|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ANGLEŠČINA ZA MALE
9.12.2005 10:09:58   
sand
Zanima me ali katera ve kje potekajo urice angleščine za najmlajše (od 3l dalje). V mislih imam program, kjer poslušajo angleščino in se skozi igro in druženje spoznavajo s tujim jezikom.Lp Sand
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ANGLEŠČINA ZA MALE
9.12.2005 10:20:28   
Anonimen
Od kod pa si? Jaz vem za Kranj.
Drugale pa moj otrok ve, kako se po angleško reče drek in pa avto.

(odgovor članu sand)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ANGLEŠČINA ZA MALE
9.12.2005 10:30:48   
sand
Sem iz Ljubljane, angleški besedni zaklad je vsekakor zelo zanimiv, predvsem za male.Lp Sand

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ANGLEŠČINA ZA MALE
9.12.2005 11:19:15   
dory
V kranju majo ful luskane urice za tanajmlajse...ceprav kolikor vem, je od cetrtega leta naprej....no tudi jaz bom svojga vkljucila v to...ker se mi zdi vec kot dobra zadeva :)

(odgovor članu sand)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ANGLEŠČINA ZA MALE
9.12.2005 12:21:05   
Anonimen
Tukaj jih imaš nekaj v Ljubljani:
http://www.verba28.net/predstavitev_otroci.htm
http://www.alphasola.si/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=5&Itemid=28
http://www.ini-mini.si/predstavitev.html
http://www.vanessa.si/
http://www.barbaraip.si/index.php?sv_path=215,272

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ANGLEŠČINA ZA MALE
9.12.2005 14:10:17   
sand
Splišni ful hvala,lep sončkov dan.Sand

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ANGLEŠČINA ZA MALE
9.12.2005 14:16:38   
Anonimen
Malenkost.user posted image

(odgovor članu sand)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ANGLEŠČINA ZA MALE
10.12.2005 20:56:52   
frutka_
Sand, v MB imamo učenje angleščine za najmlajše preko telovadbe. Zelo luštna zadevica. Morda obstaja kaj podobnega tudi v LJ.
Če imaš otroka v vrtcu pa še en info. Obstajajo vrtci, ki imajo oddelke v katerih potekajo glavne zaposlitve v tujem jeziku (npr. nemščina ali angleščina). Tudi to je fajn, ker poteka učenje v oddelku, otroka ne rabiš popoldan nikamor voziti, običajno dejavnosti v tujem jeziku vodijo vzgojiteljice (ki so seveda za to primerno izobražene) tako da jih "uči" oseba, ki otroke dejasnko pozna in oni njo. Seveda je pa od otroka do otroka odvisno kako se bo odzival na "učenje". Od nekaterih ne dobiš povratne informacije dalj časa šele čez čas pa se besedni zaklad ekspanzira in otrok naenkrat "govori". Spet drugi pa totalno sodelujejo in dobivaš odziv od samega začetka.
 To sta le dve alternativi učenja tujega jezika, ti dve sta mi blizu, tečajnih oblik pa ne poznam.

Vsekakor se mi zdi to primerna odločiten kadar otrok ni prisiljen v "učenje" in če poučevanje resnično poteka kvalitetno in preko igre. user posted image

(odgovor članu sand)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ANGLEŠČINA ZA MALE
10.12.2005 21:31:02   
sand
Hojla,tale kombinacija s telovadbo je super ideja,samo ne vem ali v Lj to tudi obstaja in se absolutno strinjam s tabouser posted image .Lp Sand

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ANGLEŠČINA ZA MALE
11.12.2005 1:37:23   
Anonimen
Jaz pa menim , da ni za otroka ravno najboljše, da obiskuje predhodno te tečeje, kasneje v šoli moti celoten pouk in ostalim sošolcem ne pusti do besede, otroku postane dolgčas in nezanimivo. Učenje le tega predmeta opusti, ker misli, da vse zna, kasneje pa se na sestankih starši čudijo, kako, da ima tako slabe ocene pri angleščini, saj se jo uči že od tretjega leta?!

Samo moje skromno mnenje

(odgovor članu sand)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ANGLEŠČINA ZA MALE
11.12.2005 1:51:55   
baguSka
No, men je pa žal, da nism mela te možnosti, da bi se učila že prej, ker sem v šoli angleščino le s težavo nardila.

To je pa moje skromno mnenje.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ANGLEŠČINA ZA MALE
11.12.2005 6:31:03   
sand
Hojla,nimam v mislih intenzivnega tečaja za angleščino,kjer bi otroka v enem letu naučili tekočo angleščino.Mislim, da je prav,da se otrok skozi igro seznani z različnimi stvarmi,saj bo tako imel dobro podlago za tisto,kar si bo sam izbral kasneje.Absolutno sem proti temu,da otroka siliš v nekaj,če pa vidiš da on bi, ga pa lahko samo z veseljem spodbujaš.Res je,da smo mi vsi gor zrasli brez predhodnih tečajev itd.,Ampak včasih ni bilo takih možnosti,danes pa so in zakaj jih ne bi izkoristil.če je otrok seveda zainteresiran za taka družabna srečanja.Tukaj ne vidim nič slabega, kaj pa otrok s to podlago dela kasneje med vrstniki oz. v šoli pa velik del prispeva vzgoja.Zato,ker npr.sama zelo dobro poznam neko področje še ne pomeni, da me ne zanima več.Enako npr. je z motoriko,ki se je na žalost ne da učit do 50l.Če otroku že v zgodnjem obdobju omogočiš,da razvija osnovno motoriko,si zanj naredil ogromno.Danes gre življenje glede na vse raziskave pač v to smer in s tem samo pripomoreš, da bo otrokom lažje dohajat vse to,ker gre življenj (včasih na žalost) prehitro naprej.
LP Sand

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ANGLEŠČINA ZA MALE
11.12.2005 14:18:58   
dory
Jaz pa prav toplo pozdravljam tovrstne moznosti...ko smo bili mi otroci, tega ni bilo...in ker gre svet s svetlobno hitrostjo naprej in vedno vec otrok ze pred casom sole ze marsikaj zna, ne vidim razloga, zakaj svojega otroka ne bi vkljucila recimo v tecaj anglescine...svojega otroka nikakor ne mislim siliti, mu bom pa dala na razpolago stevilne moznosti...bi bila pa vesela,ce bi ga tovrstni tecaji zanimali, saj je to dobra dota za naprej v zivljenju...

(odgovor članu sand)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ANGLEŠČINA ZA MALE
4.1.2006 20:47:26   
Anonimen
Jaz (pa sem iz foha, skromno dodajam) niti pod razno Ane ne bom forsirala s tujim jezikom pred šolo.

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ANGLEŠČINA ZA MALE
5.1.2006 7:07:35   
Errai
Tudi v Ljubljani obstaja nekaj podobnega - učenje angleškega jezika skozi gibanje.

http://www.storklja.si/t3/index.php?id=1022

Irena

(odgovor članu sand)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?