|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prvič na počitnice
29.12.2005 9:36:33   
arielca
Kdaj ste šli z vašimi user posted image  prvič na počitnice in kam ste šli?

Nas vabijo marca za vikend v toplice pa se mi zdi, da je to prezgodaj, ker bo takrat naša user posted image  stara 3 mesece. Kaj mislite?

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prvič na počitnice
29.12.2005 9:40:39   
NinaŠ
Seveda pojdite! Sprostila se boš, odpočila od vsakdana, pa tudi user posted image bo pravgotovo pasala sprememba. Sploh je pa z majhnim dojenčkom najlažje okrog hodit, saj ti ni treba ves čas mislit kaj bo jedel (mlekca itak), kje bo kaj ušpičil,...

Mi smo šli prvič pri Anžetovih 3,5 mesecih za 14 dni na morje - pasalo je meni in Anžetu.

LP

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prvič na počitnice
29.12.2005 10:20:26   
CatJa
Pri dobrih dveh mesecih smo šli za deset dni na morje. Ni bilo nobenih problemov, pravzaprav je ful užival.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prvič na počitnice
29.12.2005 10:22:56   
viv_
Pri treh mesecih v Podčetrtek, terme Olimia.
Pri petih mesecih na morje.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prvič na počitnice
29.12.2005 10:44:47   
Marogica
Prvi je bil star 2 meseca, ko smo se odpravili na morje, ca 500 km od doma v prikolico. Brez problemov. Ta drugi 3,5 mesece na smučanje (4 dni). Smučal sicer se ni, je bilo pa res fajnuser posted image
Arielca, kar pojdite, super se boste imeli

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prvič na počitnice
29.12.2005 10:47:22   
Dejča
Mi smo šli pri 1 mesecu na morje, pri 2 v toplice (pa še nekajkrat okrog na dopust) in ni bilo nobenih problemov - vsi so samo govorili, da tako pridnega otročka še niso videli. Manj boš komplicirala, boljše bo!! Pa ne poslušaj raznih starih mam in sosed, da so otroci premajhni, da jih bi vozili okrog, pa ven v hladnem, zimskem vremenu. Prej kot se otrok navadi na vse stvari, lažje bo za vse. Skratka - uživajte!! Mi gremo z našo sončico še za novo leto na morje!

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prvič na počitnice
29.12.2005 11:08:52   
tascha
Prvič pri dobrih 2 mesecih na morje (brez problemov), pa pri 3,5 mesecih še 1x na morje pa pri  4,5 v toplice (se je kopal v bazen in ful užival).user posted image user posted image

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prvič na počitnice
29.12.2005 11:16:16   
Katrin
Najina user posted image  je rojena marca in ker imamo počitniško prikolico na morju (Hrvaška) sva skoraj celo poletje preživeli ob morju. To se pravi od junija (ko je dopolnila 3 mesece) pa tja do septembra.

Težav s prilagajanjem na okolje ni imela nobenih; ne vidim razloga zakaj se ne bi na počitnice odpravili tudi vi!

Le pogumno! user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prvič na počitnice
29.12.2005 12:35:57   
Veverička
Pri 3 mesecih v Portorož (tudi konec februarja oz. začetek marca) - mali je ful užival v bazenu!

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prvič na počitnice
29.12.2005 12:58:38   
petraz
Mi smo prvič šli na počitnice v toplice, ko je Anže napolnil 4. mesece. Letos oktobra. Kar pojdite, zakaj pa ne!?user posted image

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prvič na počitnice
29.12.2005 14:10:38   
Sash
Tudi mi smo šli na dopust ko je imel user posted image skoraj 2 meseca. Bilo je lepo in smo se prav odpočili. Priporočam ti, da greš saj bo vsem pasalo. Mi smo bili en teden in nepopisno je bilo. Tudi user posted image je užival in pridno spal in jedel. Edino domači so ga pogrešali user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Lepo se imejte...
Sash

_____________________________

Na svetu sem zato, da ljubim in ne sovražim!

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prvič na počitnice
29.12.2005 18:07:58   
Primoza
Za vikend bi se jaz upal iti. S tremi meseci smo že vozičkali po sredogorju.

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Prvič na počitnice
29.12.2005 20:09:56   
Mojca20
Pejte, pejte......

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





IDEJA ZA VIKEND: Korita Krčnik
Poletje počasi prihaja, izkoristimo proste dni za družinske izlete po Sloveniji. Vabimo vas, da obiščete korita Krčnik, ...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?