|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   grete na dedka mraza v mb bolnišnico?
12.12.2005 7:46:09   
k1
sprašujem člane mb društva nedonošenčkov?

je katera že bila? kako to izgleda??

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: grete na dedka mraza v mb bolnišnico?
12.12.2005 19:51:11   
Marina 1
Pozdravljena.
Ja seveda gremo letos na dedka mraza.Mi je zadnjič ravno sestra Irena in Dr.Roškar ko smo govorili po telefonu dejal da letos pa moramo prit.Namreč smo bili vsa tri leta ravno takšen čas bolani in nismo mogli it.No letos pa nas je angina malo presenetila in prišla prej tako da ziher gremo.Naš tastarejši se že ful veseli,mali pa še tako ne ve zakaj se prau gre.
No pa se vidimo v soboto.

LP Marinauser posted image

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: grete na dedka mraza v mb bolnišnico?
13.12.2005 15:51:21   
Anonimen
Mi bomo verjetno šli. Me pa zanima kako je s članarino? Pošljejo položnico?

Me pa veseli, da se srečajo naši malčki!

(odgovor članu k1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: grete na dedka mraza v mb bolnišnico?
13.12.2005 20:27:35   
Seven*
Mi bi se tudi vclanili, ker je dr.Roskar rekel, da smo tudi lahko clani glede na to da smo na istem oddelku intenzivne lezali.. Pa mogoce tud na dedka mraza sli..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: grete na dedka mraza v mb bolnišnico?
14.12.2005 9:58:17   
Marina 1
Pozdravljena Bojana.
No krasno,potem se pa že veselim srečanja.Položnice pa ne dobiš ampak poravnaš članarino na društvu ali pa na oddelku pri sestri Ireni ali pa pri Dr.Roškarju.
No če pa prideš na dedka mraza pa lahko tam poravnaš.In ne pozabi prinest članske izkaznice.Bo pa zanimivo veš,pa še vse otročke ki so včlanjeni obdari dedek mraz.Tako je bilo vsaj vsa 3 leta do sedaj.Nam so namreč prinesli darilo domov,ker je prvi sin bil vedno takšen čas bolan,lani pa tako nismo šli,ker smo z Mihecom komaj prišli iz bolnice tako da nam je Jelka iz društva prinesla darilo za oba domov.To je naša soseda in soustanoviteljica tega društva.
No potem pa se vidimo.

LP Marina 1

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: grete na dedka mraza v mb bolnišnico?
16.12.2005 21:52:30   
Anonimen
Mi smo bili že lani na božičku,tudi na sestanke hodimo ,pa na pikniku  smo bili.user posted image Sedaj pa k bolj pomembni stvari,lepo je it po darilo,ki je zastonjuser posted image ,kje ste pa bile,ko so se zbirale stvari za SREČOLOV.-za piknik.Denar zbran na pikniku gre za darila.TAKŠNO KOT JE SEDAJ STANJE-PIKNIKuser posted image -BOŽIČEKuser posted image ,OSTALOuser posted image user posted image .Kot kaže trenutno stanje-bo vse skupaj-PROPADLO,saj je aktivnih samo15 članov.

(odgovor članu Marina 1)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: grete na dedka mraza v mb bolnišnico?
16.12.2005 22:27:11   
Marina 1
Anonimen.
Mislim da je dobro najprej prebrat kdo je aktiven za srečelov in piknik potem pa obsojat.
Jaz osebno sem do sedaj vsa 3 leta zbirala-USPEŠNO sponzorje za jesenski piknik,tako da tvoje vprašanje kje smo bile ko je bilo potrebno zbirati stvari za srečelov ni ravno na mestu.Sestankov se pa žal ne moram zraven dveh otrok udeleževat in ravno zaradi mlajšega nedonošenčka ki ima kar precej zdravstvrnih težav.Bi pa resnično rada vedela kdo si  ti oseba pod nickom Anonimen ker me jezi da nekdo nekoga obsoja brez podlage.Toliko samo v premislek.

LP Marina 1

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: grete na dedka mraza v mb bolnišnico?
18.12.2005 12:30:05   
k1
marina, user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Marina 1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?