|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spermiogram - dr. Reš
15.11.2005 17:20:08   
Anonimen




Pozdravljene,
moj user posted image  je dobil napotnico za spermiogram k Dr. Rešu ( Dravlje). Ker nisva iz Ljubljane, me zanima a katera morda ve, če delajo tudi popoldan in kakšna je čakalna doba!!??
Hvala in lep pozdravček!!user posted image


  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spermiogram - dr. Reš
15.11.2005 17:37:35   
Massa26
Pozdravljena,

ja, delajo tudi popoldne, v pon in čet od 12ih do 19ih, v torkih in sredah od 12ih do 16ih, v petek pa od 12ih do 14ih.

Za čakalno dobo ne vem, po moje ni predolga, pokliči na 01 510 68 00

LP!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spermiogram - dr. Reš
15.11.2005 17:40:22   
ona78



Massa




_____________________________

Srečno za tisto srečo, ki nekje čaka nate, za drobno in malo večjo, ki zaboli ko trči vate.

Srečno, za tisoč srečic, srečenosnih svetlih kometov,
za bližnje srečanje z nami, v orbitah srečnih planetov!!!

(odgovor članu Massa26)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spermiogram - dr. Reš
15.11.2005 17:42:27   
ona78




ojo, neki mi nagaja računalnik!!!
že ki ste pri tej temi, kaj pa v Postojni se da tudi to opravit???
Tudi mojega dragega to čaka!! user posted image




_____________________________

Srečno za tisto srečo, ki nekje čaka nate, za drobno in malo večjo, ki zaboli ko trči vate.

Srečno, za tisoč srečic, srečenosnih svetlih kometov,
za bližnje srečanje z nami, v orbitah srečnih planetov!!!

(odgovor članu ona78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: spermiogram - dr. Reš
15.11.2005 17:43:53   
ona78




thx massa,
bom jutri takoj poklicala in ga naročila, ker mora opravit čimprej, preden grem jaz na laparo!!!
še enkrat hvala




_____________________________

Srečno za tisto srečo, ki nekje čaka nate, za drobno in malo večjo, ki zaboli ko trči vate.

Srečno, za tisoč srečic, srečenosnih svetlih kometov,
za bližnje srečanje z nami, v orbitah srečnih planetov!!!

(odgovor članu ona78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: spermiogram - dr. Reš
15.11.2005 18:46:36   
emaa
Reš dela tudi popldne, midva sva bila vsakič popoldne naročena, sicer pa poveš uro, ki ti ustreza, pa ti najdejo prost termin

(odgovor članu ona78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: spermiogram - dr. Reš
16.11.2005 8:17:58   
Ženkica
Čakalna doba je tri tedne. Preverjeno user posted image  Midva sva naročena že za drugi spermiogram. Med prvim in drugim bo preteklo natanko 1 mesec.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: spermiogram - dr. Reš
16.11.2005 13:50:10   
Anonimen




Ženkica,
ker sta to že enkrat dala skozi, me zanima kako stvar poteka...oz. saj si redstavljam, ampak moj dragi je že zdej prestrašen.
Če mi lahko kej več poveš prosim: kok cajta ima na razpolago, a grem lahko z njim...user posted image



(odgovor članu Ženkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: spermiogram - dr. Reš
16.11.2005 14:15:41   
Ženkica
Najprej vaju napotijo v posebno sobo (ki je v bistvu wc), da partner opravi svoje v posodico (ti mu po želji seveda lahko pomagaš) user posted image .
Nato gresta skupaj s "pridelkom" v ordinacijo k Rešu, kjer vaju najprej vpraša nekaj osebnih stvari, npr. kolikokrat imata spolne odnose, ali sta poročena, koliko časa delata na otroku, kakšne dedne bolezni imata, če jih imata itd.
Potem pregleda partnerja (testise) pod ultrazvokom. Postopek traja 15 sekund in ne boli. (povej to svojemu).
Nato pod lupo pogleda, kakšena je v resnici sperma od tvojega dragega. Vse to pa vidva spremljata tudi na enkrančku, kjer se lepo vidi, predvsem tiste plavalčke, ki so ok. Vse vama sproti razlaga in pove, kar vaju zanima. Tudi mene je bilo malce strah, ampak le ta se je takoj izgubil, ko sem videla, kako prijazen je Dr. Reš.
Midva morava še enkrat na spermiogram (sva naročena 8.12.), da vidimo kaj bo takrat, ker rezultat ni bil ravno najboljši user posted image , naročila pa sva se takoj pri medicinski sestri.
Takrat bova dobila tudi izvide obeh spermiogramov, jaz pa sem bom tudi naročila pri svoji G, da se dogovorim za nadaljne preglede mojega telesa.

