hehe.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kaj vaši pobalini obožujejo
9.11.2005 16:00:36   
Reja
Naš mali obožuje žoge, mobilne telefone, traktorje in...punce (in to pri slabih dveh letih).

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kaj vaši pobalini obožujejo
9.11.2005 16:28:07   
mojcaziga
Žiga je star skoraj 3,5 in trenutno obužuje odpadlo listje. Na poti iz vrtca do bloka smo "spucali" že vse pločnike in naredili kupe user posted image user posted image  , potem je seveda IN kolo, kljub hladu. Med igračami že dolgo prevladujejo Bruderjevi traktorji z vsemi mogočimi priklopi in seveda vsi možni gradbeni stroji. Obužuje Nodija in Mojstra Miha.
Skuha in postreže nam že pravo večerjo user posted image user posted image ...........(...čokolinouser posted image user posted image user posted image user posted image ), že od malega pa je tudi prisoten pri vseh mojih kuharskih uspehih in polomijah.

Knjige ga privlačijo samo tiste, ki so povezane s prevoznimi sredstvi ali pa z ježki.

Lep pozdrav, Mojca

(odgovor članu Reja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kaj vaši pobalini obožujejo
9.11.2005 20:16:38   
KODA
Obožujejeo pomivanje posode,ali z drugimi besedami povedano polivanje vode po pomivalnem koritu in bližnji okolici.(Me zanima,če bo to pri njhovih 15letih še tako aktualno??user posted image ).

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kaj vaši pobalini obožujejo
14.11.2005 12:16:32   
puncica
Zjutraj ob šestih se dere NODI NODI, (ona bi ga gledala) pa TATICA (rdeča kapica), GUJICA (snegulčica), JIGICE(knjigice), skratka že ob sedmi bi ona knjige gledala pa nodija. Obožuje pa prstne barve (ona bi BAVAJA) pa barvice pa plastelin. Skratka vse kar je za otroke nad 3 leta. Od neigrač pa kocke za kurit, mobitel ampak mormo MUJIKO TIMAJA (muziko naštimala) pol pa pleše pa poje, pa zmeša se ji ko ati pride domov itakuser posted image

< Sporočilo je popravil puncica -- 14.11.2005 12:28:59 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Bela)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kaj vaši pobalini obožujejo
14.11.2005 12:19:45   
Anonimen
Avtomobilčke, motorje, gradbene stroje ... sicer pa sploh ne zna peš hoditi, je od jutra do večera na kolesu, če je le možno.

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kaj vaši pobalini obožujejo
26.11.2005 20:58:45   
frutka_
Ure, prava sraka je glede tega! Opazi jih tam kjer jih sploh ni za videti, pa obožuje žerjave (ravno v mestu nekaj delajo in se vedno morava ustaviti ko greva mimo). Zelo rad ima tudi svojo mamico...čisto nor je, ko me zagleda. Kar nekaj  cvili in se stiska k meni pa mi tišči svojo malo glavico pod rokouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kaj vaši pobalini obožujejo
27.11.2005 23:29:38   
polona2
Knjige in čokolado. Pa ovčko. Umivanje rokuser posted image .

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kaj vaši pobalini obožujejo
1.12.2005 22:30:20   
BARBARA R.
Ure, mucke, kakav in glasbo............ ja in svojo drago ninico.
 
    user posted image

(odgovor članu Bela)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kaj vaši pobalini obožujejo
2.12.2005 20:41:27   
stela
živali, knjigice, risanke, telefon, tv daljinec, čokolado in piškote (po mamici)...

(odgovor članu BARBARA R.)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kaj vaši pobalini obožujejo
3.12.2005 19:25:20   
Anonimen
Uničevat stene z voščenkami in flumastri.Popraskat starinsko omaro z vilico.
Porisat z vsemi možnimi pisali leseno skrinjo........itd.user posted image

(odgovor članu stela)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kaj vaši pobalini obožujejo
3.12.2005 20:24:23   
dory
nas je v prvi vrsti nor na traktorje...ga vidi in ze maha pa skace :)...rad je tam kjer se kaj dela ali pospravlja...pomaga dediju zunaj na vrtu, notri pa pospravlja lonce ali pomiva po tleh...ful rad ima knjigice ampak to samo ob vecerih..ima poseben ritual branja pred spanjem...drugace pa ce ne moreva ven morajo bit na sporedu telebajski al pa nodi....obozuje,ce se mu veliko razlaga in ce ga vsi po vrsti poslusamo in ubogamo...no to slednje se  ze ukinja :)

mja ce bo tko zagnan in deloven tudi kasneje bom prou srecna :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Malčkov tek letos praznuje skupaj z Modrim...
photo
Udeležba na Malčkovem teku bo za vse mlade športnike brezplačna, kar omogočajo številni zvesti partnerji dogodka. Zaradi...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?