|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali otrok v bazenu rabi kopalke?
14.11.2005 9:16:53   
Anonimen
Zdaj ko se odpravljamo v toplice, premišljujem, ali tako majhni otroci, kot je Ana (2 leti), v bazenu rabijo kopalke. OK, najprej pomislim, da jasno, saj je ja higienično, ampak po drugi strani tako majhen otrok itak lula v vodo in itak mu tista voda in vse pride v vse luknje user posted image  Pa me zanima, vi, ki večkrat hodite v bazene, ali imajo vsi otroci kopalke (oz. hlačke oz. karkoli že, skratka da niso nagi) ali ne?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali otrok v bazenu rabi kopalke?
14.11.2005 9:20:43   
Anonimen
absolutno! povsod bojo nergal če bo brez. gre se pa zaradi kakca ne lulanja al pa izgleda. tako da ani kr nabavte ene fletne kopalkice pa bo frajrka :)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali otrok v bazenu rabi kopalke?
14.11.2005 9:25:05   
Anonimen
Ja, morajo biti zaradi kakanja, da zadržijo drekec. Saj ponavadi so itak obvezne in prav je tako.
Mi smo bili na morju, ko so po bazenu plavali kosi dreka, ker so bili mali otroci notri goli. Seveda je bil kmalu bazen čisto prazen. Samo preden sem opazila tiste koščke dreka in to, da res nikogar ni v bazenčku, bi Tibor lahko zadevo imel že v ustih.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali otrok v bazenu rabi kopalke?
14.11.2005 9:31:41   
Anonimen
Aha, razumem. Saj ima dvoje take noro šponske kopalke. Samo premišljevala sem (kot vidite, sem imela danes ero globokega premišljevanja), da če se bolj na mehko pokaka, tudi tiste kopalke ne bojo kaj dosti zalegle.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali otrok v bazenu rabi kopalke?
14.11.2005 9:32:55   
Anonimen
Pa ji daj malo več čokoladke za jesti v toplicah.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali otrok v bazenu rabi kopalke?
14.11.2005 9:40:12   
viv_
Ja, kopalke je treba!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali otrok v bazenu rabi kopalke?
14.11.2005 9:48:55   
Anonimen
Viv, a kej veš, a za odrasle tudi?

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali otrok v bazenu rabi kopalke?
14.11.2005 9:51:12   
Anonimen
če znaš drekca držat ni treba user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali otrok v bazenu rabi kopalke?
14.11.2005 10:23:07   
viv_
Meta. - ne, ti pa znaš zadržat, si pa lahk brez user posted image

Kam pa šibate?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali otrok v bazenu rabi kopalke?
14.11.2005 10:40:38   
Anonimen
V Čatež. Po mojih izkušnjah je tam itak tako svinjska voda (vedno pridem domov z vnetim mehurjem), da bi bilo vseeno, če vsi trije lulamo in kakamo noter. Ampak ker ima Anza že tako nobel rdeče pikčaste kopalke v stilu Brigitte Bardot (veš tiste vroče hlačke, al kaj so), jih bo treba razkazat user posted image

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali otrok v bazenu rabi kopalke?
18.11.2005 18:12:48   
Anonimen
Rabi jih zaradi kakecev. Če se slučajno pokaka v vodi, da ti ne bo nerodno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali otrok v bazenu rabi kopalke?
18.11.2005 23:16:16   
karmy
ja itak kopalke... ne bi noben rad da zravn njega priplava kakec user posted image ..še posebej na bazenu...

moj me je hvala bogu opozoru da ga kakat mudi in sva šla prav čas na wc... kuk sm bla ponosna user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ali otrok v bazenu rabi kopalke?
4.12.2005 8:37:13   
Anonimen
Po mojem mnenju jih mora imeti na prvem mestu zaradi higiene (konkretno zaradi kakcev), po drugi strani pa tudi zato, da se otroka že od samega začetka vzgaja tako, da bazeni in plaže niso za popolno goloto (o tem, da so temu namenjene druge plaže, pa potem, ko zraste, seveda). Moj Jan jih je imel vedno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Na družinski izlet z vlakom
Se je vaš otrok že peljal z vlakom? Toplejši dnevi so idealni za družinski izlet z vlakom - po Sloveniji ali za več dni ...
1. HIGHLANDER Pohodniški dan z gosti
HIGHLANDER je največja veriga večdnevnih pohodniških dogodkov na svetu. V nedeljo, 19. maja 2024 pa v Sloveniji organizi...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?