Upam, da sem ti kaj pomagala s svojim odgovorom. Če te pa še kaj zanima, pa kar vprašaj.


Pa povej svojemu user posted image  da ne rabi bit za kaj prestrašen; midva sva se prav fajn imela v tisti sobici user posted image  in tudi pri Rešu ni prav nič bolelo.

pa pa user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: spermiogram - dr. Reš
16.11.2005 14:40:00   
Anonimen




Zelo si prijazna in vse tako lepo si opisala, da bom kr sprintala pa mojemu pokazala!!!
Saj vem da ni nič kej takega ampak moški so pač moški!!! user posted image
A ne dobiš izvide isti  dan??? Kaj pa glede krvi???jaz sem jo dala pri mojemu G, dragi pa še nič user posted image
aja, pa še to me zanima, kdaj si se naročila za december, a moram pohitet da vsj to do konca leta opravimo!!
Tisočkrat hvala, imaš user posted image  v dobrem!!!
Lep pozdravček



(odgovor članu Ženkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: spermiogram - dr. Reš
16.11.2005 15:17:22   
Ženkica
Jaz tut mojemu kar printam razne objave ipd. user posted image  Se mi zdi še najbolj simpl. Kar se tiče izvidov, jih lahko dobiš na dom po pošti, čez cca 2 dni če želiš, ampak glede na to, da morava midva itak še enrat iti na spermiogram, bova dobila kar oba izvida na enkrat.

Naj te potolažim, da jaz še nisem imela nobenega konkretnega pregleda, tudi kri nisem dala, prav tako ne moj dragi. Sem pa imela lansko leto pregled pri G in vzela mi je bris, paje bilo baje vse ok. Veš, jaz sem enkrat že bila user posted image , ampak sem bila še zelo zelo mlada, in sem šla na umetno prekinitev nosečnosti. Saj mi je žal, pa kaj moram zdaj,kar je bilo, je bilo.

Za december pa sva se naročila takoj po pregledu. Dr. Reš je rekel, da je 1 mesec ravno prav, če bi bili mogoče kakšni vzroki, da je bil spermiogram prvič slabši. IMajo tudi zelo prijazno med. sestro, tako da se da vse lepo dogovorit.

Aja, za prvi spermiogram pa sva se naročila kar po telefonu.

Drugače pa malenkost. Z veseljem pomagam, če le lahko.

pa pauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: spermiogram - dr. Reš
17.11.2005 18:07:34   
Anonimen




Ženkica, A se že dolgo trudita za user posted image  ?? Midva skoraj 1,5 let. Z mano naj bi blo vse ok- hormoni, ovulacija, hsg vse bp. Zdej pa mora moj na spermiogram in potem če bo z njim vse okej bom imela še laparo!!
Držim pesti za vaju!!! user posted image



(odgovor članu Ženkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: spermiogram - dr. Reš
18.11.2005 7:46:12   
Ženkica
Midva se za user posted image  trudiva 1 leto. Sedaj čakava še na drugi spermiogram, potem pa moram jaz z izvidi do svoje G, kjer se bom dogovorila kako naprej.
No, saj meni se ne mudi toliko za user posted image , imam namreč 24 let, ampak moj user posted image  pa jih ima 36 in glede na to, da bi imela rada od 2-3 otroke, pravi, da bi bil že čas, da nama končne uspe.

Koliko let pa štejeta vidva, če ni skrivnost?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: spermiogram - dr. Reš
19.11.2005 10:02:27   
Anonimen




Pozdravljena Ženkica,
jaz bom januarja stara 28 let, moj pa 33user posted image ... sej ne da sva stra, ampak cajt hiti!
To leto in pol odkar se trudiva za user posted image  se mi zdi že cela večnost. Prve mesece sva kar dobro prenešala razočaranja ob user posted image  zdaj pa vse težje, še posebej jaz. Skrbi me to, ker je z mano ˝kao ˝ vse v redu, kaj bo pokazal spermiogram??? Moj se kar malček počuti krivega, nič ne pomagajo moje tolažbe??!!
Kako to da bo tvoj ponovil postopek?




(odgovor članu Ženkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: spermiogram - dr. Reš
21.11.2005 8:10:07   
Ženkica
Čao "Anonimen".

