|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   moj postopek ICSI
11.1.2006 14:13:17   
anadejka
...no evo se morm še kle mal javt.Danes zjutraj sem imela na GK UZ,kjer je zdravnica potrdila da vse lepo poteka,zato sem dobila še 9 ampul s praškom Diphereline in 27 ampul s praškom Menopur.Na dan torej dobim zdaj kar dve špunte user posted image ,eno Diphereline ki peče kot user posted image  in pa tri Menopur v eni inekciji.
A je imela še katera tako kombinacijo zdravil?Me zanima,ker upam da je zmagovalna user posted image .
20 janurja imam spet UZ in pregled krvi,potem pa naprejuser posted image .

Upam da držite user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zame,sej zdej jih bom hudo nucala.

Lep dan vam želim in maxi uživejte!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: moj postopek ICSI
11.1.2006 14:38:24   
tinkamiška
anadejka, me smo s tabouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: moj postopek ICSI
11.1.2006 14:39:40   
Mijavček
Anadejka, jest ti ful držim pesti in bom mislila nate.
A veš, da poznam enadva, k jima je ratalo v prvem postopku in imata zdaj že malo hčerkico. user posted image

A vse te injkecije moraš dobit? uau... A pa to gre v vse v rito al kam?

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: moj postopek ICSI
11.1.2006 15:01:55   
Skorpija
anadejka verjemi, da vama močno držim pesti in upam, da mi boš s pluskom dala še več moči za naprej! Kam ti dajejo injekcije?

Poročaj po UZ in ja - je zmagovalna kombinacija user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: moj postopek ICSI
12.1.2006 7:11:39   
anadejka
O hvala punce za lepe želje.Inekcije mi daje mami od mojega dragija v trebuh.Danes zjutraj mi je sicer dala v vsako roko eno,ker sem mislila da bo njej lažje,ampak meni niuser posted image .V roko full boliuser posted image ,tko da sve se zmenle da od jutri naprej nadaljujeva v trebuh.Kaj pa vem zakaj je tko,mogoče zato ker imam na trebuhu več mehke obloge user posted image ,pa zato manj čutim.
Sem se pa učeri prehitr pohvalilauser posted image ,popoldne me je tako glava bolela,da mi je še slabo ratalo.Spat sem šla že ob 20.00user posted image .Upam da ne bo zdej vsak dan takouser posted image .Danes sem malo bolje,ampak še zmer mal matasta od učeri.

Ampak sej veste,vse bomo pretrpeli,samo da dobimo svojo user posted image

Na UZ je bilo učer vse uredu,je pa zdravnica poudarila da imam zelo tanke ovarije(verjetno so to jajcevodi?),kar pa že vem iz HSG-ja.Ne vem kaj zdej to pomeni,me je pa strah,da bom imela zaradi tega zelo bolečo punkcijouser posted image .

Hvala še enkrat vsem ki mi držite user posted image user posted image user posted image in tut jest vam želim vso srečo user posted image da čimpreje dobite svoje user posted image user posted image user posted image user posted image

Lep dan.............andreja

(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: moj postopek ICSI
12.1.2006 9:22:15   
Špelka
Ojla, Anadejka, dej jest sem tud s tabo in mislim nate in molim zate in vse. user posted image user posted image user posted image user posted image  Sej bo, sej si koreninca, boš preživela, boš!!!! No, ovariji so pa jajčniki in ne jajcevodi. jajcevodi so tube. Al kak že. No, ovariji so sigurno jajčniki. Eh, ti kr nikar ne skrbi za bolečine pri punkciji, sej veš: več jajčec boš mela bolj bo bolelo ampak bo tud več šans, ne? user posted image user posted image user posted image

Dej, se beremo, drži se! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaja: 18.11.2007
Neca: 1.7.2010

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: moj postopek ICSI
12.1.2006 9:33:51   
Ženkica
user posted image user posted image user posted image Anadejka; držim pesti zate in za tvojega dragega, da bi vama le uspelo!!!! user posted image user posted image


(odgovor članu Špelka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: moj postopek ICSI
12.1.2006 12:14:42   
Sulfinija
Anadejka!!!!

Tudi jaz sem z mislimi pri vajinem postopku.Ovarije pa so jajčniki in ne jajcevodi.Jajcevodi so tube.

Vso srečo vama želim naj vama vajin prvi postopek prinese vajino user posted image .

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: moj postopek ICSI
12.1.2006 12:23:50   
Saša27
Tudi jaz se pridružujem lepim željam in držim pesti.user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: moj postopek ICSI
12.1.2006 12:50:51   
emaa
jaz vama želim, da se vama že prvič prime, pa seveda čim manj bolečin pri punkciji.

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: moj postopek ICSI
12.1.2006 13:29:42   
anadejka
Hvala vsem user posted image za lepe želje in misli!
Ovariji so pa res jajčniki ja.Verjetno je normalno da sem imela tanke zaradi Dipherelina.Zdaj ko sem pa še na Menoporju pa le upam da se bodo napolnili z veliko jajčk user posted image
Punkcijo bom tut prežvela,če jo je tok žensk pred mano bom tut jest,aneuser posted image .

