|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bakkerjev katalog
17.1.2006 16:01:36   
k1
ste dobile novi bakkerjev katalog? boste kaj naročile?

meni se svetijo vrtnice na zadnji strani, pa jagode in maline, pa še bi se kaj našlo.

koliko prakticirate ta nakup? jaz čakam na pomlad, da vidim, če bo jesenski ajnkauf pri bakkerju dal svoje rezultate.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bakkerjev katalog
17.1.2006 16:28:09   
san
jaz še nisem kataloga dobila.

mi je pa lani vse ven prišlo, kar sem pri njih naročila. pa vrtnice, tiste male, so se tako lepo razrasle, res lepo.
tako, da ko pride katalog bom gotovo kaj kupila.
lp s

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bakkerjev katalog
18.1.2006 8:18:51   
lelaval
Poznam katalog, naročala pa še nisem. Je pa enkrat tašča, a kako je bila zadovoljna, pa ne vem.
So mi pa všeč ene jagode, ki jih sadiš v lončke.

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bakkerjev katalog
18.1.2006 8:27:48   
CUKRČEK
Jaz sem lani kupila iseče jagode, ki so lepo ozelenele. Pol so pa kar čez noč crknile......sem seveda reklamirala in dobila povrnjen denar.

Je pa mami kupila ene mini lilije. Sicer so lepo cvetele, samo niso bile ničkaj mini. So zrasle 2x večje, kot naj bi mogle zrasti.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bakkerjev katalog
18.1.2006 17:41:01   
india
Dobila, a še nisem prelistala, bom pa zdaj...

Kar smo naročili lani je bilo vse zelo lepo, pa tudi begonije iz korita,ki smo ga dobili so bile čudovite.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bakkerjev katalog
19.1.2006 11:57:27   
Nasy
meni pa nekaj sploh ven ni prišlo od laniuser posted image oh, mika me marsikaj, jaz bi vse imelauser posted image samo, je pa precej drago, v primerjavi s kakšno drugo trgovino, tako da bom verjetno kar v kalio kaj zavila prej

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bakkerjev katalog
19.2.2006 20:39:53   
matahari
Zelo veliko sem naročila preko Bakerja in sem zadovoljna..sploh tista srebrna vedrca so mi ful všeč, ker imam vsa korita za roče v tem stilu...iz zadnjega kataloga sem tudi že naročila..so pa na primer rože za na okna precej drage..jaz vedno naročam kakšne stvari, ki so v akciji..tiste male vrtnice, ki so jih prodajali jeseni sem posadila in so se vse prijele in lepo prezimile...user posted image user posted image

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bakkerjev katalog
20.2.2006 16:48:05   
k1
Nasy, zakaj pa nisi nič reklamirala. sploh ne preverjajo, kar novo pošljejo. jaz bi na tvojem mestu. in hrani račun, da boš vedela točno, kaj manjka.

midva sva že precej naročila, dosedaj mi je bil všeč tudi evkaliptus, ki ima take modro sive liste in res diši. baje preganja mrčes. letos, ko se vselimo, si ga bomo postavili pred spalnico.

drugače pa še ena izkušnja: gratis smo dobili lučke za v vrt (2komada) pa je bil pri enem pokrov zlomljen. sem po mejlu pisala na bakerrja in so mi poslali novi dve, brez da bi kaj vprašali. sedaj imamo štiri (no, enega malo zlomljenega). user posted image




(odgovor članu matahari)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bakkerjev katalog
20.2.2006 17:00:41   
Sulfinija
Ojla!

Tudi jaz sem že dobila nvi katalog.Naročila sem lansko leto dva paketa vrtnic visečih,ker je imela tašča rojstni dan in si jih je ful želela.In je zelo zadvoljna korita pa sem kupila pri nas ker so se mi v katalogu zdela malce predraga.
Ja tudi iz tega kataloga bom naročila dve vrtnice na steblu eno za taščo eno za mamico in imela bi tisti moder grm mi je ful všeč.No jagode pa že imamo in so super.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: bakkerjev katalog
22.2.2006 15:14:35   
TORTICA
Sem naročila že pred enim mesecem in še nisem bobila. Upam da mi bo ratalo.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: bakkerjev katalog
23.2.2006 9:36:45   
janjja
Jaz sem ga tudi dobila pa si nekako nisem upala naročiti, bom pa enkrat poskusila, pravijo da je kar kvalitetno.

(odgovor članu TORTICA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: bakkerjev katalog
27.2.2006 20:02:06   
Anonimen
Lani se nisem odločila, sem se pa letos. Naročila sem bodoglavca za v gredo s trajnicami, velikocvetne begonije za korita na terasi,  šmarnice za v šotno gredo, kjer so že rododendroni, in tiste jagode plezalke. Da vidimo ta čudež. user posted image

(odgovor članu janjja)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: bakkerjev katalog
28.2.2006 18:16:14   
k1
selena, midve pa bova v enakem pričakovanju...

čakam na begonije in na jagode (no, pa še na kaj)... pa da vidimo..... aja, šmarnice pa so že v zemlji od jeseni.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: bakkerjev katalog
28.2.2006 18:38:14   
Primoza
S kakovostjo Bakkerja sem zmerno (ne)zadovoljen, sodelavki sta se posušila evkaliptus in plezajoči grah, od tega grah bolj po nerodnosti, ker je bil posajen z napačnim koncem.

Zadnjič sem poskusil gojiti Bakkerjeve gobe ki so jih reklamirali za gojenje v stanovanju pod pomivalnim koritom, pa se ni obneslo - po mojem je bil presuh zrak ali pa pretoplo. Zrasel mi je le en ogromen šampinjon, zato sem izdelek reklamiral in dobil nazaj denar.

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: bakkerjev katalog
28.2.2006 19:06:16   
Udb
Mi smo tud naročil. Jagode in kale. Me prav zanima kako bo!

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: bakkerjev katalog
12.4.2006 11:28:19   
Anonimen
Mi smo končno po dveh mesecih dobili naročeno. Hiacinte so v napačni barvi prišle drugo je pa zaenkrat dobro.

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: bakkerjev katalog
13.4.2006 5:48:01   
zaljubljena23
KATASTROFA pri njih sem naročila že 2x in sem zelo razočarana, v jeseni sem naročila kar nekaj čebulic in jih skoraj polovica ni prišla ven, letos pa sem naročila eno rožo, ki pa še en dan ni bila doma in je kar nekaj listov odvrgla. Zelo sem razočarana nad njimi

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: bakkerjev katalog
23.4.2006 16:51:15   
Nasy
jaz sem se dokončno odločila, da ne naročam več pri njih, ker ali ne pride ven sploh ali pa zraste povsem druge barveuser posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: bakkerjev katalog
24.4.2006 5:59:48   
zaljubljena23
Ne barve, včasih tudi sorte, namesto okrasne čebulnice prikuka ven čebula user posted image user posted image

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?