|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Fantek/punčka
14.1.2006 17:41:12   
**Petra**
Pozdravljene!

Zanima me, če poznate kakšne "starodavne" metode, katerih naj bi se držal, da bi bil določen spol. Namreč prvi otroček je bila punčka, zdaj pa si s partnerjem želiva še fantka.

Upam, da mi boste priskočile na pomoč.

Hvala in lepo pozdravljene,
Petra
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Fantek/punčka
14.1.2006 17:56:45   
sašaš
Aha. Potem mora tvoj imet škornje gor, ko ga bosta "delala". user posted image  Tako so včasih rekli, res! user posted image

_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Fantek/punčka
14.1.2006 17:58:01   
**Petra**
to pa vsekakor, ma ribiške goruser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Fantek/punčka
14.1.2006 19:03:24   
mala
user posted image user posted image



čimvečkrat naj bo akcija...user posted image user posted image ...non stopuser posted image user posted image ja moški so bl lene sorte pa jih mora bit več,da kej nardijouser posted image user posted image user posted image



(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Fantek/punčka
14.1.2006 21:14:20   
Monika79
Halo punce user posted image
Prebrala sem na Pušenjakom forumu, da če user posted image pred O, da je verjetnost večja, da bo user posted image , ker baje ženska semenčeca dlje časa živijo (med tem ko moška ne semenčeca ne živijo tako dolgo) in se zato dlje časa obdržijo, medtem pa ko so  moška semenčeca hitrejša in ob user posted image  točno na O bi naj bil user posted image , ker so ta semenčeca hitrejša in hitreje pridejo do jajčeca, kot pa ženska, samo je pa na koncu poudaril, da če veliko gledaš na spol, lahko na koncu še dlje časa ne pride do user posted image , mam pa zate en link kateri ti bo pomagal, kajti spodaj lahko izbereš, kateri spol želiš user posted image  ali user posted image , pa ti sam izračuna, pa veliko sreče user posted image

http://www.conceptionstore.com/csovucalcin.html
 
lp Moni user posted image

_____________________________

16.11.2006 sem postala MAMA mojemu zakladku Kaji.

Preden je bila spočeta - sva si jo želela,
še preden je bila rojena - sva jo ljubila,
in komaj se je rodila - bi zanjo umrla.
TO JE ČUDEŽ ŽIVLJENJA!

M.Hawkins

(odgovor članu mala)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?