|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Menstruacija
23.12.2005 20:37:42   
uma
Danes, še ne polna dva meseca po porodu se je vrnila tista user posted image menstruacija. Pa dojim na polno in ničesar ne dodajamo. Me je čist presenetlo. Sem bla prepričana, da bo dlje trajalo preden bo spet prišla. Bolijo me ledvice in križ. Očitno bo prav tako boleča kot je bila preden sem zanosila.

Kdaj ste pa ve dobile menstruacijo po porodu?


_____________________________

V moje življenje je posijalo sonce po imenu Žak!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Menstruacija
23.12.2005 20:55:17   
ona
Ne skrbi,jaz sem jo dobila 7 tednov po porodu,čeprav sem dojila in še zdaj dojim,ko ima mala 11 mesecev in imamuser posted image  normalno kot prej.
Pri prvem otroku,pa ki sem ga dojila le 3 mesece,sem dobilauser posted image šele čez pol leta,ko sem že nehala dojit.
Je res čudna ta narava!user posted image

(odgovor članu uma)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Menstruacija
23.12.2005 21:32:55   
pika_b
No jaz sem jo pa dobila danes, čez en teden pa bo pet mesecev od poroda in še vedno polno dojim.

Presenečena pa sem, ker sploh nisem imela nobenih bolečin. Pred zanositvijo sem imela grozne krče, skoraj tako grozno, kot da bi rodila. Sem bila tudi na proti bolečinskih inekcijah.

Upam, da bo še naprej tako, sicer mi je G rekla, da bi naj bilo po porodu bolje, vendar poznam primer, ko je bilo še slabše. Tako, da narava pač naredi svoje!!

lp, pika_b

(odgovor članu uma)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Menstruacija
23.12.2005 22:10:33   
mimica
Prvo menstruacijo po porodu sem dobila, ko mali še ni bil star dva meseca. sem mislila, da je samo enkratna ali pa da ne bo redna. No, pa je vsak mesec na obisku user posted image  in to skoraj točna. je pa močnješa kot pred prorodom in tudi bolj boleča,prej sploh nisem vedela, da jo imam, sedaj pa boli. Aja, pa tudi jaz polno dojim. Še dobro, da nisem uporabljala zaščite "saj dojim ", ker bi bila verjetno  hitro ponovno noseča.

(odgovor članu uma)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Menstruacija
23.12.2005 22:19:02   
Katrin
Izgleda, da sem med srečnicami?
Naša user posted image  je stara dobrih 9 mesecev, tete s krvavca pa še od nikoder.

lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu mimica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Menstruacija
24.12.2005 7:21:41   
Lana_s
Katrin lepo tebi. Jaz sem jo dobila 6 tednov po porodu in je od takrat vsak mesec na obisku in to 8 user posted image  dni (pred nosečnostjo pa 6 dni).

_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Menstruacija
26.12.2005 9:18:52   
chips
Tudi jaz sem jo dobila 6 tednov po porodu in upam da je danes zadnji dan saj je danes že 8. dan ko jo imam.Prej sem jo imela pa po 5 dni



_____________________________

6.11.2005 ob 13:04 se je rodila najina princeska TEA!!
23.8.2007 ob 11:13 se je rodil najin princ NIK!

(odgovor članu Lana_s)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Menstruacija
26.12.2005 9:26:50   
lelaval
Jaz sem tudi že 6 mesecev in pol od poroda, pa me user posted image  še ni obiskala.  user posted image  Očitno je letos sploh ne bo na spregled user posted image  - toloko bolje.

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Menstruacija
26.12.2005 9:31:47   
Magi*
dobila sem jo po 11. mesecih, čisto nič bolečo in čisto malo. naslednič je bilo po malo več kot mesecu dni, zelo močno, vendar nič bolečo. v primerjavi z prej, je zdaj 1000x boljše (upam, da tako tudi ostane). tudi PMSa nisem nič čutila (pa tudi mož ni opazil sprememb, kar jih pred porodom definitivno jeuser posted image ).

