|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   še nekaj vprašanj-zmedena
28.1.2006 12:59:20   
Anonimen
punce povejte mi, ali vas je na začetku nosečnosti samo tiščalo v želodcu (prav v želodcu in ne v trebuhu) in ste imele občutek, ne da se vam dviga ampak, da imate vse kar ste pojedle nekje v požiralniku? Vas je bolelo v prsih ko ste globoko vdihnile?
Jaz imam temperaturo še vedno 37 user posted image    user posted image , ampak bi zdaj naj že padla, ker bi morala dobit M, na wc-ju sem nonstop (velika potreba user posted image ), včasih zaprta včasih skoraj driska. Ko sedim npr. zdaj pri računalniku me še bolj boli v želodcu user posted image .
Se je kateri dogajalo kaj takega? Mislite, da se bliža M??user posted image

< Sporočilo je popravil matejka81 -- 28.1.2006 13:00:55 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: še nekaj vprašanj-zmedena
28.1.2006 13:04:15   
Gina
Ne, nikoli nisem imela takega občutka. Trebuh sem imela napihnjen vedno takoj, ampak želodec pa ne.
To, kar ti opisuješ, meni bolj zveni kot kakšna virozna črevesna reč, ki nima povezave z nosečnostjo. Še vedno si lahko nosečka ali pa ne. Kaj pa vem, mogoče pa nimam prav.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: še nekaj vprašanj-zmedena
28.1.2006 13:07:29   
yennika
Ja Matejka, jaz sem imela podobne težave, ko sem zanosila. Dopoldan me je vedno tak v želodcu bolelo, pogosto me je bolela glava, zize so me hudo bolele!
Da ne govorim o svoji psihi-pokazal si mi prst, jaz pa v jok. Pa tud noge so me bolele, utrujena sem bila....prebava nenormalno urejena...
Bt sem imela 37-37,2, tako, da sem že po tem vedela, da nekaj je. 2 dni po izostanku M pa sem naredila test, ki je biluser posted image .

Skratka vedela sem, da je drugače kot ponavadi!

Držim pesti, da se ti uresničijo želje!


_____________________________

"Bilo je seme, bil je popek, zdaj cveti najlepši cvet."
1.9.06 sem dobila najlepše ime - mamca!
5.5.09 je našo družino izpopolnil še en član.
Sedaj sem doma med tremi mušketirji-in lepo mi je!


Življenje je tukaj in zdaj!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: še nekaj vprašanj-zmedena
28.1.2006 14:12:06   
Anonimen
hmmm, zgodilo pa se mi je še nekaj čudnega, na sredini tega tedna sem imela samo en dan take bolečine, kot bi dobila M (v trebuhu), ampak samo en dan, seveda je ni bilo, ker je njen čas, da pride komaj zdaj te dniuser posted image
Zakaj ,me je torej že takrat bolel trbuh? Po moje bo najboljše počakat par dni in naredt test, če se ne pojavi M ta vikend, ne?user posted image

(odgovor članu yennika)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?