|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje kupiti "odštekano" kapico?
1.12.2005 12:03:24   
Bejba
Od nekdaj so mi všeč malo bolj "odštekane" kapice za otročke oz. bolje rečeno, ne povsem navadne. Zadnje čase mi je ful všeč tista k zgleda kot da ima umetne laske, ki stojijo pokonci, pa ne vem kje se jih da dobit. Ali pa kakšne druge s kakšnimi ušeski ali cofki. Sem že ful preiskala, pa nič pametnega. Kakšen predlog?

LP; Bejba user posted image

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kje kupiti "odštekano" kapico?
1.12.2005 12:04:53   
lex
Jaz sem jo kupla v Aladinu v Mariboru (ni sicer taka z laski, je pa neki bolj ekstra, kot pa navadna kapa)

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kje kupiti "odštekano" kapico?
1.12.2005 12:07:33   
ZARA
Tamala ima to z umetnimi lasmi in je bla kupljena v Kr. Gori, ampak privat trgovina, tako da si ne boš mogla preveč pomagat s tem podatkom...majo pa luštne v BC, pa Toys v Avstriji ma tud lepe, sam so kr drage, cca 17 EUR, kolk so pri nas pa ne vem...

lpk

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kje kupiti "odštekano" kapico?
1.12.2005 12:20:33   
Baby
Pikapolonica Kranj. Ne vem pa kje imajo še trgovine.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kje kupiti "odštekano" kapico?
1.12.2005 12:24:10   
muki1
Skoraj prepričana sem, da bi se našlo kaj v H&M, pa v Zari....

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kje kupiti "odštekano" kapico?
1.12.2005 13:12:28   
darja72
Če zahajaš kaj v Kranj, imajo jih v trgovini Lucca v starem delu mesta. Gospa jih naštrika na roko, tko, da lahko izbereš tudi barvo. Pa še rokavice ti lahko naredi iz istih barv. Mislim, da stane kapa 4 rokavice pa 3 jurje. Meni se zdi to kar veliko, ampak kapice so res zelozelo fajne.
lp

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kje kupiti "odštekano" kapico?
1.12.2005 13:19:09   
janjja
Jaz sem jih pa vidla v BAby centru v Celju. Z ušeski, z laski,... Imeli so full izbiro, mi smo naši pol res dobro kupili.

(odgovor članu darja72)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kje kupiti "odštekano" kapico?
2.12.2005 7:33:59   
india
Jaz sem prejšnji teden kupila dve taki z laski v DM, pa še ene, bolj odštekane majo, ko otrok zgleda kot Cherokee Indijanec, imajo po sredini volnene cofke, barve pa kakršne poželiš. Pa tudi cenovno so dokaj ugodne, 1.490 sem dala za vsako.

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kje kupiti "odštekano" kapico?
2.12.2005 9:39:39   
Bejba
Miška v katerem DM-u? V Ljubljani?

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kje kupiti "odštekano" kapico?
2.12.2005 9:41:45   
Anonimen
Bejba, na placu imajo res vse sorte kap - saj imate verjtno tržnico ob pon. pa petkih? No, pri nas je. Jaz sem prejle mojemu kupila kapo štrikano, noter velur, čez ušesa, pa trakovi spodaj, take kot jih imajo po štacunah za 3-4 jurje, je na placu 1.200.

(odgovor članu Bejba )
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kje kupiti "odštekano" kapico?
4.12.2005 21:53:11   
india
Bejba, ne v Lj, ampak v MB, baje jih pa imajo v vseh DMih!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kje kupiti "odštekano" kapico?
4.12.2005 22:08:45   
Anonimen
Ja, jih imajo, tudi v Kranju. Samo so tako velike, da je Toborju prevelika, pa je star tri pa pol.

(odgovor članu india)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kje kupiti "odštekano" kapico?
4.12.2005 22:15:40   
b.nika
Pri nas imamo kapic malo morje, če mi je všeč, pa kupim. Tudi jaz sem en kompletek dobila v DM-u, kapica ima ušeska in je iz flisa, full lepa, mehka in topla. Sem pa prejšnji teden dobila še eno v Merkatorju, navzven je štrikana, na notranji strani pa podložena zs flisom. Fajn pokrije ušeska in ima 2 dolgi kitki spleteni iz "ušesnikov". Zgleda pa tako indijanska. Imaš pa tudi veliko izbiro v Babycentru.

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kje kupiti "odštekano" kapico?
7.12.2005 19:44:08   
neycka
Takšne kapice z laski, sem jaz dobila lansko leto v Avstriji. So pa res drage, se mi zdi, da kar preveč. Drugače pa sem že slišala, da se da dobiti kapice po naročilu v podjetju PUPA, kjer izdelujejo super kapice. Sinček je lansko zimo izgubil eno prav "originalno", pa so mi ravno takšno naredili še enkrat - v omenjenem podjetju.
lp.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kje kupiti "odštekano" kapico?
7.12.2005 21:39:02   
ribica.
v hervisu imajo verjetno tud. Vsaj lani so imeli ful izbiro res odštekanih kap, torej sklepam da je tako tudi letos. Cene so pa grde.

(odgovor članu neycka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?