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu uma)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Menstruacija
26.12.2005 18:17:55   
PBJ
Jaz sem zelooooo vesela, ker je še nimam user posted image , mali pa je star 5 mesecev in 14 dni. Me pa zanima, kdaj bo prišla - in ji še ni treba tako kmalu, ker so z njo same težaveuser posted image ...biti pa morauser posted image user posted image user posted image

Drugače pa user posted image  še samo dojim, brez kakšne druge hrane. Še kakšen dober teden bomo počakali, potem pa začeli s sokovi in kašicami.

Uma, kako pogosto pa se dojita čez dan in kako pogosto ponoči???

lp


_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu uma)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Menstruacija
26.12.2005 19:07:52   
uma
Čez dan dojim kolikor je povpraševanja. To je kar velikokrat. Se mi zdi da ne poje veliko v rundi in potem velikokrat je. Pozna pa se tudi od tega, ker ponoči dojim 2 krat maximalno 3x, pa še takrat sploh ne poje veliko.

Mi je pa menstra po enem dnevu kar odšla al kako bi se izrazila. Skratka trajala je en dan- je pa bolelo. In tako sploh ne vem kaj je to bilo. Bomo videli čez mesec.


_____________________________

V moje življenje je posijalo sonce po imenu Žak!

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Menstruacija
27.12.2005 13:23:51   
petraz
Uma prav to se je meni zgodilo tale vikend. Pa sedaj ne vem na čem sem... a sem dobila po 7. mesecih (od poroda) prvo menstruacijo, ki je bila zelo, zelo boleča ali je kaj drugega. Tako kot si napisala, trajala je en dan, bol slaba, mogoče tudi zato, ker se še s tamalim dojiva, ne vem... Kaj je imela katera podobne izkušnje in kdaj je potem dobila ponovno M. ???!!user posted image  
HVALA !!user posted image user posted image

(odgovor članu uma)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Menstruacija
22.1.2006 20:13:05   
Abby
Prvič se mi je menstruacija vrnila 9 mesecev in en teden po porodu.

Tokrat pa je 10 mesecev in pol po porodu še vedno ni, pa je tudi ne pogrešam.

_____________________________

MAJA 8.4.2002
FILIP 4.3.2005

(odgovor članu uma)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Menstruacija
23.1.2006 11:21:58   
bombonček
Jaz sem jo dobila 6tednov po porodu pa jo nisem nič pogrešala je pa nujno zlo našega življenja kaj moremo.

(odgovor članu Abby)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Menstruacija
24.1.2006 14:26:50   
anckabancka
Dobila sem jo dobrih 6 mesecev po porodu. Bila je zelo šibka in samo tri dni user posted image Želim si, da bi bilo še naprej tako.

(odgovor članu bombonček)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Menstruacija
24.1.2006 14:39:42   
beli
Hoj!
Če ti je v tolažbo, sem dobila menstruacijo 4 tedne po porodu, ravno 1 dan pred ginekologom. Sem bila zelo začudena in tudi sestra, ko sem poklicala. Za spremembo niti tako močna niti boleča, tako kot pred nosečnostnjo. Nimam pa redne- verjetno zaradi dojenja. lep pozdravček

(odgovor članu uma)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Menstruacija
25.1.2006 14:35:43   
Lu
Jaz sem pa 11 mesecev po porodu pa od M ne duha in sluha. Z dojenjem pa počasi nehujemo. Upam, da čimpreje pride.user posted image

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu beli)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Menstruacija
25.1.2006 18:55:01   
Abby
Upaš, da čimprej pride? Zanimivo stališče. No, jaz sem 6 tednov po porodu itak imela še poporodno čiščo, tako da sem not naredila za ene par menstruacij.

_____________________________

MAJA 8.4.2002
FILIP 4.3.2005

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Menstruacija
20.2.2006 11:33:59   
Lu
Abby seveda, da počasi začnemo delat na drugem, neuser posted image

Še vedno sem brez. Do kdaj je ˝dovoljeno˝ biti brez?

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu Abby)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Menstruacija
20.2.2006 23:35:24   
KODA
Jazsem jo dobila pri obeh cca 1 mesec po porodu.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Menstruacija
21.2.2006 21:51:32   
tasika12
Jaz sem jo dobila po malo več kot deset mesecih po porodu in jo do sedaj imela dvakrat, sedaj pa je kar izginila in ne vem kaj bi to bilo. Ta mala se sedaj hoče dojit še več kot prej - mislite da je to vzrok?
Nataša

(odgovor članu uma)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?