Fajn se mejte in veliko se smejteuser posted image user posted image

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: moj postopek ICSI
12.1.2006 13:54:04   
Skorpija
ma ja anadejka, ena punkcija na vsake tolk se da potrpeti... meni so kot otroku punktirali kostni mozek in ti povem, da se tisto da preživet, tko da je tole po mojem mala malca - pa itak se enkrat konča, ne, teh nekaj minut pa človek že potrpi... NOU VORIS user posted image

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: moj postopek ICSI
12.1.2006 14:17:26   
anadejka
Tenks Skorpija user posted image ,sploh pa je lažje,če veš da bo po tem najhuje že mimo,ane user posted image

user posted image

(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: moj postopek ICSI
12.1.2006 15:24:50   
Skorpija
pajade! Se ne splača nevem kolko časa prej že obremenjevat in sekirat, pol je pa vsega skupi konec v 15 minutah, čez 5 minut pa že pozabiš kako je bolelo - ti se samo skoncentriri na tisto olajšanje, ki bo sledilo punkciji, pa bo! Jaz sem tudi paničarila zdejle pred krvnim, nakoncu je blo pa vse skupaj res mala malica...

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: moj postopek ICSI
12.1.2006 20:24:41   
biba77
Drzi se, anadejka! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: moj postopek ICSI
18.1.2006 14:44:32   
Špelka
Oj, Anadejka, kuko???? a "špunte" že prjemljejo? user posted image user posted image user posted image  Kako si kej? Kej nervozna, neučkana? Kdaj že maš naslednji UZ? Uh, kolk si že deleč, še mal pa boš skoz, srečkica! user posted image user posted image user posted image  Ej, dej povej kdaj maš UZ, da bom držala pestke za čimveč jajčec!!!!

LP, Špelka

_____________________________

Kaja: 18.11.2007
Neca: 1.7.2010

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: moj postopek ICSI
18.1.2006 14:51:47   
anadejka
Ejjj Špelka Uz mam v petek zjutri.Jest tut upam da bo velik jajčkov.Drgač sm pa čist O.K.včasih me mal glava boli,ampak ni hudo,to je pa tut vse.Nobene napihnjenosti al slabosti,sem orenk babnca,pa dobr prenašam user posted image
Nervozna,neučakana?Neeeee...niti ne.Sem si dala kr mal rezerve,da je izjemna sreča da v prvo rata in bom verjetno mogla to vajo še kdaj ponovit.Vem da bi mogla zdej full pozitivno razmišljat,pa sej potihem si full želim da bi ratal,sam jebi ga,ne bom si zdej farbala oči.Če bo bo,če ne pa ne.
Sm čist mirna glede tega.Zaenkrat user posted image

(odgovor članu Špelka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: moj postopek ICSI
18.1.2006 14:58:40   
Špelka
Kul. Sej tko morš bit - kul namreč - je najboljš zate. Tole lekcijo morm jest še uuzet - bit kul. user posted image user posted image user posted image user posted image  Al pa vsaj ponovit - mi ne gre dobr. user posted image user posted image user posted image  Ker itak - preživiš vse, sam se pa odločiš al bolj na trdo al bolj na izi, a ne. Ej, petek že, al kaj???? Še dva dni. Matr, gre hit cajt!!!! Držim ti pesti. Ej, pol nazaj grede prot Logatcu se pa lahko ustavš pr Interšparu na VIču - greva na kufe???????? Dej mi piš na privat!!!

LP, Špelka

_____________________________

Kaja: 18.11.2007
Neca: 1.7.2010

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: moj postopek ICSI
23.1.2006 8:36:03   
anadejka
Evo dons je že pondelk in jest imam že 2 UZ-ja za sabo.V petek so mi namerili 5 jajčkov.Mal sm bla žalostna ker se mi je to zdel full mal,čeprav je zdravnica rekla da je to uredu.Pol me je še sestra potolažla da je to zelo dobro.Na desni strani sem imela dva po 13 velika in na levi 14,15,16.
No učer sm imela pa že 9 jajčkov user posted image user posted image user posted image ,desno 14,14,15 in levo 16,17+,18,10,10,11 user posted image user posted image user posted image .Ha ha se počutm k kokoška user posted image user posted image user posted image
Drgač sm uredu,to da me ušas glava boli pa itak spada zraven k paketu user posted image .Jutr mam spet UZ,pa povem kok mi rastejo naprej user posted image .

Lep topel dan vam želim!!!

(odgovor članu Špelka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: moj postopek ICSI
23.1.2006 10:12:48   
tinkamiška
anadejauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za tvoja jajčkauser posted image user posted image user posted image user posted image

kr naj rastejouser posted image

user posted image user posted image user posted image

lp,
tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: moj postopek ICSI
23.1.2006 12:25:02   
GoYa
Super anadejka user posted image .
Važna je kvaliteta, ne kvantiteta.

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: moj postopek ICSI
23.1.2006 12:27:41   
anadejka
Hvala user posted image

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: moj postopek ICSI
23.1.2006 14:37:08   
Skorpija
Ej anadejka, pa ti si prava kura nesnica user posted image  Super! Sicer jih imaš pa ravno prav - meni je ena gospa, ki se s tem ukvarja rekla, da je fino do 10, ker nič ne pomaga če jih je cel kup in niso OK, tako da - prav fina cifra!

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: moj postopek ICSI
23.1.2006 14:47:40   
emaa
ja super, sam da so lepi jajčki, sej jih ne rabiš velik, samo enga ta pravga, da sreča ta pravga spermija (sicer dr. določenega), pa da se greje pr teb 9 mesecev.

(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: moj postopek ICSI
23.1.2006 14:51:07   
Marina_
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Za jajčkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Bivša Frizerka :)

17.2.06 je na svet prijokala naša zlata punčka KARIN



Karin

Marina

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?