POvsem te razumem. vedno težje je prenašati to user posted image . Razočaranje je vedno večje user posted image . No ja, jaz včasih kar študiram, da bi se morala za nekaj časa odklopiti od RR-a in raznih forumov, pa da malo pozabim. Mi bo sigurno lažje.

Kar se spermiograma tiče je pa tko, da ni bil prvi preveč dober, premalo plavalčkov, pa še ti niso bili ne vem kaj živahni. Je pa baje kar stalna praksa, da gre moški vsaj 2x na spermiogram, kajti prvi in drugi rezutat se lahko popolnoma razlikujeta. Na izvid lahko vpliva več dejavnikov.

pa pa


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: spermiogram - dr. Reš
21.11.2005 14:10:22   
Anonimen




ojla ženkica,
evo danes sem dobila user posted image  in sem tako slabe volje, da se bom kr zjokala.... spet eno upanje manj....Veš tudi jaz razmišljam da bi se kr skenslala iz RRja ampak ste punce tle gor ful super da bi vas zelo pogrešala user posted image
Sem pa zadnje cajte malo manj gor, še dobro da nimam računalnika doma, v službi pa mam zadnje cajte polno dela!
Od jutri sem na dopustu -do naslednjega ponedeljka me ni, pa se ti kasneje javim!!
lep teden ti želim



(odgovor članu Ženkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: spermiogram - dr. Reš
8.12.2005 8:52:33   
Ženkica
Drage moje; danes ima z možem ob 12.00 uri že drugih spermiogram pri dr. Rešu. Držite pesti, da bo tokrat kaj bolje, kot prvič user posted image . Sicer pa vam itak javim, kako in kaj je bilo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: spermiogram - dr. Reš
8.12.2005 14:15:21   
Ženkica
Evo me; prišla sva nazaj od dr. Reša. Kaj naj rečem, čisto sem user posted image . Spermiogram je bil tokrat porazen; pod kritiko. Če bi bil vedno tak, sploh ne bi mogla nikol naravno zanosit. Vendar, ker je bil prvič v mejah normale (tako je rekel Reš), sva naročena še na tretji poizkus, torej natanko čez en mesec. Upam, da bo takrat ok in da bo vse skupaj malo bolj spodbudno. Do takrat pa mislit pozitivno in veliko user posted image

lp
Ženkica

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: spermiogram - dr. Reš
10.12.2005 11:43:44   
ona78




Pozdravljena,
moj je pa v torek naročen, pa ge že 2 dni skrbi, kako bo???
a izvide pa dobiš takoj???
Pa še to bi te prosila, kje točno je ta ambulanta???
hvala in lep sončen pozdravček user posted image




_____________________________

Srečno za tisto srečo, ki nekje čaka nate, za drobno in malo večjo, ki zaboli ko trči vate.

Srečno, za tisoč srečic, srečenosnih svetlih kometov,
za bližnje srečanje z nami, v orbitah srečnih planetov!!!

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: spermiogram - dr. Reš
11.12.2005 10:52:18   
emaa
VIdva bosta verjetno prišla iz kopra, gresta dol za Dravlje (na obvoznico gresta za Kranj). Takoj zaviješ levo in potem spet levo nazaj na obvoznico. Si na odstavnem pasu in greš dol za Podutik (s Koprske smeri je zaprt). Zaviješ desno in takoj spet prva desno. To je že Ulica Bratov Babnik. Greš skoraj do konca, do trgovskega centra (znak za Spar, na levi strani), pred Sparom zaviješ levo in parkiraš, Reš ima ordinacijjo v trgovskem centru. V primeru, da je izvoz Podutik odprt, greš dol na tem izvozu, zaviješ levo in potem spet prva desno pa si na bratov Babnik.

(odgovor članu ona78)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: spermiogram - dr. Reš
13.12.2005 17:55:02   
ona78
Emamair, hvala ti za tako podroben opis poti!!! Žal sem bila od nedelje brez interneta, ker je burja skipala dol neko anteno user posted image , tko da nisem mogla do rr-ja!!!
Še enkrat hvala, sva pa našla brez problema!! user posted image

_____________________________

Srečno za tisto srečo, ki nekje čaka nate, za drobno in malo večjo, ki zaboli ko trči vate.

Srečno, za tisoč srečic, srečenosnih svetlih kometov,
za bližnje srečanje z nami, v orbitah srečnih planetov!!!

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?