|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prehlat
19.12.2005 11:02:59   
*alja*
Mam eno vprašanje? Danes ponoči je mali začelo tečt iz nosa, kašla in kiha vendar nima vročine! Zanima me kaj ji lahko kupim v lekarni ker ima ful zaštopfan nos in komaj diha! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prehlat
19.12.2005 11:04:16   
MarijaPo
napise se prehlad in ne prehlat

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prehlat
19.12.2005 11:09:59   
Magi*
pri prehladu najbolj zaleže fiziološka raztopina ali pa sterimar / aquamaris, s katerim fino navlažiš sluznico in potem bodisi posrkaš s pumpico bodisi očistiš z palčko / vatko / robčkom. predvsem pa večkrat navlaži sluznico, da se bo nosek odmašil. potem je tu še slezov čaj, slezov sirup, žajbelj za inhalacijo (pazi, da se ne opeče!), vlaži prostore in lahko tudi malce privzdigneš vzglavje. potem pa vztrajaj, dokler ne mine. zdaj, ko je lepo vreme, gresta lahko tudi malo ven na zrak ali pa vsaj dobro zrači prostore in seveda pazi, da se prehlad ne razvije v kaj hujšega.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
19.12.2005 11:12:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *alja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prehlat
19.12.2005 11:14:52   
*alja*
MarijaPo hvala za izobrazbo, čeprav sem jas prosla le za nasvet ( mislim, da se vsak lahko zmoti )!

Magi*, tebi pa najlepša hvala!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , pa tudi tebi BAGI, hvalauser posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil aljahanzel -- 19.12.2005 11:17:24 >


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prehlat
19.12.2005 11:34:53   
Moica
Nam pri kašljanju pomaga sirup Prospan, ki ga zaradi dvojnega delovanja zelo priporoča tudi pediatrinja.

Hitro se pocajtite!

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prehlat
19.12.2005 11:37:35   
Anonimen
ZA lažjo dihanje kupi baby wick ali pa baby luffuser posted image

(odgovor članu Moica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prehlat
19.12.2005 11:51:11   
MarijaPo
aljahanzel oprosti, ce sem te razjezila, ker se nimam frockota, ne vem nic o prehladih otrok, pa sem hotela vsaj pri slovnici malo pomagat :)
sicer pa vem, da se vsak kdaj zmoti, ker sem tudi sama ze enkrat na predstavitvi enega programa napisala posatka namesto posadka :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prehlat
19.12.2005 12:56:28   
petraz
Mi smo kupili fiziološko raztopino, Prospan za lažje izkašljevanje. Pediatrinja mi je predpisala tudi Operil za otroke. Je pa res najbolje, da greš k zdravniku, da ti predpiše ustrezna zdravila za otroka.user posted image

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?