|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tiste, ki imate buzza
30.1.2006 22:55:51   
rayy
Ali je treba školjko vedno sneti, preden voziček zložiš? Spraševala sem v avstiji in ne vem, če sem prav razumela, da je treba vedno najprej sneti školjko, potem se voziček zloži, in ko se sestavlja, sper na koncu gor školjko. To je malce zamudno, in rabiš 2 roki!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tiste, ki imate buzza
30.1.2006 23:05:46   
Urška*
Ojla!

Ne, ni je potebno sneti. user posted image

_____________________________

Moje srce je zorelo z vsakim dnem,
ko je v mojem trebuhu zorelo dete.
Devet mesecev traja,da dozorita tako mati
kot otrok.
(Kim Vallone)

(odgovor članu rayy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tiste, ki imate buzza
30.1.2006 23:09:41   
Urška*
Ok, a sem ga posrala? Ti si verjetno mislila školjko=lupinico(avtosedež), a ne?
No, to pa ne vem!
Sorry, mi danes bolj bogo deluje pamet!user posted image

_____________________________

Moje srce je zorelo z vsakim dnem,
ko je v mojem trebuhu zorelo dete.
Devet mesecev traja,da dozorita tako mati
kot otrok.
(Kim Vallone)

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tiste, ki imate buzza
2.2.2006 10:36:45   
rayy
Nisem mislila lupinice, ampak tisti sedež, ki je osnova vozička. Meni je trgovka demonstrirala: najprej sedežni del stran, potem zložiš voziček in daš vsak del posebej v avto, ali kamor misliš, in ko ga sestavljaš spet: s klikom se ogrodje samo sestavi in nato daš spet sedež na ogrodje??? Če je tako kot praviš verjetno tudi ona ni vedela kako in kaj. Ker mene je posbej zanimalo, kako bi zgledal zložen voz s sedežem gor. Primerjala sem z drugim vozičkom znamke Esprit, ki je podoben buzzu, le da ima spredaj dva mala koleščka in je tudi zelo enostaven za zložiti in zelo lahek- zdaj sem spet v dilemi kaj kupit!

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: tiste, ki imate buzza
2.2.2006 12:40:22   
*HONEY*
Odovor je ja. Žal vedno moraš tisti sedež vzet dol in ga potem jovo na novo dat gor. Pa lupinica je isto.
Pa saj gre hitro ko se navadiš.Meni so od začetke delale težave one lukne,da sem prav naciljala, pa gre,se navadiš in je vse 1,2,3....
Meni je super voziček.Zdaj ga bomo uporabljali z lupinico,do zdaj pa smo ga imeli za ta večjo.

LP

(odgovor članu rayy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: tiste, ki imate buzza
2.2.2006 13:36:36   
Urška//
NE ni potrebno, ti samo sedalo daj čisto pokončno in gre čisto lahko

lp

_____________________________

Urška in Lara(10.05.2005) in Nejc(17.10.2008)

(odgovor članu *HONEY*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: tiste, ki imate buzza
2.2.2006 14:09:15   
PiaM
Ni potrebno, le dosti več prostora zavzame v prtljažniku, to je vse. Pojdi v prodajalno, da ti pokažejo obe varianti, meni so!

(odgovor članu Urška//)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: tiste, ki imate buzza
2.2.2006 22:32:12   
rayy
Joj hvala za odgovore, koliko pomeni več postora, če sedež ostane gor? Povejte mi prosim v kak avto gre, mi imamo namreč limuzino, mercedez c in freestyle nam ni nikakor šel not, razen če smo sneli vsa kolesa. Koles pri novem ne nameravamo stran jemat. Kot so mi prodajalke demonstrirale:sedež dol in ogrodje posebej, imamo pa spet čisto poln prtljažnik.!?!

(odgovor članu PiaM)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: tiste, ki imate buzza
2.2.2006 22:38:44   
rayy
Ja pa še nekaj vas prosim: povejte mi a je stehica zraven, kot pri speedyu al jo je treba posebej kupit? In nakupovalna košarica?

(odgovor članu rayy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: tiste, ki imate buzza
2.2.2006 22:41:27   
kofetek2010
strehica je zraven, košara je za dokupit (kupila sem jo v BC za mal manj kot 4.000 sit) user posted image  
dokupit se da tud original dežniček, a ga zadnjič še niso imeli user posted image  

(odgovor članu rayy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: tiste, ki imate buzza
3.2.2006 10:38:24   
rayy
Hvala, saj jaz bom verjetno doktorirala zraven teh vozičkov, a kaj ko izbire pa res ni dosti, majhni koleščki, kot jih imajo vse ostale marele sploh ne pridejo v poštev. Pa za avto mi naj prosim katera pove, v kak prtljažnik vam grejo? V trgovini jim ne morem rečt naj mi ga dajo, da grem probat če gre v prtljažnik.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: tiste, ki imate buzza
3.2.2006 13:09:09   
Urška//
Mi imamo peugoteka, sicer je karavan, ampak bi komot dva noter spravlauser posted image

_____________________________

Urška in Lara(10.05.2005) in Nejc(17.10.2008)

(odgovor članu rayy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: tiste, ki imate buzza
3.2.2006 13:37:29   
BibaJ
V Punta in Bmwja in to brez, da vzameš sedež dol. 

_____________________________

"Niste človeško bitje, ki doživlja duhovno izkušnjo. Ste duhovno bitje, ki doživlja človeško izkušnjo."
dr. Wayne W. Dyer



(odgovor članu Urška//)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: tiste, ki imate buzza
3.2.2006 19:00:10   
rayy
Hvala vsem za odgovore, sporočam vam, da vas ne bom več morila, ker smo danes naročili voziček. še enkrat hvala.

(odgovor članu BibaJ)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?